• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
Holky, nejvíc prý na termín sedí ultrazvuk z 12. týdne-a u prvního dítěte mi to teda vyšlo o den! Ale teď sice fotku z té doby mám-ale bohužel žádný předpokládaný termín porodu tam není :frowning2:
Já ale s dřívějším porodem počítám-tak někdy po velikonocích bych si to střihla :wink:
4. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska No jasan po mě se bude jmenovat :slight_smile: Nám se "Marie" moc líbí :slight_smile:
To uzamčení může jen admin to už někde psala nějaká holčina. Tak ty máš tchána Gynekologa? Tak to máš čupr péči co? Tak, že bychom měli šanci se potkat v porodce? :grinning: Uvidíme tedy :grinning:
4. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garfie Jééé tak, že bychom se taky sešli? :grinning: Holky to by byl ale mazec, kdybychom se tam na konec sešli všechny co? To by byla ale velká náhodička :grinning:
4. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja je to hezky jmeno :slight_smile: ja sem na holcicku ani nemela vybrane, tak nejak sem od zacatku tusila ze to je kluk. A Jachym je moje srdecni zalezitost uz xx let :slight_smile: Takze pro me jasna volba - snad me za to jednou neukamenuje :slight_smile:
No ja mam tchana gynekologa, tchyni taky a radsi se neptej cim je manzel :angry: Ale jo, tchan s tchyni se o me staraji ukazkove. Tchan se dokonce nabidl ze by byl u porodu, kdyz se cuka manzel :grinning:
No jestli se tchan trefil, tak bysme se tam mohly potkat :slight_smile: U moji svagrove se trefil s terminem hned dvakrat...
4. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska však musíš si najít na soukromé místnosti a tam ji založit, a pak tam máš kolonku kde nás všechny přidáš :slight_smile:
4. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek jo taak, tak uz to chapu :slight_smile: tak ja to jdu teda zalozit
4. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky tady to je, mely byste tam mit vsechny pristup
Holky těhulky z Olomouce - soukromně
4. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Jáchym je zvláštní a hezké jméno :slight_smile: Neříkej, že manža je taky gynekolog :grinning: :grinning: :grinning: Tyjo tak závidím, že budeš a máš takovou péči :wink: Tak bylo by fajn, kdyby jsme se tam potkali :grinning:
4. dub 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja tak uz to tam frci :slight_smile: Jachym je takovy neobvykly, nema ho kazdej a to se mi prave libi.
4. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky z kontroly. Zatím to na porod nevypadá ( a to jsme se s manželem včera tak snažili :slight_smile: ) prý jsem zdravá tak nevidí problém proč bych nemohla těch 10 dní přenášet. No snad to bude ješťe letos :wink: Když jsem tam slyšela plakat ty miminka tak se mi chtělo brečet, ale nedá nic dělat musím čekat...
4. dub 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak taky mívám žravky :slight_smile:
Holky, kterým termínem se řídí vaši doktoři, podle MS nebo podle UTZ, nebo tím, který je dřív...??
4. dub 2012 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa jsi se spletla v diskuzi, že? :grinning: Jako, že už jsme v té uzamčené :grinning: NO u mě se řídil můj gynekolog termínem podle UTZ a v nemocnici zas podle MS. Tak nevím jak to brát. NA genetice mi řekli, že se mám řídit ultrazvukem :slight_smile: TAk pak si vyber :grinning:
4. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stěhuji se do Olomouce a hledám kamarádky na kočárkování a povídání :slight_smile: Můžu se k Vám přidat? :slight_smile:
15. kvě 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendulka25 Jasan :slight_smile: Můžeš sem nebo do naší soukromé-napiš buresce (@bureska) :slight_smile:
15. kvě 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 Ahoooj šup k nám :slight_smile:
15. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem z okolí olomouce a hledám hěhulku co by na tom byla podobně jako já... :slight_smile: Zdilení starostí v těhu i po porodu... najdu?? :slight_smile:
11. kvě 2015 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Ahojky. Ráda bych se jako olomoucká těhulka přidala do vaší soukromé diskuze. :slight_smile:
18. kvě 2015 ve 12:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melien
@anvinka AHOJ HOLKY:slight_smile: JSEM SICE NA ZAČÁTKU, ALE TAKY BYCH RÁDA POTKALA MAMINKY Z OKOLÍ OL.:slight_smile:
12. čer 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrasek009 Ahojky, to nevadí... já ráda poznám nové maminky. mám kamarádky co už maji starší děti a bylo by fajn mit v okoli někoho tak nějak podobně..:slight_smile:
12. čer 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melien JÁ UŽ MÁM TAKY JEDNOHO PRCKA PRÁVĚ:slight_smile: SNAD NEVADÍ ;) BUDE MÍT 30.8. 4ROKY
12. čer 2015 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrasek009 Ne to rozhodně nevadí, já mám děti ráda a rada chodím ven s něma na procházky..:slight_smile: A jak probíhá tvoje druhé těhu...:slight_smile: zatím žádné komplikace?? a co první prcek???
12. čer 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrasek009 ahojky, ja jsem sice jeste uplne na zacatku - 12 tt, ale taky bych se rada pridala:slight_smile:..take uz jednoho prcka mam, dvouleteho synka.
20. srp 2015 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak nám to tu utichlo:D
13. pro 2015 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek