• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
Ahoj holky. Nevim jestli k Vám patřim, ale snad jo. Dnes jsem se vzbudila v 5 ráno a bylo mi šíleně zle... Tak jsem se šla najíst a opět spát. Když jsem pak v 9 vstávala, tak jsem si šla udělat test a tam mega dálnice ani ne vteřinu po ponoření :wink: Manžel nic neví, dnes jsem se objednávala k doktorce a jdu tam zítra. Zle je mi pořád, z prvního těhu to neznám. Pořádně nevim, kdy mám termín, protože poslední MS jsem měla 19.5. Když pak další ms nepřišla, tak jsem si ob den dělala testy a vždy negativní. Jelikož jsme se stěhovali, tak jsem to dál už neřešila, vše bylo zabalené i testy.... Ale je pravda, že když jsem balila tak jsem na tom posledním testu měla ducha... Ale až hodně po limitu, našla jsem toho ducha až když jsem test druhý den vyhazovala. Jelikož to byl rok prošlý test ještě co mi zbyl když jsem testovala první těhu, tak jsem tomu nepřikládala žádný význam a brala ho jako vadný. Zítra se dovim víc. Každopádně jestli bude vše v pořádku, tak to bude extra odolnej prcek, protože jsem s manželem stěhovala nejen krabice a ostatní věci, ale tahala jsem i téžké skříně ze schodů apod.
15. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@inkana ahojky.. klidně se přidej to nevadí jestli budeš mít termín dřív :wink: no tak dej určitě vědět jak ti to dopadlo doufám že se dozvíš jen pozitivní informace :slight_smile: no tak to určitě bude ono se pořád říká abysme byli v těhotenství opatrné ale oni ty prckové vydržejí hodně :slight_smile: určitě to bude v pořádku :slight_smile:
15. črc 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana jůůů, to by bylo krásný překvápko :wink: držim palce
15. črc 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud vse pujde tak, jak ma, tak se k vam pridavam:slight_smile: Dneska jsem si delala testik a koukly na me dve carky. Celkem jsem to cekala, jelikoz uz par dni mam zaludek na vode, uz skoro mesic me boli prsa, mam odpor ke spouste potravin. K doktorce jdu az 1.8., tak na me myslete, at je vsechno v poradku a mimco se udrzi:slight_smile:
15. črc 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak k vám nejspíš taky patřím :slight_smile: Před několika dny na mě vykoukla dálnice na testu, už delší dobu jsem měla zpoždění s ms. Nějak tomu nemůžeme uvěřit. Třetí dítko jsme chtěli, ale až tak za rok. Podařilo se dřív více méně nechtěně, tak snad bude vše ok a dojdeme až do konce :slight_smile: Můj gynekolog má ještě týden dovolenou, tak se budu objednávat až příští pondělí. Asi nedospím :grinning:
15. črc 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak hezky tu přibýváme :wink: já jdu zítra k doktorce,tak doufám že mi těhotenství potvrdí,ale doufám že mi 10 testíků nelhalo :grinning:
15. črc 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@rozzaarka ahojky tak tedy předběžně gratuluji :slight_smile: určitě dopadne vše dobře :wink: dej nám vědět jak ti dopadla první kontrola :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aideen ahojky gratuluji :slight_smile: tak to jste na tom stejně jako my, taky jsme plánovali až tak za rok ale nějak tomu osud chtěl jinak :wink: no tak to věřím to bych taky byla nedočkavá :unamused:
15. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y to nějak zvládnem :wink: musíme :grinning: Ale jak jsem si na tu myšlenku zvykla, hned jsem se začala i těšit. Jasně, budem muset pořídit sourozenecký kočár a pro nejstarší dceru vyvýšenou postel, ale to jsou naštěstí opravdu jenom dvě položky, jinak vše máme :slight_smile: Plenky taky neřeším, máme nadměrnou látkovou výbavu, takže jsem vlastně naprosto v klidu :sunglasses: :grinning:
15. črc 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sorbon ahoj, jj taky koukám, to je dobře hlavně abyste tady taky holky vydržely aspoň do toho porodu :wink: no já už si jich taky udělala snad 7 jak čekám na páteční kontrolu :grinning: no něčím se zabavit musím :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ani mi nemluv o nedockavosti... jdu az 1.8., do te doby asi zesilim... zitra tam jeste zavolam a vysvetlim jim, ze kdyby se uvolnilo nejake misto driv, at se mi ozvou:slight_smile: to je parada, ze mate tolik deti:slight_smile: pro nas je to prvni, tak jsem o to nervoznejsi:slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka no já jsem dost zvědavá, kdy se tam dostanu. Můj gyn je dost oblíbený, ale tak míním to nahrát na závažné důvody a víc to se sestrou nerozpitvávat. Snad mě objedná hned :grinning:
Já vždycky toužila po třech. Manželovi by stačili dvě, ale věděl už jak si mě bral, že prostě tři, tak se s tím nějak srovnal, že už o tom třetím mluvil jako by to byl vlastně jeho nápad :grinning:
15. črc 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y kdybych dala na manžela,tak ty testy kupuje do dneška :grinning: no už se zítřka nemůžu dočkat,tak doufám že tam bude něco vidět :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Honza je jedinacek, tak chtel jedno., tak jsem mu rekla, ze budou aspon dve a tak nejak se s tim smiril:slight_smile::slight_smile: a dneska uz si ani nevzpomene, ze chtel jen jedno:grinning: nahodou je dobre, ze si mysli, ze to je jeho napad:slight_smile: pak nema dojem, ze je do neceho dotlacen:slight_smile::slight_smile: jak mas stare ty prvni 2?
15. črc 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozzaarka Bronička má 3roky a 2 měsíce a Petřík oslaví 1.8. jeden rok :slight_smile:
Tak víš jak, my si všechny tady ty důležité životní věci vyjasnili právě před tou svatbou, aby pak nedošlo ke zbytečným hádkám. Já ustoupila zase v nějakých jiných věcech a on tady v tom. Sama jsem ze tří dětí a nedokážu si představit, že bych měla menší počet :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aideen no to já se z takových věcí taky nestresuju spíš jak to s obouma zvládnu když malýmu bude teprve rok a půl až se to mimčo narodí ale zase si říkám že si aspoň budou víc rozumnět a víc si vyhrajou v budoucnu když to bude taky malý věkový rozdíl a hlavně malej je milionovej už od narození takže myslím že bude i na mimčo hodnej :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to je krasny:slight_smile: ale to si teda uzijes s 3mi takovymi prcky:slight_smile: Udelali jste to dobre, vzdycky je dulezite se dohodnout:slight_smile: u nas to funguje podobne:slight_smile: Treba ja jsem si zacala davat pozor na zhasinani svetel:grinning: :grinning:
15. črc 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sorbon to už určo bude :slight_smile: tak dej hlavně vědět :wink:
15. črc 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y pro mě bylo paradoxně nejhorší to, když jsem měla první dítě. Přechod na dvě jsem ani nějak extra nepocítila :slight_smile: Ale každý to máme jinak. Jsem si ale jistá, že to bude v pohodě, taky jsem měla takové obavy a nakonec jsem si na ně ani nevzpomněla :slight_smile: Já se na to zatím cítím, ale uvidíme, co bude za 9m, vlastně už za 8m :grinning:

@rozzaarka Bronička si s Petříkem naštěstí zahraje už teď. Třeba půl hoďky jsou v pokojíku a já o nich ani nevím. I kafe si vypiju :grinning: Prostě paráda. Proto jsem možná taková klidná. Ale uvidíme, jaká bude realita.
Proč světla?? :grinning:
15. črc 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen mela jsem trochu problemy se zhasinanim, takze se musim hlidat:grinning: :slight_smile: je parada, ze jsi klidna, taky bych chtela. ja nebudu vedet, co s prckem delat:slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aideen no já právě taky tak nějak doufám že to taky tak nějak bude navíc když je malej fakt tak hodnej že si myslím že na mimčo budu mít v pohodě čas a snad na něj nebude žárlit :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y jj,hned sem písnu :wink:
15. črc 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rozzaarka neboj taky jsem byla vybrkaná když jsem čekala první že nebudu vědět co s ním ale jak se malý narodil všechno šlo uplně automaticky samo! :wink: bude to super neboj užívej si to těhulkování dokud to půjde pak už to jde všechno strašně rychle a hlavně jak rychle ty děti rostou to je hrůza :confounded:
15. črc 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y to je mi jasny, ze se ani nenadejuz a pujde do skoly, pak do skoly, najednou bude na stredni a maturovat a v zapeti budu sedet na promoci a povedu ho ja nebo manzel k oltari:slight_smile: a pak ze me bude stara babka:slight_smile::slight_smile: taky doufam, ze se objevi ten matersky um, az budu prcka chovat:slight_smile: strasne se tesim, doufam, ze vsechno pujde hladce:slight_smile:
15. črc 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozzaarka to je přesně ono proto si to užívej jak to jen půjde! :slight_smile: určitě objeví o tom vůbec nepochybuj! fakt! já z toho taky byla na nervy a ve finále vůbec nebylo proč se nervovat to je v každý mámě :wink:
15. črc 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y a cim si nebudu jista, zavolam ty svy:slight_smile: jinak vis co - chodim po byte, povidam si s prckem - koli ze ma, centimetr?:grinning: vypravim mu, co musim udelat a at me nestve s tim, ze je mi blbe:grinning::grinning: no proste posuk:slight_smile: Muz ze me ma psinu:slight_smile:
15. črc 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla u Dr. minulý úterý, hned jak jsem to zjistila na testu, viděli jsem váček a na další kontrolu 30.7. tak jsem na to zvědavá, už by mělo být srdíčko :dizzy_face:
15. črc 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozzaarka presne :wink: no je teda fakt ze zacinas s povidanim docela brzo no :grinning: ale to je dobre! At si zvyka ze jo :slight_smile: ja zacala az kdyz se mi tam zacal hybat tak uvidime jak to bude ted :wink: je fakt ze uz ted taky neco prohodim ale zatim nic moc :grinning: az to budu mit potvrzeny na papire tak se rozjedu :grinning::grinning:
15. črc 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y kdyz me to jde samo:slight_smile: jen at vi od malicka, ze ho milujeme:slight_smile::slight_smile: chci k doktorce... pocitaji se ty tydny od posledni menstruace, ze jo? takze kdyz posledni zacala 3.6., tak jsem na zacatku 6.?
15. črc 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozzaarka no tak to je jasny :wink: jj ja mela PM 6.6. Takze jsme tak nejak stejne v 6.tt :wink: ale jeste se to pak muze menit podle velikosti mimca.. U prvniho mi to v 10.tt zmenili na 8.tt protoze se jim zdal malinky a nakonec jsem rodila skoro presne o ty dva tydny drive a maly mel skoro 4 kila takze zadna chudinka :slight_smile: takze tentokrat na nejaky posouvani nejsem zvedava :-P
15. črc 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek