• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
Ahoj holky,taky bych se ráda přidala.Já mám TP na 6.3.2014 :slight_smile:
19. lis 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivulinka1991 Ahoj, zkus informovat @hance09 :slight_smile:
19. lis 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hance09 Ahoj holky, jak se máte? Už se vám to krátí a budete mít brzy prcky u sebe :slight_smile: . A proto, že někdo se tenkrát zmínil, ať se někdy ozvu, jak se mám, tak plním :slight_smile: . Usmálo se na nás štěstí. Hned na první a jeden jediný pokus (5tt) :sweat_smile: . Tak snad to tentokrát dopadne dobře :slight_smile: . Mějte se krásně a hlavně buďte zdravé vy i vaše "miminka" :slight_smile:
13. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@werunka21 jeee,takže máte hezký dárek pod stromeček,to mám radost :slight_smile: ....tak ať jste zdraví!!! :slight_smile:
13. pro 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@werunka21 jeee tak to je super! Gratulujeme :slight_smile: a prejeme hlavne hodne zdravicka at to dobre dopadne :wink:
18. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hance09 @m_a_k_k_y Ahoj holky, u nás to opět nedopadlo. Dnes jsem byla na revizi (8+3t). Tentokrát to byla anembryomola. Všechno v děloze připravené na miminko, ale plod nikde :frowning2:
7. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunka21 to je mi moc líto :frowning2: ...měla jsem takovou radost a teď tohle :cry: ...budou ti už dělat nějaká vyšetření?
7. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@werunka21 uz jsem to cetla na tvem profilu a je mi to moc lito :frowning2: meli by ti udelat nejaka vysetreni protoze tohle uz neni normalni takhle dvakrat po sobe preci!
7. led 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hance09 Nevím, můj dr. mi řekl, že se mu ještě nestalo, aby mu jedna pacientka "potratila" 2x po sobě. Že nás asi pošle na genetiku. V nemocnici mi ale řekli, že 2x je to ještě v normě. Že až 3x-4x je moc. Tak uvidíme. Pozdravuj všechny Březnovky :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, co se to u vás děje :dizzy_face: . Koukám do tabulky a vy jste z března udělaly únor :grinning: . Tak hlavně, že jste vy i vaše miminka v pořádku, jen tak dál :slight_smile:
5. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hance09 co sa nam stalo so sukromnou diskusiou? :confused:
8. bře 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejinka nic,pořád jede...jen jsi tam asi dlouho nebyla,takže jsem tě smázla...
8. bře 2014 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunka21 no jo,máme nedočkavá miminka,já teda extra :slight_smile:
8. bře 2014 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, omlouvám se, že se vám vměšuju do diskuze. Pro Vybrali jsme chystám album miminek narozených v březnu a v dubnu. Kdybyste tam chtěly mít fotku toho vašeho, prosím označte mě @ u ní ve vašem fotoblogu. Více tady http://www.modrykonik.cz/blog/helulela/article/vse-o-porodu-ve-vybrali-jsme-amc1f0/ Děkuju za pomoc:slight_smile: Hela
17. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja jsem tu dnes nova. Jelikoz jsem hledala pro své drobátko nějaké aktivní chodítko, sestra mi poslala odkaz na modreho konika. Koukala jsem kolik tu je krásných a levných věciček pro ty naše zlatíčka. Já mám kluky 2 :slight_smile: Radečka (28.12. mu bude 7) a Matýska, který se mi narodil 22.3.2014 :slight_smile: 3 dny po termínu. Už je nám 8 měsíců a měme toho tolik za sebou. Krásně říkáme máma, táta, bába, hodně brbleme, klube se nám 3 zoubek. Krom těchhle krásných věcí máme za sebou a ty horší :( Prodělali jsme šestou dětskou nemoc a na konci října jsem si všimla boule na krčku. Dostali jsme atb a po 3 dnech kdy se boule zvetšovala jsme byli posláni do nemocnice na vyšetření. Ihned si nás tam nechali se zánětem lymfatických uzlin. Prý né jedna, ale hodně uzlin se mu zduřilo a začalo hnisat a rozpadat se. Prý léčba asi 14 dni :( A šance na vyléčení 60%. :( Ihned dostal atb do žíly. Neustále se to zhoršovalo a po 10 dnech začal mít špatnou krev a celý otekl. Rozhodli se ho vzít další den na operaci :( holky, ani nevíte jak sem byla na dně. Od půlnoci musel být na lačno. A na sál ho vzali až po operačním plánu o půl 2. Pořád kojím... i 3x v noci a bylo opravdu těžké vydržet to tak dlouhou dobu. Po půl hodině přišli ze sálu, že po uspání zjistili, že uzlina ještě není uzrálá, tak museli jen 4ma vpichama a malím naříznutím odsát hnis který byl všude okolo. Den Matýsek strávil na jipce, poté nás dali opět na pokoj. Matýskovi se dost ulevilo. Vypadal spokojený a já myslela že už je po všem... opak byl pravdou... Po 5ti dnech musel opět na operaci. S tím, že mu vytáhnou všechny ty špatné uzliny, protože se mu to pořád zvětšuje a žádné atb nepomáhají. Po operaci za náma došel dr že odstranili uzlinu, která už ohrožovala hrtan a byla hodně hluboko. Že se to bude dýl hojit. A máme počítat že to bude ještě na dlouho. Nikdo za náma kromě manžela nesměl. Celé 3 týdny jsem neviděla svého staršího synka. Až když jsem se domluvila s dr, že už ho potřebuju vidět, jestli by sem na chvilinku nemohla moje maminka a já bych byla se starším venku. Prý když už je to tak dlouho, tak určitě ano. Holky... v tu chvíli jsem byla tak šťastná že ho vidím a že už je všechno za náma. On tolik plakal.. i ve škole. Že nejsem s ním. A potom přišel další šok. Přišel za mnou jiný doktor, že je možné že půjde na sál ještě jednou, aby odstranili i zbývající uzliny. Ale prý to být nemusí. Pak přišel další doktor, ať s tím počítáme, že půjde na další operaci, že tam ostatní uzlinky určitě budou zlobit. Holky. byla sem totálně v pr... už naprosto vyřízená jsem tam po nich řvala že to není pokusný králík a byla přesvědčená že je udám. Dokonce jsem volala i naší dr ať nás přeloží jinam. Že už to tam nedáváme. Jenže rozdělaný případ si nikdo na starosti nevezme. Takže nám nezbylo nic jiného, než čekat. Pak za náma přišel pan doktor který prováděl operaci, že se uzlinky krásně zmenšují, jizva krásně hojí a že nemám poslouchat doktory které o tom vědí prd. Od té doby jsem jasně řekla že k nám nechci pouštět jiné doktory. Po 12ti dnech od druhé operace jsme byli prospuštění domů. S tím, že uzlinky jsou ještě malinko zvětšené, ale to už se může doléčit doma. 26 dnů bral atb, které už také mít nemusel. Takže my jsme po měsíci doma. Každý den na to myslím. Každý den brečím. Vím že už je to za náma, jenže se furt bojím že se to nedoléčí a budeme muset znova na sál. Holky, s nikým doma to neřeším, protože mi všichni říkají že mám být ráda že je to za náma a Matýsek je v pořádku. Jenže já to neumím hodit za hlavu. Jizvu má 4cm dlouhou. Neumím o tom s nikým mluvit. Jakmile se na to někdo zeptá, okamžitě se rozbrečím. Jsem ráda že existuje nějaké takové fórum, kde se můžu alespoň vypsat. Jsme doma 6 dní. Po operaci máme 17 dnů. Asi je to prostě moc čerstvé. Čím se to stalo že dostal zánět doktoři nezjistili a je prý možné že se mu to bude opakovat. Má strašně malou imunitu. Navíc má ještě podezření na tuberkulózu. Takže až do poloviny ledna bychom neměli mezi děti. :( Sestřin chlapeček před Vánoci oslaví rok a my se s ním ani nebudeme moct vidět :( Pořád lítáme po doktorech. Berou nám různé odběry, na vše ho testují a prostě tohle bych nikdy nikomu z vás nepřála zažít. Já bohužel až díky tomuhle vím co to je hodnota zdraví a nic víc si nepřeju než pod stromeček zdravou rodinu a všechno hodit za hlavu.
4. pro 2014 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek