Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím 😉 tak se přidejte 🙂
kirea
11. črc 2013
@m_a_k_k_y Dej nám pak hlavně vědět a dostaneš i fotečku?
andrea2210
11. črc 2013
@m_a_k_k_y dekuji, taky moc gratuluji 🙂 ja jsem taky nedockava 🙂 myslim ze to bylo psychikou, dost jsem na to myslela, nedavno se mi stal uraz a chteli jsme 2-3 mesice pockat takze jsme se plodnym dnum vyhnuli a jake to bylo prekvapeni kdyz z niceho nic // 🙂 hlavne at vse probiha jak ma 🙂 a kdy jsi mela PM?
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@kirea to určitě dám 😉 no doufám že dostanu protože v sobotu mám svátek tak jsem myslela že až se sejde rodinka tak bych to tam rovnou oznámila, protože už mě to nebaví zapírat a hlavně už jsem se párkrát málem podřekla takže abych to už měla za sebou 🙂
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@andrea2210 no to ono to vždycky příjde když to nemíň čekáš 🙂 my u prvního taky zkoušeli snad půl roku a pak o vánocích jsem uplně vypnula a přestala na to myslet a v lednu ejhle // 😃 a teď jsme to teda vůbec neplánovali prostě se nám to jednou vymklo a bylo 🙂 jak se říká stačí jedna kapka a už to ťapká 😃 PM jsem měla 6.6.
kirea
11. črc 2013
Já jsem,ale pořád v nejistotě 😞 budu happy až mi to potvrdí, hlavně ať to není mimoděložní třeba 😞
Celou noc jsem nespala,dostala jsem jakoby strach, a v hlavě pořád nějaké myšlenky, nemám to kolem sebe asi jednoduché, řekla jsme to asi třem lidem a jejich reakce byla hodně negativní 😞 Co potom až to řeknu rodině ....mám tři roky nového přítele, a už to slyším jako by říkali ,,Pane bože, proč další děcko,,? :-| 😞 :-S
Já vím, že ten maličký je jen můj a že je to jenom moje rozhodnutí,ale dycky jak kráva myslím na to co na to řeknou ostatní 😢 😢 😢 😢 😢 😢
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@kirea ale prosím tě na ostatní se vykašli! Nejdůležitější je co si přeješ ty! A jestli to miminko chceš tak přece na ostatních nezáleží je to přece tvoje starost! Ty se o něj budeš starat! Ne oni! 😉
kirea
11. črc 2013
@m_a_k_k_y Jasně, že chci !!!!!!! O tom žádná....je to vymodlené dítě!!!!!
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@kirea no tak vidíš! 🙂 buď šťastná a na ostatní se z vysoka vybodni! Přece nechceš mít jen jedno dítě musí mít přece nějakýho parťáka 😉
kirea
11. črc 2013
@m_a_k_k_y Všechno zvládneme.....bude víc veselo s parťákem 😃
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@kirea no jasný 😃 všechno se dá zvládnout 🙂 na ostatní nemysli! Teď mysli hlavně na sebe a na mimčo 😉
andrea2210
11. črc 2013
@kirea ahoj, vykasli se na ostatni, ja cekam ze na tom budu hur.. mam uz Dva syny a s novym pritelem bude miminko. Do toho musime stihnout svatbu a zarizovani.
Na pomluvy kaslu 🙂 na miminko se vsichni doma tesime a ostatni nam jsou ukradeni 🙂 Tehu si v klidu uzivej 🙂
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@andrea2210 přesně moje řeč! 🙂
andrea2210
11. črc 2013
@m_a_k_k_y tak ja jsem mela PM 12.6 ale ovulku urcite driv kdyz jsme zkusili jen po MS 🙂 kluci byli na prvni pokus, tak snad ted bude ta vytouzena holcicka, ale dulezitejsi je samozrejme zdravi 🙂
A jak se holky citite?🙂
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@andrea2210 taky trošku doufám v tu holčičku ale jak říkáš hlavně ať je mímo zdravý to je nejdůležitější 🙂 no včera jsem zrovna psala že je mi trošku špatně s prázným žaludkem 🙂 dneska už je mi špatně s prázným i s plným 😃 takže si asi nevyberu a hold to budu muset nějak přetrpět 🙂 akorát mám pořád hlad tak doufám že ze mě v březnu nebude koule 😃
pe3ka
11. črc 2013
@andrea2210
@kirea máte recht holky, vyprdnout se na ostatní a užívat si to!
pe3ka
11. črc 2013
@andrea2210
já už od minulého úterý statečně zvracím každé dopoledne 😃 odpoledne už je mi fajn, ale zase mě chvilkama přepadá bolest hlavy.

Já bych chtěla holčičku, vychází i podle čínskýho kalendáře 🙂 Ale to se uvidí, hlavně ať je zdravé.
andrea2210
11. črc 2013
@pe3ka no, tak to ti teda nezavidim 🙂 mi je zatim spatne od zaludku, hlavne kdyz je prazdny, snad zvracet nebudu. U starsiho jsem zvracela parkrat, u mladsiho me porad z neceho natahovalo, hlavne u vareni 😃 tak ted jsem zvedava , hlava me taky parkrat bolela 🙂 ale silene me boli prsa
@m_a_k_k_y To pretrpime 🙂 nic jineho nam ani nezbyva 🙂 😃
andrea2210
11. črc 2013
@pe3ka jinak ja na kalendar neverim 😉 to bych mela doma kluka coz mam..a holku 🙂
andrea2210
11. črc 2013
@pe3ka teda omlouvam se vychazi, 2 kluci, koukala jsem spatne na rok ... 🙂 a ted vychazi holka, nooo jsem zvedava 🙂
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@pe3ka no to já teda nezvracím ale špatně je mi celý den :-| no holka na čínský kalendář moc nevěř 😃 mě to při minulým nevyšlo a kamarádce u obou dětí taky ne 😃 hlavně ať jsou zdravé 😉
kirea
11. črc 2013
@pe3ka máte nějaký odkaz na ten kalendář?
kirea
11. črc 2013
Holky tady nejde ani tak o pomluvy,ale o to že Thominek bude chudáček, protože je nemocný a já si do toho jako sobecká mrcha pořídím další..... 😃 😃 😃
A Thominek potřebuje kamaráda jako sůl, a bude to veliký pomocník je to strašně hodný a chytrý kluk.....Někde ve skrytu duše bych si přála holčičku,ale je mi to jedno,hlavně ať je to zdravé !!!!!!

A včera večer jsem zjistila že u nás doma s tatínkem bude velkej problém JMÉNA!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
andrea2210
11. črc 2013
Prave jsem se chtela zeptat jestli vybirate jmena 🙂 U nas urco problem nebude 🙂 Holcicku vybiram ja, jmena jsem mu rekla a jemu se libi 🙂 chlapecka necham vybrat jemu, chtela jsem aby se jmenoval po nem, ale on nechce 🙂
kirea
11. črc 2013
@andrea2210 A jaké to teda jsou? 😉 včera u nás něco padlo,ale není to co bych si přála já, tak koukám na internet co mě osloví
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@kirea no právě že potřebuje kamaráda a i jemu to pak myslím prospěje 🙂 bude to fain neboj 🙂
No tak to my taky budeme mít problém se jménem ostatně jako byl i u prvního 😃
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@andrea2210 no u nás je jasná holčička ale kluk zatím ne ale jak nás znám tak to ještě před porodem změníme 😃
kirea
11. črc 2013
Když mě se jich líbí tolik 😃
andrea2210
11. črc 2013
@kirea partner je Zdenek, jemu se libi klasicka ceska jmena. Holcicku by chtel Klarku, mi se libi Laura a nebo Beata, (Beata je jeho sestra),takze nejspis to bude Laurinka a u kluka se teda jeste uvidi, a u Vas?😉
andrea2210
11. črc 2013
@m_a_k_k_y a jake je pro holcicku 🙂
m_a_k_k_yautor
11. črc 2013
@kirea http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/... tady máš odkaz na ten kalendář 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli