• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
autor
@garfie taky si myslim....ja sem teda sushi mela jen se zeleninou, ale zato plnej talir kachny, dalsi talir kureciho a o nudlich ani nemluvim :sunglasses: ....pritom ta kachna stoji v cinske na namesti naproti orloje tak taky ke dvoum stovkam....
1. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to z každého byly tak dva kousky ne? jinak nechápu jak bys to mohla všechno sníst :grinning:
1. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky tak to jste mi dali brouka do hlavy :grinning: My taky ještě v té čínské nebyli. To jako zaplatíš 170,-Kč a je jedno kolik čeho sníš? To neznám :grinning:
bureska: a kdo slavil? Ty? Už včera jsi se zmiňovala tak se ptám :wink:
1. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no prave ze ne :dizzy_face: taky nevim jak se to do mne veslo, ale sporadala sem to :grinning:
1. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja jo jo, zaplatis myslim 169 kacek a proste jis co snis....chodis si pridavat a vybirat do boxu, nikdo nekontroluje kolikrat si co mela...
Slavil svagr, tak nas pozval
1. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to by se mě rozhodně nevyplatilo, já na 99% nesním celou ani normální porci za 80 :grinning:
1. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska fíhaaaa tak to se mi moooc líbí :grinning: To bych tedy moooc ráda stihla ještě do porodu :wink: Čínu miluju a manžílek taky :wink: Jen kluky bych taam raději nebrala :grinning: to by byla ostudaaa :grinning:
1. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak staci aby si to objednal pritel....a ty treba jen nudle a muzes zobat od nej maso :sunglasses:

@slunickomaja no co, aspon by cinani videli poradny cesky raubire ne? :wink:
1. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska :grinning: :grinning: :grinning: No nevíím, nevím :grinning: aby je nechtěli spíš vyhodit :grinning: Ikdyž myslím, že mladší sluníčko, kdyby na ně hodil ten jeho kouzelný úsměv tak by mu ještě donesli lízátko :grinning:
1. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja ale vis ze asi jo? :slight_smile: Nam donesli po jidle panacka sake, detem urcite taky neco davaji :sunglasses:
1. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska :grinning: :grinning: :grinning: No vidíš tak těhulím by mohli třeba zákuseček ne? :grinning: Manžílek právě koukal na jejich stránky tak to vypadá, že mě ještě tento týden pozve :wink: :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@slunickomaja mne donesli taky sake :slight_smile: zakusecek si muzes vzit v tom bufetu - nejaky smazeny ovoce s medem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jééé tak to vidíš, budu nažratá jako vepřík :grinning: ukojím všechny své chuťové buňky :wink: To jejich saké je moc dobré tak to tím zapiju :grinning: tedy jestli manžílek dovolí :grinning:
1. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja myslim ze tam neni moc alkoholu :slight_smile: ja sem si doprala i jedno maly pivko :sweat_smile:
1. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak to už bych nemohla :grinning: Já si občas taky dám pivko, ale nealko :grinning: Manžílek je na to tak nějak moc opatrnej nooo :grinning: Ale to mi nevadí, protože všeho ostatního mi dopřává přehrše :wink: No tak teď už se jen vypravit na dlabanec :wink: V týdnu ale toho času nazbyt moc není...dopoledne nemůžeme páč manža má vycházky až od 14h a pak zas škola s klukama, tréninky..tak uvidíme kdy to vyjde :slight_smile:
Zítra na mě holky myslete ju? V 8 mám kontr.v porodce :wink:
1. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja urcite bude vse jak ma, treba ti uz i reknou kdy tak vidi ze se mala vyklube...ja tam jdu poprve az pristi tyden...
1. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj vše bude jak má :wink: taky si myslím, že mi poví, kdy tak vidí toho císaře, ale uvidíme :wink: Já tam jdu po druhé :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja tak pak dej vedet jak si dopadla, budu drzet pesti! Ja sem taky zvedava co mi reknou, treba jak je prcek velkej...
1. dub 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jasan jak budu doma, dám vědět. Mám toho tedy zítra hodně..ještě předoperační u obvodní a pak zpět do špitálu na anestezio. Tak trochu mazec. Malá právě škytá to je sranda jak hupsá břicho :grinning:
1. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja tak to budes mit honku...ja mam zitra taky litaci den. Musim do pojistovny nechat si proplatit kurz, pro cocky a pak mam anglictinu...asi posledni, uz tam spis umiram nez se ucim anglicky :sunglasses:
S tou skytavkou je to vzdycky sranda, moje segra se taky vcera bavila :slight_smile:
1. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Tak to zítra taky přežij v klidu a snaž se neumřít na ájině :grinning: Tak štěstí, že mě všude odveze manžílek a děda.Mě už prý v tomhle stavu řídit nenechá :grinning: Původně jsme měli každý své atí, ale bylo to k ničemu. Já jela jednou za 14dní za kámoškou nebo do globu a to vše. Navíc věčně v práci..Pojistka drahá tak teď už máme jen jedno autí a stačí. Sem si dělala srandu, že mi ho nechce půjčovat, že se o něj bojí páč je nové :grinning: a prý že nebojí jen prostě jsem už moc těhu a nikdy nevím co se mi přihodí za volantem :grinning: TAk jsem zvědavá jestli mi ho bude půjčovat až těhu nebudu :grinning:
1. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja no snad neumru, myslim, ze uz to bude naposled... :sunglasses:
Tak potom ti ho manza bude muset pucovat, jak bys jezdila s malou k doktorce a na nakup, treba pro pliny tam kde budou levnejsi...
Me taky vozi nasi...tata se uz taky boji me nechat ridit. Pred tydnem sem jela do prace odvyzt ukonceni neschopenky a uz to nebylo ani moc ono...kdyz muzu tak jdu pesky, sice taky narocny, ale zas se nemusim bat o bricho :slight_smile:
1. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska No to on manžílek semnou jezdí všude kam si řeknu to zas jako jo jen já neřídím :slight_smile: A pak k doktorce budu jezdit to je jasný to sám říkal :wink: jj akce na pleny si hlídáme už dlouho však jsem to už psala jaké máme zásoby :grinning: A jinak k doktorce to není zas tak daleko..pěkně procházkou je to fajn..tedy v pěkném počasí. Chodíme k té Bláhové ty taky budeš tam že? Myslím, že jsi to tu kdysi psala.
JInak já už jdu hají tak se loučím a zítra pááá. Přeji dobrou nocenkuuu :slight_smile:
1. dub 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja vcera uz jsem nejak vytuhla :slight_smile: Tak to se mas, ze te bude vozit :slight_smile: Takovyho manzela bych taky chtela :slight_smile: ale ne toho svyho, ten ted zas predvadi nechutny zverstva :frowning2:
Ja pak budu jezdit sama, i po akcich na pleny...no mozna s mamkou. K Blahove budu chodit, sem rada ze nas vzala. Tak tam se taky vzdycky vypravim prochazkou s kocarem. Sice to mame asi dal nez ty, ale prochazka mi nevadi :slight_smile:
2. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja myslím, že takovou ostudu jakou dělali bratranci, určitě ty tvoje sluníčka dělat nebudou :slight_smile: dětska pak dostanou lízátka :slight_smile: fakt tam zajděte, luxus, dávali jsme si tam pak i normálně z jídeláku smaženou zmrzlinu mňam mňam :slight_smile:
2. dub 2012 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska No jo, já už bych taky asi neriskovala, dát si sushi se syrovou rybou-zvlášť v Olomouci :wink:
Jinak teda holky, já řídím jako o život, ale fakt je, že jsem z toho taky trochu nervózní-každá díra na silnici je pro mě postrach....ale zase na druhou stranu je to možná lepší než jako spolujezdec-aspoň vím, co přijde.....přítel je navíc momentálně bez řidičáku :-/ a navíc je v práci až do večera, takže jsem stejně odkázaná sama na sebe....já si to snad i do té porodnice budu muset odřídit sama!!!
2. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie no sice si myslim, ze ten losos je hluboce zmrazenej a je ho tam kousicek, ale radsi sem si dala jen s okurkou a zazvorem.
No ja taky ridim, ale moc se necitim, jedu pomalu a opatrne, takze ridici za mnou se muzou podelat :D. Tak snad by te do porodnice pritel odvezl, treba by byli policajti shovivavi :wink:
2. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jo, s tím počítám, že mě odveze, navíc to máme jen kousek. Zpátky to holt bude muset nějak vyřešit....Až na to, že minule jsem rodila překotně-a vzhledem k tomu, že pracuje v Boskovicích, tak nevím nevim :slight_smile: Aby to vůbec stihl do porodnice....Budu si to muset naplánovat na víkend :sunglasses:
2. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tomu nevěř, že by byli schovívaví, mě přítel vezl loni na pohotovost a dostal botičku :wink: zaparkovali jsme za posledním autem a tam už byla hlína, ale auta tam asi stávaly, protože to tam bylo vyježděné, a dostal pokutu, že stál na nezpevněné ploše :slight_smile:
2. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie nejak to dopadne, prinejhorsim bys treba cinkla na sousedy :slight_smile:

@lucifereeek no to si myslim ze nebyli, zname policii :slight_smile: ale obcas by v takovych pripadech ocicko primhourit mohli, myslim, ze by je neubylo....a ze spousta z nich ma doma taky zenu a deti :slight_smile:
2. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek