• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
autor
@lonelystar no mě je děsně celej den :( nevim co mám jíst na nic nemám chuť a když už si něco dám je mi po tom špatně :unamused: taky teda nezvracim ale je to teda pěkně otravný :( doufám že to brzo zmizí :wink:
22. črc 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kikca29 ahojky zdravím tě :slight_smile: budeš mít 2? panečku tak to bude radosti :slight_smile: tak hlavně ať ti vše dobře dopadne :slight_smile: a ohledně toho krvácení já tedy nevím ale mě to moc v pořádku nepříjde :unamused: myslím že jedna holčina tady taky něco o tom psala a dali jí snad něco na udržení těhu :confounded: tak se zkus mrknout a třeba jí napsat :slight_smile: mě osobně se to teda moc nezdá :confounded:
22. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikca29 Mě se to taky nezdá :confounded: radši jít s každým prdem, opravdu.. Já jsem šla jen s bolestmi břicha (bez krvácení) a dostala jsem prášky a klidový režim + PN..

Musím zaťukat, že mi je zatím ok. Ze začátku mě zlobilo pálení žáhy, teď se docela držím.. ťuk, ťuk, ťuk.. :sweat_smile:
22. črc 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zatím taky nic není, při prvním těhu jsem měla jen mírné nevolnosti při hladu, jinak nic. No snad to horší nebude :sweat_smile: . Ale asi se mi to začíná projevovat na zubech. Dnes jeden ulomený a aby to nebylo málo, hned z něj vypadla i plomba a to jsem teprve začala 5tt :unamused: .
22. črc 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me neni skoro nic :frowning2: jen trochu plave žaludek..,,
22. črc 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi zatím není nic....:slight_smile: Ale jsem teprve 5+0 :slight_smile: S M. jsem měla jen jeden týden - tuším kolem 8. - takové slabší nevolnosti, ale ani jednou jsem nezvracela :slight_smile: Doufám, že se mi to vyhne i tentokrát :slight_smile:
23. črc 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už druhy den krvacim :( vždycky jen trosku, ale normálně krev :( minuly týden to bylo spineni :( dostala jsem Utrogestan a Ascorutin :( včera v noci na pohotovosti bylo mimčo v pořádku, srdíčko nám bilo...tak nevím, snad bude všechno v pořádku :(
24. črc 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikca29 taky krvacim :( ale mimi je pry v pořádku tak nevím, jsem 7+2...dostala jsem Utrogestan a Ascorutin
24. črc 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lonelystar tak snad u mě taky bude vše v pořádku dneska to odpol ustalo ale nevím už mí to příjde , že to snad budu mít celé těhu a jsem z toho vyplašená, dozvím se co a jak tento pátek ,kdyby to bylo jen špinění jsem klidná ale u mě to bylo takové normální krváceení a jeden den i dost pak to ubralo na intenzitě ale i tak 3 dny mi přijdou dlouho :frowning2:
24. črc 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak hlásím, že zítra ráno frčím na gyndu. Jsem dost zvědavá, co mi poví. Hlavně doufám, že je mímo v pořádku ... a taky, že je tam jenom jedno :grinning: Dvojčata by mě položila ... a manžel by dostal infarkt. :grinning:
24. črc 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@lonelystar holky to se vám teda nedivím, že jste z toho vyplašené já bych byla s nervíkama asi v prdeli :( ale držím vám
@kikca29 palečky ať vám to dobře dopadne a je všechno v pořádku což určitě bude :wink: držte se..
24. črc 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aideen ahojky.. tak nám dej pak hlavně vědět jak si dopadla :wink: no já jdu příští pátek a taky doufám že tam nebudou dvě jinak si snad budu muset dát panáka :confounded:
24. črc 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Ať kontrola dobře dopadne :slight_smile: A s těmi dvojčaty si to taky říkám :grinning: Tak dej vědět :slight_smile:
25. črc 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikca29 Já jsem taky krvácela normálně čistou krev :( ale jen jednorázově, letěli jsme do nemocnice, dostali ten Utrogestan a Ascorutin. Druhý den jsem ještě trochu špinila, ale dneska už je "čisto".....jenže už je to taky potřetí, tak nevím :(
25. črc 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y No jsou to fakt nervy, ale už to beru tak, že příroda ví co dělá.....takže se šetřím, hlídám, ale víc nenadělám. Mimčo je zatím v pořádku, tak snad nic nehrozí......
25. črc 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nestraste s dvojcaty:slight_smile: to by me trefilo:slight_smile: ale my je nastesti nemame po kom mit, takze pravdepodobnost je doufam minimalni:slight_smile::slight_smile:
25. črc 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, všechno je v pořádku, jsme 6+3, máme srdeční akci a žloutkový váček. A je tam jenom jedno :slight_smile: Žeprej ukázkové. Tak snad všechno bude tak i dál :slight_smile: Na kontrolu jdu za 3týdny, protože mě chtěli objednat za dva, ale to jsme na dovolené. Poté vystaví průkazku a budou se brát odběry na genetiku. Jinak termín je 17.3.2014. Nikdy jsem zimní či jarní miminko neměla, nejsem vůbec vybavená oblečkama :grinning:
25. črc 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen tak jak to dopadlo? :slight_smile:
25. črc 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lonelystar koukni o komentář výš :slight_smile:
25. črc 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aideen ahojky tak to je super :slight_smile: gratuluju.. no to já sice vybavená jsem ale zase nemám ty správné velikosti všechny jsou větší než na novorozeňátko :unamused:
25. črc 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozzaarka no hele jen nepovídej, že není po kom neznamená, že je ty mít nemůžeš :grinning: víš co se říká někdo to rození dvojčat vždycky musí začít aby se mohlo říkat že je máš v rodině :grinning: ale ne samozřejmě je to jen malá pravděpodobnost :slight_smile: ale tak u tebe by to bylo pořád ještě v pohodě ale co my co už děti máme a co by pak dělala třeba aideen :grinning: 4 děti to by jí muselo klepnout chudáka :grinning:
25. črc 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y vsak ja vim, taky se vzdycky Honzovi smeju, ze u nekoho to zacina:grinning: ale fakt doufam, ze my to nebudeme:grinning:
25. črc 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen ajo :D slepá, no :D
25. črc 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pred tydnem jsme zjistila, ze jsme neplanovane otehotnela, takze tretatko zdarne na ceste :sweat_smile: , takze se k vam taky pridavam :slight_smile:
27. črc 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danielahe gratuluji :slight_smile: a super, že se podařilo přirozenou cestou! Ale teda máš holka odvahu na třetí dítko :slight_smile: pevný nervy :grinning:
27. črc 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe3ka no odvahu moc nemam, ale co se a delat, kdyz se zadarilo, tak se zadarilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , malemu bude 1,5, az se prcek narodi, to bude celkem zaprah :sweat_smile: A ty cekas prvni? :slight_smile:
27. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Gratulace :slight_smile:
27. črc 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luu87 děkuji :slight_smile:
27. črc 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe ahaaa já jsem u tebe četla, že se vám zadařilo po dvou ivf .. a tím jsi myslela vaše dva kluky.. asi že? Já myslela, že jste chtěli třetí, byli dvakrát na ivf..nic.. a teď, že se zadařilo přirozeně :wink:

Já čekám první :dizzy_face: zadařilo se tak nějak "neplánovaně", když se to nejmíň hodilo :grinning: Chtěli jsme tak v září/říjnu otěhotnět. Ale jsme rádi, že to přišlo takhle než kdyby nepřicházelo vůbec :slight_smile: Jen pro vysvětlenou.. 1.7. jsem nastoupila do nové práce, 2.7. ráno jsem poprvé zvracela a tak jsem šla dělat večer po práci test, zcela s jistotou :D blinkání neustupovalo, k tomu celodenní nevolnosti, bolesti hlavy až migrény. Takže PN a v práci jsem s tím musela jít ven :fearful:
V pondělí to budeme řešit, čekalo se jestli mi nebude líp. Bohužel není. Až na nějaké dny vyjimky.
27. črc 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3ka :slight_smile: , 2 deti po ivf, zadne cekani, povedlo se hned a treti bylo v planu pristi leto taky ivf :grinning: :grinning: :grinning: , ale nejak priroda si porucila sama a je hotovo :sweat_smile: ....to musi mit u tebe v prqaci radost, ze? :sweat_smile: taky musim dat vedet do prace, ze si doma pobudu o nejaky ten rok dele :grinning: , budou nadseni :grinning:
27. črc 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek