Hodonínsko

Ahoj holky,je to někdo z Hodonína?Ozvěte se,pokecáke.Když to bude snažilka,ještě lepší,bajbaj a pište 🙂
kaczka
25. črc 2008
No mám,bo máme sklep jen dřevěný a tady bych to v kolárce nenechala!!No ai počkám až dojde tatínek 😃
coriven
25. črc 2008
luccatko, tak snad se brzounko zadaří, můžu se ptát co je to ivf?
kaczka
25. črc 2008
Luci,tak budu moc držet palečky 😉
coriven
25. črc 2008
mě právě baví spíš jezdit dopolko venku, to není ještě takový pařák 😉
luccatko
25. črc 2008
umělé oplodnění 🙂
coriven
25. črc 2008
luccatko - a jo :-N a jak dlouho se snažíte? naši se prej o mě pokoušeli 9 let, ale naštěstí dnes je medicína a technika uplně jinde 😉
kaczka
25. črc 2008
To my většinou chodíme na večer i s psíkama 😃
mesulka
25. črc 2008
Luc, ahojky 🙂 Já si tě pamatuju z beremka, teď to pročítám, taky nás to čeká v Miloticích 😉
luccatko
25. črc 2008
asi 5let,máme za sebou 2krát ivf.1 se nechytlo vůbec a ted po druhé to vydrželo jen 8tt.ale já jsem bojovník a za 3měsíce jdu znovu 🙂
kaczka
25. črc 2008
Luci líbí se mi,že to bereš s úsměvem!!To je hlavní a určo se brzo zadaří!! 😉
mesulka
25. črc 2008
Jé cori, máš pěkné motto v pasu 😃
coriven
25. črc 2008
luccatko to je dobrý přístup - určitě je za co bojovat x-)
coriven
25. črc 2008
mesulko - dík, to s oblibou používá manžel 😃 a asi na tom něco bude, když si člověk vzpomene na svou pubertu 😃 😃 😃
kaczka
25. črc 2008
Corvi fakt supr motto!!
coriven
25. črc 2008
luci a jezdíte za odborníky do Brna či Olomouce nebo tady?
luccatko
25. črc 2008
mesulka:ahoj 🙂 a kdy to máte?tam je nádherně....ale nesmí být moc horko,já jsem se tak v těch šatech potila...teda moje nožičky pod tou obroskou sukní 😃 taky bylo tak 40stupnů 😃 kaczka:ráno jsem si pobrečela,když mi to řekl,ale nechci se tím zbytečně trápit,tím stejně nic nezměním.manžel před chvílí přišel se zájezdem do chorvatska....at prý přijdu na jiné myšlenky 🙂 no je to prostě zlatíčko 😃
kaczka
25. črc 2008
hele holky neznáte nějakého dobrého fotografa??chceme nafotit Davču
kaczka
25. črc 2008
luci to věřím,ale už jsi samý usměvavý smajlík 😉
luccatko
25. črc 2008
coriven:jezdíme do brna,tady nic bohužel není.ale vzhledem k tomu,kolik takových párů tam jezdí odtud z okolí by tu něco být mohlo
coriven
25. črc 2008
jé tak to máš úžasnýho muže 😉
taky sem se vdávala v červenci - ale naštěstí velký pařák nebyl 🙂 aj nám popršelo - jak se říká štěstí x-)
luccatko
25. črc 2008
já prostě musím myslet pozitivně a netrápit se.do třetice všeho dobrého....jednou to prostě vyjít musí...a hlavní je,že můžu otěhotnět
kaczka
25. črc 2008
Přesně tak Luci!!Já o mimi taky přišla,ale úplně na začátku a mám Davču 😃
coriven
25. črc 2008
právě - mám pár kamarádek, které mají také problémy s otěhotněním 😞 , ale uměl. oplod. se doporučuje zkoušet ale až po nějaké době snažení, že?
ale zase v Brně budou odborníci, sem by se jim možná nechtělo, ale máš pravdu, určo by se tu něco hodilo
luccatko
25. črc 2008
kaczka:a krásnýho 😃 už jsem na něj koukala 🙂 coriven:záléží na věku...po třicítce(fuj už mi odbila) už se to doporučuje,teda nejdřív vyšetření a pak se podle výsledků uvidí.někdy stačí jen nějaké hormony.
kaczka
25. črc 2008
Luci díky 🙂
luccatko
25. črc 2008
holčiny,jdu něco dělat,at tu neproklábosím půl dne 😃 zatím pa
kaczka
25. črc 2008
pápá
coriven
25. črc 2008
taky taky, vyjímečně malá spí :-N
tak hezký den všem 😉
mesulka
25. črc 2008
no holky 8-( Já pracně uspím malou, abych si s vama mohla pokecat a vy všechny utečete! díky tomu teď budu muset jít uklízet, když mám čas 8-(

luc - svatbu máme 4. října, už se nám to krátí, začínám být pěkně nervní 😉 Chtěli jsme v červenci nebo srpnu, ale nebylo už volno, tak zbyl říjen. Jediné plus je, že těch 40 stupňů asi fakt nehrozí 😃
kaczka
25. črc 2008
mesulka,já jsem tady 😃