• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska aspoň se budeš víc těšit :slight_smile: a kde jste ho kupovali??
15. bře 2012 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvuskaaa My máme Peg Perego GT3, takže podobnej tip jako vy. Tenkrát jsem se rozhodovala mezi Peg peregem a Jane slalom :slight_smile: S tím budete určitě spokojení. S tou kosmetikou máte pravdu, ze začátku toho není potřeba nijak moc. Olejíček do koupele, nějaké mýdlo na zadeček, popř olej po koupání a něco na opruženiny. Jen na ten Johnsons nás upozorňovali, že je hodně agresivní. Ale v poordnici tu značku často mají, protože dostávají vzorky zadarmo, takže pokud se chcete Johnsonu vyhnout, tak si už do porodky vezměte raději svoji kosmetiku pro miminko.
Já dnes byla na kontrole a byla jsem překvapená, že mi ještě nebrali krev na zjištění krevní skupiny. Objednala mě až na konec měsíce, že se to prý bere až v 16. týdnu (asi současně posílají na tripple testy či co). Kdy zjišťovaly krevní skupinu vám?
15. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@paffi podle toho jsem celkem vybírala, strašně dobře se mi s ním jezdilo, kamarádka ho má a často jsem jí malého hlídala akorát je celkem těžkej proto to jane, ale jinak je uplně bez chyb :slight_smile: já se toho moc nebojím, z toho začátku stejně nic moc používat nebudu a mám ještě ten sebamed tak uvidíme :slight_smile: tak všude to asi dělají jinak mě brali krev už nějak dřív, kolem toho 12tt jestli ne ještě dřív, už si to nějak nepamatuju, z toho začátku mi brali krev často..
15. bře 2012 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvuskaaa Já jsem Rh -, tak mám teď strach z protilátek a nechápu proč už se to neřeší. Poprvé mi podle mě brali krev taky kolem toho 13. tt.
A máš pravdu, že Perego je moc těžké, ale mě to nikdy nevadilo, protože busem moc nejezdíme, takže takové to zdvíhání do busu a z něj nás minulo a pak malá dost brzo začala chodit bez kočárku a nechtěla do něj, takže jsme ho používali jen na spaní. Že je těžkej jsem zjistila až jsem jednou jela ke kamošce busem :slight_smile: Do té doby mě to ani nenapadlo, nic jiného jsem taky neznala, že. Kolem toho 18. mšsíce jsme koupili golfky a ještě teď je používáme na cestování, když potřebuju, aby se po obědě v kočárku vyspala. Jinak do nic moc sedat nechce, potvora :grinning:
15. bře 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska tak se zatím můžeš kochat těma oblečkama aspoň no :grinning: :wink:
15. bře 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@paffi mě krevní skupinu hned na prvním odběru krve a to bylo v 9tt
15. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@paffi já jsem ho právě tahala pořád z auta do auta, masark, ale jinak bych fakt nedala na něj dopustit, doufám, že mi tak stejně poslouží i ten můj krasavec :grinning: jj s dětma je kolikrát těžký pořízení, ale už se na to těším :slight_smile:
15. bře 2012 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa kupovali sme ho v Kocarky Davidek tam, jak je Timpo. Odkud ho mate vy?

@lucifereeek jo to ja uz se kocham :slight_smile: koupila sem v Globusu krasny bodycko s nohavickama a mikinku v namornickym stylu, mam vetsi radost nez kdybych to kupovala sobe :slight_smile:
15. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska tam jsem taky byla se podívat, ale to jane mají jen v Delfínkovi, ten je kousek vedle :slight_smile: taky jsem spokojená když malymu něco koupim :slight_smile:
15. bře 2012 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja jsem prave mela zjisteny z internetu ze v tom Davidkovi maji x landery za dobrou cenu a v te dobe meli navic slevu 5%. Ja uz sem sla najisto, ten x lander sem zkousela v jinym obchode a hrozne dobre se mi s nim libilo. Ze, ja mam z tech oblecku taky radost. Kupuju vesmes vetsi, aby to mel na dyl...uz mam vsechno oprany, tak taky chodim ocuchavat jak to voni jak miminko :grinning: :grinning:
15. bře 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska jj sestřenka si ho tam taky brala za dobry penizky, tak jsem přesně šla pro to janecko :slight_smile: taky mám to mám všechno nachytaný a oňufávám, nejradši bych si v tom prala i svoje věci :grinning: teď se chystám na tašku do porodky ať už mám všechno :sunglasses:
16. bře 2012 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja sem do pracky s miminkovskym oblecenim prihodila svoje tricko :grinning: ja uz mam taky skoro vsechno, teda nemam ten krem na bradavky a porodnicky vlozky...jinak myslim vse. Na malyho beru jen pliny a vlhceny ubrousky.
16. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska taky jsem přemýšlela, ale nakonec jsem prala jen miminkovsky a pak naše :slight_smile: já už mám všechno jen to sbalit..malymu taky jen pliny a ubrousky a věci na pak jak pojedeme domů, ten můj trouba by pak vzal uplně něco jinyho :grinning: dneska se mě ptal jestli si beru do porodky i kočár, nevím co bych s ním tam tak dělala :grinning:
16. bře 2012 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa ja taky premyslim ze si sbalim i veci na malyho...jedno teplejsi jedno lehci, podle pocasi...ti chlapi jsou mimoni :slight_smile: kocar do porodnice :grinning: to muze napadnout jen muzsky...hlavne at potom priveze autosedacku :slight_smile:
16. bře 2012 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska taky toho vezmu víc i velikosti :slight_smile: jn už jsem ho poučila, ale jak říkaš jsou to mimoni, stejně mu to pak budu muset říct minimálně 3x :grinning: a pak si jednu nedej :grinning:
16. bře 2012 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja mam jen 56 a pak az 62. Tak snad takovej obrik nebude, myslim, ze v te 56 bude plavat :slight_smile: ale 50 kupovat nebudu....uvidis ze nez pujdete z porodnice tak ti jeste bude volat co ma teda vzit, to je uplne jasny :slight_smile: No taky bych si obcas dala, pro zmenu na tatovy dotazy a pritom by sis rekla, ze s tim ma zkusenosti a ono ne :grinning:
16. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska no ono někdy to číslovaní je takovy zrádny, mám nachystanej kompletek 62 ale gaťata z toho připomínají tam 56 54 i ty 62 jsou takovy divny... :slight_smile: 50 je zbytečná :slight_smile: no s tím počítám :grinning: to víš už to asi pozapomínal :grinning: kolikrát mě, ale některýma otázkama, všichni fakt dostanou, už teď, to jsem zvědavá až bude malej venku, pak se budu asi někde houpat :grinning:
16. bře 2012 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa prave, treba veci z H&M mi pripadaji strasne malinky. Tak o cislo mensi nez obleceni odjinud. Teda aspon to miminkovsky. Ja vezmu kazdopadne nejakou 56, overalek a mikinku, pod to asi bodycko nebo kdyby bylo fakt teplo tak body s kratkyma nohavickama. Ale myslim, ze cim teplej bude oblecenej, tim lip...s 30stupnovyma teplotama nepocitam :slight_smile: Mne ted dostala znama, kdyz mi rekla, ze malymu koupi kombinezu. Ji rikam na co proboha? Dyt v kvetnu mrznout nebude a ona mi rekla, ze do tri ledovych klidne muze :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bureska tj ten první měsíc by měl být v teploučku :slight_smile: no a právě takovy mám zrovna na mysli :grinning: babička od přítele mi taky chtěla koupit, ale na podzim nebo na zimu už teď, tak jsem na ni hleděla, jak může vědět jak pak bude velkej... :grinning:
16. bře 2012 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska budeš si kupovat ten čaj maliník??
16. bře 2012 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa to jo, ja mam nachystanou i cepicku :slight_smile: taky mi to prijde zbytecny, pak mu to bude treba maly, velky by nevadilo, ale co s oblecenim do kteryho se nevejde :slight_smile: taky obcas nechapu a to sem si libovala ze mi nikdo nekupuje kraviny, ale to, co by se mi hodilo, asi sem to zakrikla :sunglasses:
16. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa asi zkusim...pry se zacina od 36 tydne po jednom salku za den a pak se co dalsi tyden pridava jeden salek denne. Ale nevim jestli toho budu pit tolik, aby mi z toho nebylo blbe :slight_smile: ja budu brat pred porodem homeopatika. Brala to svagrova a porod ji od prvnich kontrakci po narozeni netere trval 4 hodiny
16. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska čepičky mám taky nachystaný :slight_smile: chystám se ho právě koupit, prej je dobrej, já mám ráda bylinkový čaje tak se na něj celkem teším :slight_smile: známé taky u porodu dost pomohl.. já prášky zapomínám pro mě by to bylo zbytečný, v tomhle jsem lajdák, sama se, ale divím, že jsem pravidelně do toho 4měsíce brala kys.listovou pak už jen když si vzpomenu..pít musím tak snad ten čajík bude stačit :slight_smile:
16. bře 2012 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa toho se taky bojim, taky sem lajdak a zapominam...ale dam si to jako upominku do mobilu, tak snad to pomuze :slight_smile: ja sem ten malinik pila pred otehotnenim a pomohl...tak snad pomuze i ted
16. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska on pomáhá i k otěhotnění??
16. bře 2012 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja sem ho pila pred otehotnenim a pak otehotnela, ale ja sem brala clostylbegyt, tak nemuzu s jistotou rict, co z toho pomohlo nebo jestli kombinace obou....tady na konikovi je nejaka diskuze o napoji, co vyvola porod, ale do toho bych nesla. Do toho napoje se dava panak koralky a to bych mela asi strach co to v kombinaci s tema ostatnima surovinama udela
16. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska já mám v jedné knížce právě ten čaj z maliníku pak Ježíškova směs :skořice, hřebíček a zázvor a pak taky ještě ten s tou pálenkou, ale je tu psaný, že jen trochu..
16. bře 2012 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska s tou pálenkou prej ta směs podporuje důkladné prokrvení trávícího traktu, pročistí střeva a děloha pak prej odpoví kontrakcema...píšou tu ještě, že je ale nebezpečný se tímto předávkovat, pak jsou prej bouřlivy stahy a průjem mimča..
16. bře 2012 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ted je tady aktualni diskuze na tohle tema a nejaka mamina tam prave popisuje jak ji z toho bylo akorat zle...a jestli to muze mit vliv na miminko, tak do toho nejdu. Nejsem blazen aby melo hned od narozeni takovy problemy, to bych si pak treba vycitala...to radsi pretrpim i nekolikahodinovej porod, jen aby byl v poradku...myslim ze ta smes z bylinek je neskodna, ale s tou palenkou bych byla opatrna
16. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bureska co to je za knizku kde o tom pisou?
16. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek