• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@lucifereeek taky pořád dokola hážu smetynce hračky, ale kdo se má pořád k tomu malymu chlupoňovy sklánět :grinning: s rotvičkou by to bylo jednodušší, ale ta po mě pořád skáče jak si chce hrát..nevím co to máme za psy klokany :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa já ji to i kopu ten balónek abych se nemusela furt shýbat :grinning: no máme něco podobnýho, asi je to křížený i s horskou kozou :grinning: má balón v hubě a pak skáče dopředu dozadu doboku, no prostě jak koza a kroutí u toho všelijak hlavou. Jinak je teda hodně divoká, právě to skákání není nic moc, když je rozvášněná tak se bojím, aby mi neskočila na břicho, přece jen to velký 35kg pes, tak by to asi nebylo moc dobrý, ale už jsem ji to částečně odnaučila :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek taky se právě bojím aby mi nehupsla na břícho, no doufám, že ji to časem přejde, je to zatím takovy přerostlý štěňátko :grinning: ale tu jorkširku to nepustilo a to jí budou4 roky :grinning:
22. bře 2012 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa te naší teď budou 3 roky :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek ale tak na zahrade taky dobry :slight_smile: aspon mas klid...a psisko je urcite taky rado ze si doma :wink: ja sem dnes umyvala koupelku a uz sem mela co delat, porad se ohybat, do toho ty zada, no taky sem funela jak lokomotiva :slight_smile:

@silvuskaaa :grinning: chtela bych se nekdy videt jak jdu :slight_smile:)) asi to malej videl u tatky :slight_smile: ale kde ta mala, to nevim, zensky prece takovy nejsou :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky jsem dnes bojovala s koupelnou a po celym bytě s pavučinkama :slight_smile: tj, ale že tak brzo na to přišel :grinning: no to jo :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa taky tech pavouku a pavucin ted mame v baraku nejak vic :slight_smile:) v tomhle sou kluci asi ucenlivy - no uvidime co ti nasi panove budou za par mesicu vyvadet :sunglasses:
22. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tjn taky jsem zvědavá :grinning: aby nás pak ještě taky nepřiučili :grinning:
22. bře 2012 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa mne staci s cim obcas prijde muj malej bratranec, to nechapu, kde se to v te jeho hlave zrodilo :grinning:
22. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@silvuskaaa sakra, teď se nemůžu ani přidat do debaty, když budeme mít tu hodnou holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bureska to taky znám, kolikrát nemám na ty jejich otázky ani odpověď :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek aby nebyla podobná té na tom videu :grinning: :grinning: to přesně odpovídá sestřenkám :grinning:
@bureska
22. bře 2012 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek hodnou a ukecanou, si spolu pokecate :slight_smile: my se muzem tak tesit na to jak budou obstastnovat panenky :slight_smile:))

@silvuskaaa muj bratranec si hlavne hrozne vymysli a zvelicuje a fakt tomu veri, nekdy se lamu v pase z toho jeho povidani :grinning:
22. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska
@silvuskaaa já zatím koukala jen na to video jak se tam ty děti smějou, na to druhé ještě ne, tak musím kouknout, ať jsem v obraze :grinning:
22. bře 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek
@bureska to je taky užasny, hlavně ten v té jídelní židličce a ten v tom chodítku :grinning:
22. bře 2012 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa
@lucifereeek mne pripadaji vtipny vsechny a hlavne ty decka maji hrozne nakazlivej smich, clovek se musi smat ikdyz nechce :grinning:
22. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bureska
@silvuskaaa tak už jsem viděla i to druhé video :grinning: :sweat_smile:
22. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky uz mate nachystanou tasku do porodnice? Nebo aspon uz kupujete veci co si budete brat s sebou?
23. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak ty bys ji sbalenou mít už měla, já mám ještě čas :grinning: :wink: něco už mám, něco musím koupit :slight_smile: ani nevím do čeho to vlastně dám :slight_smile:
23. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja to mam nachystano, ale ne sbaleno. Chybi mi teda krem na bradavky, hroznovy cukr a nejaky krem na hojeni hraze. Uz bych ale mela asi balit :slight_smile:
23. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska do porodnice ještě krém na hojení hráze nepotřebuješ. Ty první dny se nesmí ničím mazat, jen omývat vodou. @lucifereeek já jsem dala všechno do cestovky, ale připadala jsem si trochu divně, že jedu na pár dní s cestovkou :grinning: Jenže když tam dáš všechno potřebné pro sebe i pro mimčo, tak to prostě do ničeho menšího nešlo dát.
23. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffi no právě proto, já mám buď jen nějaké malé tašky nebo velkou ale to bude vypadat, jak bych někde cestovala :grinning:
23. bře 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Já si připadala jako bych jela na dovolenou :grinning: Ale nikdo nic neříkal, takže asi jsou na takové tašky zvyklí.
23. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi diky :slight_smile: ja bych si uz nejakej brala...ale ja budu mazat homeopatikem, ten mam odzkosenej na jinych ranach a hoji se pak perfektne...pro mimco teda budu brat jen pliny, ale v pruvodci olomouckou porodnici pisou tak 40-50 plin, to samo o sobe zabere pul tasky :grinning: a pak vlhceny ubrousky a par bavlnenych plen na ublinknuti...oblecky a zavinovacku si necham dat erarni :slight_smile:
23. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi moje kamoska tam prijela s kufrikem na koleckach, takze myslim, ze taska je porad v norme :grinning:
23. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bureska s těma plínkama, jestli můžu radit, je nejlepší vzít si nějakých 10 ks a zbytek ti přiveze tatínek další den, ať nemáš zarovnanou tašku plínama :slight_smile: A jinak oblečení na miminko si neber, oni nemají rádi, když maminky dávají miminkám vlastní oblečení z domu. Nevím proč, ale říkala nám to tak PA z Olomoucké porodnice. Oblečení ti vymění kdykoliv si řekneš. Asi by pak byl zmatek v tom co je tvoje a co jejich. Samozřejmě že ty bys věděla dobře co je vaše z domu, ale pro ně by v tom byl asi zmatek. Jiný důvod mě nenapadá. I bavlněné plínky jsme myslím dostali. Prostě na mimčo potřebuješ jen plínky, ubrousky, popř kosmetiku, pokud nechceš používat jejich erární a pak oblečení na cestu domů, ale to ti taky přiveze tatínek až pro vás pojede.
23. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi no to bude slozitejsi s tatinkem, ale diky :slight_smile: v mem pripade se o to spis postaraji nasi... obleceni sem slysela taky ze si nemame brat vlastni...
23. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká kosmetiky, taky něco bude v těch dárkových balíčcích co v porodnici dostanete-s tím se dá v porodnici určitě vyžít. Nezapomeňte spíš ručník nebo toaletní papír, to tam taky není....:wink: A fén-nejen na vlasy, ale hlavně na sušení jizvy, to je ideální-oni říkají, co nejvíc větrat-ale upřímně, nebudete tam chodit odhalený....takže dobrý je, když jdete do sprchy potom usušit fénem-ručníkem to může bolet, navíc si můžete zanést nějakou infekci....
23. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já už mám dá se říct sbaleno, jen nějaky dobrůtky tam ještě šupnu a kosmetiku pro mě a hotovo, všichni mi kladou na srdce ať si vezmu hlavně jídlo sebou :slight_smile:
25. bře 2012 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja se zasobim nejakyma cokoladkama a necham si prinyst ovoce a treba rohliky se sunkou :slight_smile: Ja to mam vsechno nachystano, ale sbaleno este ne :slight_smile:
25. bře 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek