• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@slunickomaja taky jsem někde četla, že ta jizva je po svorkách hezčí. Uvažuješ o epidurálu, nebo celkové narkóze?
@bureska tak na tu protivnou babu z šestinedělí jsem naštěstí nenarazila, ale vždycky se někdo najde :wink:
19. bře 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja to asi jo, ale jinak sem na vsechny sestricky slysela jen pozitivni ohlasy...aha, tak to je pak jasny...ja ale myslim, ze kdyz to je planovany cisarsky rez tak si to i tim spis ohlidaji. Urcite to bude v pohode a bez problemu
19. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@paffi treba mela zrovna dovolenou :grinning: anebo tam zadna takova ani nedela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffi Tak to nemohu posoudit, alůe když jsem jednou byla na pohotovosti s bolestmi břicha tak se mě doktor ptal co jsem měla za operaci, že mám tak krásnou jizvu :grinning: Nepoznal, že to byl císař :grinning: a když jsem mu to řekla, tak se hned študáků, kteří tam byli ptal jestli ví co za druh šití to je :grinning: Prý speciální :wink: To mi tak krásně zašili v Kadani :wink: Proto sem si říkala co může být ještě lepšího...Chtěla bych epidural, abych malou hned viděla a taky kvůli tomu, že narkozu špatně snáším.Vyzkoušené mám obojí. Je fakt, že není moc příjemné cítit jak ti hrabou v břiše, ale nebolí to jen je to nepříjemné a za tu chvíli nepříjemnosti ten zážitek kdy ti ten pokládek hned ukáží to prostě stojí :wink:
19. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Taky věřím, že bude vše v pohodě :slight_smile: a moooc se na ten den D těším. V pondělí jdu poprvé do poradny už do nemocnice tak jsem zvědavá :grinning: Dnes v poradně mi doktor řekl, že hlavička je už dost dole, ale neotvírám se tak to vypadá, že to bude krapet dřív :grinning:
19. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja Tak uvidis jaky termin ti reknou ve spitale podle ozvu a velikosti miminka :slight_smile: Asi ale lepsi o krapet driv nez prenaset si myslim. Ja mam do porodu asi 6 tydnu a nezlobila bych se kdyby to bylo treba o 14 dni pred terminem. Uz je to skoro utrpeni ty kopance a bolest v zadech :slight_smile:
19. bře 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska JJ to mi povídej :grinning: já zas sotva chodím jsem jak chodící kachna :grinning: Spát se pořádně nedá, sedět taky ne...Ale neboj to zvládneme :wink:
19. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja mamka mi taky rikala ze chodim jak kacena :grinning: Dnes sem sla pesky do mesta a bolelo me z toho tak bricho ze sem mela strach ze se nekde vyvratim. Ted me pro zmenu boli zada, kroutim se a nevim, jak si sednout :sunglasses: a pak ze je tehotenstvi nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny :grinning: :grinning:
19. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska :grinning: takže tak nechodím sama? Supééér :grinning: Teď si představ, když takhle jde víc kačen vedle sebe :grinning: :grinning: Ty si dáváš tůru do města? Hmmm tak to já bych už šla z procházky rovnou rodit :grinning: Zkus si spíš lehnout na levý bok a tak odpočiň. Je to lepší než sedět, uvolní se ti celé tělo. :wink:
19. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja to sme tak sly pred tydnem s holkama z tehotenskyho kurzu na kafe. Jestli tak chodi vsechny tehule, tak na nas musel byt supr pohled. Bylo nas asi 7 :grinning: No ja chodim v pondeli na anglictinu, ale uz je to mazec. V ucebne pak dycky trpim jak zvire...ja si prave na levej bok leham, mam i kojici polstar, ale je to marny :slight_smile: Ty uz to mas za par, uz budes mit za chvilku prdolku u sebe :wink: , ja este musim chvilu trpet, tak snad to taky preziju :slight_smile:
19. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Ty jsi akční :slight_smile: No to musela být podívaná na vás těhulky :wink: Náhodou je to krásná podívaná :slight_smile: TAk když ti ležení nepomáhá tak pak už nevím...Jak že snad to taky přežiješ? :grinning: To si piš, že to zvládneš!!! :wink:
19. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja uz prave moc ne :slight_smile: uz premyslim ze toho necham...v utery sem jeste chodila do toho kurzu, ale uz skoncil, tak sme se byly pred tydnem rozloucit na kafi. Ale jo, prezijem to, musime :slight_smile: ty miminka za to stoji :slight_smile:
19. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska Tak to jo..takže budeš teď vegetit a užívat klidu a spát dokud to ještě jde :grinning: To je jasný ty naše lásečky za to stojí :slight_smile: Pak budeme jen vzpomínat jaké to bylo, když byli v bříšku :slight_smile:
19. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja ja popravde moc ne...ja se uz tesim az bude na svete :slight_smile:
19. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, nevíte náhodou, jestli třeba už není Olomoucká porodnice opravená? Když jsem tam byla před těmi 2 roky, tak říkali, že je čeká rekonstrukce.
21. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffi byla jsem tam loni na začátku roku a žádná rekonstrukce nebyla, tak jedině že by teď, ale ani jsem o tom neslyšela :slight_smile:
21. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi taky jsem o tom neslysela. Mozna se tou opravou mysli ty porodni boxy...porodni saly jsou ale pry porad stejne
21. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem nic neslyšela od nikoho. Jen vím, že mají nové postýlky pro miminka :grinning: Ale můžu se zeptat kamarádky.
21. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja jo to je pravda, postylky maji takovy co vypadaji jak akvaria na rybicky :grinning:
21. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska A jaký je rozdíl mezi porodním boxem a porodním sálem?
@slunickomaja zkus se poptat, jen tak pro zajímavost :slight_smile: Tenkrát nám říkali, že šestinedělí si prošlo rekonstrukcí nedávno a porodnici to čeká v nejbližší době, ale jak tak čtu, tak se asi nic nekonalo. Škoda, třeba WC a sprchu bych v porodním boxu či sále uvítala :slight_smile:
22. bře 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi tmyslim si ze v tom porodnim boxu probiha cely porod od prijmu az po tu posledni dobu porodni a na sale se delaji cisarsky rezy. Kdyztak tady je pruvodce porodnici http://www.fnol.cz/pdf/pruvodce_porodnici.pdf
22. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jo tak jsi to myslela. Oni totiž třeba v PV mají porodní boxy na 1. dobu porodní a pak si maminka musí dojít na porodní sál na 2. dobu porodní. Já si to teda neumím představit, to by mě tam manžel musel asi odnést :grinning:
22. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi to ja prave taky moc nevim jestli v tech boxech budem celou dobu nebo nas pak prevezou na sal. Ale podle toho co tam pisou sem pochopila, ze v tech boxech budem i rodit. Kdyz se tam pise ze rodicce je pridelen box kde stravi celou dobu porodu....Tak to si taky neumim predstavit jak bych si dosla na sal :grinning:
22. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska V OC je to určitě tak jak píšeš. Dostaneš box na začátku pododu a tam jsi celou dobu. Akorát s těma sociálkama je to docela blbé, že musíš chodit přes chodbu a to přes den sedí na chodbě maminky čekající na ozvy. Takže i pro ty maminy to musí být asi super vidět funící rodičku, jak se tam promenáduje :grinning: I když třeba některá maminka hodně křičí při porodu,tak to ty maminy venku slyší.
22. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi s tema zachodama je to na prd...to by mohli nejak vyresit. Tak aspon si udelaji obrazek toho, co je ceka - pokud jsou prvorodicky :grinning: No ja uz jdu od prespristiho tydne taky na ozvy do fakultky, tak se tesim :slight_smile:
22. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já už bych to tak moc chtěla mít za sebou, moc doufám, že by to mohlo přijít o nějaký ten týden i dřív..večer mi bylo hrozně špatně, všude to tlačilo a píchalo, nejvíc na spodek a když se mi podařilo v bolestech usnout tak mě nad ránem chytla jako občas strašná křeč do nohy, ale tentokrát mi ta noha uplně tak tak na 10-15min ochrnula, nejhorších 10min v mým životě
22. bře 2012 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa nebylo to z magneska? Mne taky chyta obcas krec do nohy, piju rozpustny magnesko, tak to neni moc casto. Ale jak treba dva dny nevypiju ani poharek, tak me to chytne....jinak si preju to co ty, uz to taky chci mit za sebou. A jak se to blizi, tak se vic a vic bojim porodu :grinning: Jeste at tam prcci vydrzi, aspon takovych 14 dnu nebo 3 tydny...ted by to jeste bylo brzo, musime to vydrzet :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj přesně jak řikáš aspoň ještě tak 2-3tydny :slight_smile: já se porodu zatím pořád nebojím, už jsem měla i jeden uplně živej sen o porodu :slight_smile: magnesko piju taky, taky tak občas, ale už by jsme ho prej moc neměli brát, prej skrz ty křeče v břiše, aby nám to moc netlumilo :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jo, je to tak že v těch porodních boxech rodíte celou dobu. Toalety jsou prý společný na chodbě, což teda musí být pěkná pruda, fakt-ale já je vůbec nevyužila, takže nevím. Jinak do porodnice i na ty boxy se můžete jít předem podívat, myslím že ty prohlídky bývají v pondělí, každopádně je to na stránkách :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa doufam ze se tam aspon potkame :slight_smile: Mne zas ted rekl gynekolog ze to vypada spis na toho 6. kvetna a ne na 2, tak treba to vyjde :slight_smile:. Ja se porodu bojim, ale spis tim, ze nevim, co me ceka :grinning: Bolesti ani ne, hlavne ze pak budu mit momouse u sebe :slight_smile:. Ja to magnesko prave radsi beru tak obden, doktorka mi rekla at piju dva sacky denne, ale ja pak mam ty krece v brichu a taky pro porod to neni pry dobry, ze to nejak ovlivnuje stahy - asi to tlumeni o kterym pises...
22. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek