• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
autor
@garfie diky za info :slight_smile: no je fakt ze podle fotek to neni zadny terno. Treba s porodnici ve Vyskove se to neda asi co se vybaveni tyce srovnat. O prohlidkach vim, ale nepujdu tam radsi. Jeste by me to vystresovalo a porodila bych uz ted, znam se :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska třeba jj, když ne tak se domluvime pak s kočárama :wink: já jdu teď v pondělí ukončovat neschopenku a na ozvy tak jsem zvědavá co mi řekne :slight_smile: hodně mi teď to břicho spadlo dolů, minule mi řikal, že je vše v normě, ale že se mu zdá se pomalu tlačí dolů tak uvidíme co řekne, jenom se bojim aby teď to nevypadalo pomalu na porod a pak budu třeba přenášet :grinning:
22. bře 2012 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa to kazdopadne, pak vyrazime do parku na zmrzku :wink: Ja jdu taky v pondeli ukoncovat neschopenku a s papirama do prace. A pak konecne volna, neomezena vychazkama :slight_smile: Uz vis kdy te doktor preda do pece do fakultky? Mne to rekne v pondeli, ale pocitam ze od pondeli za ctrnact dni uz pudu tam.Tak snad jeste bude u tebe vse v poradku...
22. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jjj už se těším :slight_smile: taky pak jdu do práce a jdeme ještě na matriku, skrz přijmení malyho.. taky mi všechno řekne v pondělí tak jsem zvědavá :slight_smile:
22. bře 2012 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa tak hlavne at na matrice necekate, ale tam sou navaly spis asi na svatby :slight_smile: Ja este musim k zubarovi na prohlidku a pak uz si snad budu do konce tehu uzivat :grinning:
22. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska doufám, že to bude rychly, nesnáším to papírování :grinning: taky jdu 10.4. doufám, že mu tam neporodím :grinning: :grinning:
22. bře 2012 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa myslim, ze pokud mate jmeno i prijmeni dohodnuty, tak to bude otazka chvilky...ja doufam, ze se da v tehu umrtvovat pri vrtani :slight_smile: ja mam desnou fobii ze zubaru, ten muj to vi, tak snad na to nezapomnel :grinning:
22. bře 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj to máme tak to je dobry :slight_smile: někdo říká, že můžou, někdo zase že nemůžou tak uvidíš, máš kaz nebo co??? já se zubařů nebojím, dokonce k nim chodím i ráda a to mám problémovy zuby, ale vrtání taky nemusím :grinning:
22. bře 2012 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa na matrice uplně v poho, čekali jsme asi 15-20min, a pak to bylo během chvilky vyřešené :slight_smile:
@silvuskaaa
@bureska já naštěstí byla u zubaře v lednu a nic mi ani nedělala, tak prej až zase za půl roku :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa kaz myslim nemam, ale kdyby nahodou...svagrova ma ale stejnyho zubare a posledne ji vrtal, taky je tehotna...na diskuzich se taky pise ze to nevadi...

@lucifereeek ja sem uz jednou byla v prvnim trimestru a taky mi nic nedelal. Ale rikal, at prijdu jeste jednou ve tretim trimestru...
22. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska mě vidět už nechtěla :slight_smile: ale já byla až ve II. trimestru :slight_smile: nic mě nebolí, tak snad žádné kazy nemám :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak ja sem byla hned na zacatku tehu a ted je to pul roku :slight_smile: No myslim ze pripadna injekce by nemela vadit, ze je toho analgetika tak malo ze s k mimcu ani nedostane.
22. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek
já jsem byla ve II.T pak prej musím ještě teď předporodem a pak po šestinedělí..
a co že jste taky doma, venku tak krásně... :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa taky mi rikal ze mam prijit pred porodem. Ja sem dnes KO, boli me zada a svedi a pali me kuze na brise, porad mazu a nepomaha to, taky psal email manzel, takze to trochu rozdychavam... Co ze jsi doma ty? :wink:
22. bře 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jsem po té včerejší události nějaká bolavá, unavená, kůže mě taky palí,ale po celým těle :frowning2: měla jsem jet k našim, ale mamka na mě nějak zapoměla, ale jsem i ráda :slight_smile: jejda to nebude asi moc hezké psaní...
22. bře 2012 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska dala bych si tak kafe, ale samotné mi moc nechutná, ale hlavně mám od včerejška brutální průjem, jsem ráda, že se chvilku držím, tak snad si dám zítra..
22. bře 2012 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa sem zvedava co budem rikat tak ve 38. tydnu :grinning: :grinning: Ja uz sem dnes kafe mela, ja musim po obede slaby rozpustny, jinak bych spala do vecera :slight_smile: Tak snad ti uz zitra bude lip...no psani uz takovej standart. Hlavne uz nevymysli koniny, tak je s nim snazsi domluva :slight_smile:
22. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky jsem zvědavá, hlavně jestli se ho dočkáme :grinning: já se bojím, abych fakt pak ještě nepřenášela :cry: no musí, jdeme na zvěřinky :grinning: tak aspoň, že tak :wink:
22. bře 2012 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa teda, kde sou zverinovy hody? Zverinu miluju...kluci se udajne rodi vetsinou div a navi na 6. kvetna pripada uplnek a to se chce hodne miminkum na svet :grinning: no uz je to s nim lepsi, ale ve finale je mi to stejne k prdu :sunglasses:
22. bře 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma zubama je to tak, že se injekce píchnout může, ale často zubaři chtějí potvrzení z gynekologie-aby jako měli jistotu....myslím, že kdyby něco, tak to spíš odložíte až po porodu :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska v Charvátech, dělávala jsem tam brigádně při škole, už se těším :slight_smile: tak doufám, že nejpozdějc toho 6. půjdou lumpici :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=ZWHpcKXt-qQ&feature=share na to se podívej, nejvíc jsem se zasmála :grinning:
22. bře 2012 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa já teď byla na chvilku na zahradě :slight_smile: jinak moc nemám kam bych šla :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to já taky když jsem ve městě sama, u našich mám aspoň toho smetáčka... :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa teda taky bych si dala...zitra se hraje hokej, tak jdu fandit :slight_smile: Cvcrkovi se to posledne libilo :grinning: :grinning: :grinning: tak to video nema chybu, sem si musela i utirat slzy :grinning: Podivej se taky na tohle, to taky nema chybu
http://www.youtube.com/watch?v=PJ2z9YO0Zxo
22. bře 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa no to jo, ale přece jen si ve městě, tak můžeš po obchodech, nebo si někde sednout, já jsem odřízlá od civilizace :grinning: :wink:
22. bře 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj hokej je dobrej, tak ještě aby se mu to nelíbilo, je to kluk :wink: tak to nemá chybu, uplně přesný :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tj ale samotnou tě to nebaví a hlavně kdyby bylo aspoň za co utrácet :grinning: jn u našich to bylo podobny :grinning:
22. bře 2012 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja jsem taky ve meste, ale uz se mi ani nikam nechce chodit :slight_smile: tak sednout s knizkou na balkon nebo k televizi :slight_smile: Mam pocit ze se kolibu jak kachna kdyz nekam jdu :slight_smile:))

@silvuskaaa asi bude po dedovi, po mym tatovi, ten hral hokej zavodne do 20ti :slight_smile: ten klucik je suprovej, jak ma jeste pod sebou tu panenku :grinning:
22. bře 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa
@bureska mě se taky moc nechce nikam chodit, ne že bych se kolíbala nebo tak, ale mě se zas špatně dýchá, tak jsem byla akorát na té zahradě, házela jsem psovi balón on mi to zas nosil a obcházela kolem dokola :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jo, že taky si připadám jak tučňák :grinning: jn a jak ji ještě opusinkoval, na malá kecka taky nemá chybu :grinning:
22. bře 2012 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek