• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@lucifereeek no ja jsem ted 4tydny na neschopence a bez vychazek a to je docela mazec nekdy mi z toho hrabe ale od 12 bych mela mit uz vychazky
4. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@barusatko já taky byla u dr. poprvé až později, až v 8+0 abych viděla už i :hearts: abych se zbytečně zas nestresovala :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek to je jak u me :slight_smile: ted sem tady v albicku videla fotku chlapecka co mel stejnej oblecek co mam nachystanej na cestu z porodnice pro toho myho :slight_smile: tak se tesim ze mu to taky bude tak sluset jak tomuhle malymu frajerovi :slight_smile: Doktorka se mi uz ozvala...uz me i vzala do kartoteky, tak sem rada, o starost min a tahle je fakt dobra
4. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no tak těch pár dní už vydržíš :slight_smile: já na neschopence nebyla, ale 16.3. jdu naposledy do práce, tak se už těším :wink:
4. bře 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jjsem mela jit totiz na rentgen tak jsem se radeji objednala na gyndu kdybych nahodou byla tehu protoze jsem podepsala i rentgen ze tehu nejsem a pak jsem si to rozmyslela a rekla jsem ze nejdu dela tam kamarad od pritele tak to pochopil a taky me poslal at jdu na gyndu kdyz jsem si delala test byl negativni a den nez jsem mela jit k dr tak byl pozitivni :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no tak to mne vyhodili kdyz zjistili ze cekam mimco koncila mi zrovna smlouva :unamused:
4. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no určitě bude, coby ne, hoď odkaz, ať vím, co máš nachystaného do porodnice :slight_smile: jo a ještě dotaz, po porodu budeš používat normální svoje kalhotky, nebo si koupíš ty poporodní? :confused: já nějak nevím, jestli je to nutný nebo ne. Určitě bych se cítila líp v těch svých :sweat_smile: :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no tak ještě že tak, rentgen asi není moc dobrý pro miminko
4. bře 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ona mne napsala i prasky ktery jsou pry nejvetsi svinstva taky od te doktorky budu odchazet protoze jsem rikala ze nevim jestli nejsem tehu jsem rada ze jsem ji ani v jednom neposlechla kamaradka prave tak prisla o mimco
4. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak ono i záleží co to je za prášky a jestli je nutné je brát, já měla na začátku těhu antibiotika :( ale musela jsem je brát, protože jsem měla boreliozu a bylo mi řečeno že je to menší zlo, než nemoc, a že tu je nutné přeléčit, takže jsem se taky bála, aby to neulížilo miminku. No sama musíš vědět, jaký má dr. přístup a jestli ti nevyhovuje, je lepší se podívat po někom jiném.
4. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ja jsem k ni prisla s tim ze je mne spatne mota se mi hlava az je mi na zvraceni a ona prvni co udela tak mne napsala cypralex po tydnu jsem prisla ze to neprestava tak mne poslala na krev a na rtg a kdyz jsem byla nemocna a sla na kontrolu tak me ani nekontrolovala a rovnou mi vypsala neschopenku v cekarne pritel uz byl taky na ni pekne nastvanej
4. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek doufam ze to nebude mamince vadit, tady je ta fotecka http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eniciatko/album/nas-malicky-simon/8698654/
jinak do porodnice mam jednorazovy kalhotky, ale pak doma budu pouzivat svoje...tech par dnu to vydrzim a kdybych mela stychy, tak at si neznicim svoje bavlneny :sweat_smile:

@barusatko aha, tak to jo...to je urcite rozumny :slight_smile: me potkalo neco podobnyho - taky sem mela jit na rentgen se zubama a uz nesla :slight_smile:)
4. bře 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko a nemáš nízký tlak? zkus se podívat na www.znamylekar.cz můžeš kouknout, jaké má ta tvoje dr. recenze nebo si vybrat rovnou jiného :wink: já si na těch stránkách vybrala zubaře, obvodní i gyndu a jsem zatím se všemi spokojená :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no ja byla rozhodnuta jit na druhej den na ten rtg delala jsem si test a byl negativni pak jsem si precetla tady priznaky tehotenstvi a zjistila jsem ze je mam tak uz jsem nikam nesla :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jo to bude krasavec :slight_smile: a kolik jich máš těch jednorázovek?
4. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek nene tlak mam v pohode ona teprve doktorku dela druhej rok byla napred u zachranky a nato ze byla u zachranky tak mne neumela ani prevazat ruce kdyz jsem je mela porezany mazec jsem nechapala a cim dyl k ni chodim tak vidim ze stoji uplne za prd :pensive: a dekuji mrknu se
4. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak to je už víc věcí se kterýma nejsi spokojená, to bude určitě rozumnější ji vyměnit :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek @bureska já mám ráda všechny medvídky, to se bude malej mít :slight_smile:
já budu mít malyho dlouho v ložnici, máme 2+1 takže pak se uvidí.. taky to mám v pytlech, komodu už mám taky taky to začnu pomalu dávat dokupy :slight_smile: všechno už asi mám, tak pak se uvidí co bude ještě chybět :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek a do ktere se holky chystate porodnice
4. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek koupila sem si krabicku porodnich nebo poporodnich kalhotek v DM, nevim kolik jich tam je, asi 4?
@barusatko ja sem cetla a slysela o hodne holkach co byly na zacatku tehu na rentgenu, kdyz treba nevedely ze sou tehotny a ditka maji v poradku...navic treba u rentgenu zubu daji pacientovi takovou tu vestu..ale asi bych pak mela do konce tehu strach jestli to mimco nepoznamenalo
@silvuskaaa ja prave chci aby spal od zacatku sam, ale prvni tydny tam budu spat s nim. Ja do loznice postylku nedam uz...ja uz mam ode dneska vsechny oblecka na susacich, zitra se dam do zehleni a uz se nemuzu dockat :slight_smile: Ikdyz zehleni bytostne nenavidim :sweat_smile:
4. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko ja do Olomouce, jednak to mam v miste bydliste a jednak kvuli te detske JIP. Premyslela sem o Sternberku, ale Olomouc vyhrala prave kvuli tomu detskymu oddeleni...
4. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to ja premyslela taky o sternberku prostejove ol
4. bře 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko bude všechno v pořádku, nesmíš myslet na nic špatnýho :slight_smile: taky jsem šla hned na neschopenku, šéf se bál, aby se něco nestalo a hlavně bylo mi stršně zle..do konce 5.měsíce jsem zvracela
4. bře 2012 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa doufam ze jo musi nevim jak bych to zvladla proze uz jsme mimi chteli pred dvouma rokama pak jsme to odlozili a ted pred dvouma mesicema jsme se zacli snazit a neverila jsem ze by se hned zadarilo :slight_smile: to ja nastesti nezvracim jen se mi mota silene hlava az je mi na zvraceni nebo nektery jidla nesnesu a nemam ani moc hlad akorat spatne snasim auto a autobus to je mi hned na zvraceni
4. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak já ho budu mít sice v ložnici, ale nechci mít v žádném případě v postely jak mají některý maminy, kdybych měla víc pokojů tak jsem taky přemýšlela o vlastním pokojíčku, ale až tak od půl roku..na oblečky se chystám v týdnu a už se taky nemůžu dočkat :grinning: žehlení je pak frkot, ty maličký věcičky jsou hned :slight_smile: já jsem si koupila ve zdrav.potřebách jak kalhotky tak ty vložky, z toho DM mi to holky moc nedoporučovaly, ale tak uvidíš, každýmu sedí něco jinýho :slight_smile:
@barusatko taky jsem pro olomouc, kdyby se cokoli dělo jak se mnou nebo s malým tak tě sem stejně povezou a někdy může jít o minuty a převoz je riskantní a hlavně mám to nejblíž..na odpočinek tam nejdeš a max ten týden to vydržíš všude :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek uz mas pro prcka taky nejakej set do porodnice? Nebo na cestu domu? Ja mam k tomu jeste kabatek a cepicku s capackama. Nevim jak bude...kdyby bylo teplo, tak ho svlecu, ale myslim, ze cim bude oblecenej teplej, tim lip...

@barusatko ja sem slysela ze v Prostejove je dobra porodnice....ja sem puvodne chtela do Vyskova, dela tam manzel, ale seslo z toho...
4. bře 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa to ja taky nechci, mam kamosku co ma 10 letyho kluka a ten s ni spi v posteli doted...a tatinek spi v detskym pokojicku :rolling_eyes: S tema kalhotkama nevim, mne je zas svagrova doporucovala...ale vezmu si s sebou i par starsich kalhotek a porodnicky vlozky....
4. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko já do Olomouce :slight_smile: přesně tak jak říká @bureska a taky to mám asi nejblíž :slight_smile: s tím že ti zatím není špatně, nemusí být, ale může to teprve přijít, mě bylo zle až do 18tt :confounded:
@silvuskaaa tak to jefajn, že už máš všechno, no já počítám že s námi bude asi půl roku v ložnici, pak bych ji chtěla přestěhovat do pokojíčku, a tam budu mít taky postel, kdyby bylo nutné tam pár nocí spát, nebo kdyby byla nemocná atd. Právě nechci aby si zvykla, že spí s námi, aby pak jak by bylo větší nebyl nějaký problém ji tam přestěhovat :slight_smile:
@bureska takže vlastně jen na pobyt v nemocnici, tak to asi taky tak udělám :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa
@bureska jj take to vidim asi natu olmouc take to mame nejbliz
4. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no tak to mi to začalo, tak od toho 8tt už jsem si pomalu stlala na wc, ale třeba tě to mine, nebo budeš zvracet jen po něčem..tak to je super, nám se to taky podařilo snad na poprvé :slight_smile: bude vše ok, budu držet palečky :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek