Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím 😉 tak se přidejte 🙂
m_a_k_k_yautor
22. črc 2013
@lonelystar no mě je děsně celej den 😞 nevim co mám jíst na nic nemám chuť a když už si něco dám je mi po tom špatně :-| taky teda nezvracim ale je to teda pěkně otravný 😞 doufám že to brzo zmizí 😉
m_a_k_k_yautor
22. črc 2013
@kikca29 ahojky zdravím tě 🙂 budeš mít 2? panečku tak to bude radosti 🙂 tak hlavně ať ti vše dobře dopadne 🙂 a ohledně toho krvácení já tedy nevím ale mě to moc v pořádku nepříjde :-| myslím že jedna holčina tady taky něco o tom psala a dali jí snad něco na udržení těhu :-S tak se zkus mrknout a třeba jí napsat 🙂 mě osobně se to teda moc nezdá :-S
luu87
22. črc 2013
@kikca29 Mě se to taky nezdá :-S radši jít s každým prdem, opravdu.. Já jsem šla jen s bolestmi břicha (bez krvácení) a dostala jsem prášky a klidový režim + PN..

Musím zaťukat, že mi je zatím ok. Ze začátku mě zlobilo pálení žáhy, teď se docela držím.. ťuk, ťuk, ťuk.. :-N
werunka21
22. črc 2013
Mě zatím taky nic není, při prvním těhu jsem měla jen mírné nevolnosti při hladu, jinak nic. No snad to horší nebude :-N . Ale asi se mi to začíná projevovat na zubech. Dnes jeden ulomený a aby to nebylo málo, hned z něj vypadla i plomba a to jsem teprve začala 5tt :-| .
pidisek
22. črc 2013
Me neni skoro nic 😞 jen trochu plave žaludek..,,
luciesofi
23. črc 2013
Taky mi zatím není nic....🙂 Ale jsem teprve 5+0 🙂 S M. jsem měla jen jeden týden - tuším kolem 8. - takové slabší nevolnosti, ale ani jednou jsem nezvracela 🙂 Doufám, že se mi to vyhne i tentokrát 🙂
lonelystar
24. črc 2013
Tak už druhy den krvacim 😞 vždycky jen trosku, ale normálně krev 😞 minuly týden to bylo spineni 😞 dostala jsem Utrogestan a Ascorutin 😞 včera v noci na pohotovosti bylo mimčo v pořádku, srdíčko nám bilo...tak nevím, snad bude všechno v pořádku 😞
lonelystar
24. črc 2013
@kikca29 taky krvacim 😞 ale mimi je pry v pořádku tak nevím, jsem 7+2...dostala jsem Utrogestan a Ascorutin
kikca29
24. črc 2013
@lonelystar tak snad u mě taky bude vše v pořádku dneska to odpol ustalo ale nevím už mí to příjde , že to snad budu mít celé těhu a jsem z toho vyplašená, dozvím se co a jak tento pátek ,kdyby to bylo jen špinění jsem klidná ale u mě to bylo takové normální krváceení a jeden den i dost pak to ubralo na intenzitě ale i tak 3 dny mi přijdou dlouho 😞
aideen
24. črc 2013
Zdravím holky, tak hlásím, že zítra ráno frčím na gyndu. Jsem dost zvědavá, co mi poví. Hlavně doufám, že je mímo v pořádku ... a taky, že je tam jenom jedno 😃 Dvojčata by mě položila ... a manžel by dostal infarkt. 😃
m_a_k_k_yautor
24. črc 2013
@lonelystar holky to se vám teda nedivím, že jste z toho vyplašené já bych byla s nervíkama asi v prdeli 😞 ale držím vám
@kikca29 palečky ať vám to dobře dopadne a je všechno v pořádku což určitě bude 😉 držte se..
m_a_k_k_yautor
24. črc 2013
@aideen ahojky.. tak nám dej pak hlavně vědět jak si dopadla 😉 no já jdu příští pátek a taky doufám že tam nebudou dvě jinak si snad budu muset dát panáka :-S
zzaneta
25. črc 2013
@aideen Ať kontrola dobře dopadne 🙂 A s těmi dvojčaty si to taky říkám 😃 Tak dej vědět 🙂
lonelystar
25. črc 2013
@kikca29 Já jsem taky krvácela normálně čistou krev 😞 ale jen jednorázově, letěli jsme do nemocnice, dostali ten Utrogestan a Ascorutin. Druhý den jsem ještě trochu špinila, ale dneska už je "čisto".....jenže už je to taky potřetí, tak nevím 😞
lonelystar
25. črc 2013
@m_a_k_k_y No jsou to fakt nervy, ale už to beru tak, že příroda ví co dělá.....takže se šetřím, hlídám, ale víc nenadělám. Mimčo je zatím v pořádku, tak snad nic nehrozí......
rozzaarka
25. črc 2013
Nestraste s dvojcaty🙂 to by me trefilo:-) ale my je nastesti nemame po kom mit, takze pravdepodobnost je doufam minimalni🙂🙂
aideen
25. črc 2013
Tak holky, všechno je v pořádku, jsme 6+3, máme srdeční akci a žloutkový váček. A je tam jenom jedno 🙂 Žeprej ukázkové. Tak snad všechno bude tak i dál 🙂 Na kontrolu jdu za 3týdny, protože mě chtěli objednat za dva, ale to jsme na dovolené. Poté vystaví průkazku a budou se brát odběry na genetiku. Jinak termín je 17.3.2014. Nikdy jsem zimní či jarní miminko neměla, nejsem vůbec vybavená oblečkama 😃
lonelystar
25. črc 2013
@aideen tak jak to dopadlo? 🙂
aideen
25. črc 2013
@lonelystar koukni o komentář výš 🙂
m_a_k_k_yautor
25. črc 2013
@aideen ahojky tak to je super 🙂 gratuluju.. no to já sice vybavená jsem ale zase nemám ty správné velikosti všechny jsou větší než na novorozeňátko :-|
m_a_k_k_yautor
25. črc 2013
@rozzaarka no hele jen nepovídej, že není po kom neznamená, že je ty mít nemůžeš 😃 víš co se říká někdo to rození dvojčat vždycky musí začít aby se mohlo říkat že je máš v rodině 😃 ale ne samozřejmě je to jen malá pravděpodobnost 🙂 ale tak u tebe by to bylo pořád ještě v pohodě ale co my co už děti máme a co by pak dělala třeba aideen 😃 4 děti to by jí muselo klepnout chudáka 😃
rozzaarka
25. črc 2013
@m_a_k_k_y vsak ja vim, taky se vzdycky Honzovi smeju, ze u nekoho to zacina😃 ale fakt doufam, ze my to nebudeme😃
lonelystar
25. črc 2013
@aideen ajo 😃 slepá, no 😃
danielahe
27. črc 2013
Ahoj holky, pred tydnem jsme zjistila, ze jsme neplanovane otehotnela, takze tretatko zdarne na ceste :-N , takze se k vam taky pridavam 🙂
pe3ka
27. črc 2013
@danielahe gratuluji 🙂 a super, že se podařilo přirozenou cestou! Ale teda máš holka odvahu na třetí dítko 🙂 pevný nervy 😃
danielahe
27. črc 2013
@pe3ka no odvahu moc nemam, ale co se a delat, kdyz se zadarilo, tak se zadarilo 😃 😃 😃 😃 , malemu bude 1,5, az se prcek narodi, to bude celkem zaprah :-N A ty cekas prvni? 🙂
luu87
27. črc 2013
@danielahe Gratulace 🙂
danielahe
27. črc 2013
@luu87 děkuji 🙂
pe3ka
27. črc 2013
@danielahe ahaaa já jsem u tebe četla, že se vám zadařilo po dvou ivf .. a tím jsi myslela vaše dva kluky.. asi že? Já myslela, že jste chtěli třetí, byli dvakrát na ivf..nic.. a teď, že se zadařilo přirozeně 😉

Já čekám první x-) zadařilo se tak nějak "neplánovaně", když se to nejmíň hodilo 😃 Chtěli jsme tak v září/říjnu otěhotnět. Ale jsme rádi, že to přišlo takhle než kdyby nepřicházelo vůbec 🙂 Jen pro vysvětlenou.. 1.7. jsem nastoupila do nové práce, 2.7. ráno jsem poprvé zvracela a tak jsem šla dělat večer po práci test, zcela s jistotou 😃 blinkání neustupovalo, k tomu celodenní nevolnosti, bolesti hlavy až migrény. Takže PN a v práci jsem s tím musela jít ven 😕
V pondělí to budeme řešit, čekalo se jestli mi nebude líp. Bohužel není. Až na nějaké dny vyjimky.
danielahe
27. črc 2013
@pe3ka 🙂 , 2 deti po ivf, zadne cekani, povedlo se hned a treti bylo v planu pristi leto taky ivf 😃 😃 😃 , ale nejak priroda si porucila sama a je hotovo :-N ....to musi mit u tebe v prqaci radost, ze? :-N taky musim dat vedet do prace, ze si doma pobudu o nejaky ten rok dele 😃 , budou nadseni 😃

Začni psát odpověď...

Odešli