• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
@m_a_k_k_y ja jsem na to zvedava, co se dozvim... jen doufam, ze prckovi neublizily antibiotika, ani let na Mauricius a zpatky (12h tam a 12h zpet):frowning2: porad mam trochu strach... ale jsem bojovnice, tak snad mu to v tech prvch tydnech nic neudelalo
15. črc 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozzaarka to by mu ublizit nemelo hele do nejakyho 6.mesice se muze litat :wink: a antibiotika by melo taky zvladnout :wink: hlavne se kvuli tomu nenervuj vzdyt si nevedela ze jsi tehotna :slight_smile: dneska uz ty mimca vydrzi hodne :wink:
16. črc 2013 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivigirl No tak to se máš že bylo vidět aspoň něco já tam byla v pátek a nic :( tak snad po týdnu už bude vidět aspoň něco :slight_smile:
16. črc 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y já jsem o týden víc asi od tebe, tak nebuj, bude dobře :slight_smile: já poslední MS 3.6.
16. črc 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivigirl jsme na tom uplne stejne:slight_smile: taky posledni ms 3.6.:slight_smile:

@m_a_k_k_y je to tam. jela jsem na gyndu na ambulanci a mam 6+2 podle ultrazvuku, 6+1 podle ms:slight_smile: a vsechno ok, jen jsem dostala na to spineni nejakou injekci a kapky a nejaky tehotensky hormon na udrzeni tehotenstvi. huraaaaaaaa:slight_smile:
16. črc 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@rozzaarka supeeeeer :slight_smile: tak gratuluji :slight_smile: dělali ti ultrazvuk? viděla si fazolku? :wink:
16. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y tak jsem byla u doktorky a ještě to je maličké. Na fotce je vidět jen větší dutinka a v ní tečka. Ještě ani nebije srdíčko. Doktorka je přesvědčená, že je vše v pořádku. Akorát se prcek ani nedal změřit jak byl malinkej, takže mi dr ani neřekla, jaký jsem týden. Ms se chytit nemůže, to by byl prcek mnohem větší.... Ale já přestávala kojit tak se mi šoupla ovulace na dýl...nejspíš. Vysvětlovalo by to i ty negativní testy ze začátku. Objednala mě na těhu poradnu až na 20.8. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak řekla ať se stavim jestli chci za týden či dva a koukne jestli je srdíčko. Takže tam určitě pujdu :dizzy_face: a snad bude.
@rozzaarka moc gratuluju k potvrzenému miminku :dizzy_face:
16. črc 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@inkana gratulaceee :slight_smile: no tak to máš jako já no taky to mám nějaký šoupnutý :slight_smile: tak to je jasný já bych šla taky dřív když můžeš tak to určo využij :wink:
16. črc 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y budem na tom asi podobně. Takže budu mít snad taky březňátko. Mám strašně hodnou doktorku i sestřičku. Mužu přijít kdy chci bez objednání a vždy mě vezmou. Jsem kolikrát plašila v minulém těhu a vždy mi udělala bez řečí utz a uklidnila mě. Takže ke konci příštího týdne tam určitě zajdu. Akorát má takovek prehistrorickej utz.... Snad bude vše o.k. A dočkám se velkého utz v porodnici. Tam to je jiné pokoukáníčko. :dizzy_face: jo taky jsem to dnes oznámila manželovi a chudák byl takovej trochu vyděšenej. Hned začal s tim, že budem do konce života chudý a ať zapomenu na Řecko, který miluju, pač nebudou peníze. Kapku mi zkazil radost. Ale on je takovej mrzout a děti teď stojí vážně hodně peněz. Krom Adélky (2 roky) má ještě z prvního manželství syna (23) a dceru (17) oba hodlaj stuhovat aspoň do 30 . :wink:
16. črc 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, můžu se přidat? TP mi dle tabulek vychází 14.3.
16. črc 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@inkana taky jsem ještě kojila když jsem do toho vlítla :grinning: tak se manžovi nediv, má jen obavu jak to zvládnete aby jste se moc neuskromňovali :slight_smile: a děti má už velký, skoro jako já

@myisiska1 jasně, pojď k nám :slight_smile: :wink:
16. črc 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@inkana no je pravda, že to stojí hodně, ale zase na druhou stranu přece nechceš mít jen jedno dítko ne? To přece musí pochopit :wink: no že nepojedeme nikam na dovolenou už jsem se taky musela smířit protože splácíme hypotéku, ale zase jsem říkala že budeme jezdit až nám děti odrostou samy aspoň si to víc užijeme :grinning:
16. črc 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y
@inkana moc dekuju:slight_smile: holky, snad bude vsechno v poradku a v breznu budeme chovat:slight_smile: ja se tak tesim:slight_smile: delala mi sono, tam je to videt v podstate stejne a dala mi pak obrazek mimiska:slight_smile: ma 4,6mm, obrik nas:slight_smile:
16. črc 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rozzaarka no tak to je super :slight_smile: no to je tedy obříček :wink: teď už si jen užívej těhulkování :wink:
16. črc 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata tak i já se k Vám asi přidám :slight_smile:. Zatím teda neni těhu potvrzené od Dr. ten mě objednal až na 12.8., ale poslední MS byla 10.6. a na testu sem cca před týdnem objevila krásné dálnice. A dle kalkulačky na netu by jsme měli odpovídat začátku 6. týdne a termín někdy kolem 17. března. Vyšlo nám to krásně prvního klučíka máme letního a teď na začátku jara :slight_smile: 2,5roku od sebe :D. Tak Vám všem přeji hodně zdravíčka a užívejte si těhulkování :slight_smile:
16. črc 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak k Vám asi taky budu patřit :slight_smile: Termín mi vychází na 24.3. (vím přesné datum oplodnění :slight_smile:)... K doktorovi zatím objednaná nejsem, ale koncem týdne tam zavolám..
Jinak koukám, že nejsem jediná s dítkem okolo 1 roku, co čeká další :slight_smile: S manželem jsem děti chtěli cca 2 roky od sebe a ač jsem to nečekala, tak nám to vyšlo na první dobrou :slight_smile:
17. črc 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky za přijetí. Já se k Dr. budu objednávat až zítra. Do dneška má dovču. Ale u mě je to víc než jasné. Ranní nevolnosti, citlivá prsa, jasně pozitivní těhu test a navíc mám to štěstí, že znám svoje tělo dokonale, takže jsem to věděla dřív, než měla dorazit MS. Stejně jsem to poznala i u dvou předešlých dětí.
17. črc 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, co jite? Ja se z toho krakena zblaznim:slight_smile: pomysleni na vetsinu potravin mi nedela uplne dobre. Maso se mi totalne hnusi, vcera vecer jsem snedla pulku uvarenyho kvetaku, ted do sebe laduju ryzovy testoviny se syrem a kecupem, tak jsem zvedava, co z toho bude... Mam od deti v lednici spoustu cokolad, oc jsem dostala na konci roku, ale moc se mi do nich taky nechce, coz je u me fakt mega divny... Sousedka vcera delala neco se zelim a to nam moc vonelo, tak asi udelam zelnacku nebo tak neco:slight_smile: ale jinak furt stojim u lednice a nemam paru, co chci jist...:slight_smile:
17. črc 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozzaarka no tak to já bych zase sežrala uplně všechno ale po všem je mi zle :D takže jako nevím co mám jíst :unamused: asi budu pít jen vodu to je jediný co mi dělá na ten rozblázněnej žaludek dobře :confounded: už abych byla aspoň tak ve 4 měsíci a všechno se srovnalo :slight_smile:
17. črc 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciesofi ahojky, vítej :slight_smile: no jsme na tom stejně já mám 10 měsíčního syna :slight_smile: ale druhé jsme plánovali až tak za rok ale bohužel nebo bohudík asi osud :wink:
17. črc 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y My jsme druhátko plánovali..ale začínali jsme dost s předstihem...a ejhle..ono to vyšlo hned :sweat_smile: :grinning:
(ono lepší pomalu nevědět, jak k tomu člověk přišel, než se roky trápit...:wink:) a děkuju!
17. črc 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciesofi přesně tak, to si taky říkám :slight_smile: když vidím jak některé moje kamarádky musí na umělé oplodnění a stejně to nevyjde! tak tohle bych zažít nechtěla :frowning2:
17. črc 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi manžel právě oznámil, že pokud bude do září vše ok, tak kupujeme domeček!!!! Už ho předběžně zablokoval.
17. črc 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@myisiska1 jeeee tak to je super :slight_smile: to se panečku zadařilo :wink: mimčo, baráček :slight_smile: paráda gratuluji :wink:
17. črc 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 Teeeda, ty se mas:slight_smile: to u nas asi nehrozi. Taky bychom radi domecek, ale uca a policajt si nemuzou moc vyskakovat:slight_smile:
17. črc 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka
mam to stejny :D jen z pomysleni na jidlo se mi dela zle,maso vuuuubec a dnes jsem ucitila zeli a dostala na nej chut :slight_smile:
budu ted delat peceny brambory "mysky" s cesnekem a mlikem ..Meli byt lasagne,ty jsem namyslela vcera,ale rano jsem to hned zatrhla,protoze se mi pri pomysleni na ne zvedl zaludek :slight_smile: dnes mi to s nahradnima myskama vyslo,uvidime dal..co na to polovicka.
17. črc 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sice ještě nemám potvrzeno, zda k Vám patřím (testovat budu až v sobotu), nicméně tzv. šestý smysl mi napovídá, že nejspíš ano :slight_smile:. No, nechám se překvapit, každopádně mi o víkendu držte palce :slight_smile:
Jinak mám již také dítko - dvouletého kloučka :slight_smile:
Luciesofi, ty už máš otestováno ? :slight_smile:
Myisiska, gratuluju k domečku!! Já takto kupovala před sedmi lety - starou chlaupu z r. 1912, takže opravy docela masakr, ale hlavně když je kde bydlet :slight_smile:
17. črc 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3ka :grinning: tak v tom aspon nejsem sama... pripadam si jako cvok...:slight_smile: a jede mi podmasli:slight_smile: akorat tu nemam zeli - vratili jsme se z dovoleny a jeste jsme nestihla udelat zasobicky, jako tu vzdycky jsou:slight_smile: taky jsem mela chut na bolonsky spagety, ale muz nechtel, tak jsme si udelala jen testoviny s kecupem a syrem:slight_smile: doufam, ze tohle obdobi brzo skonci...:slight_smile: za 14 dni mam jet s tatou do nemecka za jeho sefem a tata to nevi a jeste nechci, aby to vedel, ale tohle je cesta do pekel:slight_smile:
17. črc 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga ahoj:slight_smile: to je dobre, ze vas uz spousta ma dite, protoze me v tom nenechate samotnou:slight_smile: tupiju, ze mimco funguje jinak, nez panenka a budu z toho asi trochu nervni:grinning:
17. črc 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak my nejspíš taky čekáme mimíska na začátek března (nebo přelom února a března). Z 15.7. od Dr. jsem údajně 6tt+6, tzv. dnes 7tt+1 (?), máme 8,6mm a bije nám už i srdíčko :slight_smile:
Uvidíme za 3-4týdny, co nám Dr. řekne podle UZ,neboť cykly jsem měla nepravidelné a podle MS bych teď měla být min. cca10tt :D
17. črc 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek