• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
@kirea fakt se nezlobim a myslim, že tykáni bude super:slight_smile:
11. črc 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirea Ten konec měsíce bych nevydržela.... držim palce a těším se na info:slight_smile:
11. črc 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckakuki nemluvili jsme uz o kocarku? Jsem na mobilu tak mi to trochu zkresluje
11. črc 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj jen o tom tvym kočárku jsem tam nic nepsala a zkušenosti s ním žádný nemám, jen jsem podala obecnou radu, že v tom taky tápu a že je nejlepší zajít do prodejny.... to sis mě asi tam s někym popletla... Je to tu složitý, ja jsem tu první den a taky v tom lítám... Mě se líbí Peg Perégo GT3 kočár
11. črc 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí Tako city move pro holčičku (růžový-Paris Pink nebo bílý-Istanbul White)

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/city-move-32498/

a Tako sportime 2013 pro kluka (šedý s modrou konstrukcí - Alpine)

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/sportime-32515/
11. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pe3ka moc hezky kocarek :slight_smile:
To my uz koukali ale jeste nevime, ted je spousta hezkych kocarku :slight_smile:

Holky jak se Vam vecer spi?mi v posledni dobe hrozne,porad se budim,a k tomu se mi zhorsilo astma(jsem alergicka),takze pristi tyden budu muset zajit pro leky :(
12. črc 2013 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lonelystar Děkujeme, možná že se v tom břichu něco děje,ale čárky sílí pomalinku, žádné dálnice :O
12. črc 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak jsem dorazila z kontroly a samozřejmě podle očekávání: Nic není ještě vidět :grinning: takže za týden v pátek mám přiijít znova :slight_smile: takže holky fakt nespěchejte jako já a vydržte aspoň do toho sedmého týdne :grinning:
12. črc 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k Vám přidat? Já jsem objevila první // na testu 1.7. po 2 letém snažení. Od včera to mám potvrzené od doktora.
12. črc 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y no tak ja teda taky vydrzim a to jsem si dnes rikala ze v pondeli zavolam a objednam se :sweat_smile:
12. črc 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula5 ahojky, gratuluji :slight_smile:
12. črc 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y nic jako vůbec nic? ani váček?
12. črc 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula5 jasně vítám tě a gratuluji :slight_smile: to se máš že už to máš potvrzené já ted musím zase týden čekat chjo :unamused:
12. črc 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hance09 ne vůbec nic! prý je to tím že mám dlouhý cyklus a ovulaci taky pozdě takže mimi ještě není tak starý aby bylo něco vidět :unamused: no nevím ale uvidíme, za týden budu moudřejší :slight_smile:
12. črc 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y aha,tak to jo klidně možný a tu krev ti brali?
12. črc 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hance09 ne jen mi řekl ať příjdu příští týden..
12. črc 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na kontrole s Thomikem (má zlomenou nohu)a s mojím taťkou (ze kterého mám respekt ohledně toho druhého mimiška) A šli jsme na rentgen, a tam obrovská cedule -Těhotným vstup zakázán- a tatík mi říká....,,Ty Marťas nejsi náhodou těhotná? A já blbec jsem si to neuvědomila a řekla jsem ,,hm tak tam půjdeš ty,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale na konec jsme šli všichni a zůstali jsme schování v kabince tak doufám, že mu to nedošlo,ale zase na druhou stranu si říkám, že to mohla být dobrá příležitost :O

Jinak dnešní mě pocity= prsa mě bolí pořád jako čert , a nevolnosti nemám žádné !!! Ale jak já bych spala :D :D :D Ale na snídani jsem si dala rohlík s paštikou a k tomu jsem přikusovala banán :D :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. črc 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kirea no tak to teda bylo o fous :D no ale je fakt že si to mohla mít odbytý :slight_smile:

dobrý chutě :D ale já teda mám něco podobnýho :slight_smile: a co se týče toho spánku tak bych taky spala nejradši celý den :astonished:
12. črc 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrea2210 no hele mě se spí docela dobře ale problém mám s usínáním hodinu koukám do stropu protože mě zase začínají bolet kyčle takže to je zatím asi jediný problém uvidíme jak časem :unamused:
12. črc 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Ahojky, tak coooo? :D my jsme 5 týden, dělali mi jen UZ, mám přijít 5.8. :slight_smile:
12. črc 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lonelystar ahojky no mě dělal ultrazvuk a neviděl nic :frowning2: mám přijít znovu příští týden tak uvidíme :unamused: trošku se bojím aby to nebylo mimoděložní :frowning2: no nebudu dělat žádný závěry a počkám si ten týden :wink:
12. črc 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Neboj, možna je jen jeste maličký nebo uhnizdeny někde v koutku...moc držím palečky at jste v pořádku a uz jen dobre zprávy! :slight_smile:
13. črc 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lonelystar no já doufám že je to tak jak říkal doktor, že je to tím že mám dlouhý cyklus a prostě byl ještě moc malý :slight_smile: uvidíme v pátek.. Do té doby žádné unáhlené závěry dělat nebudu :wink: děkuji snad to bude dobré v pátek dám vědět :slight_smile:
14. črc 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y moc moc držím palečky a určitě dej vědet! :slight_smile:
14. črc 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu taky k vám :slight_smile:
14. črc 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, kolik berete kyseliny listový? já tedy 2x 400, zjistila jsem to až po týdnu vynechání
15. črc 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mam pozitivni testiky, na gyndu jdu az 30.7.... Tak snad se dockam, zatim mi vychazi termin okolo 13. brezna...
15. črc 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Listovku a nic podobneho zatim neberu, ale pujdu si ji koupit. U prvniho ditete jsem brala jen tu nejnizsi davku a vitaminy zadne a stacilo...
15. črc 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivigirl ahojky.. já teď beru 800 jednu denně :slight_smile: to nevadí hlavně začít brát co nejdřív po zjištění :slight_smile:
15. črc 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kikousek ahojky.. no tak přeji pevné nervy při čekání když jedeš až za tak dlouho :slight_smile: ale tak zase bude jistota že bude něco vidět :slight_smile: listovku si určitě kup třeba i jen 400 ale určo jí ber :wink:
15. črc 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek