• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
@m_a_k_k_y Dej nám pak hlavně vědět a dostaneš i fotečku?
11. črc 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y dekuji, taky moc gratuluji :slight_smile: ja jsem taky nedockava :slight_smile: myslim ze to bylo psychikou, dost jsem na to myslela, nedavno se mi stal uraz a chteli jsme 2-3 mesice pockat takze jsme se plodnym dnum vyhnuli a jake to bylo prekvapeni kdyz z niceho nic // :slight_smile: hlavne at vse probiha jak ma :slight_smile: a kdy jsi mela PM?
11. črc 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kirea to určitě dám :wink: no doufám že dostanu protože v sobotu mám svátek tak jsem myslela že až se sejde rodinka tak bych to tam rovnou oznámila, protože už mě to nebaví zapírat a hlavně už jsem se párkrát málem podřekla takže abych to už měla za sebou :slight_smile:
11. črc 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andrea2210 no to ono to vždycky příjde když to nemíň čekáš :slight_smile: my u prvního taky zkoušeli snad půl roku a pak o vánocích jsem uplně vypnula a přestala na to myslet a v lednu ejhle // :D a teď jsme to teda vůbec neplánovali prostě se nám to jednou vymklo a bylo :slight_smile: jak se říká stačí jedna kapka a už to ťapká :D PM jsem měla 6.6.
11. črc 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem,ale pořád v nejistotě :frowning2: budu happy až mi to potvrdí, hlavně ať to není mimoděložní třeba :(
Celou noc jsem nespala,dostala jsem jakoby strach, a v hlavě pořád nějaké myšlenky, nemám to kolem sebe asi jednoduché, řekla jsme to asi třem lidem a jejich reakce byla hodně negativní :( Co potom až to řeknu rodině ....mám tři roky nového přítele, a už to slyším jako by říkali ,,Pane bože, proč další děcko,,? :unamused: :frowning2: :confounded:
Já vím, že ten maličký je jen můj a že je to jenom moje rozhodnutí,ale dycky jak kráva myslím na to co na to řeknou ostatní :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. črc 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kirea ale prosím tě na ostatní se vykašli! Nejdůležitější je co si přeješ ty! A jestli to miminko chceš tak přece na ostatních nezáleží je to přece tvoje starost! Ty se o něj budeš starat! Ne oni! :wink:
11. črc 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Jasně, že chci !!!!!!! O tom žádná....je to vymodlené dítě!!!!!
11. črc 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kirea no tak vidíš! :slight_smile: buď šťastná a na ostatní se z vysoka vybodni! Přece nechceš mít jen jedno dítě musí mít přece nějakýho parťáka :wink:
11. črc 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Všechno zvládneme.....bude víc veselo s parťákem :D
11. črc 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kirea no jasný :D všechno se dá zvládnout :slight_smile: na ostatní nemysli! Teď mysli hlavně na sebe a na mimčo :wink:
11. črc 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirea ahoj, vykasli se na ostatni, ja cekam ze na tom budu hur.. mam uz Dva syny a s novym pritelem bude miminko. Do toho musime stihnout svatbu a zarizovani.
Na pomluvy kaslu :slight_smile: na miminko se vsichni doma tesime a ostatni nam jsou ukradeni :slight_smile: Tehu si v klidu uzivej :slight_smile:
11. črc 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@andrea2210 přesně moje řeč! :slight_smile:
11. črc 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y tak ja jsem mela PM 12.6 ale ovulku urcite driv kdyz jsme zkusili jen po MS :slight_smile: kluci byli na prvni pokus, tak snad ted bude ta vytouzena holcicka, ale dulezitejsi je samozrejme zdravi :slight_smile:
A jak se holky citite?:slight_smile:
11. črc 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrea2210 taky trošku doufám v tu holčičku ale jak říkáš hlavně ať je mímo zdravý to je nejdůležitější :slight_smile: no včera jsem zrovna psala že je mi trošku špatně s prázným žaludkem :slight_smile: dneska už je mi špatně s prázným i s plným :grinning: takže si asi nevyberu a hold to budu muset nějak přetrpět :slight_smile: akorát mám pořád hlad tak doufám že ze mě v březnu nebude koule :grinning:
11. črc 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2210
@kirea máte recht holky, vyprdnout se na ostatní a užívat si to!
11. črc 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrea2210
já už od minulého úterý statečně zvracím každé dopoledne :D odpoledne už je mi fajn, ale zase mě chvilkama přepadá bolest hlavy.

Já bych chtěla holčičku, vychází i podle čínskýho kalendáře :slight_smile: Ale to se uvidí, hlavně ať je zdravé.
11. črc 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3ka no, tak to ti teda nezavidim :slight_smile: mi je zatim spatne od zaludku, hlavne kdyz je prazdny, snad zvracet nebudu. U starsiho jsem zvracela parkrat, u mladsiho me porad z neceho natahovalo, hlavne u vareni :D tak ted jsem zvedava , hlava me taky parkrat bolela :slight_smile: ale silene me boli prsa
@m_a_k_k_y To pretrpime :slight_smile: nic jineho nam ani nezbyva :slight_smile: :D
11. črc 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe3ka jinak ja na kalendar neverim ;) to bych mela doma kluka coz mam..a holku :slight_smile:
11. črc 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3ka teda omlouvam se vychazi, 2 kluci, koukala jsem spatne na rok ... :slight_smile: a ted vychazi holka, nooo jsem zvedava :slight_smile:
11. črc 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pe3ka no to já teda nezvracím ale špatně je mi celý den :unamused: no holka na čínský kalendář moc nevěř :D mě to při minulým nevyšlo a kamarádce u obou dětí taky ne :D hlavně ať jsou zdravé :wink:
11. črc 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3ka máte nějaký odkaz na ten kalendář?
11. črc 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady nejde ani tak o pomluvy,ale o to že Thominek bude chudáček, protože je nemocný a já si do toho jako sobecká mrcha pořídím další..... :grinning: :grinning: :grinning:
A Thominek potřebuje kamaráda jako sůl, a bude to veliký pomocník je to strašně hodný a chytrý kluk.....Někde ve skrytu duše bych si přála holčičku,ale je mi to jedno,hlavně ať je to zdravé !!!!!!

A včera večer jsem zjistila že u nás doma s tatínkem bude velkej problém JMÉNA!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. črc 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave jsem se chtela zeptat jestli vybirate jmena :slight_smile: U nas urco problem nebude :slight_smile: Holcicku vybiram ja, jmena jsem mu rekla a jemu se libi :slight_smile: chlapecka necham vybrat jemu, chtela jsem aby se jmenoval po nem, ale on nechce :slight_smile:
11. črc 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrea2210 A jaké to teda jsou? :wink: včera u nás něco padlo,ale není to co bych si přála já, tak koukám na internet co mě osloví
11. črc 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kirea no právě že potřebuje kamaráda a i jemu to pak myslím prospěje :slight_smile: bude to fain neboj :slight_smile:
No tak to my taky budeme mít problém se jménem ostatně jako byl i u prvního :grinning:
11. črc 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrea2210 no u nás je jasná holčička ale kluk zatím ne ale jak nás znám tak to ještě před porodem změníme :grinning:
11. črc 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mě se jich líbí tolik :D
11. črc 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kirea partner je Zdenek, jemu se libi klasicka ceska jmena. Holcicku by chtel Klarku, mi se libi Laura a nebo Beata, (Beata je jeho sestra),takze nejspis to bude Laurinka a u kluka se teda jeste uvidi, a u Vas?;)
11. črc 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y a jake je pro holcicku :slight_smile:
11. črc 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek