• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
Ahoj holky, najde se tu nejaka tehulka z Olomouce na pokec a pozdeji i na prochazky s kocarkem? Ja jsem ted ve 12. tydnu a termin mam v kvetnu 2012 Rada bych k sobe nasla kamaradku, ktera taky ceka miminko.Ve dvou a vice se to lepe tahne :slight_smile:
2. lis 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky to tady fakt neni zadna tehulka z Olomouce a okoli??? :unamused:
3. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jééé, hledám taky nějakou diskuzi Olomouc a okolí nebo tak něco, a koukám tvoje diskuze :slight_smile: a zatím nikdo nenapsal :confused:
13. lis 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek asi sme tu jediny tehule z Olomouce :slight_smile:
13. lis 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak tomu nevěřím, ale já tu diskuzi taky našla až teď :slight_smile: když dlouho nikdo nepřispívá, tak je čím dál dál :slight_smile:
13. lis 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek treba bude taky nekdo hledat holky z Olomouce...tak jak my dve :slight_smile: Ja jsem tady nic nenasla, tak jsem to zkusila zalozit
13. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek @bureska ahoj holky, olomoucandy tu jsou, mame soukromou diskuzi :slight_smile: napiste @aktekram at vas prida mezi nas :slight_smile:
13. lis 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob dekujeme :slight_smile:
14. lis 2011 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ještě si nezavítala do nové diskuze? :wink:
15. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ahojky, uz jo, holky uz me pridaly :slight_smile:
16. lis 2011 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob A v té soukromé diskuzu jsou jen olomoucký těhule, maminky nebo i snažilky?
20. lis 2011 ve 12:00  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jsem odtud:slight_smile: Jsem ve 22 tt,zítra nás čeká druhý velký utz a termín máme koncem března,začátkem dubna :slight_smile:
20. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@su_nnet tak držím palce, ať je zítra vše ok, jsi přímo z OL?
20. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Tak utz máme za sebou,vše dopadlo na jedničku a potvrdili nám holčičku,16:12 si ji půjdeme ještě užít na 3D :slight_smile: Bydlíme pár km od Olomouce :wink:
22. lis 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@su_nnet a kterým směrem, já taky pár km od Ol :slight_smile:) kousek za Náklem :slight_smile: tak gratulka ke kontrole :slight_smile:
22. lis 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzza ahoj, na tech olomoucandach jsou maminky a tehule myslim jen ja a luciferek, ale to bych kecala, to nevim
25. lis 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet ahoj, tak graguluju k holcicce, uz vite jmeno? :slight_smile: ja jdu na kontrolu v utery a doktor rikal ze kdyz se prcek dobre natoci tak uz by mohl poznat kdo se tam schovava :slight_smile:
25. lis 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska No holčička bude Barborka,na tom jsme se shodli jednoznačně ale u chlapečka by to byl boj...takže se nám to vyřešilo samo :slight_smile:
27. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet barunka je krasne jmeno, taky se mi hrozne libi. Kdybych nemela tak tvrde prijmeni s R tak ho dam, ale takhle by si chudina vylamala zuby nez by se naucila poradne rikat r :slight_smile:
28. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska No vybrat jméno aby se líbilo oběma a ještě se hodilo k příjmení je někdy docela těžké :slight_smile: Tak zítra napiš co jste viděli :slight_smile: Nám se malá v 16tt neukázala an iza nic,v 18 tt už jsme byli na 99% přesvědčení že je tam holčička a teď na II.screeningu uz pani doktorka v nemocnici neváhala ani vteřinu :slight_smile:
28. lis 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet ja jsem dnes zacala 18. tyden, zitra doufam ze neco videt bude, pak jdu jen na II.screeming, tak tam mi to uz potvrdi. Jak to tam vubec probiha? Jako na prvnim? Vemou krev a udelaji ultrazvuk? Nebo jeste neco dalsiho?
28. lis 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Ahoj,nene je to bez odběrů,paní doktorka nám ukázala malou ve 3D a pak ji "proklepla" normálním utz,byli jsme tam asi 15 minut,kontrolovala srdce,orgány,jestli nemá rozštěp apod.16.12 jsme se ještě objednali na 3D.A co dnes?...viděli jste něco? :slight_smile:)
29. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet a to se dela pres bricho nebo spodem? A za ty obrazky se neco asi plati ze? Mne prvni screeming delali pres bricho. Tak to je dobre ze je to bez odberu, nesnasim brani krve...ja jdu na krev k moji doktorce v patek, kvuli PFA nebo jak ze to rikala. Nevim co to znamena. Dnes na ultrazvuku vse v poradku, miminko roste jak ma. Ale samozrejme nic neukazalo. Takze si musim jeste pockat :confused: peknej previt, me takhle napinat :slight_smile:
29. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Ne ne přes břicho:slight_smile: My jsme platili za fotku 100,- ale paní doktorce jsme se líbili tak nám dala 3 fotky za cenu jedné.To 3D stojí cca 700,- jsou v tom fotky a natočené video.
No jo,my to tak měli v 16 tt nechtěla se ukázat ani za nic :slight_smile:
2. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet tak to je supr :slight_smile: Ja nevim jestli bych do toho 3D sla, je to drahy, ale zase, je to zazitek...tak to je ta vase taky takova hadimrska :slight_smile:) doktorka mi rikala ze jiste je jedine, ze je to dite :D tak to me pobavilo
2. pro 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Tak samozřejmě to záleží na každém co mu dovolí finance,já to chtěla,je to naše první mimčo a tak si to náležitě užíváme :slight_smile: Taky není jisté že se to povede,známá byla 2x a odnesla si z tama jednu fotku,málá ji ukazovala celou dobu zadek :slight_smile:
3. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet no ja prave jak znam toho sviste co mam v brise, tak ten ukaze taky zase jen zadek :slight_smile:)) tak proto si i myslim, ze ty 3D fotky pro me budou zbytecny. Jinak samozrejme 7 stovek neni castka ktera by me zruinovala...ale musel by byt mrnous spravne natocenej aby to nebyly vyhozeny penize
3. pro 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Teď už si netroufám říct co máme za polohu,je tam poslední dny veselo,pokud budeme natočení jako na II.screeningu bude to paráda...jenže to člověk neovlivní :slight_smile: Naštěstí když se to nezadaří tak neplatíš...
3. pro 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet tak to je dobre :slight_smile: Ja pohyby jeste necitim nebo je nepoznam...A kde jsi byla na druhym screemingu? U Polaka nebo na genetice ve FN? Ja sem byla ve FN u nejake pani doktorky z Mongolska, nebo nevim presne, ale mela sikmy oci :slight_smile: takova sympaticka...
3. pro 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Ne ne já byla ve Zlíně,jezdím tam a chci tam i rodit.Já pohyby cítila na první těhu celkem brzo,nějak v 16tt začalo "bublinkování" a pak už se to stupňovalo a dneska kopeme jak o život :slight_smile:
3. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet aha, tak to jo :slight_smile: A prosimte byla jsi na tripple testu? Ja ne, nevim jestli to neni screeming, mam v tom trochu zmaztek. Byla jsem na prvnim screemingu nekdy ve 12 tydnu a ted jdu na druhej kolem toho 20., cetla jsem ze na tripple testy se chodi v 16, ale ze to neni moc presne...moc se v tom nevyznam.
Ja doufam ze uz taky budem brzo kopat, na ultrazvuku je zivej dablik, ale jeste jsem ho necitila
3. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 31
Tvůj příspěvek