• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@silvuskaaa
@bureska no holky, musíte pak dát vědět jak jste to zvládly, co a jak jste potřebovaly v porodce, atd. :grinning: třeba se tam i potkáte, máte termín kousek od sebe :wink:
4. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko kluka :slight_smile: tusila sem to tak nejak od zacatku :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no ja si to take myslim ze to bude chlapecek a jak se bude jmenovat malej
4. bře 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek urcite se budu hned hlasit, podam zpravu jaky kalhotky brat a jaky ne, jaky sestricky sou v klidu vic nez jiny atd :slight_smile: uz sem si taky rikala ze je docela pravdepodobny ze se tam se @silvuskaaa potkame :slight_smile: Ja mam totiz podle posledni MS termin uplne stejne jako ona ma tady uvedeno - 6. kvetna :slight_smile: jen podle ultrazvuku o ty 4 dny driv
4. bře 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko Jachym...o tom sme meli jasno jeste driv nez byl na ceste :slight_smile: Uvazovali sme i o Martinovi nebo Simonovi, ale Jachym vyhral na cele care :slight_smile: Vy uz mate vybrana nejaka jmena?
4. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj pritel chce po sobe tomaska ale ja chci tadeaska a nebo vanesku
4. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak pravděpodobnost tam nějaká je :slight_smile:
@bureska
@barusatko že by ta intuice fakt fungovala? já si zas myslela, že to bude holčička a je tam :dizzy_face:
4. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to nevim je to mozne mne to je jedno co to bude hlavne at je zdrave ale pritel samozrejme chce chlapecka aby ho mohl ucit s autama a motorkama a maminka se o oba dva strachovala :grinning:
4. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko my sme ani jmeno pro holcicku nemeli vybrany :slight_smile: nejak sem proste nepocitala s tim ze by to mohla byt holcicka :slight_smile:

@lucifereeek to urcite pozname az tam na sebe natrefime ze se zname odtud :slight_smile: ja myslim ze ta intuice fakt funguje...ikdyz moje mama byla cely tehotenstvi presvedcena ze to bude Matej a ma me :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to ja take nepocitam ze by to mohla byt holcicka :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko tak treba se ti ta intuice taky potvrdi jako nam :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska no tak i intuice někdy nevyjde no :grinning:
@barusatko jj, hlavně je zdraví :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek a jak se bude jmenovat holcicka
4. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek určitě dáme vědět :slight_smile:
@bureska třeba nám to klapne stejně :slight_smile: toho 6.5.to mám taky podle MS, podle utrazvuku mám už 30.4. tak se nacháme překvapit :slight_smile:
4. bře 2012 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek esteze dnes uz mame ty ultrazvuky :slight_smile: nase maminy v tom zily az do porodu, to pak muselo byt prekvapko :slight_smile:

@silvuskaaa myslim ze tam na sebe narazime, ja mam totiz pocit, ze budu rodit taky na konci dubna :slight_smile:
4. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek to je taky hezky :slight_smile:
4. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa já mám dle ms 19.5., dle utz 27.5. ale správně je ten podle utz, protože vím přesně kdy byla ovu a kdy jsem otěhotněla :wink:
4. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek taky jsem si jistá kdy jsem otěhotněla :slight_smile: tak si myslim že to bude určo v tom dubnu, mám tucha že to bude dřív, ale bojím se aby to nebylo o moc, ještě to musíme aspoň 5tt vydržet, pak je to bez rizika :slight_smile:
4. bře 2012 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek
@silvuskaaa holky ja taky presne na den vim kdy sem otehotnela a prave proto si taky myslim ze to bude na konci dubna :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvuskaaa já mám právě taky tucha, že to bude dřív, teď mě dr. trochu uklidnil, že čípek je jak má být, a vše ok, jinak ale furt malou cítím tak nějak hodně dole.
@bureska tak hlavně že to všechny víme :grinning: uvidíme, jaká bude skutečnost :slight_smile: přenášet bych teda nechtěla, to radši o kousek dřív :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja mam taky pocit ze je malej hodne dole. Uz je otocenej hlavickou dolu a zda se mi kdyz se vrti ze je nejak nizko. Ale uplne jak ty, doktorka taky rikala ze vse v poradku.
Prenaset bych taky nechtela, chudaci miminka sou potom cely rozmoceny a uz i velky, vazne lepsi o kousicek driv...ale este at tam prcek je takovych 6 tydnu :slight_smile: stejne to uteklo ze? Kdyz si reknes ze treba za 6 tydnu uz budu mama :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek já ho taky právě cítím pořád dole a dr. mi taky říkal, že je zatím vše ok tak uvidíme :slight_smile: taky nechci přenášet, doufám, že to bude o ten kousek dřív, malej vypadá na cvaldu a nechci rodit 4kg dítě :grinning:
5. bře 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj maximálně za dva měsíce ho budeš mít už u sebe :dizzy_face:
5. bře 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa už ti říkali odhad váhy? ale asi si to tady nepsala nebo jo? nějak si nevzpomínám :confused: a otočenej už je taky hlavou dolu?
5. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek a ty o chvilku pozdej :slight_smile:
@silvuskaaa jeee, tak to si taky rikam, aby nemel jak ja 4 kila :slight_smile: ale doufejme ze prcci budou mensi a moc nas nebudou trapit :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucifereeek taky nevím jestli jsem to sem už psala :grinning: má 1520g a hlavou je taky dole, pořád tam škytá, někdy je to u toho močáku dost nepříjemný :grinning:
5. bře 2012 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek kočárky už máte, nebo aspoň už na 100% vybraný??
5. bře 2012 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ze jo :slight_smile: taky me tam casto simra, takovej divnej pocit :grinning: My mame o malicko min, 1390g.
5. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja uz mam koupeny x lander xa 2011 v modre barve...zkousela sem jich hodne, s timhle se mi jezdilo nejlip...ty uz mas kocarek?
5. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek