Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím 😉 tak se přidejte 🙂
kirea
10. črc 2013
Ahojky možná, že i já.....právě jsem to taky zjistila,ale k doktorovi jdu až 31.ho. Ty už to máš potvrzené?
sorbon
10. črc 2013
Ahojky,tak se také přidávám 😉 5 testíků mi ukázalo dálnici,ale k doktorce jdu příští týden,tak snad mi to potvrdí x-)
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
Ahojky 🙂 ne jdu v pátek ale nevím jestli to nebude ještě moc brzo ale sestra mi řekla, že mám přijít kdy chci.. A hlavně jsem tak trošku nedočkavá aspoň aby mi něco řekli 🙂 zítra bych měla začínat 6.tt tak nevím no snad bude aspoň něco vidět 🙂
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@sorbon tak to gratuju 🙂 tak nám budu držet palečky ať se nám to potvrdí 😉
kirea
10. črc 2013
Já mám zatím jen tři testy se dvěma // , které sílí, tak proto jsem se objednala až tak ke konci měsíce, to už bych měla být 7-8 týden tak uvidíme. Moc Vám držím palečky!!! Doufám, že to bude v březnu protože to jsou ryby a snílkové !!!
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
Tak pak dejte hlavně vědět jak vám to dopadlo a vy mi držte palečky v pátek 🙂 jinak jak jste na tom s nevolnostmi a jinými obtížemi? Mě je zatím jen trošku špatně když mám prázdný žaludek takže nejčastěji poránu 😞 ale nejhorší je že mám hlad pořád 😃 to nechápu najím se a za hodinu už mám zase hlad 😃 to jsem u prvního teda neměla! jen chutě ale ne neustálý hlad fakt ne 😃 tak doufám že to tentokrát bude opačné pohlaví 😉
sorbon
10. črc 2013
Děkuji makky a také držím palečky 😉 chtěla jsem se objednat až tak za 14 dní,ale sestřička mi řekla,že mám přijít už v úterý 🙂 Ale myslím,že toho také nebude moc vidět 😃
sorbon
10. črc 2013
kirea,tři testíky se dvěma // to je jasňačka 😉 já dokupuju testy jako blázen,dnes mě manža zatáhl do lékárny a koupila jsem další 4 😃
kirea
10. črc 2013
Tak mě nevolnosti netrápí vůbec, jen mě ukrutně bolí prsa,ale tak jinak než u menstruace, nesmím se jich ani dotknout =-)
hance09
10. črc 2013
Ahoj holky,zrovna jsem dneska hledala takovou diskusi,ale nenašla a tak jsem založila soukromou, kdybyste se chtěly přidat, tak pište 🙂
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@kirea já mám taky tři se // tak snad to bude stačit 🙂 nevěděla jsem jestli nejít taky až dýl abych aspoň něco viděla ale jsem prostě strašně nedočkavá ženská takže to musí v pátek stačit 😃 jo taky doufám že to bude rybička chtěli jsme už prvního syna rybu ale podařilo se až dýl takže máme pannu 😃
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@sorbon pořád testuješ jo? 😃 já bych taky testovala protože mě to fakt hrozně baví 😃 ale nechtějí se mi do toho pořád cpát peníze když už je to tak nějak jasný 🙂
kirea
10. črc 2013
My se snažíme už sedm měsíců a co vy? Tak moc jsem se na to upla a pokaždé přišlo zklamání v podobě menstruace, tak jsem se tento měsíc na to vyloženě vys*ala, a začla jsem cvičit a uvažovat jakého koníčka si najdu, a ted jsem si jen tak z hecu udělala ráno test a tam dvě // (myslela jsem si že špatně vidím) tak jsme ho dala pořádně uschnout a byly tam pořád 😃 Ale pak jsme si ho jen tak ze srandy udělala večer a byl tam jen hoooodně slaboučký duch....kurňa tak mě to znepokojilo, protože jsem si myslela, že HCG se co hodinu zvyšuje a ono mi to ukázalo tohle, tak jsme nevěděla...A máte doma ještě nějaké děti? Já mám 3,5 letého syna, který je 5 měsíců po transplantaci, tak doufám, že bude vše v pořádku, a všechno hravě zvládneme.
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@hance09 já právě taky vůbec nenašla a tak jsem založila 🙂
hance09
10. črc 2013
@m_a_k_k_y zatím byla jen skupina březnovkx 2014, kam tě to hodí automaticky,když vyplníš v profilu datum porodu
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@kirea no to my právě tohle mimčo plánovali až synovi bude aspoň 2,5 ale bohužel či bohudík to přišlo samo o rok dříve 😃 ale jsem ráda asi to tak mělo být.. Právě jsem si říkala někomu se to nedaří vůbec tak jsem ráda že to jde 🙂 ..jeee tak to teda přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka malému!!! Určitě bude všechno v pořádku neboj 😉
kirea
10. črc 2013
DĚKUJEME!!!!!
A holky nemáte strach jak to se dvěma dětma všechno zvládnete? Hlavně ty Makky když je malý tak malinký???
sorbon
10. črc 2013
@m_a_k_k_y No já už bych netestovala a manželovi se to nějak zalíbilo,jak tam pokaždé vylezou dvě // 😃
sorbon
10. črc 2013
@kirea Já byla 18.6.na běžné prohlídce a doktorka mi řekla že 19,20,21.6.budu mít ovulaci,tak jsme to zkusily a ono se povedlo 😉
kirea
10. črc 2013
@sorbon Tak to je super, takhle na poprvé 😃
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
No holka ani mi nemluv já právě myslela že když budu mít druhé až tak v těch jeho 3 letech tak to bude ideální a on třeba půjde do školky a budu mít na druhé klid a dost času.. Ale takhle to bude asi nářez 😃 malej ještě nechodí a tak se ním ještě musím tahat ale to snad v tom těhu zvládnu no 🙂 Ale spíš se bojím co potom naštěstí malý spí už v pohodě celou noc takže aspoň v noci budu mít klid a budu se moct starat jen o mimčo ale přes den mám teda strach 😃 jedno bude vzhůru druhý budu uspávat 😃 no uvidíme jestli z toho nezešedivím 😃
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@sorbon jeee já chci taky takovýho manžela 😃 ten můj měl strašný kecy když jsem chtěla po něm koupit ten třetí 😃 že už je to přece jasný tak proč další 😃 no mám smůlu 😃
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@sorbon no tak to je teda super takhle hned 🙂 já ani teď 10 měsíců po porodu nevím kdy mám mít přesně MS natož ovulaci takže asi taky štěstí 😃
pe3ka
10. črc 2013
Ahoj holky těhulky 🙂
přidávám se k vám.. 2.7. jsem našla // .. testovala jsem jak šílená (nemohla jsem tomu uvěřit).
Podle poslední MS (1.6.) 5tt+4 .. ale určitě to tak není (cykly šílené.. jak kdy.. 32, 35, 40 nebo i 42)
Skrz nějaké problémy (výtok) 4.7. kontrola, na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět, Hcg 424 😉
další kontrola 9.7., na ultrazvuku byl vidět gestační váček, zatím prázdný, Hcg 2873 😉 a prý odpovídá tomu, co bylo vidět
22.7. mám další kontrolu tak doufám, že vše bude ok 🙂

Gratuluji holky a přeji ať je vše v pořádku!
m_a_k_k_yautor
10. črc 2013
@pe3ka ahojky vítám tě tu a gratuluji 🙂 taky si myslím že ještě nebude nic vidět ale tak nevyhodí mě tak aspoň když mi řekne ano něco tam je tak mi to bude stačit 🙂 určitě bude vše ok a budeme mít o čem povídat 😉
lonelystar
11. črc 2013
@kirea jsem na tom stejne 😉 test // a k doktorce se jdu domluvit v pátek co dal 🙂 myslím, ze si me pozve az tak za 14 dni rovnou na UZ, uz se těším, snad bude všechno v pořádku 🙂
lonelystar
11. črc 2013
@kirea malému moooc držím palečky at je v pořádku, klobouk doku, to musi byt neskutečná sila zvládat takove věci...a to mimi v bříšku určitě bude 😃
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@lonelystar ahojky vítám tě 🙂 no tak to si v pátek napíšem ani nevím jestli mi budou rovnou brát krev ale taky si spíš myslím že budu muset přijít tak za 14 dní znova 🙂
andrea2210
11. črc 2013
Ahoj holky, taky se pridavam 🙂 snazili jsme se rok a nemohla jsem // uverit. K dr se chystam bud pristi tyden a nebo az ten dalsi, to uz by melo jit videt srdicko 🙂
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@andrea2210 Ahojky vítám tě a moc gratuluju 🙂 čakání se vyplatilo vid? 🙂 jo to už bude určitě vidět to jen já jsem tak nedočkavá že musím jít už zítra 😃

Začni psát odpověď...

Odešli