• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@paffi chlap jde semnou taky, akorát mě mrzí, že když je semnou doma sám tak jak se strašně těší a jak bude u porodu, ale pak do něho rýpne nějakej jeho chytrej kamarád a mele uplně něco jinýho... :cry:
@bureska jj taky ještě nějaký drobnůstky, a ve st jedem pro kočárek..ale už jsem ráda, že to mám z velké části nachystaný, už je to všechno celkem náročný.. to jn konec a pro mě teda i ten začátek nebyl žádnej medík :grinning:
11. bře 2012 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa mama chce jet pro kocarek az budu v porodnici, ale mozna ju ukecam abysme ho vyzvedli driv, jak bude hotovej pokojicek...uz to chci mit taky zkrku. Ja sem mela zacatek tehu teda pohodovej, psychicky sice teror, ale fyzicky mi nebylo nic...tak nevim co me ceka ted :slight_smile:)) kdyz sem uz psychicky v pohode :grinning:
11. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jasně, taky jsem pro masírovat hráz. Prostě udělat vše, co může porod a následné hojení jakkoliv usnadnit :slight_smile:
11. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvuskaaa chlapi se občas před kamarády chovají podivně.... Docela by mě zajímalo co třeba ten můj vykládal ostatním klukům, když se ho při zapíjení malé ptali na porod :confounded: Stejně to musí být pro toho chlapa zvláštní zážitek. Být tam a moct v podstatě jen pozorovat co se děje, nemoct pomoci. Ale je fajn, když tam ten chlap je, já bych to tam sama vůbec nezvládla. Vidíte, musím se ho zeptat, jestli i tentokrát tam se mnou půjde, nebo mu to jednou stačilo :grinning:
11. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@paffi mas osvedceny nejaky dobry krem na hojeni hraze? Nam doporucovali v kurzu Mitra gel. A na bradavky Bepanthen, ale o tom sem casto cetla ze nepomaha
11. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky to chtěli nechat naposlední chvíli, ale ne všude ten kočár mají hned, já jsem čekala třeba 3 týdny, sestřenka přes měsíc, řekla jsem že nechci riskovat, že pak budu mít malyho doma bez kočáru..kočár bude u našich skrz ty blby pověry a mám klid :grinning: tak nevím která z nás to měla lepší z toho začátku, jestli mít od ráno do večera hlavu v záchodě nebo v nervech.. tak hlavní je že jsi už v pohodě aspoň teď :slight_smile:
11. bře 2012 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ten Bepanthen mi doporučovali všichni, že je super a hlavně že se dá využím i prďolům na prdýlku :slight_smile:
11. bře 2012 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja kocar mam, ale je uschovanej na prodejne. Prave taky kvuli tem poveram...chtela sem ho mit na byte, ted byvam u nasich, ale mama o tom nechtela ani slyset :slight_smile: Takze je zaplacenej a na sklade prodejny. Pojede se pro nej az budu v porodnici...taky sem prave nechtela riskovat ze pak budu malyho nosit v satku :slight_smile:
S tim Bepanthenem rika kazdej neco jinyho, pry se z nej nektery deti osypavaji...nevim. Ja mam na prdylku do zacatku od altermedu, je to prirodni produkt. A co se tyce bradavek tak sem taky slysela ze nekomu pomaha nekomu ne. Na diskuzi sem cetla, ze si holky chvali krem od Hipp, ja na to mam slevu, tak premyslim ze to zkusim
11. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jo tak to máš v pohodě, našim těm je to jedno i kdybych ho měla doma, ale babičky ... :slight_smile: tjn že má každej jiný zkušenosti, ale tohle slyším poprvé, tak asi těm kolem mě to sedlo tak uvidíme jak u nás :slight_smile: jj zkus a pak dej kdyžtak vědět :slight_smile:
11. bře 2012 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa treba to sou jen blaboly a treba ne s tim kocarkem, ale tak hlavne ze jsou objednany a nachystany :slight_smile:
Teda nee, neni to od Hipp ale ob Babylove z DM. Na jinym portalu pro paminky si to holky chvali, tak zkusim a kdyby to bylo blby, tak koupim Bepanthen...
11. bře 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim ze jsou to keci, ale když tomu ti stařičci věří :slight_smile: kamoška potratila první nějak kolem 18tt a doma neměla nic a když čekala Adámka tak si pak koupila kočár nějak kolem 25tt a měla ho doma v pokojičku kde si chystala pak pro malyho věci a Aďoch je zravej jako rybička :slight_smile:
12. bře 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja tomu taky neverim, ale nebudu se s mamou dohadovat, tak at je radsi po jejim :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, tento týden celý v práci, tak moc nepřispívám :grinning: já o bepanthenu slyšela taky samou chválu, i kolegyně v práci mi to doporučila, takže koupím pak ten :slight_smile: s tím tatínkem u porodu - chci aby tam byl se mnou, i když se moc netváří, ale myslím si že půjde :slight_smile:
12. bře 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek ale uz nejak posledni tyden delas, ne? Pak uz budes mit leharo, teda aspon do kvetna :slight_smile: Ja asi zkusim babylove a kdyby nevyhovoval, tak bepanthen. Ja mam na ten babylove v DM slevu, tak skoda ji nevyuzit. S tim tatinkem u porodu, nas tatinek tam chce najednou hrozne byt, ale potiz je v tom, ze my nevime, jestli ho tam chceme :sunglasses:
13. bře 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
Ahojky,já mám termín v srpnu,teď jsem v 16 týdnu.Začátek těhu jsem měla docela blbej,nejdřív měli podezření na mimoděložní těh.,pak jsem snad první dva měsíce celé prozvracela.Ale teď je to už Ok,nevolnosti už nemám,všechna vyšetření v pořádku-mimi je zdravé a dobře roste.Také mám super 3D fotečky z genetiky,bříško ňák moc velké také ještě nemám,docela jsem si to těhotens.začala užívat,jediný čeho se asi fakt bojím je porod.
13. bře 2012 v 11:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petra1401 ahoj, tak te tu vitame :slight_smile: ja sem mela tehotenstvi v pohode, ale ve 20. tt sem byla na odberu plodove vody, mela sem sptany vysledky 2. screeningu. Ted uz ale vse v poradku. Porodu se neboj, to uz je posledni cesta k miminku :wink:
13. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, tento týden by měl být poslední :slight_smile:
13. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak to je dobře, už máš nárok na odpočinek :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nholky, Bepanthen je určitě super a využijete ho jak na bradavky, tak na zadeček miminka. Mě teda ještě na bradavky o něco líp vyhovoval Purelan od Medely. Takové ty krémy od Baby love nebo Hipp jsou taky dobré, ale až na později, né pro novorozence a na bradavky by nemělo být nic parfémovaného, aby to dítě ze začátku nemátlo a nemělo potíže se přisát. Koupila jsem tehdy tu větší tubu Bepanthenu a máme ji dodnes :slight_smile: Až malá trochu povyrostla, tak jsme začali používat kosmetiku Hipp, ale pro úplně první měsíce jsme měli jen přírodní kosmetiku - Nobilis thilia.
@petra1401 porodu se neboj, není to tak hrozné jak to může vypadat, když vůbec nevíš do čeho jdeš :slight_smile: Teď tě to možná děsí, ale čím to bude blíž, tím víc s tím budeš srovnaná a nakonec se budeš modlit, aby už porod začal, uvidíš :wink:
13. bře 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek tak pak si do porodu co nejvic uzivej a odpocivej. Pak se uz asi nevyspime :slight_smile:

@paffi diky za tip ohledne te kosmetiky, ja treba vubec nevim co jo a co ne. Kosmetiku od Hipp uz mam nakoupenou a pak prirodni olejicek Amalka na brisko. Jeste chci koupit polstarek z pecek. Myslim ze kdyz se to s kosmetikou nejak neprehani, tak se to da od malicka pouzivat, ne? Precejen dnes sou parfemovany i pliny a cistici ubrousky a pouziva se to od prvniho dne...co se tyka porodu tak mas pravdu. Ja mam termin az za mesic a pul a uz si taky nekdy rikam aby to zaclo :slight_smile:
14. bře 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na kosmetiku opravdu opatrná, protože máme v rodině atopický ekzém, ale fakt je, že spousta dětí reaguje i na plenky nebo ubrousky špatně a osypou se. Ale třeba Hipp si myslím že je dobrá značka a nemusela by dělat potíže. Však vyzkoušéte a uvidíte. Taky v porodnici dostanete balíček s různou kosmetikou na vyzkoušení, takže můžeš nejdřív zkusit testery z balíčku a pak dokoupit co se ti bude líbit.
14. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi ja to moc nebudu prehanet...staci asi neco do koupele a kosmetika na zadecek zpocatku...na prvni tydny mam i neparfemovany papirovy pleny, tak uvidime...
14. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už mám doma kočárek, spokojená jak želva.. už jen mimouška a budu nejspokojenější :grinning:
14. bře 2012 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@silvuskaaa juuu, tak to zavidim :wink: urcite se porad chodis pokochat pohledem :slight_smile:...ja mozna ukecam mamu abysme ho taky privezly a bude u me na byte :slight_smile:
14. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa jakej kočárek jste vybrali a jaké barvy?
14. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já mám taky koupenou kosmetiku pro mimi hipp a taky niveu, ze začátku to chci používat co nejmíň a až bude větší, tak to určitě využiju :slight_smile:
@silvuskaaa já budu mít kočárek na začátku dubna, takže asi tak ve stejným tt jak jsi teď ty :wink:
14. bře 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek taky si myslim ze zpocatku cim min, tim lip...ze treba staci dat do vanicky par kapek olejicku a umyt zinkou...ale to se teprve ukaze casem :slight_smile:
14. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska mám ho u našich u mě v pokoji, složily jsme ho, jestli je vše ok a super, teď tam budu chtít jezdit pořád :grinning:

@paffi jane slalom pro 2011 černej
15. bře 2012 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek ja mám Johnson's Baby a SebaMed tak uvidíme, ale taky, ze začátku budu opatrná :slight_smile:
15. bře 2012 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa tak u nas to neklaplo. Rikam mame jestli nepojedem na prodejnu pro ten kocar, ze bude u me v byte nachystanej a ona kategoricky ze ne. Rekla to tak durazne az sem se lekla jestli je to vubec moje mama :grinning: :grinning: :grinning: takze ja si asi na pokochani se budu muset pockat do doby, nez do neho poprve dam malyho :angry:
15. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek