• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
já sem umyla nádoní a naložila maso..uklizeno tu jakž takž je,tak si uživám klidu
25. črc 2008 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se mrkla na fotky, kaczko Davídek je krásňučký :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:

Terezka je taky rozkošná holčička :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejrozkošnější je když spinká :grinning:
25. črc 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to každé dítě :grinning: To jsou pak andílci :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tys rodila taky v Břeclavi, že? Jaké to tam teď je? Slyšela jsem, že je to tam čím dál horší. Právě přemýšlím, že podruhé asi pojedeme rodit do Kyjova, tak sháním info co a jak :wink:
25. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako mě to vyhovovalo,hendka sjem byla na porodním sále!Nikdo jiný tam enbyl,teda až pak jsem se dozvěděla,že byla na hekárně!Ale to bylo mimo!!Rodila mě taková mladá blondatá doktorka a supr!!Porodní asistentky supr!!ALe je fakt,že jsem tam měla známou,která tam dřív dělala vrchní a ted dělá audity!!I na šestinedělí supr...jen teda Bambas je hrozný!!Prý rodičkám i nadává u porodu!!
25. črc 2008 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plánujete další?
25. črc 2008 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, no tak u nás to všechno spí, já teda zírám, už očekávám hladovce a malá si chrní a chrní - no můžu být ráda, aspoň se 2 hodinkový jezecí interval prodlouží :wink:
já rodila v Kyjově :dizzy_face: a dobrý
25. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malý taky spí...ale kroutí se ,tak uvidíme jak dlouho!!Ale už vydrží dýl!V noci spal od 11 do 4 :slight_smile: A to jsme jen nakojili a spla dál :dizzy_face: až do 7
25. črc 2008 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci mít prcky od sebe tak 3 roky, takže za pár měsíců by jsme se mohli začít snažit :wink: ale uvidíme, může se stát plno věcí, které to ovlivní, necháváme tomu volný průběh :slight_smile:
Já když jsem rodila, tak byl Bambas ve vedlejším pokoji a zašíval čerstvou maminu. On na ni pořád Nevrťte se, jinak to nepůjde zašít...ona na něho začala řvát, že to strašně bolí a asi to nevydrží (byla taková trochu divočejší :grinning: ), tak pak na ni taky začal zvyšovat hlas. Tak nevím, slyšela jsem, že je docela drsný. Já jsem ho viděla jen jednou na vizitě a to se ke mě choval suprově, povykládal mi, co mě přesně ráno budou dělat, jak to bude všechno probíhat a popřál mi hodně štěstí.
25. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kaczka tak to malý krásně spinká, toho my sme ještě nedosáhly :frowning2: malá je hladovec :sweat_smile:
v Kyjově to bylo prima jen mně moc nepomohli s kojením - odjížděla sem s nalitými prsy a s příkrmy :frowning2: ale naštěstí doma sem se rozkojila, jinak personál a doktoři dobrý i je to tam hezky opravené...

nás v jeden den rodilo 8 - takže porodní asistentky jen poletovaly a moc času neměly - už sem říkala manželovi at mně pro ně zajde, že už to fakt nevydržím - tak došly, zhodnotily, že jsem na řadě a malá už šla ven :wink:
25. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a některé rodičky po porodu dávaly i na gynekologii (neboť ten týden tam fakt bylo plno) a to prej třeba celý den neviděly mimčo :frowning2:
25. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cori, buď ráda, že spinká, třeba se ti interval prodlouží na 2,5 hodiny :grinning: Dělám si srandu, vím přesně co to je, malá chtěla jíst vždycky na minutu přesně po 3 hodinách :wink:
To byly časy...normálně jsem se divila, Terča když byla malinká, tak spala od 22 - 7 hodin do rána bez probuzení. Byla jsem nadšená a myslela si, že jí to vydrží navždycky :grinning: :grinning: :grinning: A ejhle, stačily první zuby a všechno se to rozhodilo. Od té doby se v noci budí na kojení doteď :frowning2:
25. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,já taky rodila v Břeclavi a byla jsem maximálně spokojená,měla jsem u porodu Bambase a Grůberovou(slovenka) a docela dobré,na to jak se o něm vykládá,že je divný,tak to docela ušlo,je fakt že jeho žena(primářka)je daleko sympatičtější :wink:
mějte se,Jana+Honzík
25. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý teď rodí silné ročníky, tak mají všude plno :wink:
Mě taky nepomohly sestry s kojením, každá mi říkala něco jiného jak mám kojit, jedna že vleže jinak to nepůjde, došla za hodinu druhá, že musím vsedě, jinak se malá nenají...vůbec na nás neměly čas, když jsem za nima došla a poprosila, jestli by mi nepomohly, tak bylo vidět, jak je strašně otravuju...nebyla jsem tam až tak spokojená, na porodním to bylo super, asistentky úžasné a příjemné, ale pak už hrůza a děs. Ale byly jsme tam jen ty 4 dny, tak se to dalo vydržet, ale strašně jsem se těšila domů :slight_smile:
25. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě břišel takový divný i na vizitách!!Já si prostě nemůžu na BV nemocnici stěžovat!!Setřičky byly ochotné i s kojením mi pomohli,malý se blbě přisával!!Ikdyž jsem byli v karanténě kvůli mému průjmu tak mi ho sestřička na první noc vzala,protže blinkal,tak abych se vyspala!!
25. črc 2008 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, téda Honzík už má rok? To strašně uteklo...Bambasová chodila na vizitách a byla strašně sympatická a pořád usměvavá :slight_smile:
25. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mesul, je to zajímavé, jako by mimča měli v hlavě budík :sweat_smile:
takže teď jsou přípravy na svatbu v plném proudu, tak to si to i vaše malá s váma pěkně užije :wink:
25. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že je to na koho zrovna člověk natrefí, většina moc ochotných sestřiček - pak natrefíš na jednu nepříjemnou a už máš blbší pocit :frowning2:
25. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt,že já rodila v sobotu a v neděli pouštěli většinu maminek domu,take nás tam pak bylo pár,takže pohodička!!

Jeho žena je fajn,byla jen na velké vizitě
25. črc 2008 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbá sestra nebo doktor se asi najdou všude, ale těch pár dnů se to dá určitě přežít :wink:
no malá bude s námi na obřadu, jsem zvědavá, co tam bude dělat :grinning: Docela se toho děsím, protože ona nevydrží chvilku být v klidu, musí všude všechno prozkoumat a hlasitě okomentovat tou její japonštinou (ještě nemluví a jen jaksi žbleptá :sweat_smile: ), takže uvidíme, jak to zvládneme :slight_smile:
25. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono taky záleží jak se setřička vyspí....bylqa tam jedna strašně protivná a další dny byla hrozně príma
25. črc 2008 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masulko,aspon budete mít na co vzpomínat :wink:
25. črc 2008 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac no ale představ si, že při obřadu, když budou všichni slzet dojetím, my budeme soustředění, abysme něco nepopletli, tak dojde za mnou, vleze mi pod šaty a bude prozkoumávat spodničku a vlečku, nebo se na mě bude sápat a bude říkat ham ham (bude chtít nakojit) :slight_smile: To budou teprve vzpomínky :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo..takové zážitky jsou nejlepší!!Si objednejte i kamaramana aby to bylo i zdokumentované :grinning:
25. črc 2008 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááách jo, to je počasí, zrovna sem se chystala s malu ven začlo pršet :frowning2: taky už by tu mohl být nějaký den bez deště.
Jak užíváte víkendu hodoňačky? :dizzy_face:
26. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekala jsem to tropické počasí a nic :frowning2: Říkala jsem si, že až se malá vyspí, tak vyrazíme ven, ale nikam asi nepůjdem, je tam zamračeno a vypadá to na déšť :angry: Já bych jela k móřu...
26. črc 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já bych zase do hor :slight_smile: na začátku července sme byli v Krkonoších a tam nám malá tak krááásně spala :wink: to bylo radosti
já nakonec vyrazila, ale mrholí tu u nás :unamused: ale aspoň trošénka čerstvého vzdůšku :dizzy_face:
26. črc 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.....tak dnes máme kráááásně,co? :wink: :grinning: my dnes asi vyrazíme k vodě,co taky v tom horku.Ted by to aspon mohlo chvíli vydržet :grinning:
27. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek