• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
3. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jdu uvařit oběd :grinning: to brzy co? Jenže já dlouuuho hajala :grinning: a tatínek kuře na paprice neumí :grinning: To bude raz dva :wink: Pak juknu na Oriflame a něco si objednám :grinning: Musím se obdarovávat za tu dřinu těhotenskou :grinning: Tak zatím pááá
3. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickomaja já mám ještě z neděle řízek a brambor, ale jaksi ani nemám hlad.
3. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to znám, teď taky nějak nemívám skoro vůbec hlad...
3. dub 2012 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska je to tak jak říká lucifereek, musí se vytvořit nová diskuze. Taky jsme to s holkama na jiné diskuzi nedávno řešili :slight_smile: A s tím focením máš úplnou pravdu, já bych s týdenním mimčem taky asi nikam do ateliéru nechodila. Sama jsem se teda ty první týdny po porodu necítila na nějaké promenování ve společnosti a byla jsem ráda, že si na sebe doma pomalu zvykáme.
@lucifereek ty záchody jsou sice blbé pro 4 lidi, ale nestalo se mi, že by mi tam třeba někdo vlezl když neměl. Ono tožiž jak je někdo v oné místnosti, tak v obou pokojích svítí takové světlo jako signál pro obsazeno
Ty návštěvy trošku upravili, myslím, že to bývalo už od 14ti hod. Ale tenkrát nám říkali, že není problém, aby tam s námi partner byl v podsttě po celou dobu i mimo návštěvy, kromě vizity teda, že ho určitě nikdo vyhazovat nebude. Ale je fakt že by mi to asi bylo blbé, aby tam se mnou vysedával celé dny, vůči ostatním maminkám.
Myslím, že ten nadstandart se zareservovat nedá, prostě buď je volný a nebo ne, nebo říkali v porodce něco jiného? Já bych taky brala nadstandart už z toho důvodu, že za mnou bude chodit manžel i s dcerkou a to si jaksi na chodbě neumím představit :slight_smile: Ale je fakt, že jsem tenkrát ležela s jednou fajn maminkou a bylo příjemné si popovídat s někým, kdo zrovna řeší podobné věci. Ale bohužel můžete natrefit na nějakou protivnou babu a je po pohodě...
3. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paffi však já neříkám že ti tam někdo vleze, ale že je to dost blbý, že někdo se tam koupe hodinu a ty se můžeš klidně pos.... :slight_smile: ne neříkali, buď je volný nebo prostě není. Zarezervovat dopředu to nejde, když nevíš kdy budeš rodit :slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa no nakonec jsem to teda snědla, cos měla dneska ty?
3. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek souhlasím, blbý to určitě je. Obzvlášť, když dostaneš ráno čípek aby ses vy.... Mě bylo tak trapně za ty zvuky, ale co chceš dělat :grinning:
3. dub 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
@slunickomaja
Holky díky za povzbuzení :slight_smile: zítra jdu do FN na kontrolu tak dám vědět jak jsem dopadla.
Venku je krásně tak se jdu projít ( ikdyž už to není lehké) snad tomu trochu pomužu :wink:
3. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berunka81 ještě počkej do zítřka, to budeš mít krásné datum :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie taky jsem si říkala. Tak do zítřka to myslím ještě vydržim, ale dýl už ne :wink:
3. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek no ráno nic jen čajík pak jsme jeli vyřizovat pracák matriku a KTG a přítel měl chuť na meka, tak jsem nemusela vařit a dala jsem si tam jednoho cheesee a teď jsem si ohřála polívku s rohlíkem, ale zítra to snad trošku napravím, přítel si naporučil karbanátky s kaší a mám na ně celkem chuť :grinning:
3. dub 2012 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě povečeřela to mé kuře na paprice, neodolala jsem :grinning: mňam :grinning: Klucí si přidávali jak jim chutnalo, mají to moc rádi. Jen tatínek říká blééé :grinning: tak tomu jsem kus kuřete upekla :wink:
Jinak jak to tedy bude s tím uzamčením? Už se něco ví?
berunka81 držím pěstičky ať kontrola dopadne skvěle :wink: Určitě dej vědět :wink:
3. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa tedy tys opravdu miminko dnes šidila :slight_smile: To koukej opravdu napravit :slight_smile: Si vzpomínám, že když jsem přijela do porodnice se synem v domněnce, že už jdu rodit :grinning: tak sestra se mě ptala jestli jsem měla ten den teplé jídlo a já jí řekla, že jen polévku...ta mě tak dořvala až jsem se málem rozbrečela a to byl chlap se mnou. Prý co se divím, že mám kontrakce :unamused: Nechápu dodnes jestli to opravdu má souvislost, ale teď fakt mimí nešidím a i když hlad nemám tak si alespoň trošinku toho jídla dám :slight_smile:
3. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa mňam tak karbenátky bych si taky dala :grinning: :slight_smile:
@slunickomaja Lenka tady teď není, tak až příjde, tak nám dá určitě vědět, co s tím uzamčením, že? @bureska
3. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunickomaja bez chuti už jsem tak týden dva, ale snažím se jíst i kyž nemám hlad, vím že to není zrovna 2x dobrý, ale dnes to fakt nějak nešlo, ani ten cheese mi nechutnal, ale polívečka byla dobrá, možná to ještě doženu aspoň nějakou zeleninkou, mám na něco konečně chuť a hlavně si dám č.pivečko na to mám strašnou chuť :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa Tu nechuť taky občas mívám a nevím čím to je..pak mě zas pro změnu chytne žravá a nevím kdy přestat :grinning: A s tím pivkem...tos mi tedy udělala chuť :grinning: mám sliny jako bernardýn :grinning:
3. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek nooo asi jooo nooo nevím která je Lenka :grinning: znám jen nick :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek to je taky zvlastni...proc nemuze byt u kazdyho boxu sprcha a zachod. Uz vidim jak s hekanim a s kapackou se budu belhat na zachod :slight_smile:
Co se tyka uzamsceni mistnosti tak sem psala adminovi stranky, tak uvidime co napise :slight_smile:
Kdyztak zalozime novou, ale nevim, jak se uzamyka. O tom sem se v pravidlech nedocetla, nebo sem to prehlidla

@slunickomaja Lenka sem ja :slight_smile: uz sem psala adminovi co delat, tak snad napise co a jak.

@garfie prave kvuli tem navstevam bych taky chtela ten nadstandart, ale nedelam si iluze ze bude volnej :slight_smile: Ten zachod a sprcha je taky neprijemny, ale snad se to da zvladnout. Nejsou treba zachody jeste na chodbe pro navstevy? Kdyz by to bylo akutni jak u te maminy cos psala :slight_smile:
4. dub 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa to je zvlastni, ja mam hlad ze bych na posezeni snedla pul prasete :grinning:
4. dub 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska hmm, pokud si vybavuju, tak na chodbě žádné společné záchody nejsou, ale možná se pletu. Fakt je, že po tom porodu je to takové vyhrocené, svěrače nefungují jak by měly a mít wc po ruce se hodí :-/ I když já teda měla opačný problém než většina-abych se vyčurala, musela jsem si zároveň na ruce pouštět studenou vodu!!!
A i tak to byl boj...
4. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie tak to je blby :( no treba budem mit porod a vse kolem v pohode :wink: Tak ono i zalezi jestli porod probehl bez nastrihu nebo s nastrihem ne? Slysela sem ze holky co rodily bez sly ze salu kolikrat i po svych a zadny problemy pak nemely
4. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ale raději s tím nepočítej :sunglasses: Taky doufám, že tentokrát to bude v pohodě.....a hlavně, pokud nejsou komplikace-ony se ty tři dny dají přežít na normálním pokoji-není to žádný psycho a obě maminky mají svých starostí dost. Problém třeba taky je, když tě (a tvoje mimi) budí to druhé miminko-ale pokud nejsi (nebo nenarazíš) na konfliktní typ, tak to prostě obě přežijete.....
4. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@garfie taky pocitam s horsim :slight_smile: znam se....pokud jde neco slozite, tak se to tyka vzdy me :grinning: Ja si myslim ze se ty 3 dny daji prezit. Ja konfliktni typ nejsem a co my vime, treba se potkame na pokoji s nejakou mamcou tady z diskuze :slight_smile:
4. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Tak to by bylo bezva :slight_smile: A co se týká problémů, myslím že na tohle těhotenství už sis je vybrala, takže pohoda :slight_smile:
4. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@garfie co sem se divala na terminy tak je mame hodne i dost podobne....s tema problemama sem si to taky rikala, ale nejak to dopadne...hlavni je mit prcka u sebe a to ostatni neni ani tak dulezity...
4. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska jééé tak to joooo tak Ahoj Lenííí :slight_smile: Tak jsem zvědavá co ti admin odpoví :wink: Já jsem Marie :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásný sluníčkový den, přeji :slight_smile:
Vy máte šanci se sejít v porodce :slight_smile: To já se z žádnou z vás asi nesetkám :frowning2:
4. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja ahoj Maru :slight_smile: tak holcicka se bude jmenovat po tobe jo? :slight_smile: To je hezky jmeno...bratranec ma ted taky cerstvou Marusku. Admin mi jeste nenapsal...ja sem zkousela jak se zaklada nova mistnost, ale nic o zamceni tam nebylo, tak nevim jak se to dela, mozna to muze udelat jen admin
4. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja co vis :slight_smile: Muj tchan je gynekolog a ten mi pred tydnem rekl, ze rodim za 3 tydny...ted uz vlastne ani ne za dva. Podle nej to ma vychazet v tydnu od 16. dubna :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek