• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska rohlicky si pak taky necham prinyst:slight_smile: dneska mam k zase na chvilu pujceny auticko tak si zajedu pro jeste pro suchary a do sambaby se pokochat :grinning:
25. bře 2012 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja uz mam vsechno, v patek sem koupila jeste krem na bradavky a polstarek s peckama z tresni a premyslim nad odsavackou mlika. Nekdo mi rika at to koupim zavcas, ze nejakej problem s kojenim mit driv nebo pozdej budu, nekdo mi rika at to nekupuju...tak nevim. Ja se pudu zitra pokochat do Takka a Cherokee, z Takka sem dostala poukaz na 25% slevu, tak mozna koupim nejaky riflicky :slight_smile:
25. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silvuskaaa
@bureska já jdu ve čtvrtek na kontrolu, takže budu "ve městě" a mám v plánu dokoupit lékárnu :slight_smile:
25. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifereeek no z lekarny mi toho taky chybi...to bych taky mela doplnit. Jinak snad vse...premyslim jestli koupit veci co zatim nebudu potrebovat uz ted nebo pak az budou potreba, napr. teplomer, rektalni rourku nebo tu odsavacku...az by pak byly problemy, tak nebude cas to jet kupovat
25. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska s tou odsávačkou taky právě nevím jestli koupit hned nebo ne. Mě toho taky chybí ještě spoustu, ale teď toho využiju, že budu ve městě :slight_smile:
25. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja asi pujdu do mesta v utery, tak to taky poshanim at mam klid...nebudu kupovat zatim odsavacku hlenu, ale tu odsavacku na mliko asi jo :slight_smile:
25. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, s tou odsávačkou nevím-neznám nikoho kdo by ji používal, to mi přijde jako docela zbytečné....koupila bych ji asi až by byla třeba.....mlíko se dá odstříkat i ručně když budete potřebovat-a běžně to asi dělat nebudete-pokud malé naučíte na lahvičku, k prsu se bude vracet těžko. Rektální rourku jsem nepotřebovala nikdy-a kdyby jo, úplně stejně postačí ten teploměr :wink: ten mi ale zase přijde potřeba-pokud ti dítě v noci dostane horečku, nepoletíš do lékárny....odsávačka hlenů na léto je asi taky zbytečná předem....
25. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já odsávačku na mléko pořídím až podle toho jestli bude třeba. Oba synáčky jsem kojila dlouho a víceméně jsem odstříkávala růčo :wink: byla jsem v tom zdatná :grinning: Odsávačku na nudlíky jsem tedy pořídila už teď. 5íkám si, že mléko si z prsu během noci odstříkám ručně a hned ráno v případě nouze se dá hned koupit, ale když najednou bude mít mimí ucpaný nosík tak čekat do rána je nemožné :slight_smile: Můj názor :wink:
25. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bureska
@lucifereeek tak koupila jsem krásný bodynko, krabičku na dudlík a řetízek na dudlík :grinning: na odsávačku na mliko prdím, kdo ji měl tak ji stejně použily holky tak max 2x, že to strašně bolí a je to nepříjemný, kdyžtak to odstříkám pokud to půjde :slight_smile: odsávačku na hleny mám tu na vysavač ta je nejlepší, tam jde především o rychlost :slight_smile: a od zítřka jupí mateřská, ale průser největší je ten, že přítelovi neprodloužili smlouvu takže, je od 1. bez práce :frowning2:
25. bře 2012 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickomaja mám stejný názor, hlavně jestli bude malej po mě často nemocnej tak pro nás je to nutnost mít jit doma
25. bře 2012 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silvuskaaa jééé to je bezva, že máš stejný názor :wink:
25. bře 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa retizek na dudlik mi jeste chybi :slight_smile:

jinak holky, vcera sem byla za svagrovou v porodnici a rikala, ze na porodnich boxech kde se rodi maji novy postele kde se daji zaprit nohy, pry kdyz tam pred 2 rokama rodila prvni mimco, tak to tam nebylo a slo mnohem hur tlacit....tak aspon neco pozitivniho :slight_smile:
26. bře 2012 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@silvuskaaa já v nejhorším to taky zkusím odstříkat rukou a pak se uvidí, koupit to jde vždycky, s tou odsavačkou na hleny furt nevím jak se rozhodnout, bojím se používat tu na vysavač :slight_smile: ale všichni říkají, že je nejlepší, asi ji taky koupím až pak :slight_smile:
@bureska no tak aspoň něco novýho mají :wink:
26. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek na ten vysavač je fakt nejlepší, mám s ní zkušenosti, šup šup mimčo netrápiš je to fakt rychlovka, oproti těm jiným... není na tom nic nebezpečnýho :slight_smile:
@bureska tak aspoň něco, ale zvládly by jsme to i tak, nic jinýho by nám totiž nezbylo :slight_smile:
26. bře 2012 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvuskaaa no říkám, asi ji nakonec koupím, ale fakt se budu bát :grinning: :slight_smile:
26. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa
@lucifereeek holky asi se taky vyprdnu na odsavacku mlika. Svagrova mi taky vcera rikala ze to nevyuziju, ze je lepsi to odstrikat rucne, kdyz uz bude potreba...ale nahlodaly ste me s tou odsavackou hlenu. V sambaby maji za dobry penize, tak se asi vydam tam
26. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska jj Sam baby je vážně super :wink: Taky tam nakupujeme :wink:
26. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@slunickomaja taky tam chodim na nakupy...nejsou ani zas tak drazi a maji velkej vyber...

@lucifereeek presne tuhle sem mela na mysli, vcera sem se uz divala na net...i ta cena je prijatelna
26. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska no právě a ta jejich značka Sam Baby je ještě levnější. Natrefili jsme na matraci v akci fakt za super cenu :grinning:
26. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska přesně od tama ji mám :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@slunickomaja tak z tama mama par kousku za slusny penize...treba perinu a polstar. Sice zatim nevyuzijeme, ale perinku za par mesicu jo...

@silvuskaaa ve stredu rano se tam taky vydam....konecne ode dneska na materske, takze vychazky se me uz netykaji :slight_smile: Ty to mas stejne, ze? :slight_smile:
26. bře 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ když člověk ví kam jít nakoupit levně tak to potěší :slight_smile: Každá ušetřená korunka je dobrá :grinning: Udělali jsme si dokonce i zásoby plenek. Vždy když byli v akci tak jsme kupovali a teď máme zásobu asi do půl roku :grinning: Hlavně, aby nám všechny vyhovovali :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bureska jj, jaká pohoda teď :sunglasses:
27. bře 2012 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa uplna...za chvilu razim ke mne domu na byt, budu chystat dalsi veci pro mimco. Vcera mi na kontrole doktor rekl ze porod za 3 tydny :grinning: Mu rikam ale ja mam termin az tak za 5 a on, ne porod za 3 tydny...tak kdyby mel pravdu, tak at mam vse hotovy...a zitra jdu s kamoskou na obed do mesta...pohoda, konecne si nepripadam jak ve vezeni :sunglasses:
27. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@slunickomaja ja mam zatim jen Huggies s organickou bavlnou a pak Pampers New born do porodnice...nevim co bude malymu vyhovovat, tak nechci moc dopredu ty pliny kupovat...vsechny maminy rikaji neco jinyho, ze ty sedi, ty ne a naopak...
27. bře 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mi říkal ať hodně odpočívám, že se to může rozjet hodně brzo, ale může se to prej ještě i pozastavit tak se nechám překvapit, ale snad to spíš bude dřiv jak pozdějc :slight_smile: já už mám všechno nachystany, akorát pak povleču peřinky, ale to až přiju domů s malym :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa se mi zda ze ted by este bylo brzo...spis az za ty tri tydny, at stihnou dozrat bobisci...kdesi sem cetla ze mimcu narozenymu v 35 tydnu museli pichat injekce na dozrani plic... ja mu perinku davat nebudu asi...pry polstarek nema byt prvni mesice vubec...dam ho do zavinovacky a treba prikryju deckou kdyby se mi zdalo ze je zima
27. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska některým jn, ale taky ještě teď nechci :slight_smile: já asi taky ne, ale vypadá to pěkně když je to tam dany :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa to jo, je to takovy nacancany. Budes mit i nebesa? Ja dam jen mantinel a spaci pytel
27. bře 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek