• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@garfie musíš domluvit malému, že se musí narodit v termínu, to je víkend :grinning: :wink:
2. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
safra holky, taky si myslím, že by mohli být v pohodě....každopádně kdyby nás zastavili, předvedu takovou hysterickou scénu, že by viděli :grinning:
Mám v záloze ségru a pochopitelně záchranku, v nejhorším. Spíš mám trochu stres z toho, že to minule šlo tak rychle-porodní asistentka mi pak říkala, že při druhém už abych přešlapovala před porodnicí předem (teda doufám že má pravdu a nebudu trpět 20 hodin)....a teď ještě budu muset něco udělat s dcerou....ale nějak to dopadne....navíc, já jsem dítě štěstěny :wink:
2. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie překotného porodu se taky děsím i když k němu nejspíš nedojdě - prvně jsem rodila 9 hodin, žídnej fofr jako u tebe :slight_smile: Ale ta představa, že rodím někde doma, nebo v autě mě děsí.
Když jsme jeli rodit poprvé, tak jsme svištěli přes Prostějov o půl 4 ráno asi 60 nebo 70 kmrychlostí (kontrakce po 5ti minutách a manžel malinko nervózní) a samozřejmě jsme policajty ve městě potkali. Číhali na někoho koho by v tuto hodinu vzali - kromě nás jsme moc aut v centru nepotkali. No říkala jsem si, že jestli nás zastaví a dají pokutu, tak že budu asi hodně nepříjemná, ale kupodivu nás nechali projet :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky ja to mam nastesti do porodnice kousek...ale pri nasem stesti na ne urcite potkame az me tam tatka nebo mamka povezou. Minule nas buzerovali za spatny parkovani pred nasim vlastnim rodinnym domem :grinning: takze ja bych se nedivila nicemu :sunglasses:
2. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ bureska oni jsou někdy hrozně otravní. Manžel měl trochu strach, že přijde po těch x hodinách po porodu k auto a ono tam třeba nebude, nebo bude mít botičku. Škoda, že parkování v areálu FN je tak drahé.
2. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně....už vůbec nevím, kde jsme parkovali minule-ale asi v areálu nemocnice-ale teď mě napadá, není to přes noc zadarmo? Protože my dorazili někdy před půlnocí.....No kamarádka mimochodem porodila doma v obyváku-a dostala prý od doktora pěkného sprda, že neměla tlačit a měla tomu bránit-protože ty rychlé porody jsou nebezpečné pro matku i pro dítě....ale zabraň tomu, když to jde samo (a navíc to chceš mít za sebou :wink:
2. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi je to uplne silene drahy, pak vsichni nadavaji, ze je to v okoli spitalu obsypany autama. Myslim, ze kdyz tam clovek vjede jako doprovod k porodu nebo tam veze treba pribuznyho se zlucnikovym zachvatem nebo co ja vim s cim, tak by to melo byt zdarma. Jenze sem slysela, ze za parkovani tam plati i personal nemocnice, tak co bysme chtely :grinning:

@garfie tak mel doktor nebo nekdo ze zachranky prijit nahoru do obyvaku, kdyz uz to bylo tak rychly a ne pak nadavat co by kdyby. Moje teta pred lety taky mela prekotny porod, prijeli do porodnice, vsude zamceno, tak se nemohli dozvonit na sestru, ta si pak prisla s kafem a teta uz mela venku hlavicku :slight_smile: taky dostala sprda ze nema tlacit... :grinning:
2. dub 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie nevím jak je to s placením přes noc, ale i když přijedeš v noci, tak nevíš jka dlouho se zdržíš, takže manžel mě doprovodil nahoru do porodnice a šel přeparkovat :slight_smile:
holky, byli jste se některé fotit s bříškem, popř u koho?
2. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já mám ale dojem, že když odjedeš do nějaké doby, že je to zadarmo....nebo za nějakou minimální částku. No ono je tam i těžké zaparkovat, minule jsem jela vyzvednout mamku z nějakého vyšetření a stála jsem skoro na druhém konci špitálu :-/
@paffi no to u nás právě asi nestihl :slight_smile: Jinak já teď na focení teda vůbec nemám chuť-jak jsem tak děsně přibrala :slight_smile: ale poprvé fotil přítel, fotí rád....a jinak zkus http://www.mamafoto.cz/ je to kamarádka (rsp.manželka od kamaráda), je moc sympatická, vysloveně se specializuje na fotky tohoto typu-a stránky má udělané hezky, spousta fotek-takže aspoň uvidíš, jak to může vypadat.
V Prostějově mám taky známého fotografa, ale nenašla jsem na ně stránky, jen na fcb http://www.facebook.com/fcFoto.cz/photos
Jinak kontakt je Zdeněk Franc, 774 911 956-teď v dubnu mají nějakou akci, že co nafotí během pěti minut, nejhezčí tři fotky dostaneš zadarmo :slight_smile:
Úplně mě mrzí, že jsem si nezaložila fotoateliér, jak jsem o tom jednu dobu uvažovala, mohla jsi být prvni zákaznik :wink:
2. dub 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@garfie no vim ze muj tatka tam jednou vezl strejdu s podezrenim na slepak, jen ho tam nechal a jel behem 10 minut zpatky a platil za celou prvni hodinu...ale uz je to par let, treba to zmenili...

Holky ja sem taky uvazovala ze pujdu k fotografovi, ale nakonec me nafoti doma segra, u bile zdi nebo tak. Vzhledem k moji situaci si to cely tehu neuzivam jak bych chtela...ale pak planuju jit s malym na profi foceni az bude trosku vetsi. Nevite od kolikatyho mesice by to bylo nejlepsi? Aby nebyl uplny miminko ale ani ne zas moc velkej...
2. dub 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska běž po šestinedělí-tak někdy do toho třetího měsíce-to bude úplný drobeček, bude to ještě hrozně něžné-ideálně kdyby to byl nějaký povedený akt :wink: Ono je i moc hezké, když jsou ta minimiminka nahatá, působí to hrozně křehce-tak je super, že je máme na léto, protože my když jsme takhle fotili malou (narodila se v září), pořád jsem se strašně strachovala, že je jí zima a že se nachladí....
Hlavně jestli tě bude fotit ségra, zkuste si pohrát se světlem, to udělá hrozně moc-externí blesk asi nemá?
2. dub 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Ahojky :slight_smile: Neber si to s tvým manželem...on až padne sám na hubu pak mu spousta věcí dojde tomu věř. Ty buď v klidu a buď ráda, že jsou věci jak jsou :wink: Bude líp :wink:
No a na ty plenky můžeme pak jezdit třeba spolu :wink: a třeba se nám podaří i návštěva doktorky společná :wink: Nevím jak daleko to máš tedy ty já bydlím na Rožňavské :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa ahoj :slight_smile: to jsi mě uklidnila, že jsou jěště horší ostuďáci než naši klucí :grinning: Jen si nejsem jistá jestli tomu tak opravdu je :grinning: Ten starší ten asi je už rozumnější to jooo :grinning: ale mladší :grinning: :grinning: :grinning: rarach :grinning:
2. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie diky za radu...to se mi prave libi kdyz je to miminko hambaty. Chtela bych z toho pak udelat plakat a to malymu zaramovat do pokojicku.
Segra ma dobrej fotak, myslim, ze externi blesk ma, ale jista si nejsem. Mne na tech tehotenskych zas tak nesejde, bude to spis pro me a jednou pro malyho aby se na sebe podival jak byl v brisku :slight_smile:

@slunickomaja mam strach ze nepadne. Po jeho vystupu mi vzdy blykne pred ocima jak bude chtit malyho a s tou jeho novou (navic kterou dobre znam) budou dokonala rodinka :angry:
To by bylo supr, sfouknem do obchodu spolu a nakoupime dycky akcni pleny. Ja mam zatim Huggies new born a Pampers Premium Care, uvidim jak budou sedet. Od doktorky to mam krapet dal jak ty, ale jen o malo. Ja bydlim na Handkeho - to je ta slepa ulice jak se vjede do Fischerove
2. dub 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky :slight_smile: Tak dnešní kontrola nic nového nepřinesla :slight_smile: takže ještě nerodíme :grinning: Jen záznam srdíčka malé nebyl úplně v pořádku, měla tam přechodnou tachykardii tak jdu zas ve čtvrtek na kontrolní záznam a podle toho se uvidí jestli mě tam rovnou nechají. Když to bude v pořádku tak za týden v úterý se konečně dozvím datum porodu :wink: Tedy ten doktor dnes řekl, že je možné, že mě nechají rodit normálně, že se to v úterý rozhodne tak jsem opravdu zvědavá. Předoperační mám kompletní tak už jsem v klidu. ten doktor se ve mě tak pohrabal, že mě teď bolí pravá strana jakoby vaječník či co.. :unamused: Snad mi tam nic neudělal :fearful: :confounded:
2. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja doufam ze bude mala v poradku! a ty taky...ti doktori sou pekni sadisti. Hlavne abys to uz mela zdarne za sebou a malou v naruci, ze?
2. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja Nepanikař, snad je to profík!! Já myslím, že už jsme ke konci tak přecitlivělé až paranoidní, že v každém píchnutí hledáme problém-aspoň já to teda tak mám-a bylo to tak i poprvé :-/
A chtěla bys raději rodit normálně?
2. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ale neboj ono se to teď tak může zdát, že je na koni, ale až čas vše vyjasní. Nenech se jím ničit. Dokážu si představit jak ti asi musí být, ale nedej se stáhnout do beznaděje a strachu. Buď silná a věř, že bude vše v pořádku :slight_smile: Jak myslíš, že bude chtít malého??Snad nemá v plánu si ho vzít do své péče??
tak bezva nákupy plenek a jiné můžeme sjíždět spolu :wink: to bude bezvaaaaa :wink: JJ vím kde je ta ulice myslím tedy :grinning: Klucí tam někam chodí na hřiště :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie jj asi máš pravdu :grinning: začínám trochu panikařit :grinning: Ale jinak jsem fakt v naprosté pohoděěě :grinning: Ale dokud do mě nesahal tak mě nic nebolelo..tak nevím :grinning: Já si vždy moc přála rodit normálně...sem si říkala alespoň jednou to zažít... :slight_smile: JEn vím, že po těch dvou císařích by to teď bylo velké riziko a toho bych se asi moc bála
2. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska joooo už aby bylo po bolístkách a to naše sluníčko milované držela a koukala jí do tvářičky :slight_smile: samou láskou jí špapááám :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja to prave nevim, zda se, ze otocil a chova se trochu podezrele...dokonce chce byt u porodu, o cemz do ted ani neuvazoval. Myslim ze spis pozdeji bude chtit stridavou peci. A toho se bojim.
No to budou akce :slight_smile: sousedka od naproti mi prave o vikendu rikala jak byla v tescu ze tam maji akce na pampersky, tak ze koupila plnej kufr plin :grinning: jo tak to chodi kluci urcite na to hriste kousek od nas...
2. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja to verim, vsak uz jen par dni a mala bude na svete :slight_smile: Tak snad ti doktori vi co delaji a kdyby to bylo riskantni, tak te nenechaji rodit normalne.
2. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ale tedy tak to je podezřelé, když se tak angažuje..Nebo, že by se v něm hnula otcovská láska? Střídavou péči má moje ségra a nijak si nestěžuje, ale je na synovci vidět ta dvojí výchova..Já bych to taky nechtěla a když bývalý manžel tenkrát jen tuto větu pronesl hned sem ho utípla, že ať zapomene. Zkusil tedy další jeho blbý návrh, že si kluky rozdělíme..tos měla vidět mojí reakci..byla jsem jak papiňák :grinning: Nedala jsem se a taak hned zklapl. :grinning:
Ani nevím, že mají akci na pampersky :grinning: Jsem teď nekoukala nikam. Hlídám si letáky i tuto stránku, kde jsou všechny akce http://www.miminakupy.cz/prebalovani
NO ale kdybys chtěla už teď nějakou akci navštívit tak není problém ju? Stačí písnout, dáme si třeba tel. a basta :wink:
Vím, že tu tvou ulici zmiňovali, že tam bydlí jejich kamarád a na hřiště chodí jek je to celé jako by oplocené a je tam kamínkový povrch..
JInak, věřím, že ti doktoři vědí co je nejlepší :wink:
2. dub 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja nebo si rikam ze ma spatny svedomi, jeho emaily by tomu taky odpovidaly...na stridavou peci at rovnou zapomene, podle me je to blbost a nehodi se na malinky deti. No stejne dokud bude malinkej, tak mu ho ani pujcit nemuzu...to at za nim prijde, to je ale vse.
Koukam ze tvuj byvaly mel taky samy origos napady. Rozdelit sourozence je podle me zverstvo...
No mozna rikala jiny pliny, ja mam tehotenskou sklerozu, tak hodne veci zapominam, ale rikala ze tam v akci kupovala spoustu baliku plinek.
Urcite se muzem domluvit :slight_smile: Ja mam zatim jen 3 baliky, z toho pulka jednoho baliku asi padne v porodnici.
Myslim ze tam nejaky vrsek je. Hlavne kousek od toho je parcik s houpackama, tak idealni misto pro prcky a maminy :slight_smile:
Ja sem na olomouckou porodnici slysela spis chvalu, tak urcite budou delat co bude v jejich silach :wink:
2. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska aaa tak to si asi opravdu uvědomuje, že se mu narodí miminko.Nech tomu volný průběh však uvidíš :slight_smile: No miminko nemůže mít střídavou péči to je jasný. No chlapí jsou někteří fakt monstra :grinning: bez mozečku :grinning:
Já mám taky těhu sklerozu a dost brutální :grinning: Klucí mi několikrát něco řeknou a já jim druhý den říkám, proč mi to jako neřekli :grinning:
JJJ ten parčík to vím kde je. Párkrát jsme tam tudy šli na procházku.
Tak jestli objevíš nějakou lákavou nabídku na plenky, dej vědět. Já mám i ty Tesco pleny, protože jsem na ně opravdu četla chválu na diskuzích.
Já taky myslím, že máme dobrou porodnici :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, dneska jsme byli na předporodní kurz ve FN OL, takže pro mimčo stačí vzít jen plenky a ubrousky, je tam 7 porodních boxů, na 4 jsou s těma novýma postelema a na 3 se starýma. :slight_smile: byli jsme se tam i podívat, dostala jsem spoustu prospektů, tak to musím prostudovat :slight_smile:´
2. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie parkoviště je placené :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja no nejak to dopadne...kazdopadne s nim pocitat uz nemuzu a ani nechci, bude to tak nejlepsi pro vsechny. Mas ale pravdu, nad myslenim nekterych chlapu zustava rozum stat :slight_smile:
Joo, tak to znam :slight_smile: ja zas hledam pul dne mobil, pak zjistim, ze ho mam v kapse u teplaku.
ja se divam prubezne na stranky Globusu, Hypernovy a Tesca, tak az bude nejaka akce, tak dam vedet...o tech Tesco plenach sem taky cetla samou chvalu...

@lucifereeek a jak to tam vypada? da se to?? Ja myslela ze na tech boxech jsou novy postele vsude, tak to budu mit urcite stesti na tu starou :grinning:
2. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek a miminku daji treba i rukavicky aby se neposkrabalo? A cepicku taky?
2. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ne e, nejsou, ale pokud je volno, tak ti dají na výběr, ta porodní asistetka říkala, že i ty staré poslouží, není to tak, že by byly na houby, svůj účel taky splní :slight_smile: ten box s tou novou jsme viděli, já myslím, že se to dá :slight_smile: jinak oddělení šestinedělí - tam měli plno, takže tam jsme nemohli se podívat.
2. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek