• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
@danielahe tak to jste kouzelníci tak trošku :wink: ale super, že se vám povedlo.
Jo, to měli.. a já taky. Těhotná, bez práce .. :grinning: super. Bylo mi do breku. Nebýt skvělýho chlapa, kterýho mám.. nevím nevím.
27. črc 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe3ka oni te propustili :confused:
27. črc 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3ka ja bych jim to nerekla, bych se vymlouvala na gynekologicke potize nebo na neco jineho, ..hlavne, ze mas chlapa, co te podrzi, to je nejdulezitejsi :wink: :slight_smile:
27. črc 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe
no jeste ne, ale asi tak v pondeli udelaji :(
kdybych to nerekla tak bych si stejne nepomohla..zkusebni doba se o tu dobu,co jsi v PN posouva dal a jestli budu mit nevolnosti atd. cely prvni trim. tak bych se vratila ve 4.mes..pred sebou porad 3 mesice zkusebni doby.Chtela bych videt jak by si me nechali :D to uz by asi poznali (btw ti co me dobre znaji,by to podle bricha poznaly uz ted,ze je tak zvlastne povyskoceny). Jestli vubec by me nechali tak dlouho - 3 mes. marodit.Pochybuji,takhle na zacatku :( blbe nooo.
27. črc 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3ka Tak budu drzet palecky, aby to dopadlo, co nejlepe. Nejdulezitejsi je mimousek :wink: ...
28. črc 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se mate holky? ja jsem od patku trochu vydesena. zacla jsem krvacet a sla k doktorce. Mimco je pry v poradku, ale stejne se porad bojim... mamka je presvedcena, ze to byla prekrvena sliznice, ale ta je doktorka asi jako moje plysova zirafa:slight_smile: ale snad ma pravdu a nic to neni. Nemohl by to byt treba naznak menstruace? jako ze telo jeste vylucuje nejaky nashromazdeny zbytky neceho? mozna naivni predstava, ale snazim se tim uklidnovat:slight_smile:
28. črc 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se. Dnes jsem zjistila, že jsem těhotná :slight_smile: Trošku překvápko, ale jsem ráda, že se povedlo na 1. pokus. O 1. mimčo jsme se snažili 2 roky.
28. črc 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol ahoj vítej :slight_smile: dva roky to je dobryyyy!!!!!! Moc gratuluju!!!!!!
28. črc 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka neboj jestli je mimčo ok tak to jsou jen cevky nebo tak něco....:slight_smile:
28. črc 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek snad mas pravdu. ve ctvrtek jdu zase, tak jestli bude vse ok, snad se uklidnim:slight_smile: je neuveritelny, jak se clovekem hybe neco, co je velky 1,4cm:slight_smile:
28. črc 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozzaarka to teda.....:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, mohla bych se k Vám přidat, prosím? :slight_smile: Minulou středu, 24. 7., jsem byla u doktora a tam se skoro rozplakala. Podle něho jsem otěhotněla před 3 týdny. Na ultrazvuku byl vidět jenom nějaký plodový váček nebo co. Miminko tam vidět ještě nebylo. Vystavil mně zrovna aj kartičku a tam je napsané, že jsem v 5. týdnu, to se počítá podle poslední menstruace, že? A já jsem měla ovulaci vždy těsně před měsíčky, takže to odpovídá přesně na ty 3 týdny. Na další kontrolu jdu 7. 8., doufám, že už tam půjde něco vidět. Jéé, píšu tu úplný román, ale musím to někomu říct :grinning:
29. črc 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzinkas ahoj moc gratuluju!!!! A budu držet palce at tam příště uz videt miminko je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Děkuji! Já doufám, že už tam něco bude.. Doktor říkal, že mám být v klidu, ale to se mu to vykládá :slight_smile:
29. črc 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, je vám už taky špatně? Mně tak týden je každý den a celé dopoledne hrozně špatně! Zvracet jsem naštěstí ještě nezačala, ale furt mám žaludek na vodě, točí se mně hlava a o tom, že bych jenom spala a ležela, radši nic nepíšu :grinning: No mazec, takové malinkaté nic mám v sobě a už jsem z toho hotová :unamused:
29. črc 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas me nic není...jen občas jakoby ze bude špatně a pak zase nic......
29. črc 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas :ahoj, já se taky přidávám-na kontrole jsem byla 17.7.-to nebylo vidět ještě nic,ale už mi bylo blbě,další kontrola 23.7. a taky už byl vidět váček/říkal právě 5..týden, teď jdu 20.8.,kde už taky asi bude vidět mimčo.U nás to vyšlo úplně na první pokus,takže pro mě zatím spíš šok...
29. črc 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinna U mě taky pořádný šok a furt, je to prostě neuvěřitelné :slight_smile: My jsme to teda měli na víc pokusů, dostala jsem 2x měsíčky, po třetí jsem už je nedostala :slight_smile:
29. črc 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzinkas: tak to jsi měla taky rychlé! No doufám, že s tím nějak "srovnám" - asi spíš až bude vidět bříško..
29. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzinkas ahojky vítám tě :slight_smile: já to mám přesně jako ty celé dopoledne jsem mimo provoz :( žaludek na vodě a jen bych ležela.. Doufám, že to po prvním trimestru přejde :slight_smile: jinak já jsem byla před 14 dny taky u doktora a to samý jako ty jen váček a v něm nic tak jdu teď v pátek na srdeční ozvy :slight_smile: už se těším až konečně něco uvidím a doufám, že dostaneme i fotečku :wink:
30. črc 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Ahojky, děkuju za uvítání :slight_smile: No kéž by ty nevolnosti přešly.. Já vím, že nám stejně nezbývá nic jiného, než to nějak přežit, ale je to fakt nepříjemné.. Kdybych byla doma, tak je to o něčem jiném. Ale jsem v kanclu a furt se přemáhám, aby to na mě nikdo nepoznal :slight_smile: Doufám, že už tam něco malinkého uvidíte a uslyšíte! Dej potom vědět :slight_smile:
30. črc 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja sem dnes 7+1 :slight_smile: na kontrolu jdu ve ctvrtek ,tak sem zvedava,snad bude vse v poradku. Manzel chce jit take;)
30. črc 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzinkas no tak to oni to nepoznají dokud nechodíš zvracet tak jim nic nedojde :wink: to já jsem sice doma ale zase mám malého raubíře takže si moc neodpočinu :grinning: doufám že bude všechno v pořádku to je nejdůležitější :slight_smile: určitě dám vědět :slight_smile:
30. črc 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maydee :jee,tak to já jsem podle MS dnes 7+0 :slight_smile: ale na další prohlídku jdu až 20.8., tak jsem zvědavá,co už bude vidět...
30. črc 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky patřím k vám ;) Mít miminko jsme se rozhodli v dubnu a květnu/ červnu bylo hotovo. Dodneška nechápu, jaký jsme měli štěstí. Dnes bych měla být dle UTZ 8+6, zítra teda začínám 3. měsíc a už se těším, až se to přehoupne. Jsem trochu nervózní z toho, že mi nic není, nemám žádné nevolnosti a nechodit každou hodinu 2x na záchod, asi bych každý týden ťukala u doktorky :slight_smile: Tak všem krásný den :wink:
30. črc 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinna u nas taky prvni pokus:slight_smile: jsem v soku jeste ted:grinning:
30. črc 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitazaj Ahoj:slight_smile: bud rada, ze ti nic neni:slight_smile: ne, ze bych zvracela, ale plovouci zaludek x dni/tydnu v kuse neni uple super:slight_smile: ja bych mela mit 8+2:slight_smile: to jsme na tom podobne:slight_smile::slight_smile:
30. črc 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka : tak to jsme na tom stejně:slight_smile: a jinak byl plánovaný i ten první pokus?
30. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinna no, my chteli nejdriv o mesic pozdeji - brali jsme se v zahranici, takze dlouhacesta, pak doma oslava, unava a tak, tak jsme si rekli, ze po svatbe bude idealni to prestat resit. nakonec jsme si v cervnu rekli - kaslem na to, pravdepodobnost, ze se to povede na poprvy je desne mala:grinning::grinning: a je z toho 8+2:slight_smile:
30. črc 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska máme 9tt+0 nebo kolik přesně :grinning: A každým dnem začínám mít dopoledne žaludek na vodě, i přes to se najíst a je to hned lepší :slight_smile:
Jinak my jsme to nechali na přírodě.. od února jsme si řekli, že by jsme rádi mimí a na přelomu května/června se zadařilo :slight_smile:
30. črc 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek