• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska mám nějakýho nenasytu, příjde mi že škytá snad pořád, proto asi i ta váha :grinning: doufám, že mě pak venku nesní :grinning:
5. bře 2012 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska já mám objednaný jane slalom pro 2011 černý, příští týden bude :slight_smile: taky se mi s ním dobře jezdí a je nízkej, což pro mě uplnej ideál :slight_smile:
5. bře 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa muj malej teda neskyta, ale porad se vrti, dalo by se rict ze nonstop :slight_smile: netusim kdy spi...:grinning: tak taky doufam ze nebude moc hyperaktivni a nekdy si taky pospi :slight_smile:. Na jane sem se taky divala, moc se mi libil, ale na me uz byla cela trojkombinace za moc penez, tak sem sla do levnejsiho x landeru.
5. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska šimrá? mě tam furt silou kope :grinning: já když se narodila, tak jsem měla 3,20 tak doufám, že nebudu mít žádný velký dítě :slight_smile:
@silvuskaaa zítra se jdu podívat na ten, který jsem si nakonec vybrala, tak uvidím jaký bude v reálu, jinak na 100% zatím ne :slight_smile:
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-warrior/warrior-piratz/kocarek-warrior-warrior-piratz-3-600.html
to uvidím až podle toho, jaký je ve skutečnosti :slight_smile: jinak naše malá je teda zatím hlavičkou nahoře, ale ještě má dost času se otočit :wink:
5. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvuskaaa
@bureska x lander se mi líbil, ale nemá to co chci, jané je dražší a dělá tří kolky což se mi nelíbí, takže jsem vybrala tento, ale uvidím no :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to se mi tam taky snad nonstop vrtí, hlavně zrovna když potřebuju klid :grinning: jn je drahej taky mi bylo lito peněz, ale já už jsem si na něho penízky šetřila hned od začátku co jsem zjistila, že jsem těhu a nakonec mi na něho každej nějakým penízkem přispěl :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no on se mi opira hlavou o mocak a kope me do zeber, ale to teda nekdy silne...je natlacenej na prave strane, tak se dycky trefi pod pravy zebro. Vetsinou to cekam, kdyz se tam zacne hemzit, ale nekdy to sou kopy bez pripravy a to mi treba poskoci i prava ruka :grinning:
5. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa ja sem na miminko sama, takze obracim kazdou korunu...nasi mi sice pomahaji jak muzou, ale nechci je zdimat...
5. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to já mám asi hlavu v žalůdku a nohy v močáku :grinning: včera jsem nemohla ani sedět, jak mě bolelo nad pupkem :rolling_eyes:
5. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek u toho xlanderu je blby ze se neda otocit sportak proti smeru jizdy, ale doufam ze malymu to nebude vadit :sunglasses: ja sem chtela prave ctyrkolku a to ten x lander je...doufam ze se mi i vejde do korbicky v zime kdyby jeste nesedel, ale kdyby ne tak pujde do sportaku, operatko se da dat do vodorovne polohy...kazdej kocarek ma neco, mne se s timhle dobre jezdilo a libil se mi cenove a designove...tak uvidim jak s nim budu spokojena
5. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ten je taky hezkej :slight_smile: jsem zase chtěla hlavně ty 3kola, mě se s tím strašně dobře jezdí :slight_smile: každá máme jiný vkus, hlavně, aby jsme s něma byli spokojený :slight_smile: malá má ještě čas a hlavně ještě dost místa :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska no právě že se to nedá dát do uplně vodorovné polohy, to je druhý důvod proč jsem ho nakonec zamítla, jinak se mi hrozně líbil v barvě ametyst - fialovo-šedá, byla to láska na první pohled :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa no jasně že jo, jaký si vybereme s takovým pak budem jezdit :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek ja doufam ze treba v prosinci uz bude mit snahu si sedat, takze by to do sportaku slo...nechci ho trapit sezenim kdyz sam jeste sedet nebude, ale uvidim. Ja sem chtela hlavne trojkombinaci aby to mel na celou dobu kocarkovani a nemusela sem pak kupovat golfky a aby mel 4 kolecka...
5. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to jsi psala.. taky jsem nechtěla aby mi každej cpal, ale prachy ať klidně dávají když chcou, neschopenku mám 5tis.a jsem ráda, že vycházim.. ale nechci aby mi cpali věci, polovina to co mi kdo dal se mi stejně nelíbí a malymu to stejně nedám
5. bře 2012 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska na zimu až budou muset 100% do sporťáku, s fusakem se do korbičky nevlezou..teď jsou ty korbičky všechny stejně maly :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa nekdy to je proste jinak nez clovek chce. Sem na to sama od zacatku tehotenstvi, napred to bylo psycho, mela sem i zdravotni problemy a tatinka to nezajimalo. Ted uz je to ale dobry, od doby co ho citim kopat vim, ze to zvladnu i sama. Nekdy mi chybi chlap, ta chlapska opora....ale ne uz muj manzel. Malej mi to snad vynahradi, proto sem i doufala ze to bude kluk, dycky sem chtela syna :slight_smile:
Mne penize nikdo nedava, ale vsichni se me ptaji co konkretne chci, tak jim reknu co by se mi na malyho hodilo. Prave jak rikas, pak mas doma veci co ani nevyuzijes...
5. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to je blby, ale malej ti všechno vynahradí :slight_smile: taky jsem chtěla chlapečka :slight_smile: taky se mě ptají co chci koupit co ještě nemám, ale vybírat by to chtěli taky a mají jiný vkus jak já a pletou se mi do toho a vnucují mi co se líbí jim a někdy to fakt nejde bohužel odmítnout a pak máš doma věci co se ti nelíbí :cry:
5. bře 2012 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa to doufam, proto bych uz byla nejradsi aby byl kveten :slight_smile: Obcas mam sileny spliny, prepadne me pocit samoty a je mi smutno, ale pak to zas prejde. Obcas se bojim co napadne manzela, ze bude treba malyho chtit do sve pece...no je to napor na psychiku.
Ja jim rikam co konkretne by se mi libilo, treba jim to poslu na mail odkazem...protoze mi taky pak vnucujou co nechci :slight_smile:
S hlubokyma korbickama je fakt ze jsou dnes malinky...ale to je asi tim ze je to na ty trojkombinace...
5. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska přesně tak, taky jsem chtěla trojkombinaci a 4kola :slight_smile: no víš co, pokud bude zima až v prosinci, tak to bude mít 7měsíců a to už by sedět mohl, však uvidíte :slight_smile: tvůj chlap za to nestojí, teď budeš mít malýho, a pak určitě najdete tatínka, který vás bude mít rád :slight_smile:
@silvuskaaa tak mě se zatím nikdo nevnucuje, mám jen to co jsem si koupila a pár věcí - oblečky od švagrovek, jinak nic :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek hlavne at vyberes podle svyho vkusu, ten kocarek co mas vybranej je hezkej, tak snad se ti s nim na prodejne i dobre pojede :slight_smile: S tim prechodem do sportaku to nema ted cenu resit, malej ma byt mensi, tak pri trosce stesti to vyjde a kdyz ne, tak se nezblaznim :slight_smile:
Jinak moc dekuju. Chlapa zatim nehledam, protoze jim neverim a mam z nich i strach...ale treba se jednou najde nejakej hodnej "tatinek". Jediny co vim je, ze manzela zpatky nechci ani kdyby prosil na kolenou...
5. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to by byla pěkná hajzlárna, nad tím nemůžeš tak přemýšlet i když vím, že to určitě nejde, ale vše bude určitě ok a tak ja říká lucifereeek třeba se najde najde nový lepší tatínek :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@silvuskaaa diky moc...nejak to dopadne...doufam ze pro nas dobre :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska určitě :slight_smile: teď jsem měla první kontrolu, pohodička příjemná paní, tak snad už nikdo nepříjde :slight_smile:
5. bře 2012 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa tak precejen chodi :slight_smile: treba to byla ta sama co byla i u me. Ta byla taky prijemna...a od te doby nikdo neprisel. Ja ale stejne vychazky dodrzuju...ale tak nejak doufam, ze kdyz uz jednou prisli, tak podruhe neprijdou :slight_smile:
5. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taková silnější, brýlatá, zrzavá paní to byla :slight_smile: myslela jsem, že někdo příjde, ale nečekala jsem, že tady takovou chvilku před mateřskou :slight_smile: tak snad to bylo naposled i když taky to dodržuju, hlavně to ráno bych si netroufla :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa u me byla bruneta s culikem, hubena :slight_smile: tak to byla jina...prave me to taky prekvapilo, kdyz mas do materske par dni...ale tady na konikovi sem v nejake diskuzi cetla ze oni prave chodi na ty, ktery uz budou prechazet na materskou. Tak asi jo, to teda taky jeste abych s kontrolou pocitala :slight_smile: Ja rano taky nechodim, ja treba vyjdu v pul 1 z domu, ale driv ne...a do 7 se snazim byt doma ve vsedni dny...o vikendu snad chodi jen na udani, ne?
5. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@silvuskaaa no já myslím, že právě spousta mamin si řekne, oni už nepřijdou a ono jo, takhle nachytají spoustu lidí si myslím :slight_smile: tak hlavně, že jste byly obě doma, a je to ok, ještě pár dní, a pak můžete běhat kam chcete :wink:
5. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek to si taky myslim...prave pres tyden se to snazim dodrzovat, kdyz jdu treba k doktorce, tak pak se stavim ve meste...kdyz mam stejne razitko ze jsem u ni byla. Ale jinak jsem doma. O vikendu teda jak kdy...to si myslim ze treba v sobotu by se jim chodit nechtelo, ze to spis na udani z prace, ale nevim...mozny je ze opravdu chodi 7 dni v tydnu
5. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky jdu nejdřív tak o půl2 přes týden..na víkend prý nemají příplatky, tak chodí jen takový ti aktivci a nebo to udání...to mi řikala sestřenka, má tam nějakou známou.. :slight_smile:
5. bře 2012 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek