• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím :wink: tak se přidejte :slight_smile:
10. črc 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky možná, že i já.....právě jsem to taky zjistila,ale k doktorovi jdu až 31.ho. Ty už to máš potvrzené?
10. črc 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se také přidávám :wink: 5 testíků mi ukázalo dálnici,ale k doktorce jdu příští týden,tak snad mi to potvrdí :dizzy_face:
10. črc 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: ne jdu v pátek ale nevím jestli to nebude ještě moc brzo ale sestra mi řekla, že mám přijít kdy chci.. A hlavně jsem tak trošku nedočkavá aspoň aby mi něco řekli :slight_smile: zítra bych měla začínat 6.tt tak nevím no snad bude aspoň něco vidět :slight_smile:
10. črc 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sorbon tak to gratuju :slight_smile: tak nám budu držet palečky ať se nám to potvrdí :wink:
10. črc 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zatím jen tři testy se dvěma // , které sílí, tak proto jsem se objednala až tak ke konci měsíce, to už bych měla být 7-8 týden tak uvidíme. Moc Vám držím palečky!!! Doufám, že to bude v březnu protože to jsou ryby a snílkové !!!
10. črc 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pak dejte hlavně vědět jak vám to dopadlo a vy mi držte palečky v pátek :slight_smile: jinak jak jste na tom s nevolnostmi a jinými obtížemi? Mě je zatím jen trošku špatně když mám prázdný žaludek takže nejčastěji poránu :( ale nejhorší je že mám hlad pořád :D to nechápu najím se a za hodinu už mám zase hlad :D to jsem u prvního teda neměla! jen chutě ale ne neustálý hlad fakt ne :D tak doufám že to tentokrát bude opačné pohlaví :wink:
10. črc 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji makky a také držím palečky :wink: chtěla jsem se objednat až tak za 14 dní,ale sestřička mi řekla,že mám přijít už v úterý :slight_smile: Ale myslím,že toho také nebude moc vidět :grinning:
10. črc 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kirea,tři testíky se dvěma // to je jasňačka :wink: já dokupuju testy jako blázen,dnes mě manža zatáhl do lékárny a koupila jsem další 4 :grinning:
10. črc 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak mě nevolnosti netrápí vůbec, jen mě ukrutně bolí prsa,ale tak jinak než u menstruace, nesmím se jich ani dotknout :confused:
10. črc 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zrovna jsem dneska hledala takovou diskusi,ale nenašla a tak jsem založila soukromou, kdybyste se chtěly přidat, tak pište :slight_smile:
10. črc 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kirea já mám taky tři se // tak snad to bude stačit :slight_smile: nevěděla jsem jestli nejít taky až dýl abych aspoň něco viděla ale jsem prostě strašně nedočkavá ženská takže to musí v pátek stačit :D jo taky doufám že to bude rybička chtěli jsme už prvního syna rybu ale podařilo se až dýl takže máme pannu :D
10. črc 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sorbon pořád testuješ jo? :D já bych taky testovala protože mě to fakt hrozně baví :D ale nechtějí se mi do toho pořád cpát peníze když už je to tak nějak jasný :slight_smile:
10. črc 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My se snažíme už sedm měsíců a co vy? Tak moc jsem se na to upla a pokaždé přišlo zklamání v podobě menstruace, tak jsem se tento měsíc na to vyloženě vys*ala, a začla jsem cvičit a uvažovat jakého koníčka si najdu, a ted jsem si jen tak z hecu udělala ráno test a tam dvě // (myslela jsem si že špatně vidím) tak jsme ho dala pořádně uschnout a byly tam pořád :D Ale pak jsme si ho jen tak ze srandy udělala večer a byl tam jen hoooodně slaboučký duch....kurňa tak mě to znepokojilo, protože jsem si myslela, že HCG se co hodinu zvyšuje a ono mi to ukázalo tohle, tak jsme nevěděla...A máte doma ještě nějaké děti? Já mám 3,5 letého syna, který je 5 měsíců po transplantaci, tak doufám, že bude vše v pořádku, a všechno hravě zvládneme.
10. črc 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hance09 já právě taky vůbec nenašla a tak jsem založila :slight_smile:
10. črc 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y zatím byla jen skupina březnovkx 2014, kam tě to hodí automaticky,když vyplníš v profilu datum porodu
10. črc 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kirea no to my právě tohle mimčo plánovali až synovi bude aspoň 2,5 ale bohužel či bohudík to přišlo samo o rok dříve :D ale jsem ráda asi to tak mělo být.. Právě jsem si říkala někomu se to nedaří vůbec tak jsem ráda že to jde :slight_smile: ..jeee tak to teda přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka malému!!! Určitě bude všechno v pořádku neboj :wink:
10. črc 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
DĚKUJEME!!!!!
A holky nemáte strach jak to se dvěma dětma všechno zvládnete? Hlavně ty Makky když je malý tak malinký???
10. črc 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y No já už bych netestovala a manželovi se to nějak zalíbilo,jak tam pokaždé vylezou dvě // :grinning:
10. črc 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kirea Já byla 18.6.na běžné prohlídce a doktorka mi řekla že 19,20,21.6.budu mít ovulaci,tak jsme to zkusily a ono se povedlo :wink:
10. črc 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorbon Tak to je super, takhle na poprvé :grinning:
10. črc 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No holka ani mi nemluv já právě myslela že když budu mít druhé až tak v těch jeho 3 letech tak to bude ideální a on třeba půjde do školky a budu mít na druhé klid a dost času.. Ale takhle to bude asi nářez :D malej ještě nechodí a tak se ním ještě musím tahat ale to snad v tom těhu zvládnu no :slight_smile: Ale spíš se bojím co potom naštěstí malý spí už v pohodě celou noc takže aspoň v noci budu mít klid a budu se moct starat jen o mimčo ale přes den mám teda strach :D jedno bude vzhůru druhý budu uspávat :D no uvidíme jestli z toho nezešedivím :D
10. črc 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sorbon jeee já chci taky takovýho manžela :D ten můj měl strašný kecy když jsem chtěla po něm koupit ten třetí :D že už je to přece jasný tak proč další :D no mám smůlu :D
10. črc 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sorbon no tak to je teda super takhle hned :slight_smile: já ani teď 10 měsíců po porodu nevím kdy mám mít přesně MS natož ovulaci takže asi taky štěstí :D
10. črc 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky těhulky :slight_smile:
přidávám se k vám.. 2.7. jsem našla // .. testovala jsem jak šílená (nemohla jsem tomu uvěřit).
Podle poslední MS (1.6.) 5tt+4 .. ale určitě to tak není (cykly šílené.. jak kdy.. 32, 35, 40 nebo i 42)
Skrz nějaké problémy (výtok) 4.7. kontrola, na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět, Hcg 424 :wink:
další kontrola 9.7., na ultrazvuku byl vidět gestační váček, zatím prázdný, Hcg 2873 :wink: a prý odpovídá tomu, co bylo vidět
22.7. mám další kontrolu tak doufám, že vše bude ok :slight_smile:

Gratuluji holky a přeji ať je vše v pořádku!
10. črc 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pe3ka ahojky vítám tě tu a gratuluji :slight_smile: taky si myslím že ještě nebude nic vidět ale tak nevyhodí mě tak aspoň když mi řekne ano něco tam je tak mi to bude stačit :slight_smile: určitě bude vše ok a budeme mít o čem povídat :wink:
10. črc 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirea jsem na tom stejne ;) test // a k doktorce se jdu domluvit v pátek co dal :slight_smile: myslím, ze si me pozve az tak za 14 dni rovnou na UZ, uz se těším, snad bude všechno v pořádku :slight_smile:
11. črc 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirea malému moooc držím palečky at je v pořádku, klobouk doku, to musi byt neskutečná sila zvládat takove věci...a to mimi v bříšku určitě bude :D
11. črc 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lonelystar ahojky vítám tě :slight_smile: no tak to si v pátek napíšem ani nevím jestli mi budou rovnou brát krev ale taky si spíš myslím že budu muset přijít tak za 14 dní znova :slight_smile:
11. črc 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se pridavam :slight_smile: snazili jsme se rok a nemohla jsem // uverit. K dr se chystam bud pristi tyden a nebo az ten dalsi, to uz by melo jit videt srdicko :slight_smile:
11. črc 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrea2210 Ahojky vítám tě a moc gratuluju :slight_smile: čakání se vyplatilo vid? :slight_smile: jo to už bude určitě vidět to jen já jsem tak nedočkavá že musím jít už zítra :D
11. črc 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 18
Tvůj příspěvek