• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska musím se podívat do těch letáků jestli to tam je, říkala, vše pro miminko dostanete oblečení dle roční doby, kromě plen a ubrousků, ty si musíte donést, takže asi to co potřebujou, tak dostanou. Pak se mrknu, jestli to tam je někde rozepsané.
2. dub 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek akorat na tech starych postelich se pry spatne zapira a tlaci. Teta mi rikala ze ji rodil doktor Dzvincuk, ze ma 130 kg a ze ji rekl at se o nej zapre a pak to slo :slight_smile: Na sestinedeli sem byla, neni to tam nejhorsi...svagrova mela nadstandart a ten je moc peknej. Akorat pry byvaji plny....ale myslim ze se to da vydrzet tech par dni i na normalnim pokoji
Tak pokud pani rikala, ze dostaneme na miminko vsechno dle rocni doby, tak asi i tu cepicku a rukavicky...ale radsi si to pribalim kdyby nahodou
2. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no však můžeš mít i vlastní, nebo jen v tašce kdyby náhodou. No ale oni právě mívají i plno i na normálních pokojích, takže pak tě přesunou o patro níž na gynekologii, já tam byla v zimě a spala jsem v mikině a svetr jsem měla tak, aby na mě nefoukalo, netěsnily jim vůbec okna :confounded: tak ještě že rodíme na jaře :slight_smile:
2. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek prave sem si to tak predstavovala, ze to dam do tasky a vytahnu v pripade nouze... no snad nas nebudou lifrovat nekam jinam, do Sternberka, Prostejova nebo Prerova...to jo, to bude vyhoda, snad uz bude teplo a pruvan pod oknem nebude vadit :slight_smile:
2. dub 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska k tomu focení- fotografové nejraději fotí úplné novorozence staré max 14 dní, protože miminko pak většinu focení prospinká a nepláče tolik jako většé mimi. Čepičku v porodnici dostanete (ale žádnej výstřelek módy to nebude, na to se připrav :grinning: ) rukavičky jsme nedostali, ale asi pokud by je maminka chtěla, tak je k dispozici měli - pro nás nebyly třeba.
@lucifereeek já ležela na šestinedělí začátkem března a bylo tam spíš přetopeno než zima. Průvan jsem naštěstí nezaznamenala :slight_smile:
2. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paffi no ale to bych se zas bala ze tam neco chytne...chtela bych aspon tak 3 tydny s nim byt doma v klidu a moc ho nestresovat...tak do kocaru a na kratkou prochazku, ale na foceni bych si troufla az tak po sestinedeli.
No to je fuk ze v cepici nebude vypadat jak z katalogu, hlavne aby neprochladl...rukavicky mam svoje, tak si pribalim do tasky.
2. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to dočítám tak asi je o nadstandard velký zájem co? Nevíte? Manžílek na mě dnes vybalil, že by chtěl, abych byla tam. Kvůli návštěvám a tak..Koukala jsem jak tele, ale neprotestovala jsem. Sem si jen říkala, že takhle bych neměla s kým klábosit a tak..
2. dub 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jé, pan doktor Dzvinčuk, můj dvorní porodník, výborný :slight_smile:
2. dub 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@slunickomaja asi jo, pry je o nej zajem...ja bych si ho zarezervovala, ale nevim na kdy, tak to necham osudu, treba mi to vyjde a bude volnej...taky bych ho chtela kvuli navstevam. Vsichni mi rikaji jak se za mnou stavi a tak na normalnim pokoji by me asi ta druha maminka nemela moc v lasce :sunglasses: ale kdyz bude obsazenej, tak to taky preziju a presne jak rikas, aspon je s kym pokecat :slight_smile:
3. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja jéé, tak to já bych brala nadstandard hned! :slight_smile: moc komunikativní s cizíma lidma nejsem-a navíc nikdy nevíš na koho na pokoji natrefíš. A na nadstandard můžou kdykoli návštěvy. Ale přijde mi líto vyhazovat za to ty peníze-navíc jak říkáš, je o něj velký zájem....
Tvůj muž byla teda taky pěkný číslo-já znám jeden případ, kdy si rodiče rozdělili děti a dopadlo to teda katastrofálně!!!!
@bureska přesně, já bych to taky nechala po šestinedělí-pokud by fotograf nepřišel k vám, což se taky dá....zkus se domluvit s tou kočkou z mamafoto-má tři nebo čtyři děti, tak bude mít pochopení :wink: Chtěla jsem ti poslat do IP krásnou fotku, co jsme fotili když byl malé měsíc, ale nevím jak :confounded:
Jinak čepičku si taky pamatuju, že jsme dostali-rukavičky nevím, ale myslím, že tomu novorozenci snadno přehrneš rukávky přes pěstičky, neboj.
3. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie tak skoda, ja taky nevim jak se to posila :sunglasses: kdyztak se podivam na ty stranky co jsi tady doporucovala, nebo kontaktuju tu fotografu co mi fotila svatbu...ja sem rukavicky koupila v laffayetove za 40 korun, tak uz mam...vyuzila bych i kdyby se treba ochladilo.
3. dub 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja
@bureska jak se tam chodí na ty ozvy, tak už tehdy je dobré jim prý říct, o co bys měla a neměla zájem, takže říct, že i ten nadstandart, pokud je volný tak ti ho dají, pokud ne, tak bohužel :slight_smile: normální hospitalizace 100 Kč/den, nadstandart 550/den, ale příchozí a odchozí den se prý počítá jako 1.
a na normálním pokoji prý návštěvy nejsou dovolené, musíš na chodbu kvůli tomu, že tam právě jsi s někým, kdo třeba kojí, nebo je tam v jiné intimní situaci :slight_smile:
@garfie do IP poslat fotky nejde, buď je můžeš nahrát do alba nebo tady do diskuze, ale to by je viděl úplně každý :slight_smile: ještě je možnost, že bysme si udělaly soukromou diskuzi a byly jsme tam jen my co tady teď kecáme :slight_smile: což taky asi není marný, protože tady si to fakt čte uplně každý :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lucifereeek aha, tak to je taky dobry vedet :slight_smile: zkusim se pozeptat, dekuju. Svagrova mi rikala ze ty nadstandarty sou dva, ale jeden v rekonstrukci...jo Luci prosimte nemas v tech letacich tel. cislo kam volat nez pojedem do porodnice? Jak sme se o tom tady bavily ze na strankach je tech cisel moc

Holky tak ja tu mistnost muzu zamcit a vstup budeme mit jen my co sem chodime
3. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ikdyz se tak divam a asi to nebude tak jednoduchy, nevim jak se to dela :angry: :sunglasses:
3. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já myslím, že by to bylo tak lepší, ale záleží jak budou chtít ostatní holky, nebo můžeme vytvořit "novou" taky nevím jak se to dělá, ale určitě to tady někde bude napsané :slight_smile:
jj, nadstandarty jsou dva, jeden je nový druhý starší, ale oba fungujou :slight_smile:
je tam tel. číslo: prodní sál PGK FNOL 588 444 122 tak to by mohlo být ono asi ne? :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak uvidime co na to behem dne napisou :slight_smile:
Aha, tak ona rikala ze druhej se opravuje, ona byla v tom napravo, to byl asi ten novejsi podle nabytku...
Diky moc za to cislo, to bude asi ono. Ja si ho uz radsi ulozim at pak jeste vic nestresuju az to bude aktualni :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jakou barvu měl ten nábytek? mám dojem, že jeden byl takový normální obyč. a ten druhý byl nějaký dočervena, ale viděla jsem jen fotky. Ale říkala, že fungujou dva, tak nevím :slight_smile:
jj ulož :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dřív jsem sem občas něco napsala ale v poslecní době si jen čtu jak se máte. Já jsem stále 2v1 a to jsem měla termín 2.4. dle UZ další mám 6.4.dle MS. Už mi z toho hrabe :frowning2: zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co se dozvím... Když si vzpomenu že jsem v 7 měsíci musela ležet s nohama na hoře... Holky nevíte od kterého termínu počítají ve fakultce přenášení? Já doufám že od toho prvního. Prý nechávají přenášet až 10 dní:frowning2:(
3. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ten kde byla svagrova byl docervena. Ten druhej sem videla jen na tech jejich strankach v pruvodci. Ja ani nepocitam ze by byl volnej, navic jestli tam maji posledni dobou naval...
3. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka81 jj, nechávají přenášet max. 10dnů, myslím, že od UZ, pokud by se jim ale něco nezdálo tak by ti ten porod vyvolali, takže pokud je vše v pořádku, tak vydrž, už to máš za pár :wink:
3. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak uvidíš, pokud nebude volnej, tak se myslím nezblázníš, no ne? :grinning: :wink: mě spíš vadí to, že jsou ty wc spojený vlastně pro 4lidi, takže když se někdo bude sprchovat, tak ty se můžeš klidně pos..... :slight_smile:
3. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek to jo, to preziju....ja bych ho spis chtela kvuli tem navstevam nez kvuli sobe...ty zachody to mas pravdu, to je sileny ze pro dva pokoje je jeden zachod. Navic ti porad nekdo poleze na zachod nebo ty k nekomu. To neni vychytany
3. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska i by mě zajímalo, pro těch 7 boxů jsou taky jen dva wc, a dvě sprchy, jestli to stačí. Snad jo :slight_smile:
3. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co se týká soukromé místnosti, já jsem pro :slight_smile:
Jinak návštěvy na chodbě nejdou až tak strašné-ono se teda často chodí i do pokoje, zvlášť když se zeptáš té druhé maminky, tak je to v pohodě-pro mě je problém spíš v čase návštěv, protože do nadstandardu mohou kdykoli-a vzhledem k tomu, že můj chlap se rozhodně v době návštěv nedostane, bylo by to fajn. Poprvé jsem rodila z pátku na sobotu, tak to bylo v pohodě, ale v týdnu by to bylo smutný....a s těma společnýma sprchama pro čtyři je to nepříjemný-sprchujete se prakticky pořád, nemluvě o tom, že většinou dostanete i projímadlo-a to já teda skoro nedoběhla i když bylo volno-ještěže nosíte pořád vložky :-/ Maminka co se mnou byla na pokoji se dokonce cestou na wc počurala, protože to prostě ty povolený svaly nezvládly....
Jinak díky za číslo, to bude ono, taky si píšu :slight_smile:
3. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie říkali že se jde individuálně pak domluvit na těch návštěvách, ale normálně jsou 15.00 -17 hod.
tak @bureska už pomalu začni studovat jak uzamčít diskuzi :grinning: :wink:
3. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje :grinning: tedy celé dopoledko jsem prospala a teď dočítám..to je novinek :grinning: Super info o nadstard.to tedy oznámím hned v to úterý, že bych ráda :wink: a uvidíme jestli bude volný. Bude to tak jak má ne? Nebudu kvůli tomu stresovat :slight_smile: Je fakt, že jsem s mladším měla nadstan. a bylo to super kvůli pohodlí i návštěvám to jsem rodila v Kadani. Při prvním jsem byla na pokoji s takovou můrou chytrou, která mi děsně lazla na mozek a to jsem lidumil :grinning: Teď to neřeším a uvidím.
TAky jsem zahlédla návrh na uzamčení místnosti :wink: Dobrý nápad :wink: bureska bude kápo :wink: Už jsi psala administrátorce?
Možná, že jsi to už psala jen jsem přehlédla :grinning:
berunka81neboj však oni tě nenechají dlouho přenášet, ohrožovalo by to miminečko, buď v klidu a užívej posledních dnů s bříškem plném miminečka :wink:
3. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska sem na to koukala, tak musela by se založit nová skupina už přímo soukromá a do ní bys nás všechny přidala. Tady tu můžeme nechat běžet kdyby se někdo chtěl třeba ještě přidat :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ty já myslím, že to může admin. na požádání uzamknout. Už jsem to někde zažila v jiné diskuzi. Ale nejsem si stopro jistá
3. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja no uzamknout jo, ale jakože nemůžeš přidávat další příspěvky, což nechceme :grinning:
3. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ajooo aháááá :grinning: já myslela jako, že to bude dál fungovat, ale jen pro pozvané ... :grinning:
3. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek