• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
@m_a_k_k_y ale vždyť ti holky píšou, že už soukromá diskuse "březnovky 2014" existuje...tak se přidej...
31. črc 2013 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y jasny:slight_smile: me je celkem jedno, kam budu chodit:slight_smile:
31. črc 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y většina holek šla rovnou do soukromé skupiny, protože se nechce rozepisovat ve veřejné skupině, kde si to může přečíst úplně každý. Každopádně dvě soukromé skupiny nechápu. Časem se i v soukromé skupině ukáže kdo tam opravdu chodí a kdo ne. Myslela jsem, že diskuze se společným termínem jsou od toho, aby se poznalo nejvíc holek se stejným očekáváním prcka. Tím že budou dvě, tak se dost holek ani nepozná, což je škoda.
31. črc 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malformatio to je mozne a ma to asi sve vyhody ale i nevyhody, jelikoz pak si prece uz nemuzete pamatovat co tam ktera mamca pise kdyz je vas tam treba 100. A na druhou stranu proc jste teda v soukrome diskuzi kdyz chcete poznat co nejvice holek a jste tam limitovana tim koho vam tam zakladatelka pusti a koho ne. Proc tedy nikdo nezustanete ve verejne skupine? Nejak tomu nerozumim a necham vse tak jak to je proste dam na vyber bud verejna nebo soukroma zadne omezovani :wink: a hotovo
31. črc 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 ahoj, pridas me taky do skupiny? diky
31. črc 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No super me je to jedno. Pridavejte se vsichni kam chcete je prece demokracie a nikdo nikoho nemusi nikam nutit. Takze kdo chce k nam do soukrome tak piste kdo ne tak muzete jinam je to na kazdem :wink:
31. črc 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Ahoj, prosím, taky mě přidej do skupiny. Teď jsem nějak neměla čas s Vámi povídat, ale určo napravím :slight_smile: Jinak jsem už byla i Mudry a dokonce bušilo srdíčko :slight_smile: Tak jsem z toho měla takovou radost :grinning:
31. črc 2013 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y už jsem v jedné soukromé březnovce, tady moc nepíšu právě z důvodu, že si to může kdokoliv na internetu přečíst........ jen mám obavu, že dvě soukr. skupiny se stejným zaměřením mě budou plést kde jaká co napsala. Jedna by byla ideální :slight_smile: ale přidej mě do tvojí, uvidim, kde se mi bude líbit víc a kde budou normálnější holky :wink:
31. črc 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě to s těma soukromýma taky připadá nějaké divné, hlavně, když to někdo ještě nechce zakřiknout a přihlašovat se k termínu brzy, ale už si chce číst a seznamovat se s budoucí skupinkou, kde se třeba přiřadí později....když je soukromá tak si nic nepřečte a vlastně ani nic nedozví.
31. črc 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky! Tak mně taky, prosím, někam přiřaďte :slight_smile: Jinak se ale přikláním spíš k cassis1, kdo ví, co ještě bude, aspoň u mě, když jsem na úplném začátku, ale to je nás takových víc.. A mám teda ještě pitomý dotaz, ty soukromé diskuze jsou kde? To na ně najedu stejně jak na tuto, akorát že bude nějak uzavřená?
1. srp 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzinkas mě se to taky nezdá hele nemysli si já si naivně myslela, že prostě udělám tuto veřejnou diskuzi a hotovo ale jak holky začínají odcházet do jiných skupin tak prostě bude asi dobré když se nás dá pár dohromady a uděláme taky vlastní aby nám tam nikdo nežádoucí nechodil.. Ale je to samozřejmě na každé kde chce být.. já nechám i tuhle veřejnou aby bylo na výběr :wink: jinak na tu soukromou najedeš pod Modrým koníkem v liště jsou Soukromé diskuze a tam by si nás měla mít :slight_smile:
1. srp 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Jo, to má svoji logiku :slight_smile: Už jsem tu soukromou objevila, stačilo se první pořádně podívat než se ptát :grinning:
1. srp 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y Já bych se taky přidala k vám a pak uvidím :slight_smile: . Je mi nějak milejší jít někde, kde se to rozbíhá než tam, kde už je to rozjeté. Ale tuhle veřejnou bych nerušila, protože přes ni se nové maminky dostanou do soukromé. Soukromé nejsou vidět pokud v nich člověk není. Dříve byl seznam soukromích vidět, ale teď jsem na žádný nenarazila.
1. srp 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek lneny olej je dobry na zacpu :slight_smile:
@hance09 ahoj ja ti psala IP a zadna odezva :slight_smile:,prosin take o pridani :wink:
@m_a_k_k_y please me taky pridej do soukrome diskuze :slight_smile:,dekuji
1. srp 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, četla jsem,že tu je diskuse ohledně dvou soukromých diskusí....Tu první jsem založila já,protože žádná březnová ještě nebyla a protože radši píšu do soukromých udělala jsem ji hned soukromou a o její existenci napsala do skupiny březnovek....kdybych chvíli počkala,tak byla jen jedna,kterou založila @m_a_k_k_y :slight_smile:
1. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y ahoj. Hoď mě taky do té tvojí soukromé. Děkuju. Omlouvám se, že jsem tak dlouho nenapsala, ale jak bylo krásně, tak jsem s malou byla pořád někde u vody. Jinak teď v úterý jsem byla u dr na kontrolním utz a byla jsem 6+6 podle hoodně starého utz. Srdíčko krásně bilo. Každopádně termín se dozvim pořádně až na velkém utz. Ten její prý hodně zkresluje a prcek může být starší :wink: Jinak není mi vibec špatně, jsem děsně aktivní, chodim pořád na brigádu, snad každý den nějaká návštěva, která chce ukázat okolí nového bytu, tak jsem pekelně uhoněná, uchozená... Každý den vařit, jít ven s malou dopo i odpo. Do postele padám v 1 ráno úplně mrtvá. Krabice v bytě nevybalené... Ale tak co, teď je hezky, tak si to užívám a až bude hnusně, tak vybalim. Snad to do Vánoc stihnu. Jinak děsně se mi nafouklo břicho, asi to těhotenství dlouho neutajim. O víkendu jedem ke tchýnce, tak jí to už povim a příští sobotu slaví narozky moje mamka. Tak jí to ke konci oslavy řeknu jako přídavnej dáreček :slight_smile: už se na to těšim :dizzy_face:
1. srp 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a co takhle to sjednotit? Ať je jenom jedna soukromá? Je to škoda, že jsme takhle "na dva tábory".
1. srp 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@aideen
@hance09 já už jsem asi taky pro :slight_smile: už mě nebaví jak to každý řeší pak neví kam se přidat asi poprosíme hance09 ať nás všechny přidá k ní a já tamtu soukromou smažu :slight_smile: jestli jste pro, tak pod tento můj komentář dejte To se mi líbí ať hance09 ví koho může přidat :wink:
1. srp 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@m_a_k_k_y akorát tam prosím překopírujte příspěvky teď z té "naší" soukromé skupiny. Ať to tam je. Bylo by blbé to v půlce konverzace smazat :wink:
1. srp 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aideen ok až nás přidá tak to tam překopčím :wink:
1. srp 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y 13 stránek budete kopčit? :grinning: to je hustý :grinning: ale proč ne, jsem pro
@hance09 označím tě, ať nepřehlídneš :wink:
1. srp 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nipeal 13 stránek ne, jenom tu jednu ze skoukromé diskuse. :wink: Nesnáším, když máme otevřené téma a najednou to vše zmizí :slight_smile:
1. srp 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen jo ahááá :grinning: tak to je super
1. srp 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,tak jsem vás přidala, jestli jsem někoho přehlédla,tak se omlouvám a napište mi, ráda vás přidám :slight_smile:
2. srp 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nevíte někdo jak mám smazat tu soukromou diskusi? už tady do toho vejrám asi půl hodiny a prostě nic nevidím :grinning: technickej typ fakt :grinning:
2. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y já myslim,že to jde jen přes adminy.....a nebo smazat seznam,kdo má přístup,takže diskuse sice bude,ale už se do ní nikdo nedostane.....
2. srp 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hance09 aha sakra tak já to nějak zkusím :slight_smile: díky
2. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y nebo je možné, že až dáš všechny pryč, že se ta možnost na smazání najde :grinning:
2. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak je? Me zase blbe, ale naštěstí nezvracím... :slight_smile: jinak břicho furt nafouklé jak v pátým měsíci.. Co s tím?????
2. srp 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek joooo, tak to bych taky ráda věděla! :confounded: už mám problém cokoliv dopnout! Ještě, že je léto a můžu nosit šaty! :grinning: Už jsem začala koukat i na bazárku po nějakých těhu kalhotách :grinning: Ale nemyslela jsem si, že si budu pořizovat těhotenské oblečení už ve 2. měsíci!! :unamused: Ani nevím, jaké velikosti se vlastně pořizují... :frowning2: ale začínám mít z toho depku, že budu jak tank! :frowning2:
2. srp 2013 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek