• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska ja uz mam vse,podedila jsem hodne z rodiny a od holek,vsude samy kluci,jen kocarek a drobnosti:slight_smile: 50je na malinky spis,tak 52 54,par kousku,to maji stejne tak na tyden spis tu 56 a vic:slight_smile:
13. led 2012 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja mam par kousku od svagrove, neco v 50 a neco 56 a 62. Na cestu z porodnice koupim spis 62, at to ma pak jeste na par tydnu. Vcera jsem se byla divat na kocarek a jdu do X Landeru. Sedel mi tak nejak nejvic a za tu cenu mi prijde prijatelnej. Stve me jen ze se dnes u kocarku delaji maly korbicky, tak nam uz asi bude na zime mala...
14. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to víš, je to kombinovaný kočárek :slight_smile: s fisakem tam ty naše lumpiky nedáme :slight_smile: ja jsem pro jane slalom, je sice trochu dražší, ale dostali jsme na kočárek přidáno od babiček.. taky se u vás najednou roztrhl pytel s prachama, všichni se předhánějí kdo na co víc chce dát peněz a co nám koupí, pořád nějaký stary chytrý rady už mě to nebaví, ale všchno jen z přitelové strany, mou rodinu jsem si už srovnala do latě, ale s tou jeho to je problém :(
14. led 2012 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa tak ja muzu pocitat vicemene jen s podporou mych rodicu. S manzelem a tchanama zas tolik ne. Sice nam na vanoce dali obleceni a hraci deku, ale s penezma to vidim blede. Uz i proto sem rozhodla pro x lander, kdyz to dobre pujde, tak ho budu mit tak do 3 let veku malyho a nebudu potrebovat treba ani golfky :slight_smile:
14. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to vam na jednu stranu hodne zavidim,je to hnus, kdyz ti skoro prikazuji, i ohledne vychovy jsem ted jednou nahodila tema,ze zadny velky rozmazlovani si nepreju,tak se mi nenapadne smali do obliceje,ze od ceho jsou pry babicky... Pritel ten jim na to nic nerekne,akorad pak si odeme vyslechne vzdycky kartac...
14. led 2012 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa tak to je taky blby :( Ja budu na materstvi sama. S manzelem uz spolu nejsme...takze mi odpadaji takovy diskuze o vychove, vybave atd. Udelam si to jak ja chci a nikdo mi do toho nebude mluvit.
14. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jejda tak to me mrzi..tak ja si taky budu vychovat podle svyho, to budou jeste hadky,vubec se na to netesim,ale urcite si do niceho mluvit nenecham...co kdyby jsme se domluvili na to kaficko nekdy:slight_smile:
14. led 2012 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa no me uz ani ne, uz sem sama od zacatku tehu, takze sem si zvykla na to, ze veskera rozhodnuti, vysetreni, radosti i starosti jsou vyhradne moje. Ale uzivam si to. Tchan s tchyni se sice snazi, ted ma manzelova rodina tendence mi mluvit do jmena (prcek se precejen bude prijmenim jmenovat po nich), ale my si do toho mluvit nenechame :slight_smile:. Taky prdolu vychovavej jak chces ty, stejne mi prijde, ze chlapi na to nemaji trpelivost :grinning: kaficko by bylo fajn...:slight_smile:
14. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ti nemaji trpelivost na nic :grinning: ten muj trouba nechape nic, prala bych jim zkusit si vsechno cim my prochazime..chytri jak radia.. :slight_smile: a kdy by to slo? Idealni by to bylo ten dalsi tyden :slight_smile:
14. led 2012 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa presne tak :slight_smile:)) Chlapi jsou chlapi. Vse o nich bylo jiz receno a se vsim souhlasim :grinning: ja bych mohla taky ten dalsi tyden..ted po nedeli uz to asi nestihnu. Nechodis treba do predporodniho kurzu do Pomadolu? Ja tam chodim v utery
14. led 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska nechodim nikam, z te me ubohe neschopenky poradne nevychazim,musim obcas nekoho strihnout dokud to jeste jde,i kdyz ted to taky uz moc netrhne... Ten dalsi je mi to zatim jedno jaky den,zatim tam nic nemam:slight_smile:
14. led 2012 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa no to mi povidej, prachy to je hruza. Snazim se setrit a sobe nekupuju nic, ted sem si sice musela koupit tehu kalhoty, uz pres bricho nedopnu gate, ale jinak setrim kde se da. Ja ten dalsi tyden muzu streda az patek :slight_smile:
15. led 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky jsem si koupila jen ryfle na gumu a nejaky tehu gate mam pujceny, ale taky si nic nekupuju, nemam z ceho :slight_smile: tak bud st nebo pa, ct uz nemuzu :slight_smile:
15. led 2012 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa tak muzem treba tu pristi stredu...treba se k nam jeste prida @lucifereeek :slight_smile: Jinak u me dnes byla kontrola ze socialky. Takova hodna a sympaticka pani..nastesti sem byla doma :slight_smile: Ale ja si to nelejznu chodit nekam mimo vychazky
16. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já se k vám ráda někdy přidám, jen nevím jestli teď, zatím chodím do práce, a pak jsem ráda, že se nějak dostanu domu, uvidíme ten příští týden :slight_smile:
tak to aspoň třeba za tebou už nikdo na kontrolu nepříjde, ale člověk nikdy neví :slight_smile: a od kdy do kdy máš ty vycházky?
16. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek vsak uvidis jak na tom budes s casem, urcite se jeste budem domlouvat, myslim, ze cim vic nas bude tim lip :slight_smile: Ja mam vychazky od 13 do 19. Dnes uz nejde neomezene, jsou jen 6 hodin denne vychazky a po 19 h se musi byt doma. Pry se to vztahuje i na vikend, ale nevim, jestli kontroly chodi i o sobote a nedeli. Kazdopadne sem radsi doma, clovek nikdy nevi :sunglasses:
16. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ok budu se tesit :slight_smile: tak to je dobre,me zatim nic..ale stale cekam cekam.. Ja mam vychazky az od2,ale zrovna jdu na ocni tak ve2bych mohla byt nekde na meste..a kam zajdem :slight_smile:
16. led 2012 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa tak treba nekam do cukrarny? :slight_smile: Treba do Opery nebo do Mahlera? Treba ti kontrola ani neprijde :wink: U me pani byla tak minutu. Jen mi dala do papiru o neschopence datum a cas navstevy a zas sla
16. led 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to bych se vubec nezlobila, ale tak jeste maji 2mesice, moc casu :slight_smile: tak Opera??
17. led 2012 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja cekam jeste dalsi kontrolu, neverim ze u jedne to skonci :slight_smile: Tak jo, tak pristi tyden ve stredu u Opery. Sem trochu nachcipana, tak snad me to neskoli do pristiho tydne :(
18. led 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska sestrence prej prisli 4x a naposledy den pred nastupem na materskou... :slight_smile: tak se hlidej je to ted naprd marodit, skoro nic nemuzes na ulevu..me uz to nastesti pustilo, prolezela jsem vanoce..no az na vecne ucpanej nos..to se me drzi jak kliste, ale prej je to v tehu normalka.. :frowning2:
18. led 2012 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa 4X? to je mazec :slight_smile:)) ale ja to taky tak nejak cekam...den pred materskou je to docela sprosty :slight_smile: Jo je to naprd s nachlazenim...ja byla nemocna v listopadu a bylo to hrozny, fakt sem byla mimo, bolel me celej clovek, dychani byl problem...snazim se pit cajicky a vitaminy, tak snad to vykuryruju. Kdybych mohla tak si lupnu na vypaleni panaka slivovice a hned by bylo po nachlazeni, to mne vzdycky pomohlo...no ale ted to nejde :slight_smile:
18. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no to jj, slivovice je celkem ostra.. :slight_smile: skoda ze neni tak ucinny hlt vinka nebo pivka :slight_smile:
18. led 2012 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ahojky musíme ten zítřek přesunout na jindy, autíčko se mi pokazilo, tak to musím zítra s taťkou oblitat :( a co ty jsi na tom líp nebo tě to úplně porazilo...
24. led 2012 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ahoj, tak to nechame na jindy. Ja sem jakztakz zdrava, ale musim jit neplanovane zitra odpo k doktorce...mam zvysenou hladinu cukru v moci...ja mam proste porad neco
24. led 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jejda tak ať to dobře dopadne :slight_smile:
25. led 2012 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa diky....nakonec jdu uz i na glukozovy zatezovy test...uz jsi na tom byla??
25. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska zatim ne, je to prej nepovinny, sestřička z gyndy mě tam žene, ale doktor zatím nic neříkal tak uvidíme co mi v út řekne tentokrát :slight_smile: je to prej pěkně hnusny...
26. led 2012 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ted jsem se z tama vratila, docela se to dalo...myslela sem ze to bude horsi
26. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa je to od r. 2009 povinný, taky jsem si myslela že ne, ale holky mi řekly že jo, a i na netu to tak psali :slight_smile: mělo by se na to jít 24-28tt
@bureska tak teď ještě aby i výsledky byly ok, taky jdu, přesně za 4týdny.
27. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek