• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@silvuskaaa taky si říkám :grinning: Já doufám a věřím, že tam ještě pár dní vydrží :grinning:
31. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja tak u tebe je to uplně už v pohodě, já už bych raši prďolu doma jak v bříšku :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja no jo velkoměsto :slight_smile: ale náhodou tady máme i školku a školu 1-4 třída :grinning:
31. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa to jo už je to v klidu tak to ani neřeším :wink: jestli to přijde tak to bude no :grinning: Tak až se den nebudu ozývat tak jsem v porodce :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ahaaa :grinning: tak to nejste zas taková díra co? že bych se jukla na mapu? :grinning: Buď v klidu, pocházím z naprosté prde.e :grinning: :grinning: ze západních čech :grinning: a tam jezdila později už jen pojízdná prodejna :grinning:
31. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja ale jo je to prdel, je tu asi 420 obyvatel :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek náhodou to není zas tak mrňavý :wink:
31. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja tak pradlo kupodivu neulitlo zadny,jen vetrik sfoukl jednu tuji na balkone :sunglasses: dalsi varku sem dnes radsi povesila v koupelne :grinning:
31. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no jestli bude malej po mne, tak bude stejne vzhuru tak nejpozdeji v 6, takze mne by to nevadilo rozhodne :sunglasses:
31. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky uz se tesim az se slezem, to uz bude hezky teploucko...v parku budou prodavat tocenou zmrzku, no uz to vidim :slight_smile:))

@slunickomaja ja sem pribrala asi 10, ale zda se mi, ze se kutalim jak otesanek...
31. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Tak to je dobře, že se v oblečení pro malého nebude chlubit jiné mimí :grinning: To jsi udělala moc dobře, že jsi ho teď pověsila v koupelce :wink: jistota je jistota :grinning: Ty jen 10? Neboj ještě něco přibude :grinning: :grinning: Taky mám pocit, že se mi víc a víc kulatí pupík a to se fakt nepřejídám! Papulu mám taky jakousi nafouklou či co :grinning: Inu co jsme těhu ne? :wink:
JInak je moc hezký jak jsme na to setkání všech tak natěšený :slight_smile: už aby to bylo co?
31. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja sem si rikala ze jestli ma byt do rana vitr o sile orkanu, tak by mi mohl odfouknout celej vesak :grinning: no doufam ze uz toho moc nestihnu nabrat....pripadam si jak dyna aj na stehnach a na zadku a taky samo v ksichte :grinning: ale tak snad to po porodu vsechno vybeham vstavanim, kojenim a prebalovanim :slight_smile:
No uz aby ta slezina byla....to uz budem mit vsechny po porodu, tak to bude pohoda :slight_smile:
31. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska to má být fakt takový fučák? :angry: mazeec doufám, že nám to z balkonu nic neodnese.Mám tam hlín u na kytí a květináčky, kolo... :grinning: Neboj však po porodu nás ty naše lásky pěkně vysajou jak z energie tak z tuků :grinning: To půjdou kilečka šup dolů :grinning: Alespoň doufám :grinning: :grinning: :grinning: Teď nemá cenu to řešit :wink: Jsme krásné těhulky a basta :wink:
Jsem zvědavá kolik se nás nakonec sejde :slight_smile: Bude to moc fajn se tak seznámit a mít s kým ven. :slight_smile:
31. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja myslim ze zadnej fucak se nekonal :sunglasses: ale cestou k nasim se si vsimla sfouknutyho bilboardu :slight_smile: No ja doufam ze po porodu to vsechno shodim...ted uz to neresim, kdyz mam chut anebo hlad, tak si dam...jestli o kilo vic nebo min, to uz je fuk.
Tak ja doufam ze se sejdem vsechny... :wink:
1. dub 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem projela dvě stránky, co jsem tu nebyla :slight_smile: Hele, jestli má luciferek ve Střeni nějaký hezký domeček a velkou zahradu, tak abychom ještě nedělaly zájezdy k nim :wink: Kočár se do auta vleze vždycky-i když někdy je to boj! Já mám malýho peugeotka a narvaly jsme tak kočáry i dva, ale fakt je, že teď ho vybírám i podle toho, aby se mi tam v klidu vlezl, ideální je to i předem vyzkoušet!
A do třetice váha-holky, já jsem úplně zoufalá!!! Při první holčičce jsem přibrala jen 9 kilo celkem, úplná pohodička...a teď už mám skoro 20 a obávám se, že ještě přiberu....vůbec nevím, jak to budu shazovat-a navíc budu mít ty kila navíc na léto :-/ Moje máti u prvního dítěte přibrala jen 7 kilo a u druhého 26-asi to máme nějak geneticky nebo co....:frowning2:
1. dub 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie no tak to máte asi větší auto, dva kočáry bysme tam nedali ani omylem, už tak s tím jedním je to tak tak :slight_smile: no zahradu sice máme, ale záleží jestli budou letos ovádi a komáři nebo ne, loni jsem skoro na zahradu ani nevylezla jak jich tady bylo plno, vůbec se to nedalo, měli to stříkat, ale pak z toho sešlo :angry: a jestli budou i letos, tak nebudu moct malou dát ani v kočárku na zahradu :rolling_eyes: no uvidíme, třeba nebudou. Bydlíme totiž v okolí lužních lesů tak je tu furt vlhko, no ale člověk si nevybere. Na jedné fotce jak to vypadalo loni v červnu, na druhé jaký mám krásný výhled z terasy :slight_smile: :wink: Ale prostředí a příroda je taky krásná, to zas jo. :slight_smile:
1. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek no, to je pravda, že v okolí Nákla to bývá hrůza.....ale třeba se sezona komárům nevydaří :wink: Jinak to vypadá super, nějakou velkou zahradní párty si tam dovedu v klidu představit :wink:
1. dub 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie ale budes mit zase honku s dvouma detma, tak to pude urcite samo. Ja mam nahore tak tech 9-10. Ted se moc nehlidam, tak mam strach ze to jeste bude vic...ale ze bych to nejak hrotila, to zas ne :sunglasses:

@lucifereeek ja mam jen opel corsa, tak si myslim, ze muj x lander se tam asi ani nevejde :slight_smile: Leda s hlubokou korbou na zadim sedadle :grinning: Teda vyhled mate paradni, ta zelena by me uplne nabijela energii :slight_smile: No snad komaru moc nebude...treba jich hodne pomrzlo v tech - 20 :wink:
1. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska však nám se to taky vleze jen tak, že korba bude na zadním sedadle, do kufru dáme jen tak tak tu konstrukci :slight_smile: máme VW Polo :slight_smile: tam je i blbý, že nejsou vzadu dělený sedačky, takže to jde sklopit jedině celé, a to je na prd.
s váhou problém zatím nemám, přibrala jsem zatím +3,5 kg :wink: ale do konce zbývají ještě skoro 2 měsíce :slight_smile:
@garfie uvidíme, jinak klidně můžete přijet :wink:
1. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Přeji krásnou neděličku :slight_smile:
bureska: v noci se opravdu nic nekonalo, byla jsem dvakrát vzhůru a byl klid :wink:
1. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie Nebuď ze své váhy zoufalá. Každé těhotenství je jiné a je to prostě jinak zařízené v těle. Neřeš to však to pak schodíš :wink:
Jinak babinec a miminec u luciferek je fajn nápad jen, aby to na ni nebylo moc :wink: Tolik nás tam..víš jak.. :grinning:
1. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek vypadá to u vás moc fajn :slight_smile: zeleno jupííííí...žádné sídlište jen zelenoooo :wink:
1. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak ani nevím jestli se nám kočárek do auta vlastně vejde :grinning: ještě jsme to nezkoušeli :grinning: Máme Kia ceed a kočárek Firkon Verano Long tak jsem fáákt zvědavá až ho tam budeme chtít dát jak se povede :grinning:
1. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja jo jo byl klid, ale na olomoucky.denik.cz psali, ze nekde na Novych Sadech uletela strecha :sunglasses:

Holky jinak taky hezkou nedeli. My sme se ted vratili z narozeninovyho obedu. Byli sme u nadru ve vezaku v te cinske restauraci uplne nahore - obedovy menu za 169, snez co muzes...tak si asi umite predstavit jak sem se prejedla :grinning:
1. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska prý je to tam super, už se tam chystám dlouho, ale ještě na to nějak nedošlo....:slight_smile: Asijskou kuchyni my rádi-a prý tam mají i sushi.
1. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie
@bureska asijskou kuchyni my taky rádi, ale v tom věžáku jsem taky ještě nebyla :slight_smile:
1. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie
@lucifereeek urcite zkuste, treba jeste pred mimcem dokud mate cas :wink: maji tam nekolik druhu sushi, cinskou kachnu, masa v omackach, dusenou zeleninu, nudle, ryzi, urcite byste si vybraly...no prejedlea sem se, ze este ted funim :slight_smile:
1. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky tak když jste u té váhy tak já mám nahoře 15-16kg, žádný přejídání a začátek prozvracenej, nechápu kde se to vzalo, snad to do léta dám nějak dokupy :confounded:
@bureska v tom věžáku je to super, taky jsme tam byli posedět na mamčeny narozky :slight_smile:
1. dub 2012 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja si stejne porad myslim, ze to pribirani je hlavne na mrnousovi, kdyz se maminy stravujou tak jak maji...a taky je to asi o zadrzovani vody v tele...tak bych to nehrotila, vsak to shodime...ja letos do plavek ani moc chodit nebudu asi s prckem...takze me to zas az tak netankuje :slight_smile:
v tom vezaku je to vazne supr, byla sem tam uz podruhe a pokazde spokojenost. A myslim ze za ty penize se to da...ze se tam proji vic nez 170 korun na osobu
1. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska No to určitě, vždyť jenom za pár kousků sushi tě stojí tolik!!
1. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek