Holky s termínem porodu na březen 2014 🙂

Ahojky holky. Právě jsem zjistila, že jsem těhotná a ráda bych aby se nás tu sešlo víc kdo máte termín na březen 2014 a mohli jsme se spolu dělit o své radosti i strasti spojené s naším těhotenstvím 😉 tak se přidejte 🙂
luu87
20. črc 2013
@pidisek Držím pěstičky, ať je vše v pořádku 🙂 Já jdu na kontrolu v pondělí skrz bolení břicha.. snad bude taky vše ok 🙂
pidisek
20. črc 2013
@luu87 me boli občas - briško a píchá v trislech...
luu87
20. črc 2013
@pidisek Mě si chtěli v nemocnici nechat přes víkend na pozorování, nakonec mě propustili do domácí péče s práškama.. tak snad bude vše ok.. řekli mi, že je to první 3 měsíce běžné, tak snad ano 🙂
Mimíska čekám poprvé 🙂
pidisek
20. črc 2013
@luu87 ja taky první a bojím se ze vzhledem k veku a dalším věcem i poslední...
luu87
20. črc 2013
@pidisek Já se taky bojím, co všechno ještě bude.. ale to máme asi každá, moc pátráme a bádáme 😃
Třeba ne 😉 nikdy nevíš 🙂
pidisek
20. črc 2013
@luu87 to si taky říkám ze snad bude i další - ja muzu jen ivf, tak to budu mít aspon pod kontrolou 🙂
ivigirl
20. črc 2013
@pidisek kolik pak ti je? jestli není tajný 🙂
pidisek
20. črc 2013
@ivigirl uz 37....
ivigirl
20. črc 2013
@pidisek to jsi ještě mladá 😉 já měla malého dýl
pidisek
20. črc 2013
@ivigirl a kolik ti bylo? Me spis děsí to ze nemůžu normálně...vykašlal se na me kvůli tomu i manžel a trvalo mi to 6 let nez se mi potom znovu povedlo najít odvahu na další ET.....
luu87
21. črc 2013
@pidisek Hlavně, že to jde a že bude mimísek 🙂 a 37 opravdu není moc, znám i mnohem starší maminky 😉
pidisek
21. črc 2013
@luu87 to jo 🙂 ja jsem moc šťastná 🙂 dneska mi bylo poprvy rano blbe ale vydržím cokoli 🙂
luu87
21. črc 2013
@pidisek To já taky 🙂
pidisek
21. črc 2013
Zjistila jsem ze mi pomáhá se najíst i pres odpor k jídlu v tu chvíli....
ivigirl
21. črc 2013
@pidisek bylo mi 39 🙂 ted je mi víc 😉
pidisek
21. črc 2013
Tak to jsi mi dodala naděje do budoucna, děkuju 😃
ciko86
22. črc 2013
ahoj holky, můžu mezi vás? 🙂 zítra jdu na potvrzení těhu, ale podle PM termín vychází na 23.3 🙂
jitule77
22. črc 2013
ahojte dámy, mohla bych se přidat i k vám? Mám sice termín na 27.2., ale pokud se to trochu protáhne, bude to až v březnu...🙂
myisiska1
22. črc 2013
Tak jsem se dnes byla kouknout na mimíse. Jsme 6+3 a začíná nám bouchat srdíčko. Příští KO bude 9.8 a to už dostanu i průkazku, když to dopadne dobře
rozzaarka
22. črc 2013
@myisiska1 Jee, tak to ji mozna 1.8. dostanu taky🙂 my meli minuly utery 6+2🙂 o srdicku se teda pani doktorka nezminila, ale snad pristi tyden se neco dozvim🙂 drzim palce, at jde vse jako po masle🙂
myisiska1
22. črc 2013
Mně všechno ukázala - prý už jsem profík, tak to na monitoru určo uvidím 😃
ivigirl
22. črc 2013
ahoj holky, nechcete se připojit do soukromé diskuze březnovek 2014? přeci jen vás nečte celý kůň a vleze sem kdo chce a jak víme, lidi dokážou být všelijaký. Kdo chce, napište IP hance09 a ta vás tam lupne 🙂
zzaneta
22. črc 2013
Holky vy už jste skoro všechny byly na kontrole, já jdu až 2.8. poprvé, už aby to bylo 🙂
jitule77
22. črc 2013
já bych ráda....🙂 snad stačí takhle: @hance09 mohla bych, prosím, do soukromé březnové diskuse k vám..?🙂
m_a_k_k_yautor
22. črc 2013
@lonelystar ahojky 🙂 no byl vidět jen váček a za 2 týdny mám přijít na poslech srdíčka 🙂 ale těhu potvrzeno 😉
xcere100
22. črc 2013
Ahoj holky, můžu taky k Vám? Jak to tak vypadá, tak se budeme taky radovat z přírůstku v březnu 🙂 A je super sdílet radosti a na starosti nebýt úplně sama 🙂
kikca29
22. črc 2013
ahojky můžu se k vám přidat ještě nemám přesny termín ale plus minus to bude asi březen nebo duben jen nevím nějak bolesti a krvácení ,po kontrole mi doktor řekl že se to stává jinak že to je lepší když ta krev jde z těla ven než kdyby se někde držela,ale dneska jsem měla zase bolesti v podbřišku a i kolem břicha ataky to krvácení ,nevím mov normám se mi to nezdá ale nechci tam jezdit a otravovat je ,ale bojim se o ty dva prci at o ně nepříjdem jsem po ivf a mame dve embrya tak je chci obe v patek mám kontrolu 😞
nedivimse
22. črc 2013
Ahoj krásky,
můžu se přidat do debaty? Termín neznám, vlastně ani pořádně nevím, jak dlouho jsem těhotná. Ve čtvrtek mi to doktorka potvrdila na ultrazvuku, ale srdíčko ještě vidět nebylo. Takže odhaduju 5. týden, popř. začátek 6. týdne. Mám za sebou dva samovolné potraty, vždy na konci 4. týdne. Ten druhý byl v půli května, a od té doby jsem neměla MS. Takže vlastně nevím, jak k otěhotnění došlo 😉 .
lonelystar
22. črc 2013
Ahoj všem 🙂 hlavně nově příchozím 🙂 holky je vám někomu špatně? Já jsem zacatek 7tt a teda furt se mi navaluje 😞 zatím nezvracim ale nemám k tomu daleko...
hance09
22. črc 2013
@lonelystar já už týden jo a to i přes den...dneska jsem nezvládla večeři :-\

Začni psát odpověď...

Odešli