• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@silvuskaaa dekuji moc se tesim na toho12 i zaroven bojim pritel rika ze se zbytecne moc stresuju at jsem v klidu ale to proste moc nejde jeste kdyz jsem doma sama bez vychazek ..ja rikam kdyz mimi bude v poradku tak udelam pro nej cokoliv hlavne aby bylo zdravoucke :slight_smile:
4. bře 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska ještě nevím, ale přemýšlela jsem o tomhle - růžové dupačky (spodní řada-první), zavinovací bodyčko se slonama s dlouhým rukávem (vrchní řada-uprostřed), a pak kdyby bylo chladněji tak mám bílý kabátek s kočičkou (ten nemám vyfocený) no a rukavičky a čepičku.
4. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek jo praveze tam byly jen 4 presne na dobu co se byva v porodnici...a doma uz budu mit svoje pradlo, koupim si porodnicky vlozky...ja ale doufam, nebo se spis modlim, aby se to obeslo bez nastrihu...pry ze v Olomouci nastrihavaji az kdyz je to vazne nutny, tak snad, ale pocitam se vsim :slight_smile:
@barusatko pry ze v Olomouci sou desny porodni saly, ale to prezijem :slight_smile: Jinak mne nebylo spatne od zacatku tehotenstvi ani jednou. Jen jeden den sem mela migreny, ale na to sem trpela cas od casu vzdycky...ale problemy se mne taky nevyhly, takze uplne bezproblemovy tehotenstvi nemam. Ale ted uz nastesti vse v poradku
4. bře 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek tak to mas krasny oblecky! mala bude jak princezna :slight_smile: a ten bryndacek je uplne perfektni! :dizzy_face:
4. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no uvidíme, toho by se chtěla asi vyvarovat každá, ale když je to nutné, tak co se dá dělat, ale taky jsem pro nenastříhavání :wink:
4. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska však uvídíš, třeba ti budou sedět hezky :slight_smile: taky si vezmu i pár starších, radši :slight_smile: to bych teda nezvládla, v žádným případě tohle nechci.. má svou postýlku a basta :angry:
@lucifereeek taky bych ho šupla hned od toho půl roku do vlastního, ale nafukovací to tu nemáme, ale na dlouho to tu nevidíme, je to byt od přítela babičky a tu nemám zrovna v lásce a už se mi začína do všeho plést a ani opravit to tu nemůžem, takže doufám, že si naši spraví rychle tu hrůzu co si koupili a my půjdem místo nich a spravíme si to podle sebe..
4. bře 2012 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to je dobre drzime vam vsem pesticky at je vsechno v poradku no ja slysela ze jsou tam i sileny sestricky ale to prezijem jak rikas ja jsem drive trpela na migreny a ted uz me hlava vubec neboli tak cekam jestli to zas prijde nebo budu mit na chvilku klid
4. bře 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no jo, neodolala jsem :slight_smile: :grinning: to byly moje první nákupy - byla jsem v Olympii :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko sestřičky tam nejsou špatné, až teda na jednu ta mi fakt nesedla, jinak byly všechny příjemné :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa no jasně, když nemáte možnost, tak se to jinak nedá :slight_smile: uvidíš jak to půjde, třeba se pak přestěhujete a bude mít svůj pokojík :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak jasny, kdyz se neda nic jinyho delat, tak co s tim...ale tak si rikam ze vsechny to zvladly, tak my taky...

@silvuskaaa to si taky myslim...neumim si predstavit delit se o postel s predpubertalnim synem jak ta moje kamaradka :grinning:
4. bře 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no já bych se hlavně bála, abych tak malému miminku neublížila, kdyby spalo se mnou v posteli, takže to fakt ne, však bude mít svoji postýlku a maminku hned vedle :wink:
4. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barusatko ja sem zas na sestricky slysela samou chvalu, tak nevim...jinak dekujem moc :slight_smile: Ty i prcek at ste taky v poradku a nevolnosti a zdrav. problemy se vam vyhybaji...

@lucifereeek to znam :grinning: ja uz nemuzu do zadnych obchodu s detskym oblecenim chodit. Uz ani kdyz jdu do Tesca tak nemuzu jit kolem obleceni pro mimina :grinning:
4. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak to bych se taky bala ze ho zalehnu, nebo az kdyz se bude otacet tak ze spadne z postele...hezky at si je v postylce...a nejlepsi by bylo kdyby o mne ani neknoural a spinkal sam...ale to teda nevim jak to mimco tomu naucit :slight_smile: a sebe taky :slight_smile: uz vidim jak kdyz bude o mne plakat, tak ze ho necham kricet :sweat_smile:
4. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bureska dekujeme ja to preziju ty nevolnosti kdyz bude prckovi dobre :slight_smile: ono tezko rict kazdymu sedne nekdo jinej a taky zalezi na koho vyjde zrovna sluzba jak ma stesti ja myslim ze ty sestricky jsou vsude nastejno jde jen mit to stesti a chytnout v pohode sestricky
4. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
@bureska
@barusatko zvládly to všechny tak to zvládnem i my a nějaky blby sestřičky na chvilku přežijem, třeba budeme mít štěstí na nějaký hodný :slight_smile: hlavně si máme prej dát pozor u toho podepisování papírů tak při porodu, žádný mediky, ale přej žákyňky jj, že ty při ničem neasistují jen se dívají a donesou, přinesou všechno, jsou ochotný a hodný :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa je tak to si musim pamatovat :grinning: pak musite holky dat vedet at jsem pripravena a vim co a jak vy uz to mate za par
4. bře 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko co vim od manzela, on dela v porodnici ve Vyskove, tak sestricky a asi celej personal nema rad takovy ty hystericky rodicky co tam az moc vysilujou...no uprimne, mne by to taky rozcilovalo, ale nevim, jak se budu chovat ja, tak radsi to moc nekomentuju :grinning:
@silvuskaaa mne medici nevadi, mela sem jednoho i u odberu te plodove vody, nekde se to naucit musi...i ty zakynky ze zdravky...stejne se vicemene jen divaji, doktori je zas az tak k nicemu nepusti, nebo jen ty sikovnejsi...ja hlavne chci do porodniho planu napsat, aby mi hned po narozeni dali malyho do naruce, aspon do doby nez dotepe pupecni snura...a ne ze ho hned odnesou na mereni a umyvani
4. bře 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no ja to vubec radeji nekomentuju protoze ja uz ted stresuju a mam strach o mimi tak se nechci videt pri porodu :grinning: :grinning:
4. bře 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska tak jasný, že se to musí naučit, ale právě jedna kamarádka skrz jednoho medika má celkem problémy, ukroutili jí placentu, tak mám trošku strach a sestřenka zdrav. sestra mi říkala takových případů víc.. taky ho pak chci hned k sobě :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska snad bude vše ok a hlavně už bych to chtěla mít za sebou a mít prďolu doma :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@barusatko ikdyz ja mam teda vetsi strach ze zubare nez z porodu...pac to uz bude jen krucek k tomu mit malyho v naruci :slight_smile:
@silvuskaaa tak to je blba zkusenost :( tak to radsi ty mediky fakt nebrat k porodu :angry:
4. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska je tak to ja mam uplne uzasnou zubarku ze ja vubec strach ze zubare nemam lepsi zubarku jsem nemela :wink:
4. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to jn, nic proti nim nemám, naučit se to musí,ale na mě určitě ne..
4. bře 2012 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko ja mam taky uzasnyho zubare, ale stejne se ho bojim vic nez porodu :grinning:

@silvuskaaa to je asi fakt :slight_smile:) treba budem rodit o vikendu kdy tam ani zadni medici nebudou :grinning:
4. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska já tam loni byla 4dny a jak říkám, až na jednu byly ty sestry příjemný :wink:
4. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to ja urcite porodu :grinning:
4. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak to je dobry kdyz jen jedna byla neprijemna....mne se zdaly ty sestricky taky fajn kdyz sem tam chodila predloni kazdej den za svagrovou...
4. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barusatko treba este zmenim nazor s prvnima kontrakcema :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bureska no pak schvalne reknes a co cekate holcicku nebo chlapecka
4. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek