Hodonínsko

Ahoj holky,je to někdo z Hodonína?Ozvěte se,pokecáke.Když to bude snažilka,ještě lepší,bajbaj a pište 🙂
drobecci
6. únor 2008
No já už myslela,že sem tu sama.... 😃
helisek84
9. únor 2008
Hlasím se jako další těhule z Hodonínska 😎
drobecci
9. únor 2008
helisek : Koukám stejný termín jak já.
Moc gratuluju,teda dvojčátka to bych asi neutahla,už mám doma jednu 3 letou zlobivku,tak díky bohu mám teď v bříšku jen jodnoho mimíska. 😃
drobecci
9. únor 2008
Ještě holky chci se zeptat,nevíte kde se dá zjistit kde je cvičení pro těhulky?
Nebo jestli tady někdo náhodou nevíte,nejlíp ve Veselí.
Díky moc... 😉
lili01
9. únor 2008
ahoj holky x-)
Jsem od Kyjova,ale v Hodoníně mám rodiče a sestru,tak jsem tam docela často :-N

ljd ahoj kočko x-) x-) ,vidím,že rostete jako z vody,tak jen tak dál,držme si palečky 😉
lili01
9. únor 2008
jankar moji rodiče bydlí v Bažantnici :-N :-N :-N

ingrovka a sestra na Brandlovce :-N :-N :-N

mějte se krásně x-)
helisek84
22. únor 2008
ahooj drobecci - s naším termínem to zatím nejni jisté. Na druhý pokus mě dnes pustili z nemocnice. Snad už zůstaneme doma.
mesulka
25. únor 2008
Helisku gratuluji ke dvojčátkům 😉 Nechodilas náhodou na ekonomku do Hodonína? 🙂
helisek84
27. únor 2008
Ahoj mesulka, máš pravdu pravdoucí, na ekonomku sem chodila. Ty téééž? =-)
mesulka
27. únor 2008
Heli tys chodila do béčka a já do céčka, podle fotek jsem tě poznala 😉 Tak to je sranda, že na sebe narazíme rovnou tady 😃
helisek84
27. únor 2008
Ty máš teda pamatováka:o) Dej do albíka nějakou lepčejší fotku, ať tě můžu identifikovat, jinak se budu hrozně stydět.
hejdita
1. bře 2008
ja se taky hlaaaaaaaaaaaasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim do hodoninska...... 🙂 sem ze slovenska ale vdala sem se do cech tak bydlime v hodonine..... 😉
helisek84
1. bře 2008
Ahoj Hejdita: já zase bydlím na Slovensku:o)
hejdita
1. bře 2008
a kde presne....v senici?
jankarautor
1. bře 2008
ahoj Hejdito 🙂 vidím že máme stejně staré děti,Klárka je rozkošná holčička.Bydlím taky v Hodoníně v Bažantnici a kočárek máme taky roan MARITU 😃
helisek84
2. bře 2008
hejdita: v Holíči, ale tady to zobrazuje jen okres:o(
hejdita
3. bře 2008
helisek....jo holic a ktera pak cast holica....... 🙂 SNP nebo dole jak se de na hodos....
jankar....ja bydlim na stefanikove a v bazantnici mam skorosvagrovou 😃 (ta ulice co je pracak)....joo a marita je proste nejlepsi kocar jaky sme si kdy mohli koupit 😉
helisek84
3. bře 2008
hejdita...na domečku poblíž stadionu
hejdita
4. bře 2008
vim kde na stadion sme chdili cvicit zo strednej a ked som bola mala tak sme jazdili na bicykle takou ulicou co je prva odbocka ked ides od senice s rodicmi ked isli z prace alebo do prace......inak ja pochadzam z prietrzky.....ale nevim ci to poznas....kazdopadne ked vides za mest smerom na senicu tak po lavaj strane dedinka 😉 🙂
ingrovka
2. kvě 2008
Ahoj 😃 tak uz jsme konecne na svete 🙂)
helisek84
2. kvě 2008
ing: gratulace veliká!!!!! hodně zdravíčka hlavně přejeme 😃
ingrovka
2. kvě 2008
Dekujeme!! Drzim ti palce pri dvojcatkach... nedovedu si to predstavit, mam plne ruky jednoho miminka 🙂
coriven
18. črc 2008
ahojky, zdravím do Hodonínska 🙂 tak užíváte léta maminky a moc nás tu teda není 😞
kaczka
18. črc 2008
Ahojky!Já jsme sice zatím z Břeclavi,ale snad se brzo budeme stěhovat na Hodonínsko!!Takže už sem taky patřím 😃
coriven
19. črc 2008
kaczka: ahojky, pročpak stěhování? a jak se malému líbí ty vedra tady na jihu?
coriven
20. črc 2008
dneska se tu budou asi přehánět deště a blesky 8-(
helisek84
20. črc 2008
coriven: neplaš...aháá, ono fakt prší
coriven
21. črc 2008
no právě to byl slejvákkkkk 😉 eště, že jsme z procházky doběhli :-N a co dneska bude líp? 😉
kaczka
21. črc 2008
Malému vedra neva...mi příjde že spíš naopak radši teplíčko!!
No my koupili společné bydlení! 🙂
coriven
21. črc 2008
tak to naše malá asi spíš sever - byli jsme na dovolené u rodiny v Krkonoších a tam mně malá spala rekordy 😉 , ale tady v těch vedrech je každou chvilénku hore a má pořád hlad :-N