• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
autor
@paffi mne to bylo taky blby, ale pak sem si rekla ze to zkusim...on mi rikal ze to asi funguje, ale ze tim, ze jsou ty porodni cesty uz dost prokrveny, tak bych si mohla zpusobit nejaky krvacivy zraneni a to by se mohlo obnovit i u porodu. tak to rads nechci riskovat, ikdyz sem uvazovala ze sti to poridim...ja zkousim masaz hraze, sice to asi k nicemu nebude, ale aspon nejaka snaha :grinning:
30. bře 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jůůů to bude bezvaaa :wink: Už se moc těším :wink:
30. bře 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já ani nevím, že nějaký takový balonek je :grinning: Mě by byl stejně k ničemu :wink:
30. bře 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mate fajn, že jste pěkně u sebe, já jsem z druhého konce Olomouce, z Hodolan :unamused: ale tak doufám, že dáme někdy všechnu tu kočárkovanou :slight_smile:
@slunickomaja taky jsem o tom neslyšela :slight_smile:
31. bře 2012 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa Hodolany sou coby kamenem dohodil :wink:
ten EPI-no, to je nejakej balonek kterym si roztahujes porodni cesty tim, ze ho kazdej den vic a vic nechas uvnitr nafouknout. Je tady o tom diskuze a nejaky holky to postupne roztahnou az na tech 30 cm co byva obvod hlavicky. Pry je to i dobra psych. pomoc k porodu. No to si ale stejne nemyslim :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa no tak aspoň z Olomouce, já jsem u plně mimo :slight_smile: sedneš na tramvaj a jsi hned ve městě :slight_smile:))
31. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska ten balonek mi přijde zbytečnej :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa pry jsou potom casto porody bez nastrihu prave kvuli tomu, ze se umi roztahovat do velikosti hlavicky...ale ja bych se toho bala a navic to stoji 2 500 :grinning: a cvici se s tim od 36 tt, takze investice tak na mesic
31. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak jestli mas auto tak to taky nebude az takovej problem :wink:
31. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa ALe nedramatizuj to ty druhej konci olomouce :grinning: :grinning: :grinning: Však je to kousek :wink: Není nad to se mít s kým sejít, poklábosit, pokoukat miminka :grinning: NO ne?
31. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucifereeek Ty to taky nedramatizuj :grinning: :grinning: :grinning: Však buď autím a když by ne tak autobusek ne? Není to daleko :wink: Jasný, že pokud by to nešlo tak nešlo...Ale stejně,věřím, že by šlo :wink:
31. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak všem přeji krásný fučivý den :slight_smile: Kde se polřád ten obří vítr bere??? Už mě nebaví :unamused: Nemůžu mít okna otevřená :confounded:
Ani nevím co budeme dělat, když je tak ošklivo. Asi budu u tv nebo pc :grinning: Manžílek jde odpoledko do práce na chvíli a klucí už teď vyrazili ven :slight_smile: Však on je ten vítr zas rychle přifoukne zpátky za maminkou do teplíčka :grinning: A co vy dnes plánujete?
31. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ja dnes odpo cekam kamosky, tak poklabosime, dame si kafco a kus dorta a vecer jdu slavit svagrovy narozky :slight_smile: Dnes teda to pocasi nic moc, hezky nekam zalizt do tepla a nic moc nedelat....sem ted u nasich a doma mam na balkone poveseny pradlo, tak doufam, ze tho to nekam neodfouklo :grinning:
31. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jůůů ty máš pestrý program :slight_smile: Moc hezký..se máš... :wink: No to prádlo nevím, nevím :grinning: Když tak jestli uletí, pomůže někomu jinému :grinning:
31. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja no to doufam ne :slight_smile:)) bylo to obleceni pro prcka :grinning: No dneska se mam hezky, ale vsechny vikendy takovy nejsou :wink:
31. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to jooo to když jsou pro maličkého tak to ať to ty kolíčky drží a nepustííí :grinning: Ale hezky o tom oblečení mluvíš v minulém čase :grinning: :grinning: :grinning: Tak všechny víkendy nemůže být posvícení u dortu :grinning: Krásně si to užij!!! :wink:
31. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska 2500?? tak to ať mě radši nasřihnou :grinning:
@slunickomaja však jj :slight_smile: no já od peču muffinky a lososa v listovym těstě a až přijede chlap z ryb tak jedeme nocovat a ,,žrát,, ke kamošce :grinning:
31. bře 2012 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja u nás autobus do Olomouce nejezdí :slight_smile: máme tu jen vlak, takže spíš tím autem, no :slight_smile:
tak už máme poskládanou i komodu a já jsem dneska nějak hrozně unavená :confused:
31. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa Téééda vy mi děláte chutě holkyyy :grinning: Jedna píše o dortu a druhá o muffinkách :grinning: mňáááám já chci takyyy :grinning: Jenže jsem dnes líná něco péct :unamused: asi pošlu manžílka něco dobrého mi koupit :grinning: Taky máš supéér dník :grinning: :wink: Co je lepšího než se nechat obsluhovat u kámošky? :grinning: TAk si to báječně užijtééé :wink:
31. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek autobus nejezdí? :unamused: ahááá :grinning: Tak tím autím no :wink: Jezdíváš sem často nebo jen příležitostně? Takže nachystáno pro mimí? Skvělééé :slight_smile: Hoď fotečky :wink: Ta únava je určitě z toho podivného počasí. Spinkej to je na únavu to nejlepší řešení :wink:
31. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja nj ale ty muffinky jsem pekla na 2x, při jarním úklidu se mi neznámo kam schoval můj jedinečný recet tak jsem prolistovala knížku a ty první jsou nějaký bez chuti, ale druhej pokus z časopisu se povedl :sunglasses: jj už se tam těším, hlavně na toho jejího 1,5 r. čertíka, nedávno mi v telefonu polopatě vysvětloval, že musím přijet a že mě moc miluje :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja oba s přítelem pracujeme v Olomouci, takže jsme tam byli denně, teď to asi bude jinak, no :slight_smile: bude jezdit do práce vlakem (samotnému by se to prodražilo jezdit autem) a já budu mít k dispozici auto, kdybych potřebovala někam jet s malou. Jinak bydlíme ve Střeni, kousek od Nákla jestli víš kde to je :slight_smile: nachystáno uplně ještě ne, jen sestaveno :slight_smile: nafotím až to budu mít uplně hotové :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa Já ještě muffinky nepekla takže ani nevím jak na ně, ale dostala jsem recept tak ještě koupit formičky :grinning: Prďata jsou správňácký a umí potěšit :grinning: Tak to budeš mít hooodně veselo :grinning: tě samou láskou sní :grinning:
31. bře 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek tak to jo :slight_smile: No to by se mu opravdu prodražilo jezdit jen on s dnešní cenou benzínu :unamused: Dobré máš, že ty budeš pojízdná v případě potřeby :wink: Nevím kde že to bydlíš, neznám to kolem moc. Náklo mi něco říká..není tam koupaliště? Dobře tak až budeš mít kompletně nachystáno tak nafoť :wink:
31. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja no clovek musi vzdycky pocitat s tim horsim :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo, diky moc :slight_smile: snad se to dnes vyvede
@silvuskaaa to sem si taky rikala, sice pak budu chodit jak kachna, ale to chodim uz ted, tak jestli o par tydnu navci, to me uz nezabije :grinning:
@lucifereeek tak by te pritel rano hodil do mesta a bys mohla prijet i treba ke mne nebo k nejake jine mamine a pak si dame sraz v parku vsechny :wink:
31. bře 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska nesouhlas :grinning: nepočítat vždy s tím horším :grinning: naopak :wink: Buď v klidu taky chodím jako kachna :grinning: a přibrala jsem 16kg :grinning:
31. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja je tam pískovna kde se jezdí hodně lidí koupat :slight_smile:
@bureska no pochybuju, že budete někdo zvědaví mě tam mít v 6.30 ráno :grinning: no ale jak říkám budu mít auto, tak občas můžu do Olomouce zajet se za Vámi podívat :wink: to by bylo fajn, včera jsme zkoušeli i jestli vleze ten kočárek do auta, protože vypadalo to, že snad i nevleze, máme malé auto, ale vlezl, tak je to dobrý :wink:
31. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky se tak těším až se fakt sejdeme a nebudeme si o tom jen psát :grinning: JInak dnes nějak víc cítím, že je hlavička ještě víc dole, tlačí to tam ... jsem fááákt zvědavá co bude v pondělí na kontrole :wink:
31. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja no aby jsi to třeba do pondělí stihla :grinning:
31. bře 2012 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ahaa tak to je ono :wink: pískovna. Už jsem se informovala manžílka kde že je to tvé velkoměsto :wink: :grinning:
No a mít tě tu v 6.30? to není tak hrozný :wink: horší by bylo v 6. :grinning:
31. bře 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek