• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
Jee, tak to Vám holky moc gratuluju!
Rozzarko, ty tedy čekáš první miminko? Necháš si prozradit co to bude? A termín máš tedy někdy začátek března či snad konec unora?
17. črc 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga jj, mám..koukni ke mně do fotoblogu... dostat jsem to měla už včera :wink: A vím, kdy jsem otěhotněla :slight_smile:
17. črc 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Jen tip :slight_smile: - když někomu píšeš, napiš před nick @ Jinak se to dotyčnému nezobrazí v upozorněných.. Na příspěvek pro mě jsem narazila náhodou :wink:
17. črc 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajuga ahojky, tak to ti tedy předběžně gratuluji :slight_smile: a přeju ať máš na testech jen samé dálnice jak hrom :wink: dej nám určitě pak vědět jak ti testování vyšlo :slight_smile:

@rozzaarka hele nervní jsme občas každá ne? :grinning: ale určitě to pro tebe bude plus a myslím že mluvím za všechny že kdyby si potřebovala s něčím poradit tak určitě stačí napsat :wink:

@luu87 ahojky, gratuluji a vítej mezi námi :slight_smile: no teda týden sem týden tam :grinning: oni ty doktoři v tom dělají zbytečný bordel, mě to u prvního taky posunuly dozadu a nakonec jsem rodila přesně tak jak jsem měla podle MS takže tentokrát už na nějaký posouvání nehraju :grinning:
17. črc 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, poslední MS 17. 6. už od neděle 14tého krásně viditelné dvě čárky, pondělí také, ve středu jak malovaná. Tak doufám, že jó. Snažili jsem se od ledna a přáli bychom si ať to výjde. Ale hodně mě pobolívá v podbřišku někdy jak křeče, máte zkušenost? K doktorce jdu 26. 7.
17. črc 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 já bych chtěla do soukromé přidat :slight_smile:
18. črc 2013 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisch Ahojky, koukám, že jsme měli poslední ms úplně ve stejný den :slight_smile:
18. črc 2013 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inkana Ahoj, koukám, že máš doma už jednu 2 letou holčičku. My máme 21 měsíců starou, termín mi zatím vychází 24.3., takže beránek, ale k doktorce jdu až 14. srpna. Zítra tam budu volat, měla jsem jít na vstupní prohlídku.
@weronikav pokud tohle miminko klapne, tak budem mít prcky taky 2,5 od sebe :slight_smile: a na gyndu jdu až 14.8. - to si obě počkáme dlouho!
@luciesofi máme stejný termín :grinning: Zatím mi to vychází také 24. a také tak nějak přesně tuším, kdy to bylo. A stejně tak jsme začali s předstihem (na rozdíl tří let) a vyšlo to též hned :grinning: člověk, když nespěchá, je to raz dva :grinning:
18. črc 2013 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a jste tu některá, že zatím nepociťujete žádné změny? Mně 3 dny kolem očekávané ms pobolíval slaboučce podbřišek, ted nějak vůbec nic.
18. črc 2013 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y ahoj, tak to jsem zvědavá, co na mě vybalí při další kontrole :grinning: je to naše (moje) první, takže sleduju vše.. možná někdy až moc... :grinning:
Jen dneska mi je nějak šíleně, bolí mě břicho.. asi jsem to včera s tím lítáním přehnala, nebo nevím... jsem v práci a usínám tu.. jsem pořád nějaká unavená :frowning2:
18. črc 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, právě jsem se objednala k paní doktorce. Jdeme se na mimíse podívat v pondělí dopo. Jen se celkem divila, že už zase :grinning:
18. črc 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky! Tak jsem včera znovu zkoušela volat na gyndu, jestli jsem se náhodou s tím termínem dovolené nesekla :grinning: No a samozřejmě, že ne. :grinning: Takže na objednání musím fakt čekat až do pondělí :grinning: ach joooo!
18. črc 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen neboj, taky se dočkáš :wink: Ty látkuješ, že?
18. črc 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 jj látkuju :slight_smile:
Já vím, ale ten čas najednou tak pomalu letí :grinning: Hlavně teda potřebuju ujištění, že je vše v pořádku a že je tam jenom jedno :sunglasses:
18. črc 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nad tím přemýšlím. Ale uvidíme, jak se mi bude chtít. Chlap je teda proti, ale to se nějak ukecá :grinning:
18. črc 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 tak ono na tom nic není. :slight_smile: Pro mě je to jednodušší než jednorázovky :slight_smile: U nás byl taky chlap tak všelijak proti, ale on přebaluje minimálně a když, tak má všechno nachystané. Už si zvyknul a jde mu to :slight_smile:
18. črc 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to teda chtěla kombinovat - na noc a v zimě ven jednorázovky. Teda na noc - záleží, jak to bude. Pokud mě bude mrně budit na krmení, tak ho přebalím, ale pokud bude celou noc spinkat, tak bych dala prostě jednorázovku a hotovo
18. črc 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen A jaký plínečky používáš?
18. črc 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 Látkuju vlastně pořád, na noc, na cesty a oproti tomu, že jsou látkovky o trochu objemější, tak není rozdíl. Teda je, ve spolehlivosti. Látkovky jsou spolehlivější, teda aspoň u mě (první dítko bylo v jednorázu a teď druhé jenom v látce). V noci nepřebaluju, malý čůrá jenom, když je vzbuzený. Nebudí se mi od 4m :slight_smile:
Koukni ke mě do alba, mám tam všechny, co používám a co vlastním :slight_smile: Na doma nejradši používám čtvercové klasiky (teď jedu v kalhotovkách, protože malý má lehčí průjem) a na noc kalhotovku. A to malý docela dost přes den vypije a před spaním jako večeři 240ml mléka.
18. črc 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No ty toho teda máš. Mně kamarádka pošle seznam, co bych si měla pořídit. Má shop s mimi věcma a sama látkovala, tak uvidíme, jak mi to vymyslí
18. črc 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 radši bych to ještě probrala s holkama tady ve skupině či v diskusi s ohledem na to, aby ti neporadila třeba něco, jako poradila jedné holčině prodavačka v obchodě, a to igelitový sáček mezi pleny. No prostě ať máš více alternativ a můžeš si vybrat :slight_smile:
Mám toho dost, ale pár měsíců budu látkovat dvě děti (nepočítám, že se Petřík odplenkuje před příchodem mimča) takže to rozhodně využiju :slight_smile:
18. črc 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ona byla profík v látkování ještě před tím, než s tím začala obchodovat a v tomhle jí fakt věřím. Ale pak ty její doporučení určo proberu ještě tady na diskuzi
18. črc 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se k vám přidávám :slight_smile: k doktorovi jdu až 2.8., ale zatím mě zaměstnává náš 8mi měsíční Honzík, tak to utíká. Druhé jsme plánovali až příští rok :grinning:
18. črc 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zzaneta Radši neplánovat :grinning: Taky jsme to měli v plánu až příští rok :grinning:
18. črc 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu vůbec někdo, kdo plánoval?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Teď už nic neplánuju :grinning: :grinning: Ale my druhé chtěli brzy, co nejdříve, ale báli jsme se že to nezvládneme.. no tak teď to zvládnout musíme :slight_smile:
18. črc 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1
@zzaneta upřímně holky, ono je to tak možná i lepší ... radši takhle, než aby to nešlo :slight_smile:
18. črc 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Určitě, souhlas.. jen to byl teda šok, aspoň pro mě :slight_smile:
18. črc 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta no mě ani nemluv :grinning:
18. črc 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ani nemluvte, taky jsem byla v šoku. Mám nastoupit na VŠ a od září do práce. Jak tohle jenom dopadne?!
18. črc 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek