Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím 😉 tak se přidejte 🙂
luckakuki
11. črc 2013
@kirea fakt se nezlobim a myslim, že tykáni bude super🙂
luckakuki
11. črc 2013
@kirea Ten konec měsíce bych nevydržela.... držim palce a těším se na info:-)
kirea
11. črc 2013
@luckakuki nemluvili jsme uz o kocarku? Jsem na mobilu tak mi to trochu zkresluje
luckakuki
11. črc 2013
jj jen o tom tvym kočárku jsem tam nic nepsala a zkušenosti s ním žádný nemám, jen jsem podala obecnou radu, že v tom taky tápu a že je nejlepší zajít do prodejny.... to sis mě asi tam s někym popletla... Je to tu složitý, ja jsem tu první den a taky v tom lítám... Mě se líbí Peg Perégo GT3 kočár
pe3ka
11. črc 2013
Mě se líbí Tako city move pro holčičku (růžový-Paris Pink nebo bílý-Istanbul White)

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/city-mov...

a Tako sportime 2013 pro kluka (šedý s modrou konstrukcí - Alpine)

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/sportime...
andrea2210
12. črc 2013
@pe3ka moc hezky kocarek 🙂
To my uz koukali ale jeste nevime, ted je spousta hezkych kocarku 🙂

Holky jak se Vam vecer spi?mi v posledni dobe hrozne,porad se budim,a k tomu se mi zhorsilo astma(jsem alergicka),takze pristi tyden budu muset zajit pro leky 😞
kirea
12. črc 2013
@lonelystar Děkujeme, možná že se v tom břichu něco děje,ale čárky sílí pomalinku, žádné dálnice 😮
m_a_k_k_yautor
12. črc 2013
Ahojky tak jsem dorazila z kontroly a samozřejmě podle očekávání: Nic není ještě vidět 😃 takže za týden v pátek mám přiijít znova 🙂 takže holky fakt nespěchejte jako já a vydržte aspoň do toho sedmého týdne 😃
petula5
12. črc 2013
Ahojky, můžu se k Vám přidat? Já jsem objevila první // na testu 1.7. po 2 letém snažení. Od včera to mám potvrzené od doktora.
andrea2210
12. črc 2013
@m_a_k_k_y no tak ja teda taky vydrzim a to jsem si dnes rikala ze v pondeli zavolam a objednam se :-N
andrea2210
12. črc 2013
@petula5 ahojky, gratuluji 🙂
hance09
12. črc 2013
@m_a_k_k_y nic jako vůbec nic? ani váček?
m_a_k_k_yautor
12. črc 2013
@petula5 jasně vítám tě a gratuluji 🙂 to se máš že už to máš potvrzené já ted musím zase týden čekat chjo :-|
m_a_k_k_yautor
12. črc 2013
@hance09 ne vůbec nic! prý je to tím že mám dlouhý cyklus a ovulaci taky pozdě takže mimi ještě není tak starý aby bylo něco vidět :-| no nevím ale uvidíme, za týden budu moudřejší 🙂
hance09
12. črc 2013
@m_a_k_k_y aha,tak to jo klidně možný a tu krev ti brali?
m_a_k_k_yautor
12. črc 2013
@hance09 ne jen mi řekl ať příjdu příští týden..
kirea
12. črc 2013
Dneska jsem byla na kontrole s Thomikem (má zlomenou nohu)a s mojím taťkou (ze kterého mám respekt ohledně toho druhého mimiška) A šli jsme na rentgen, a tam obrovská cedule -Těhotným vstup zakázán- a tatík mi říká....,,Ty Marťas nejsi náhodou těhotná? A já blbec jsem si to neuvědomila a řekla jsem ,,hm tak tam půjdeš ty,, 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Ale na konec jsme šli všichni a zůstali jsme schování v kabince tak doufám, že mu to nedošlo,ale zase na druhou stranu si říkám, že to mohla být dobrá příležitost 😮

Jinak dnešní mě pocity= prsa mě bolí pořád jako čert , a nevolnosti nemám žádné !!! Ale jak já bych spala 😃 😃 😃 Ale na snídani jsem si dala rohlík s paštikou a k tomu jsem přikusovala banán 😃 8-( 8-( 8-( 8-(
m_a_k_k_yautor
12. črc 2013
@kirea no tak to teda bylo o fous 😃 no ale je fakt že si to mohla mít odbytý 🙂

dobrý chutě 😃 ale já teda mám něco podobnýho 🙂 a co se týče toho spánku tak bych taky spala nejradši celý den :-o
m_a_k_k_yautor
12. črc 2013
@andrea2210 no hele mě se spí docela dobře ale problém mám s usínáním hodinu koukám do stropu protože mě zase začínají bolet kyčle takže to je zatím asi jediný problém uvidíme jak časem :-|
lonelystar
12. črc 2013
@m_a_k_k_y Ahojky, tak coooo? 😃 my jsme 5 týden, dělali mi jen UZ, mám přijít 5.8. 🙂
m_a_k_k_yautor
12. črc 2013
@lonelystar ahojky no mě dělal ultrazvuk a neviděl nic 😞 mám přijít znovu příští týden tak uvidíme :-| trošku se bojím aby to nebylo mimoděložní 😞 no nebudu dělat žádný závěry a počkám si ten týden 😉
lonelystar
13. črc 2013
@m_a_k_k_y Neboj, možna je jen jeste maličký nebo uhnizdeny někde v koutku...moc držím palečky at jste v pořádku a uz jen dobre zprávy! 🙂
m_a_k_k_yautor
14. črc 2013
@lonelystar no já doufám že je to tak jak říkal doktor, že je to tím že mám dlouhý cyklus a prostě byl ještě moc malý 🙂 uvidíme v pátek.. Do té doby žádné unáhlené závěry dělat nebudu 😉 děkuji snad to bude dobré v pátek dám vědět 🙂
lonelystar
14. črc 2013
@m_a_k_k_y moc moc držím palečky a určitě dej vědet! 🙂
ivigirl
14. črc 2013
ahoj holky, jdu taky k vám 🙂
ivigirl
15. črc 2013
holky, kolik berete kyseliny listový? já tedy 2x 400, zjistila jsem to až po týdnu vynechání
kikousek
15. črc 2013
Ahoj holky, taky mam pozitivni testiky, na gyndu jdu az 30.7.... Tak snad se dockam, zatim mi vychazi termin okolo 13. brezna...
kikousek
15. črc 2013
Listovku a nic podobneho zatim neberu, ale pujdu si ji koupit. U prvniho ditete jsem brala jen tu nejnizsi davku a vitaminy zadne a stacilo...
m_a_k_k_yautor
15. črc 2013
@ivigirl ahojky.. já teď beru 800 jednu denně 🙂 to nevadí hlavně začít brát co nejdřív po zjištění 🙂
m_a_k_k_yautor
15. črc 2013
@kikousek ahojky.. no tak přeji pevné nervy při čekání když jedeš až za tak dlouho 🙂 ale tak zase bude jistota že bude něco vidět 🙂 listovku si určitě kup třeba i jen 400 ale určo jí ber 😉

Začni psát odpověď...

Odešli