• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
to bude teda zážitek jestli mě to chytne v noci :grinning:
30. bře 2012 v 00:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já mám teda zkušenost, že to většinou přichází v noci-aspoň v mém okolí :slight_smile:
bureska-tak určitě s tebou někdo bude, sama si to neodřídíš-saniťák tě doprovodí určitě a dokonce ani taxikář tě nenechá napospas, neboj. To zvládneš!!
30. bře 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@garfie tak sama snad nebudu...ale spis sem to myslela tak, ze na otce ditete se v tomhle uz jaksi spolehat nemuzu :slight_smile:
30. bře 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jo, to jsem z toho tak nějak pochopila. No, budeš to mít těžší-a nástup do porodnice na tom bude to nejsnažší. :wink: ...tak držím pěsti!
30. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera mě chytla taková menší depková závist :grinning: kolegině z práce včera večer porodila určitě nádhernýho 3,5kg chlapečka na vyvolání :slight_smile: už se taky nemůžu dočkat až to budu mít za sebou, nejradši bych jela hned :grinning: ale ať tam ještě ten můj šmudlík chvilku je :slight_smile:
30. bře 2012 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie diky :slight_smile: ja si naopak myslim, ze pak uz to bude jen lepsi :slight_smile: Manzela uz neresim...to bych se musela zblaznit, kdyz nekomu rupne v bedne, tak stejne se ani nic delat neda...
30. bře 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska to je dobrej přístup, s tím ti to půjde jak po másle :wink:
30. bře 2012 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje babička říkala, že ženská s dítětem bez chlapa to má těžký-ale s chlapem idiotem ještě daleko těžší!!! A je jí 93 let, má už svoje zkušenosti.... :wink:
30. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa jo, to pude, tak zpocatku to asi bude masakr, ale pak uz to bude dobry...
s kolegyni ale chapu :slight_smile: taky to ve mne v nedeli u svagrove vrelo :grinning: ja uz chci mit ten uzlik u sebe a ne v brise, na to se fakt tesim :dizzy_face:

@garfie to samo rika moje babicka :slight_smile: no a ja dodavam ze snad naporad sama s ditetem nebudu :sunglasses:
30. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bureska Ahojky nedá mi to nereagovat :slight_smile: Chci tě jen podpořit, věř, že bude dobře :wink: Štěstí čeká i na tebe a to největší už máš u sebe v bříšku :slight_smile: Každá životní překážka má nějaký důvod, buď tedy šťastná, že jsou věci tak jak jsou :wink: JInak jak tak na teba koukám, mám pocit, že tě od vidění znám :slight_smile: Možná se pletu..nevím.. :grinning:
30. bře 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem mamulky, přeji krásný den :slight_smile: a klidná bříška. S těmi oblečky ve velikosti 50 si myslím, že je vážně zbytečné pořizovat. Má cenu na týden nošení za to utrácet? My pořídili až od 56 a ani těch moc ne :grinning: JInak praská skříň ve švech :grinning: První holčička a tak jsem nakoupila i šatečky a tričenka :grinning: Babí ze mě nechápala :grinning: Prý to ani neunosí..asi má pravdu. Ale spoustu věci jsem nakoupila tu na koníkovi. Uff jak já jsem zvědavá jaké budou pokroky v pondělí na kontrole :grinning:
30. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja Dekuju moc...dnes uz to taky beru tak, ze nic se nedeje bez priciny, ale ze to ma pro me mit nejaky prinos do budoucna...ale trvalo dlouho nez sem si to dokazala pripustit. Vlastne od zacatku tehu az da se rict tak do 34. tt.
No je mozny ze se od videni zname. Treba bydlime kousek od sebe. Ja na sidlisti na Novych Sadech...
30. bře 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja ja si taky rikam ze to je zbytecny vyhazovani penez. Ja mam 56 tak akorat, ale nejvic 62 a 68. Bude mu to vsechno vetsi, ale zas to bude mit na dyl. S babi to mam to samo :slight_smile: Ja sem chtela malymu koupit nechodici boticky a ona si tukala na celo ze su blazen, pry k cemu to bude mit kdyz neumi chodit :slight_smile: a nevysvetlim ji ze to je na paradu
30. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Supr přístup :slight_smile: Gratuluji ti k pochopení smyslu života :slight_smile: Někdy je totiž hodně těžké to přijmout, když si člověk prochází těžkým obdobím. Taky jsem tím prošla. Ty bydlíš na sídlišti na Nových Sadech ??? Já takyyy :grinning: Nechodilas nakupovat do Billi? Bydlím kousek od ní :grinning: Tak víš jak babičky to vidí trochu jinak, ale ve své podstatě mají pravdu :grinning:
30. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja dekuji :slight_smile: no ja vim, ze ja uz sama nebudu nikdy...muj manzel si treba casem uvedomi taky spoustu veci, ale to uz je jeho boj. Tim si bude muset projit sam jako ja...taky se ti stalo neco podobnyho? Supr zes to zvladla a dokazala se s tim poprat, at to bylo cokoli.
Do Billy nakupovat chodim :slight_smile: Zrovna nedavno sem tam byla nakupovat. Tak to bydlime vpodstate kousek od sebe :slight_smile: to se muzem nekdy domluvit a jit s kocarem :slight_smile:
Babicky maji sice pravdu, ale neni nic spatnyho si udelat radost pres to mimco. Jemu bude jedno co ma na sobe, ale mne ne :grinning:
30. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Oni si ti chlapí uvědomí časem co měli doma až když je pozdě. Každý je na světě sám za sebe takže si vším musí projít sám. Určitě tě čeká něco lepšího :wink: Krásný, šťastný život plný Lásky :slight_smile: Moc ti to přeju :slight_smile: Semnou si život pěkně zahrával už od dětství..., ale díky tomu jsem dnes tam kde jsem a nikdy jsem nebyla šťastnější :slight_smile:
Aaaaaa tak to tě znám to je jasná věc :slight_smile: No vidaaa a já sháním nějakou maminku na kočárkování :grinning: supééér Já v Bille pracovala tak si některé tváře pamatuji :grinning:
Však jsou to naše miminka a my si je stejně oblékneme do čeho chceme :grinning: A babičkám se beztak budou naše sluníčka líbit :wink:
30. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja dekuju moc :slight_smile: Tobe taky hodne stesti...ale to urcite bude, kdyz k tem dvou klukum pribude do tretice holcicka :slight_smile:
Tak to sme se v Bille urcite potkaly :slight_smile: Na kocarkovani se domluvime, kdyz to mame i takovej kousek...ja zatim pendluju mezi Slavoninem a Novyma Sadama - byvam ted casto u nasich, ale az se malej narodi, tak chci byt doma.
Jo to je jasny...moje mama uz je natesena snad vic nez ja :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Vaši jsou ze Slavonína? Já taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je fakt dobrý, Olomouc je asi díra, nakonec všechny bydlíme v okruhu jednoho kiláku :wink:
30. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie fakt? Nasi byvaji kousek od veteriny Galko :slight_smile: No to uz tak byva ze budem vsechny kocarkovat zhruba na stejnym miste :grinning: Olomouc je jen vetsi dedina no :slight_smile:))
30. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé další kousek od nás? Supéééér tak to se určitě sejdeme co?
30. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je dobrý, ke Galkovi chodím s kočkou....naši sice bydlí až u cihelny, ale my vloni koupili dům u kostela.... :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie
@bureska
@slunickomaja no asi kromě mě :confounded: já nejsem přímo z Olomouce, bydleli jsme tam 4 roky, a teď asi 15km od OL.
30. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek :confounded: No nebuď z toho smutná, když nám bude přáno a ty budeš chtít tak se v Olomouci můžeme někdy sejít všechny co? Jezdíš sem občas ne? :wink:
30. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek NO vidíš tak není problém :wink:
30. bře 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek
@slunickomaja taky si myslim ze to nebude zadnej problem...pojedem s kocarama nekam do parku a sednem treba ve Fontane na kafe :wink:
30. bře 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, uvažujete některá o balónku EPI-NO?
30. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi ja sem o tom slysela, ale zda se mi to drahy a kdyz sem se na to ptala svojeho gynekologa, tak rikal, ze by mi to nedoporucoval, ze bych se mohla poranit...
30. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to mě přesně zajímá, co na to gynekologové. Nějak nemám odvahu se toho mého zeptat :grinning:
30. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek