• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Ahojky holky,dneska je opravdu krásně!!I malému se to asi líbí,protože se na mě přímo řechtal :grinning:
27. črc 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u nás taky parno :grinning:
a k tomu žehlím a uklízím :unamused: , včera sem byla jak pacená po palici - malá v noci moc nespala, tak to dodělávám dnes :sweat_smile:
užijte si vodénky :slight_smile:
27. črc 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hodila jsem do alba toho anšeho chechtu :wink:

Taky ybch šla k vodě!! :confounded:
27. črc 2008 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka - pěkný smíšek :slight_smile: to mně se zatím nepodařilo vyfofit úsměv malé, dycky jak vezmu foták, tak se přestane křenit :unamused: ale snad se mi to jednou podařííííí :dizzy_face:

jak snáší prckové ty vedra a co vy?
28. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Corvi já bych ho taky nevyfotila,ale já ho rozesmívala a fotil Tom :slight_smile:

Malý od večerejška slkoro nespí!!naštěstí teď mi spal od 2 až do ted,ale je fakt že to zabral až od 8 od rána

a co vy?
28. črc 2008 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my sme s tím spaním podobně - včera malá nespala přes den skoro vůbec, ale zato v noci si dala svou první osmihodinovku a dneska jestli za den si schrupla tak cca 3 hodky, tak je to taky dost, holt se jim v tom vedru moc nechce :sweat_smile:
28. črc 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to malý taky v noci spí,tak aspo neco!!Ale se jim nedivím,že se jim v tech vedrech nece
28. črc 2008 ve 23:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning: tak my dnes zase jdeme k vodě,co taky v tom horku :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si tak ráda pospím(když mám volno)a jak tady čtu,jak se těm vašim dětičkám nechce moc spinkat........to pro mě bude zkouška ohněm :grinning: i když pro mého asi víc :grinning: :grinning: dělá na krystalu a říkal,že až bude mimi,tak tam bude přespávat.....asi si myslí,že bych mu to dovolila :grinning: naivka :dizzy_face: jinak vám přeji krásný den :wink:
29. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já taky byla zvyklá spávat,ale už sejm se to jakž tak naučila nespat!Ale teda je fakt,že už se ta únava hromadí :unamused:
29. črc 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi, taky se řadím ke spáčům :wink: a jak sem ze začátku vstávala každou hodku, tak to bylo úmorné, i teď mám krizovky - dykcy kolem 5 hodky ranní - to se mi vůbec nechce vstát, zato malá by si nejraději i povídala, dneska měla o půl šesté tak rozkecané, že sme se museli aj smát :grinning:

jéé lucí k voděě, to bych taky šlaaa, naštěstí sme na baráku u našich a tady je docela ba i dokonce chvilkama zima, ale stačí vylézt na momentík ven a už su splavená :sweat_smile:
Kazcka - neboj malý si za pár týdnů udělá režim a pak tě třeba nechá i víc prospat :sweat_smile:
29. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mo v noci už se budí prvidelně o půl 2,pak v 5 a opak o 8
29. črc 2008 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš krásné :wink:
my ještě občas i ted se budíme v noci po 2 hodkách, ale první si dá tak 5ti hodinovku a pak jede po dvou :confounded:
29. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to on taky vlastně spí většinou od té 9 max 10 do těch půl 2
29. črc 2008 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....kde to vázne? :grinning: jste s miminkama venku?já jedu zítra zase do brna,protože se mi ta mrcha nespustila.jen se hrozím toho čištění :unamused: ale asi mě nic jiného nezbyde,sakva :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýýýý - nu včera sem venku byla s malou až po 16 - no a já snad chytla úžeh :confounded: - bolela mě hlava, no fujjjjj, dnes sme vyrazily dopolko do parku, tam je aspoň stín, ale jinak ty vedra brrrrr
lucíí, ať ti to tam zítra dobře dopadne a snáď nebude třeba pročištění :wink: , ale kdyžtak je to aspoň v narkoze?¨
držíme palečky :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufám,že je to v narkoze :sweat_smile: jinak do ní asi upadnu sama :grinning:
30. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: hi, no asi bude, taky sem měla jít po porodu na přočištění, ale naštěstí sem nakonec nemusela
a pojedete letos k moři?
30. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, tak jsem se za váma zase po delší době dostala.

ahoj lucíííku, já ti koukala do albíčka nedávno a měla jsem z tebe takovou radost...Bereš to statečně, kočko, příště už to vyjde!!! Já si taky říkám, že tentokrát to prostě vyjde, musí.
revize se dělá v narkoze, ale je otázka cca 20minut, já z toho měla vítr, ale psychicky mi to pomohlo....i když to byla taková ta tečka za vším
30. črc 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dneska náročný den,byla jsem u dr. a s malým v poradně a na kyčlích a taky na socce!!

No malý má 60cm a 4,2 a kyčle v pořádku!!

Luci budu držet palečky :wink:
30. črc 2008 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
helisek:a ty jsi byla na revizi kdy?ted nevím kde jsem to četla,ale myslela jsem,že čekáš dvojčátka(doufám,že jsem to nespletla)dnes jedu do brna a uvidím co dál......vůbec se mi tam nechce :confounded: ale aspon to budu mít za sebou a pak už jen budu odečítat ty 3měsíce :slight_smile:
31. črc 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci držíme palečky a určitě to uteče jako voda :wink:
31. črc 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí - drž se, ale opravdu to zvládáš skvěle :wink: a kup si pak něco pěkného na sebe, na rozptyl :slight_smile:

jé, kačí - vy ste dlouzí jak my ve 3 měsících :sweat_smile:
31. črc 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak můj tatka má skoro 2 metry tak bude asi po něm :grinning:
31. črc 2008 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to joo :slight_smile: šak chlapi mají být velcí :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to my snad budeme!!Od něj budeme muset odhánět nápadnice!Vysokoje,modorokej blonďák :grinning: :grinning:
31. črc 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů panečku, tak to jo a mám pocit, že se lettos rodí víc holek, takže chapů bude nedostatek :grinning:
tak si ho hlídejte :grinning:
31. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
v porodnici mi říkali,že tedka začíná období chlapečků,že do nedávna to byla samá holka a ted samej kluk :wink:
31. črc 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jen dobře za nás v dubnu - to zas právě byly samé ženské :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla druhou holčičku!! :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já zas klukáá :wink: a na jak dlouho plánuješ mateřskou?
31. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek