• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
autor
@andrea2210 zatím je to Vanesa :slight_smile:
11. črc 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě se líbí neobvyklé klučičí Mikuláš,Eliáš, Jáchym, (to se nelíbí doma)

Přítel by chtěl Filipa nebo Samuela

A Holčička úplně to samé jako Andy......Laura, a Beata ,ale asi to bude Laurinka, (když mě se líbí i Josefínka, Stela,Ema,Leontýnka,
11. črc 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kirea no tak Samuel taky není obvyklé :slight_smile: No Laurinka je krásné jméno tak se jmenuje moje neteř :slight_smile: No holky s těma jménama si ještě užijeme to je vždycky problém :D
11. črc 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A necháte si říct pohlaví?
11. črc 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechcete se přidat k nám do soukr. diskuze Březnovky 2014? :wink:
11. črc 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jednaholka A jak se tam dostaneme? Nevím vůbec jak to tady chodí, jsem tady asi dva dny
11. črc 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jednaholka tak to já taky teda vůbec nevím :( a není vás tam moc? Mě se líbí když se dá takhle pár holek dohromady a může pokecat. Pak už ztrácím přehled kdo co kde jak :grinning:
11. črc 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kirea no já si to určitě nechám říct když to půjde :slight_smile: na to jsem moc nedočkavá abych to nevěděla až do porodu :grinning:
11. črc 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Já se asi nechám překvapit :grinning:
11. črc 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nás asi 11. Jestli chcete, napište o přidání @hance09 a pak to najdete v soukromých diskusích :wink:
11. črc 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kirea no to jsem si taky říkala že až budu čekat druhé že se nechám překvapit protože všechny věci použijeme z prvního a něco růžového se dá případně dokoupit.. ale nevím no jsem taková zvědavka že to asi nevydržím :unamused: ale zase by to bylo při tom porodu krásný překvápko :slight_smile:
11. črc 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele holky myslíte, že až tam zítra půjdu, že už mi budou brát krev? Já jen, že nevím jestli to vydržim se nenajíst, tak se obávám abych jim tam nevrhla :grinning: ale je fakt že příště to taky budu muset vydržet že jo :wink:
11. črc 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirea koukam ze mame stejne jmena :slight_smile:)
Ja si taky pohlavi necham rict az do porodu bych to nevydrzela :slight_smile:)
11. črc 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y ja jsem u druheho chtela vydrzet ale nejak to neslo :slight_smile: Tak treba to vydrzis:slight_smile:
11. črc 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y kdyz ti tehu potvrdi utz, tak by ti ji brat asi nemeli, u nas to tak chodi :slight_smile:
11. črc 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrea2210 no já myslím že to právě taky nevydržím na to jsem moc zvědavá :grinning:
11. črc 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andrea2210 no tak já to risknu a najím se než vyrazím :slight_smile: snad to půjde teda poznat jinak jsem tam jela na prd :grinning:
11. črc 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y ja bych se taky najedla, myslim ze to vadit nebude :slight_smile:
11. črc 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y já myslim,že na odběr na HCG nemusíš být na lačno.....posledně se mě nikdo neptal,jestli jsem něco jedla..
11. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hance09 fakt? no tak to to v tom případě nebudu vůbec řešit :slight_smile: díky
11. črc 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2210 já na to docela věřím, protože jsme tak různě (i zpětně) zkoušeli celou rodinu a sedí. Určitě se najde vyjímka, ale tak trošku bych byla ráda, kdyby tak bylo :sweat_smile:

@m_a_k_k_y taky máme jasno u holčičky, ale u chlapečka fakt nevím/nevíme :grinning:
@andrea2210 divím se, že tvůj chlap nechce po sobě :D u nás by chtěl, ale to nechci já
11. črc 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčička : Barborka (ve výběru jsou ještě : Viktorie a Laura)
chlapeček : já chtěla Olivera, ale jsem soudná a vím, že se k příjmení nehodí .. takže ještě pořád lustruju kalendář :slight_smile:
11. črc 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau Holky:slight_smile:
Mám 5ti letou Leontýnku...
A přítel by si moc přál další holku, takže nás snad čeká ještě Madlenka.... v záloze je Theodor budeme mu říkat Theo po jeho dědovi....
11. črc 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckakuki Gratuluji!!! A máte vybrané krásné jména!!! A holčička by byla Madlena? Nebo.....? Nezlobte se jen jsem zvědavá :sweat_smile:
11. črc 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen...to Madlena mi přijde takový dost drsný:slight_smile: No vybraný jména jsou, na testu jsou dvě čárky a menstruaci už jsem prošvihla zhruba o týden... V ponděli jdu k doktorovi, tak drž palce... Hned dám vědět, jak jsem dopadla... Nevíte, náhodou někdo, jak bude vypadat první prohlídka s diaknózou asi jsem těhotna????
11. črc 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luckakuki no to už si bohužel nepamatuju taky :grinning: ale zítra jdu taky na první tak napíšu co se dělo :slight_smile:
11. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,dneska jsme se zrovna s manžou také bavily o jménech a zatím vede Sofie a Matyáš,doufám že se to ještě tak 100 x nezmění :grinning:
11. črc 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sorbon věř tomu že změní :D náš první se měl jmenovat Kubík a taky jsme říkali že se to už nezmění a v 7. měsíci ejhle byl to Denis :D jedině když už se pro něco rozhodnete tak pak už nekoukejte do kalendáře na jiný jména :D
11. črc 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe3ka ten kalendar vysel i u kamaradky ;) ze by na tom neco bylo?:slight_smile:
@luckakuki ahojky, gratuluji:slight_smile: co ja si pamatuji tak kdyz jsem sla(samozrejme nedockava) brzy, bylo to par dni po zmeskane Ms tak dr.mi rekl ze to je brzy, ze to muze byt zpusobeno cystou(teh.test)a ze mam vysoko del.sliznici, rekl ze mam prijit za 14 dni a to uz mel Adamek srdicko :slight_smile:
11. črc 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckakuki
Nezlobte se,ja jsem prave nevedela, a to jmeno znam jen zdrobnele....ale je moc hezke!!! Zavidim Vam,ze jdete vsechny na kontrolu tak brzo,ja jsem se radsi objednala az na konec mesice,at tam uvidim srdicko rovnou :slight_smile:
11. črc 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek