• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky s termínem porodu na březen 2014 :)

4. prosince 2014 
Holky,budťe rády, já na // čekala rok a půl....
18. črc 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 neboj, nastoupíš do práce, pak zase odejdeš na mateřskou. No a VŠ? Holt to skusíš a když to nepůjde, tak přerušíš. Neboj, bude to v klidu :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky když už tady tak mluvíte o tý práci a tak.. Chtěla bych se zeptat, teda hlavně vás kdo budete mít mimčo po méně než dvou letech, na jak dlouho máte mateřskou? Já mám na tři roky a bylo mi řečeno že si to mám dojít co nejdříve zkrátit na ty dva roky aby mi vyplatili ještě co nejvíce peněz do nástupu na další mateřskou. Ale já se zase bojím tam jít třeba už teď co když se nedejbože něco stane a co pak? :frowning2: no ani nevím jestli k tomu nemusím mít už těhot. průkaz vůbec nic nevím na stránkách se člověk nic nedozví :confounded: nemáte s tím někdo zkušenost nebo aspoň víc informací než ja?
18. črc 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mužu k vám? Pokud vse dopadne dobře, mám podle tabulek termín 14.3. jsem po ivf, tam je jasne početí přesně na den :slight_smile:
18. črc 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@sirael4 :slight_smile: tak to je dobré:slight_smile: pro mě je to první těhotenství, takže vše nové a nepoznané.... už jsi byla u doktorky?
18. črc 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sirael4 mě taky nic neni! A jsem stejně jako ty, 5.tt. Připadám se úplně "netěhotně"! :grinning:
18. črc 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_a_k_k_y já to udělám tak, jak jsem to dělala při druhém synovi. Zajdu tam až po screenincích v 12tt a zvýším si to na maximum. :slight_smile:
18. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je normalni mit slabe krece, neni to porad,ale pri prudcim pohybu a to jsem teprve v 5 tt
18. črc 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisch nebyla, protože ted je brzy a odjíždíme na 14 dní pryč, tak jdu 5.8. a ty? To je hezké, a máš už zvolená jména?
@michaelarackova viď, až to člověka trochu děsí :grinning:
18. črc 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aideen no ja si taky myslim ze to bude rozumnejsi az po tom screeningu. Diky za radu. Taky to tak udelam :wink:
18. črc 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myisiska1 my plánovali...ale začali jsme raději včas a vyšlo to překvapivě hned :grinning: ale do roka jsme čekat chtěli :slight_smile:
18. črc 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@michaelarackova no holky jestli vas to uklidni tak me nebylo pri prvnim tehu taky vubec nic jen se mi obcas motala hlava ale jinak zadne nevolnosti :slight_smile: ted je to trosku vetsi peklicko tak doufam ze to bude opacne pohlavi kdyz uz mi neni zrovna hej :wink:
18. črc 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sirael4 Taky jsem si všimla :wink: Mno, já vím přesně, kdy to bylo...:slight_smile: :grinning:

Dneska jsem volala na gyndu a v pondělí jdu na odběry a domluvíme termín UTZ... Můj doktor objednává kolem 7. tt...s Madlenkou jsem byla v 7+1 :slight_smile:
Jinak mě pořád pobolívá břicho, sem tam mě zatáhne nalevo i napravo a jsem hroooozně unavená...
18. črc 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y Já mám rodičák do konce červa příštího roku, takže si to budu zvedat...ale jen o 500,-...víc už nemůžu...
18. črc 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi u nás jsou varianty dvě - dva po sobě jdoucí dny a z těch nemám šanci vybrat :grinning: ale pár hodin sem nebo tam vezmi čert :grinning: Nakonec jsem tam volala, že jsem těhotná, tak mě objednali na 5.8. hurá. Takže nějaký 7+0...? Tak uvidíme. S Niky jsem byla nějak 6+4 myslím, ale už je to "dávno"
18. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi jé já si to taky musím nějak spočítat, ale nevím jak. Beru 7 096,- a mám ho do září 2014. Bude snad stačit do března.
18. črc 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 objednala mě na příští pátek, tak uvidíme, jestli něco uvidíme:slight_smile: ještě nic neřešíme, jména a vše necháváme až to budeme vědět 100 %
18. črc 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisch to je správný :slight_smile:
18. črc 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Určitě si to změň, to by byla velká škoda...a počítej s tím, že na mateřskou se chodí 6-8 týdnů před TP (tedy nevím jak to přesně je, když se přechází z rodičáku)...
Já si to ještě moc dobře pamatuju s těmi termíny :slight_smile:
18. črc 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi jj to by byla. No vidíš , ještě mateřská. No asi se poptám nějaké "ochotné" úřednice z úp :grinning:
18. črc 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jo, ty jsou vždycky ochota sama :grinning:
18. črc 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak to vypadá, že se zadařilo i u nás, poslední menzes 16.6., dva testy pozitivní, ale k dr. jsem ještě ani nevolala, chci se vyvarovat právě toho, že nic neuvidí, tak jsem to měla u prvního prcka - mladá paní, něco tam je, ale co, to je ve hvězdách :D Všem moc moc gratuluji a přeji nám všem ať je to tak jak si přejeme :slight_smile:
19. črc 2013 v 09:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
ahoj holky tak informuji že po dnešní kontrole byl vidět jen váček ale těhotenství potvrzeno :slight_smile: za 14 dní na kontrolu srdečních ozev. Juchů :wink:
19. črc 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky, tak já bych se mezi vás asi taky vtěrla :grinning: . MS mám dostat v neděli, ale už teď mám krásný pozitivní těhu test :slight_smile: . Zatím to ví jen kámoška a jinak nikdo. Manželovi bych to chtěla dát až k svátku, no nevím, jestli to měsíc vydržím :sweat_smile: :grinning:. Termín podle kalkulačky na netu mám 30.3. tak třeba ani březnoví nebudeme :grinning: . Až budu mít více času, určitě si tady pročtu :slight_smile:
19. črc 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_a_k_k_y tak jak to včera dopadlo?
20. črc 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me vychází TP na 15.3.2013...holky mate někdo uz potvrzené srdíčko a v jakem to bylo tydnu a dnu?
20. črc 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahojík, já ne, mám jít na ko až 30.7.
20. črc 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Srdíčko bylo vidět 6tt+6 u nás.. Ale bůh ví, jak to přesně na týdny bude, protože jsem cykly měla nepravidelné a velikost mimíska neodpovídá poslední MS.. neboj, někdo to vidí v 6tt a někdo až v 8tt :wink:
20. črc 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivigirl
@luu87 no ja jsem podle kalkulačky ted 6+1...k dr jdu v pátek tak snad to bude ok... Jsem po 5. pokusu IVF..
20. črc 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek