• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska Ne to není screening,tripple test je něco jiného ale muj doktor mi je nedělá,pokud mi dobře vyšel II.screening tak už mě na to neposlal,vzhledem k tomu že prý tripple testy vychází často falešně.
Neboj,pohyby prijdou a zaručeně je poznáš :slight_smile:
3. pro 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@su_nnet aha, ja sem se lekla ze sme s doktorkou na neco zapomnely, ale pry sem screeming mela v poradku, tak asi proto me na ten tripple neposlala. Taky sem cetla ze ukazuje falesny vyslekdy. Zdalo se mi ze pohyby sem citila trosku vcera, takovy bubliny v brise, asi to je uz ono :slight_smile:
4. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jj je to takové bublinkování zezačátku :slight_smile: ..teď už se tomu bublinkování moc říct nedá :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
ahoj,jestli jestě hledáš těhulku z olomouce,tak se hlásím :slight_smile: čekám první mimi,je mi 25 let a momentálně končím 11tt...budu ráda za každou zpřízněnou dušičku :slight_smile: :astonished:
9. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tehulka25 ahoj, no to vis ze hledam :slight_smile: nejhorsi je byt na to sama, ti co nejsou v nasi kuzi to tezko pochopi, jak se citime a tak :slight_smile:
9. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
A ty jsi přímo z olomouce? já tu právě bydlím teprve chvíli a tak tu ani moc lidí neznám,teda těch těhotných :slight_smile: Momentálně mám období kdy je mi pořád špatně a tak trčím zavřená doma. Snažím se občas zajít si na menu do města,čerstvý vzduch mi dělá dobře. Ale v restauraci se mi vetsinou udela tak zle že na mě všichni divně koukaj :unamused: Tak na to taky nechci být sama...přítel totiž pracuje v zahraničí a domu jezdí jen na víkendy a ani to nekdy ne...
9. pro 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tehulka25 ahoj lenulko, ja jsem z Olomouce. Takze jsi na neschopence? To me mrzi ze ti je zle, mne za cely dosavadni tehu zle nebylo. Uz zacinam citit pohyby a obcas mi ted v poslednich dnech tvrdne bricho, treba kdyz umyvam podlahu nebo dlouho sedim...ale jinak dobry
11. pro 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky můžu se k Vám přidat, jsem z Olomouce z Hodolan, nikoho z okolí neznám a ráda bych se seznámila s nějakýma těhulkama, abych pak nemusela s kočárkem procházkovat sama..kamarádek mám dost,ale co jsem na neschopence tak najednou nemá nikdo čas... teď jsem ve 22tt :slight_smile:
3. led 2012 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve dvou se to lepe tahne :slight_smile:
4. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nechcete někdy udělat nějakou těhu slezinu někam na čaj nebo na čokoládu či kafíčko a pokecat o všem co se dá :slight_smile: strašně se mi líbí jak se schází tlupa mamin s kočárkama, ale tlupu těhul jsem ještě neviděla :D
4. led 2012 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja jsem na tom tak nejak stejne....taky sem na neschopence a neni to uplne ono. Ja jsem ve 24. tydnu a uz se tesim na jaro, ze ty dny nebudou tak fadni :slight_smile: Na nejaky kaficko bysme se vsechny domluvit mohly :slight_smile:
10. led 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zpátky ze screeningu, miminko by mělo mít všechno jak má mít, má odhadem 350g a je to pravděpodobně holčička :dizzy_face:
10. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bureska já teď taky začínám 24tt..jak máš vycházky já mám od 14-19,00 to je jak ve vězení, hrozná nuda doma, chlap věčně v práci :( už se teším až ten lumpik bude venku :slight_smile: co čekáte?? my chlapisko :slight_smile:
11. led 2012 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek gratuluju moc. Holcicku jsi chtela o malinko vic ne? Supr ze ti to vyslo :dizzy_face:

@silvuskaaa ja uplne stejne. Debilni. Skoda ze zrusili neomezeny vychazky, aspon pro tehule to mohli nechat. Uz na tebe byla kontrola? Ne me ne. Ale cekam :slight_smile: Ja cekam taky chlapa....tusila sem to od zacatku, takze pro me to na ultrazvuku nebylo az takovy prekvapeni. Jen sem se utvrdila v tom, ze mam dobrou intuici :slight_smile:
12. led 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to mohli... zatím ne, ale taky čekám..na kolegyni už byla, ale myslíme, že ji udal někdo z práce, šéf věděl, že nebude doma..nakonec jí strhli 80,- z nemocenské, ale teď už je to prej hodně zpřísněný...
12. led 2012 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja taky cekam kontrolu z prace na udani. Mam desnyho reditele a od toho by me to vubec neprekvapilo. Ja nastesti sem do obeda doma, takze kontrola si prijit muze. nevim proc se to vztahuje i na tehotny, ale musime to tak brat no :( Vsak za chvilku nastupujem na materskou a pak nam muzou :slight_smile: akorat s tema brichama uz se moc nepohnem za ty dva mesice :slight_smile:
12. led 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska takže všude stejny, jen s náma vydrbávají :frowning2: do těch2 taky bývám doma, ale občas je to hrozná otrava..ať už je ten březen, nebo ještě líp ať už je ten lumpik venku :slight_smile:
12. led 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa mne vsichni rikaji at sem rada ze je zatim schovanej, ze ted mam nejhezci obdobi, zadny stresy, klid a pohodu...ze pak uz bude jen honka, zadny spani, jen prebalovani, prani a kojeni :grinning: asi maji pravdu...
12. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mají, ale já jsem radši v 1.kole než se nudit..odpočívat to mě se moc nedaří.. nejlepší je jak všude písou jak je těhotenství krásný, ale zatím mi to moc nepříjde a holky mi to taky potrvdili :grinning: do5měsíce stále nad mísou, pak nemocná, do toho kopání malýho fotbalisty :D to je sice občas hezký, ale občas hodně zákeřný :D
12. led 2012 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, chtěla :slight_smile: taky jsem měla takovou intuici, že to bude holka, a je :slight_smile:)
žádný stresy? to nevím, já mám stresy furt, už vím i co je to tvrdnutí břicha jak jste tu o něm nedávno mluvily :confounded: a já mám teda furt něco. :rolling_eyes:
12. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek taky to tak mám..proto mi na tom těhu nepříjde nic zas tak moc krásnýho jak všude uvadí :slight_smile:
12. led 2012 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa jj, taky tak :slight_smile: ale někdo to tak má, že nemá problémy a ani neví, že je pomalu těhotná :slight_smile: ale o tom si můžu nechat asi jen zdát, ale třeba nám to mimča vynahradí až budou venku :slight_smile:
12. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to je pravda.. od přítele kolega z práce nedávno říkal, že jeho žena porodila 3.dítě do kýblu, je prej při těle a dlouho ji trápily záda, u doktora jí dávali injekce od bolesti a nepoznali taky nic.. pak prej nemohla doma dojít ani na wc tak jí donesl ten kyblík a prcek byl venku, nic nachystanýho, všichni v šoku mazec :slight_smile: v to doufám, že nám to vynahradí :grinning:
12. led 2012 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa no tak to je teda mazec :grinning: snad tomu miminku ty injekce nějak neuškodily. No já si dneska musela vzít opět dovču, měla jsem od večera křeče v břiše - jakože střeva a v noci jsem skoro nespala, teď mám čaj a suchý rohlík, a zatím to vypadá, že snad už dobrý. Zítra musím k zubaři, vůbec se mi tam nechce :confounded:
12. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja musim zaklepat, ted nejak stresy nemam :slight_smile: ale v noci se mi uz spatne spi na brise, porad se prevaluju...zvazuju ze si koupim kojici polstar na spani
12. led 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ten jen doporučuji je uplně luxusní, bez něho už neusnu, ale kup si spíš plněný kuličkama než ten hadrovej ten je naprd
12. led 2012 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek je úplně zdravé :slight_smile: ja už mám naštěstí po.. zubaře moc v lásce nemám :( .. tak hlavně ať je ti už dobře.. podobně jsem protrpěla Vánoce..
12. led 2012 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa to jsem taky slysela ze ten je lepsi...nam ukazovali v predpoorodnim kurzu jak se na nem da spat, mne uz se s tim brichem spi blbe a to neni kdovijak velky zatim...malymu se to asi taky nelibi, protoze pul noci prokope :slight_smile:
12. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska už máš nakoupenou výbavičku?? :slight_smile:
13. led 2012 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa moc ne, par kousku...a ty?? Ja vubec nevim jakou velikost, aby 50 nebyla malinka...56 aby nebyla na cestu z nemocnice a v 62 aby prdolka neplaval :slight_smile:)) Ty uz kupujes??
13. led 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek