Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

Ahoj holky, najde se tu nejaka tehulka z Olomouce na pokec a pozdeji i na prochazky s kocarkem? Ja jsem ted ve 12. tydnu a termin mam v kvetnu 2012 Rada bych k sobe nasla kamaradku, ktera taky ceka miminko.Ve dvou a vice se to lepe tahne 🙂
bureskaautor
1. dub 2012
@garfie taky si myslim....ja sem teda sushi mela jen se zeleninou, ale zato plnej talir kachny, dalsi talir kureciho a o nudlich ani nemluvim 😎 ....pritom ta kachna stoji v cinske na namesti naproti orloje tak taky ke dvoum stovkam....
lucifereeek
1. dub 2012
@bureska tak to z každého byly tak dva kousky ne? jinak nechápu jak bys to mohla všechno sníst 😃
slunickomaja
1. dub 2012
Teda holky tak to jste mi dali brouka do hlavy 😃 My taky ještě v té čínské nebyli. To jako zaplatíš 170,-Kč a je jedno kolik čeho sníš? To neznám 😃
bureska: a kdo slavil? Ty? Už včera jsi se zmiňovala tak se ptám 😉
bureskaautor
1. dub 2012
@lucifereeek no prave ze ne x-) taky nevim jak se to do mne veslo, ale sporadala sem to 😃
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja jo jo, zaplatis myslim 169 kacek a proste jis co snis....chodis si pridavat a vybirat do boxu, nikdo nekontroluje kolikrat si co mela...
Slavil svagr, tak nas pozval
lucifereeek
1. dub 2012
@bureska tak to by se mě rozhodně nevyplatilo, já na 99% nesním celou ani normální porci za 80 😃
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska fíhaaaa tak to se mi moooc líbí 😃 To bych tedy moooc ráda stihla ještě do porodu 😉 Čínu miluju a manžílek taky 😉 Jen kluky bych taam raději nebrala 😃 to by byla ostudaaa 😃
bureskaautor
1. dub 2012
@lucifereeek tak staci aby si to objednal pritel....a ty treba jen nudle a muzes zobat od nej maso 😎

@slunickomaja no co, aspon by cinani videli poradny cesky raubire ne? 😉
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska 😃 😃 😃 No nevíím, nevím 😃 aby je nechtěli spíš vyhodit 😃 Ikdyž myslím, že mladší sluníčko, kdyby na ně hodil ten jeho kouzelný úsměv tak by mu ještě donesli lízátko 😃
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja ale vis ze asi jo? 🙂 Nam donesli po jidle panacka sake, detem urcite taky neco davaji 😎
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska 😃 😃 😃 No vidíš tak těhulím by mohli třeba zákuseček ne? 😃 Manžílek právě koukal na jejich stránky tak to vypadá, že mě ještě tento týden pozve 😉 🙂
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja mne donesli taky sake 🙂 zakusecek si muzes vzit v tom bufetu - nejaky smazeny ovoce s medem :-p
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska jééé tak to vidíš, budu nažratá jako vepřík 😃 ukojím všechny své chuťové buňky 😉 To jejich saké je moc dobré tak to tím zapiju 😃 tedy jestli manžílek dovolí 😃
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja myslim ze tam neni moc alkoholu 🙂 ja sem si doprala i jedno maly pivko :-N
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska no tak to už bych nemohla 😃 Já si občas taky dám pivko, ale nealko 😃 Manžílek je na to tak nějak moc opatrnej nooo 😃 Ale to mi nevadí, protože všeho ostatního mi dopřává přehrše 😉 No tak teď už se jen vypravit na dlabanec 😉 V týdnu ale toho času nazbyt moc není...dopoledne nemůžeme páč manža má vycházky až od 14h a pak zas škola s klukama, tréninky..tak uvidíme kdy to vyjde 🙂
Zítra na mě holky myslete ju? V 8 mám kontr.v porodce 😉
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja urcite bude vse jak ma, treba ti uz i reknou kdy tak vidi ze se mala vyklube...ja tam jdu poprve az pristi tyden...
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska jj vše bude jak má 😉 taky si myslím, že mi poví, kdy tak vidí toho císaře, ale uvidíme 😉 Já tam jdu po druhé 🙂
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja tak pak dej vedet jak si dopadla, budu drzet pesti! Ja sem taky zvedava co mi reknou, treba jak je prcek velkej...
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska jasan jak budu doma, dám vědět. Mám toho tedy zítra hodně..ještě předoperační u obvodní a pak zpět do špitálu na anestezio. Tak trochu mazec. Malá právě škytá to je sranda jak hupsá břicho 😃
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja tak to budes mit honku...ja mam zitra taky litaci den. Musim do pojistovny nechat si proplatit kurz, pro cocky a pak mam anglictinu...asi posledni, uz tam spis umiram nez se ucim anglicky 😎
S tou skytavkou je to vzdycky sranda, moje segra se taky vcera bavila 🙂
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska Tak to zítra taky přežij v klidu a snaž se neumřít na ájině 😃 Tak štěstí, že mě všude odveze manžílek a děda.Mě už prý v tomhle stavu řídit nenechá 😃 Původně jsme měli každý své atí, ale bylo to k ničemu. Já jela jednou za 14dní za kámoškou nebo do globu a to vše. Navíc věčně v práci..Pojistka drahá tak teď už máme jen jedno autí a stačí. Sem si dělala srandu, že mi ho nechce půjčovat, že se o něj bojí páč je nové 😃 a prý že nebojí jen prostě jsem už moc těhu a nikdy nevím co se mi přihodí za volantem 😃 TAk jsem zvědavá jestli mi ho bude půjčovat až těhu nebudu 😃
bureskaautor
1. dub 2012
@slunickomaja no snad neumru, myslim, ze uz to bude naposled... 😎
Tak potom ti ho manza bude muset pucovat, jak bys jezdila s malou k doktorce a na nakup, treba pro pliny tam kde budou levnejsi...
Me taky vozi nasi...tata se uz taky boji me nechat ridit. Pred tydnem sem jela do prace odvyzt ukonceni neschopenky a uz to nebylo ani moc ono...kdyz muzu tak jdu pesky, sice taky narocny, ale zas se nemusim bat o bricho 🙂
slunickomaja
1. dub 2012
@bureska No to on manžílek semnou jezdí všude kam si řeknu to zas jako jo jen já neřídím 🙂 A pak k doktorce budu jezdit to je jasný to sám říkal 😉 jj akce na pleny si hlídáme už dlouho však jsem to už psala jaké máme zásoby 😃 A jinak k doktorce to není zas tak daleko..pěkně procházkou je to fajn..tedy v pěkném počasí. Chodíme k té Bláhové ty taky budeš tam že? Myslím, že jsi to tu kdysi psala.
JInak já už jdu hají tak se loučím a zítra pááá. Přeji dobrou nocenkuuu 🙂
bureskaautor
2. dub 2012
@slunickomaja vcera uz jsem nejak vytuhla 🙂 Tak to se mas, ze te bude vozit 🙂 Takovyho manzela bych taky chtela 🙂 ale ne toho svyho, ten ted zas predvadi nechutny zverstva 😞
Ja pak budu jezdit sama, i po akcich na pleny...no mozna s mamkou. K Blahove budu chodit, sem rada ze nas vzala. Tak tam se taky vzdycky vypravim prochazkou s kocarem. Sice to mame asi dal nez ty, ale prochazka mi nevadi 🙂
silvuskaaa
2. dub 2012
@slunickomaja myslím, že takovou ostudu jakou dělali bratranci, určitě ty tvoje sluníčka dělat nebudou 🙂 dětska pak dostanou lízátka 🙂 fakt tam zajděte, luxus, dávali jsme si tam pak i normálně z jídeláku smaženou zmrzlinu mňam mňam 🙂
garfie
2. dub 2012
@bureska No jo, já už bych taky asi neriskovala, dát si sushi se syrovou rybou-zvlášť v Olomouci 😉
Jinak teda holky, já řídím jako o život, ale fakt je, že jsem z toho taky trochu nervózní-každá díra na silnici je pro mě postrach....ale zase na druhou stranu je to možná lepší než jako spolujezdec-aspoň vím, co přijde.....přítel je navíc momentálně bez řidičáku 😕 a navíc je v práci až do večera, takže jsem stejně odkázaná sama na sebe....já si to snad i do té porodnice budu muset odřídit sama!!!
bureskaautor
2. dub 2012
@garfie no sice si myslim, ze ten losos je hluboce zmrazenej a je ho tam kousicek, ale radsi sem si dala jen s okurkou a zazvorem.
No ja taky ridim, ale moc se necitim, jedu pomalu a opatrne, takze ridici za mnou se muzou podelat 😃. Tak snad by te do porodnice pritel odvezl, treba by byli policajti shovivavi 😉
garfie
2. dub 2012
@bureska Jo, s tím počítám, že mě odveze, navíc to máme jen kousek. Zpátky to holt bude muset nějak vyřešit....Až na to, že minule jsem rodila překotně-a vzhledem k tomu, že pracuje v Boskovicích, tak nevím nevim 🙂 Aby to vůbec stihl do porodnice....Budu si to muset naplánovat na víkend 😎
lucifereeek
2. dub 2012
@bureska no tomu nevěř, že by byli schovívaví, mě přítel vezl loni na pohotovost a dostal botičku 😉 zaparkovali jsme za posledním autem a tam už byla hlína, ale auta tam asi stávaly, protože to tam bylo vyježděné, a dostal pokutu, že stál na nezpevněné ploše 🙂
bureskaautor
2. dub 2012
@garfie nejak to dopadne, prinejhorsim bys treba cinkla na sousedy 🙂

@lucifereeek no to si myslim ze nebyli, zname policii 🙂 ale obcas by v takovych pripadech ocicko primhourit mohli, myslim, ze by je neubylo....a ze spousta z nich ma doma taky zenu a deti 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli