• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
@katrinkaa @sonik05 @lucive Holky,přidala jsem vás do soukromé skupiny
16. srp 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iiwaa tak jak jsi dopadla? Já jdu na screening až 2.9....
16. srp 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 Díky, jak se do té soukromé skupiny dostanu?
16. srp 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik05 měla bys ji mít v soukromých diskusích
16. srp 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj, včera jsem byla na ultrazvuku u svého doktora a super miminka krásně rostou a mají obě přesně 5 cm :slight_smile: kopali nožičkama :slight_smile: úžasný :slight_smile: jinak na screening jdu 30.8. a už se těšíme :slight_smile:
16. srp 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nevím která skupina je teď aktuální ráda bych se taky přidala termín máme 9.3.2014 už se nemůžu dočkat screeningu to jdu 30.8 a jsem zvědavá jestli se výsledky dozvím hned nebo se čeká prej to někde řeknou hned chtěla jsem tady už dřív ale nechtěla jsem riskovat že by to někdo zjistil v práci to ještě neví tak jsem si smazala fotku :slight_smile: a až to řeknu chystám se za dva týdny tak ji zase obnovím ale ráda bych se s někým bavila já mám těhu úplně bez příznaků až mám někdy chuť jít k dr aby mi řekla zda je mimi v pořádku už se těším až bude kopat to pak aspoň ucítím že tam je
16. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 můžu taky poprosit o přidání
17. srp 2013 v 08:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ldiesel Tak těhu bez příznaků závidím. Já musím chodit i v obchodech kolem některých potravin se zacpaným nosem, aby se mi neudělalo špatně. Jsem hrozně citlivá na pachy a vůně.
17. srp 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik05 Tak to je fakt mazec dvě kámošky byly taky citlivý na pachy a nesnášely šunku a zubní pastu a já pořád nic jediný co tak jsem přestala mít chuť na kafe a ani caro mi nechutná ale zase musím mít každym ráno kakao a chleba nebo rohlík s marmeládou :slight_smile: a občas mi teď teče krev z nosu a dásna mi krvácí což jsou ještě malý věci ale hlavně ta únava teď jsem měla dovču a od po zase do práce a to se mi vůbec nechce už se těším až budu doma ale to plánuju až tak od prosince vlastně dr je to jedno že když chci být doma tak mě nechá že ikdyž by mi bylo dobře,sice příjdu o nějaký penízky ale mateřskou to prej neovlivní počítá se to prej z odpracovaných dní,takže si chci pak ještě užít trochu volna a hlavně Vánoce.
17. srp 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iiwaa tak to je skvělá zpráva !!! Ja jdu na utz 21. Tak jsem zvědavá :slight_smile:
18. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já jdu na ultrazvuk 19., tak jsem taky zvědavá :slight_smile:
18. srp 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek juuu tak at všechno dopadne dobře budu na tebe myslet. a myslíš, že už bude vidět co to bude? mě bylo řečeno, že to snad už v genetu poznají až tam pojedu. tak se nechám překvapit. .-)
18. srp 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na UTZ 20.8. (screening) a s přítelem se těšíme, až uvidíme opět prcka :slight_smile:
18. srp 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iiwaa
@kuratkol
@luu87
Holky drzime si palce !!!!!
na prvotrimestrálním screeningu to pry poznají sice nevím jak ale pry jo :slight_smile: no já si to říct nechám, uz z praktického důvodu, ze jsou dvě :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek To je brzo, aby bylo vidět pohlaví. Nejdříve tak v 16. týdnu.
19. srp 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 : ahoj, můžu Tě poprosit o přidání do soukromé diskuze březen 2014?
19. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kuratkol Cituji: Vzhledem k tomu, že jej lze bezpečně provádět už na počátku těhotenství, má žena ještě čas jít na včasný potrat, pokud se prokáže vážná vada plodu a bude-li chtít.
Na rozdíl od triple testů, má tato nová metoda až 95% spolehlivost a není zde takové riziko falešně pozitivního výsledku, který se pak musí vyvrátit nebo potvrdit dalšími komplikovanými vyšetřeními, např. amniocentézou (odběr plodové vody).
Další výhodou je rychlé zjištění výsledků (i ten samý den). Další výhodou je, že se dá určit s velkou přesností pohlaví dítěte.

http://vasemiminko.cz/clanky/prvotrimestralni-screening/
19. srp 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 ahoj, mozem tiez poprosit o prijatie do sukromnej skupiny? :slight_smile: 9tt :dizzy_face:
19. srp 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Doktorka v Gennetu, která mi dělala prvotrimestrální screening v 1. těhotenství mi řekla, že to možné tak brzo zjistit pohlaví, že nejdříve v 16. týdnu.
19. srp 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol ahoj, promiň, že sem lezu, ale náhodou jsem si všimla, že ji těhu. Moc gratuluju :slight_smile:
19. srp 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratkol u těch vyspělých pristrojů to jde, u nás mají špičkové vybavení asi záleží kdm chodíš, na zo co já myslím musíš mít jako dr speciální akreditaci atd...ale musí se to platit
20. srp 2013 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 ahojky můžeš mě také přidat do té soukromé skupiny díky
20. srp 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ldiesel koukala jsem,že už tam jsi :slight_smile:
20. srp 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny nastávající maminky a zároveň gratuluji. mohu se taky přidat. TP mám na 18. března 2014. :slight_smile:
29. srp 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby, tak sem dneska narazila na vaše forum tak tež se ráda přidám :slight_smile: Ať sem do budoucna v obraze a můžu těhotenství rozebírat s někým kdo je na tom podobně jak já :slight_smile:
30. srp 2013 v 11:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte holky,také čekám mimi 14března,byli jsme na screeningu a řekli nám co čekáme.
30. srp 2013 v 19:04  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 ahoj taky bych chtela přidat do té soukromé skupiny,děkuji
30. srp 2013 v 19:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem konečně našla nějakou diskuzi na březnovky :slight_smile: . Je tu nějaká, co má termín okolo 21.3 a chce rodit v Podolí v Praze? Budu ráda za reakci. Jsem akorát v 10týdnu, dle posledního ultravuku 10 4-+5 . Nevíte, jak pozvám přesně 14týden, abych se mohla registrovat? Vyšetření další mám až za 14 dní - screening ultrazvuk, odběr kve už mám za sebou. Jinak se cítim docela dobře, jen mě bolí záda a vůbec nemám chuť na jakékoli jídlo. Držím všem palečky a přeji hodně štěstíčka a hlavně zdrvíčka, ať vše dobře dopadne.
1. zář 2013 ve 13:20  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
hance09 Ahoj holky, můžu poprosit také o přidání do soukromé skupiny :slight_smile: díky
4. zář 2013 v 09:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek