Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím 😉 tak se přidejte 🙂
kajuga
17. črc 2013
Jee, tak to Vám holky moc gratuluju!
Rozzarko, ty tedy čekáš první miminko? Necháš si prozradit co to bude? A termín máš tedy někdy začátek března či snad konec unora?
luciesofi
17. črc 2013
@kajuga jj, mám..koukni ke mně do fotoblogu... dostat jsem to měla už včera 😉 A vím, kdy jsem otěhotněla 🙂
luciesofi
17. črc 2013
@kajuga Jen tip 🙂 - když někomu píšeš, napiš před nick @ Jinak se to dotyčnému nezobrazí v upozorněných.. Na příspěvek pro mě jsem narazila náhodou 😉
m_a_k_k_yautor
17. črc 2013
@kajuga ahojky, tak to ti tedy předběžně gratuluji 🙂 a přeju ať máš na testech jen samé dálnice jak hrom 😉 dej nám určitě pak vědět jak ti testování vyšlo 🙂

@rozzaarka hele nervní jsme občas každá ne? 😃 ale určitě to pro tebe bude plus a myslím že mluvím za všechny že kdyby si potřebovala s něčím poradit tak určitě stačí napsat 😉

@luu87 ahojky, gratuluji a vítej mezi námi 🙂 no teda týden sem týden tam 😃 oni ty doktoři v tom dělají zbytečný bordel, mě to u prvního taky posunuly dozadu a nakonec jsem rodila přesně tak jak jsem měla podle MS takže tentokrát už na nějaký posouvání nehraju 😃
pisch
17. črc 2013
Ahojky, poslední MS 17. 6. už od neděle 14tého krásně viditelné dvě čárky, pondělí také, ve středu jak malovaná. Tak doufám, že jó. Snažili jsem se od ledna a přáli bychom si ať to výjde. Ale hodně mě pobolívá v podbřišku někdy jak křeče, máte zkušenost? K doktorce jdu 26. 7.
sirael4
17. črc 2013
@hance09 já bych chtěla do soukromé přidat 🙂
sirael4
17. črc 2013
@pisch Ahojky, koukám, že jsme měli poslední ms úplně ve stejný den 🙂
sirael4
17. črc 2013
@inkana Ahoj, koukám, že máš doma už jednu 2 letou holčičku. My máme 21 měsíců starou, termín mi zatím vychází 24.3., takže beránek, ale k doktorce jdu až 14. srpna. Zítra tam budu volat, měla jsem jít na vstupní prohlídku.
@weronikav pokud tohle miminko klapne, tak budem mít prcky taky 2,5 od sebe 🙂 a na gyndu jdu až 14.8. - to si obě počkáme dlouho!
@luciesofi máme stejný termín 😃 Zatím mi to vychází také 24. a také tak nějak přesně tuším, kdy to bylo. A stejně tak jsme začali s předstihem (na rozdíl tří let) a vyšlo to též hned 😃 člověk, když nespěchá, je to raz dva 😃
sirael4
17. črc 2013
Holky a jste tu některá, že zatím nepociťujete žádné změny? Mně 3 dny kolem očekávané ms pobolíval slaboučce podbřišek, ted nějak vůbec nic.
luu87
18. črc 2013
@m_a_k_k_y ahoj, tak to jsem zvědavá, co na mě vybalí při další kontrole 😃 je to naše (moje) první, takže sleduju vše.. možná někdy až moc... 😃
Jen dneska mi je nějak šíleně, bolí mě břicho.. asi jsem to včera s tím lítáním přehnala, nebo nevím... jsem v práci a usínám tu.. jsem pořád nějaká unavená 😞
myisiska1
18. črc 2013
Tak, právě jsem se objednala k paní doktorce. Jdeme se na mimíse podívat v pondělí dopo. Jen se celkem divila, že už zase 😃
aideen
18. črc 2013
Zdravím holky! Tak jsem včera znovu zkoušela volat na gyndu, jestli jsem se náhodou s tím termínem dovolené nesekla 😃 No a samozřejmě, že ne. 😃 Takže na objednání musím fakt čekat až do pondělí 😃 ach joooo!
myisiska1
18. črc 2013
@aideen neboj, taky se dočkáš 😉 Ty látkuješ, že?
aideen
18. črc 2013
@myisiska1 jj látkuju 🙂
Já vím, ale ten čas najednou tak pomalu letí 😃 Hlavně teda potřebuju ujištění, že je vše v pořádku a že je tam jenom jedno 😎
myisiska1
18. črc 2013
Taky nad tím přemýšlím. Ale uvidíme, jak se mi bude chtít. Chlap je teda proti, ale to se nějak ukecá 😃
aideen
18. črc 2013
@myisiska1 tak ono na tom nic není. 🙂 Pro mě je to jednodušší než jednorázovky 🙂 U nás byl taky chlap tak všelijak proti, ale on přebaluje minimálně a když, tak má všechno nachystané. Už si zvyknul a jde mu to 🙂
myisiska1
18. črc 2013
Já bych to teda chtěla kombinovat - na noc a v zimě ven jednorázovky. Teda na noc - záleží, jak to bude. Pokud mě bude mrně budit na krmení, tak ho přebalím, ale pokud bude celou noc spinkat, tak bych dala prostě jednorázovku a hotovo
myisiska1
18. črc 2013
@aideen A jaký plínečky používáš?
aideen
18. črc 2013
@myisiska1 Látkuju vlastně pořád, na noc, na cesty a oproti tomu, že jsou látkovky o trochu objemější, tak není rozdíl. Teda je, ve spolehlivosti. Látkovky jsou spolehlivější, teda aspoň u mě (první dítko bylo v jednorázu a teď druhé jenom v látce). V noci nepřebaluju, malý čůrá jenom, když je vzbuzený. Nebudí se mi od 4m 🙂
Koukni ke mě do alba, mám tam všechny, co používám a co vlastním 🙂 Na doma nejradši používám čtvercové klasiky (teď jedu v kalhotovkách, protože malý má lehčí průjem) a na noc kalhotovku. A to malý docela dost přes den vypije a před spaním jako večeři 240ml mléka.
myisiska1
18. črc 2013
@aideen No ty toho teda máš. Mně kamarádka pošle seznam, co bych si měla pořídit. Má shop s mimi věcma a sama látkovala, tak uvidíme, jak mi to vymyslí
aideen
18. črc 2013
@myisiska1 radši bych to ještě probrala s holkama tady ve skupině či v diskusi s ohledem na to, aby ti neporadila třeba něco, jako poradila jedné holčině prodavačka v obchodě, a to igelitový sáček mezi pleny. No prostě ať máš více alternativ a můžeš si vybrat 🙂
Mám toho dost, ale pár měsíců budu látkovat dvě děti (nepočítám, že se Petřík odplenkuje před příchodem mimča) takže to rozhodně využiju 🙂
myisiska1
18. črc 2013
@aideen Ona byla profík v látkování ještě před tím, než s tím začala obchodovat a v tomhle jí fakt věřím. Ale pak ty její doporučení určo proberu ještě tady na diskuzi
zzaneta
18. črc 2013
Ahoj holky, taky se k vám přidávám 🙂 k doktorovi jdu až 2.8., ale zatím mě zaměstnává náš 8mi měsíční Honzík, tak to utíká. Druhé jsme plánovali až příští rok 😃
aideen
18. črc 2013
@zzaneta Radši neplánovat 😃 Taky jsme to měli v plánu až příští rok 😃
myisiska1
18. črc 2013
Je tu vůbec někdo, kdo plánoval?! 😃 😃 😃 😃
zzaneta
18. črc 2013
@aideen Teď už nic neplánuju 😃 😃 Ale my druhé chtěli brzy, co nejdříve, ale báli jsme se že to nezvládneme.. no tak teď to zvládnout musíme 🙂
aideen
18. črc 2013
@myisiska1
@zzaneta upřímně holky, ono je to tak možná i lepší ... radši takhle, než aby to nešlo 🙂
zzaneta
18. črc 2013
@aideen Určitě, souhlas.. jen to byl teda šok, aspoň pro mě 🙂
aideen
18. črc 2013
@zzaneta no mě ani nemluv 😃
myisiska1
18. črc 2013
No, ani nemluvte, taky jsem byla v šoku. Mám nastoupit na VŠ a od září do práce. Jak tohle jenom dopadne?!