Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím 😉 tak se přidejte 🙂
luu87
2. srp 2013
@tapato a @pidisek Mě dneska od rána je taky nic moc 😞 ale začíná se to (snad) lepšit ]-( 😎 Co se týká velkého břicha, tak jsme na tom asi stejně, lidi si všímají a já to chtěla schovat aspoň do toho 12-13tt ]-( 😃 na kalhoty jsem taky číhala, ale asi koupím normální pod břicho a koupím si ten těhotenský pás a našiju si to tam 😃
nedivimse
2. srp 2013
@hance09 Ahojky, mohla bych se taky přidat do diskuze... Vidím, že to tady sice jede, ale soukromá se mi zdá lepší. Předem moc díky 😉
kuratkol
2. srp 2013
Tak dnes mi bylo těhotenství potvrzeno 🙂
sirael4
3. srp 2013
@kuratkol gratuluju!
kristyna1990
4. srp 2013
Ahoj holky, přidávám se.. my máme 16.3... a vychází to na narozeniny babičky 😃
kristyna1990
4. srp 2013
@pidisek Taky mám nafouklé bříško jak v pátém měsíci 😃
pidisek
4. srp 2013
@kristyna1990 no jo ale co s tím? Me nezabralo ani zelí 😞
iiwaa
4. srp 2013
Ahoj. My máme s dvojčátkama termín 7.3. 🙂
pidisek
4. srp 2013
@iiwaa ahoj ja taky dve a 17.3..... Doufám ze se donosí, mám o ně strach ...
iiwaa
4. srp 2013
@pidisek ahoj, já se taky bojim aby bylo vše v pořádku. Věřim, že se nám to oboum splní 🙂 Snad se jim u mě bude líbit dlouho 🙂 taky jsem zvědavá co to bude, tak snad mi to brzo řeknou 🙂
pidisek
4. srp 2013
@iiwaa ja myslím ze hned na NT screeningu 🙂)) ja chci jít co nejdriv 🙂
sjuzka1
4. srp 2013
Můžu se taky přidat? 🙂 Půlka března 2014, těhotenství mám potvrzeno z 26.7. (7+1) takže nyní cca 8+3 a ve středu jdeme na kontrolu 😉
kristyna1990
4. srp 2013
@pidisek to netuším, mám nafouklé i když nejím nic co by mě nadýmalo... prostě mám takové velké. 😃
iiwaa
4. srp 2013
@pidisek já jsem na screening objednaná do prahy do genetu na 30.srpna 🙂 tak snad bude všechno v pořádku a bude to už znát 🙂
pidisek
4. srp 2013
@iiwaa pry to vedi podle krve a z těch testu i kdyz nic není jeste vidět 🙂 ty jsi po ivf?
pidisek
4. srp 2013
@kristyna1990 vůbec nevím co s tím....jak si dojit na záchod.... 😞
iiwaa
4. srp 2013
@pidisek nn nejsem po ivf, povedlo se nám to přirozenou cestou. a dá se říct, že hned 🙂 no tak pokud mi to řeknou v tom genetu budu ráda. jsme s manželem hrozně zvědavý 🙂
pidisek
5. srp 2013
@iiwaa teda tak to gratuluju - a jsou jednovaječný?
prdlinka
5. srp 2013
Ahoj holky, mohu poprosit o pridani do soukromé diskuze ? začátek března potvrzen, teď 8+2...
iiwaa
5. srp 2013
@pidisek děkujeme 🙂 nn jsou dvouvaječný 🙂 a ty už jsi objednaná na ten screening?
pidisek
6. srp 2013
@iiwaa já jdu na kontrolu ve čtvrtek a tam se chci domluvit... Dělají to vse přímo tam tak snad to bude rychle 🙂
iiwaa
6. srp 2013
@pidisek jj já jdu na krev 15týho ke svému lékaři a ten pošle výsledky do genetu a mě tam už udělají jen ten ultrazvuk. už se těšim až miminka uvidíme a doufám, že bude všechno ok. 🙂
kathyna
7. srp 2013
@hance09 , mohu poprosit taky o přidání do soukromé diskuse. děkuji🙂
hance09
7. srp 2013
Holky,kdo chcete ještě přidat do soukromé skupiny,tak prosím pište nejlépe rovnou mně,abych vás nepřehlédla 🙂
lenik.n
7. srp 2013
taky už máme potvrzené těhotenství 🙂 Dnes máme 7+5 a do kontroly mi to přijde tak neskutečně daleko... Potřebovala bych prcka vidět každý den a ujistit se, že je to pravda 😃
lluciferek
11. srp 2013
Ahoj, ráda bych se přidala. Termín máme 21.3.2014. No zjistili mi hematom, tak teťkom čekám, jestli ho tělo vstřebá a nebo co bude dál. Zítra jdu na krev a asi poprosím doktora, aby mii udělal ultrazvuk abych věděla, co se s ním děje. Jinak mimčo bylo velice neplánované, na rozdíl od našeho syna 🙂
lluciferek
11. srp 2013
Tímto bych také ráda zažídala o zařazení do soukromé diskuze. Mopckrát děkuji 🙂
katrinkaa
13. srp 2013
Ahoj, taky bych se ráda přidala:termín máme 20.3.2014 a objednala jsem si holčičku 😉 Dnes jsem byl na ultrazvuku a už jsme viděli jak si strká ručičku do pusy🙂)Zatím je naštěstí vše v pořádku.
Také prosím o přidání do soukromé skupinky🙂děkuju
sonik05
16. srp 2013
Ahoj, chtěla bych se k Vám přidat, termín mám na 11.3.2014. Nevím, jak to snášíte, ale pro mě je tohle těhu očistec. Je mi stále špatně. Oproti tomu prvnímu je to zatím docela horor.

Holkám s dvojčátky držím palce. Taky mě to skoro potkalo, ale nakonec šlo o syndrom mizejícího dvojčete, za což jsem teda ráda, protože u druhého mimi by to byla malinko komplikace 🙂 Zní to asi sobecky, ale já bych to nezvládla.
lucive
16. srp 2013
Ahoj všem, můžu se přidat? Jsem tu nová. TP mám 1.3.2014 a mám za sebou 1. screening.
Utz v pořádku a teď čekáme jen na výsledky z krve 🙂