Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

Ahoj holky, najde se tu nejaka tehulka z Olomouce na pokec a pozdeji i na prochazky s kocarkem? Ja jsem ted ve 12. tydnu a termin mam v kvetnu 2012 Rada bych k sobe nasla kamaradku, ktera taky ceka miminko.Ve dvou a vice se to lepe tahne 🙂
garfie
4. dub 2012
Holky, nejvíc prý na termín sedí ultrazvuk z 12. týdne-a u prvního dítěte mi to teda vyšlo o den! Ale teď sice fotku z té doby mám-ale bohužel žádný předpokládaný termín porodu tam není 😞
Já ale s dřívějším porodem počítám-tak někdy po velikonocích bych si to střihla 😉
slunickomaja
4. dub 2012
@bureska No jasan po mě se bude jmenovat 🙂 Nám se "Marie" moc líbí 🙂
To uzamčení může jen admin to už někde psala nějaká holčina. Tak ty máš tchána Gynekologa? Tak to máš čupr péči co? Tak, že bychom měli šanci se potkat v porodce? 😃 Uvidíme tedy 😃
slunickomaja
4. dub 2012
@garfie Jééé tak, že bychom se taky sešli? 😃 Holky to by byl ale mazec, kdybychom se tam na konec sešli všechny co? To by byla ale velká náhodička 😃
bureskaautor
4. dub 2012
@slunickomaja je to hezky jmeno 🙂 ja sem na holcicku ani nemela vybrane, tak nejak sem od zacatku tusila ze to je kluk. A Jachym je moje srdecni zalezitost uz xx let 🙂 Takze pro me jasna volba - snad me za to jednou neukamenuje 🙂
No ja mam tchana gynekologa, tchyni taky a radsi se neptej cim je manzel ]-( Ale jo, tchan s tchyni se o me staraji ukazkove. Tchan se dokonce nabidl ze by byl u porodu, kdyz se cuka manzel 😃
No jestli se tchan trefil, tak bysme se tam mohly potkat 🙂 U moji svagrove se trefil s terminem hned dvakrat...
lucifereeek
4. dub 2012
@bureska však musíš si najít na soukromé místnosti a tam ji založit, a pak tam máš kolonku kde nás všechny přidáš 🙂
bureskaautor
4. dub 2012
@lucifereeek jo taak, tak uz to chapu 🙂 tak ja to jdu teda zalozit
bureskaautor
4. dub 2012
holky tady to je, mely byste tam mit vsechny pristup
Holky těhulky z Olomouce - soukromně
slunickomaja
4. dub 2012
@bureska Jáchym je zvláštní a hezké jméno 🙂 Neříkej, že manža je taky gynekolog 😃 😃 😃 Tyjo tak závidím, že budeš a máš takovou péči 😉 Tak bylo by fajn, kdyby jsme se tam potkali 😃
bureskaautor
4. dub 2012
@slunickomaja tak uz to tam frci 🙂 Jachym je takovy neobvykly, nema ho kazdej a to se mi prave libi.
berunka81
4. dub 2012
Tak jsem zpátky z kontroly. Zatím to na porod nevypadá ( a to jsme se s manželem včera tak snažili 🙂 ) prý jsem zdravá tak nevidí problém proč bych nemohla těch 10 dní přenášet. No snad to bude ješťe letos 😉 Když jsem tam slyšela plakat ty miminka tak se mi chtělo brečet, ale nedá nic dělat musím čekat...
silvuskaaa
4. dub 2012
@bureska tak taky mívám žravky 🙂
Holky, kterým termínem se řídí vaši doktoři, podle MS nebo podle UTZ, nebo tím, který je dřív...??
slunickomaja
4. dub 2012
@silvuskaaa jsi se spletla v diskuzi, že? 😃 Jako, že už jsme v té uzamčené 😃 NO u mě se řídil můj gynekolog termínem podle UTZ a v nemocnici zas podle MS. Tak nevím jak to brát. NA genetice mi řekli, že se mám řídit ultrazvukem 🙂 TAk pak si vyber 😃
wendulka25
15. kvě 2012
Ahoj holky, stěhuji se do Olomouce a hledám kamarádky na kočárkování a povídání 🙂 Můžu se k Vám přidat? 🙂
garfie
15. kvě 2012
@wendulka25 Jasan 🙂 Můžeš sem nebo do naší soukromé-napiš buresce (@bureska) 🙂
slunickomaja
15. kvě 2012
@wendulka25 Ahoooj šup k nám 🙂
melien
11. kvě 2015
Ahojky holky, jsem z okolí olomouce a hledám hěhulku co by na tom byla podobně jako já... 🙂 Zdilení starostí v těhu i po porodu... najdu?? 🙂
anvinka
18. kvě 2015
@bureska Ahojky. Ráda bych se jako olomoucká těhulka přidala do vaší soukromé diskuze. 🙂
petrasek009
12. čer 2015
@melien
@anvinka AHOJ HOLKY🙂 JSEM SICE NA ZAČÁTKU, ALE TAKY BYCH RÁDA POTKALA MAMINKY Z OKOLÍ OL.🙂
melien
12. čer 2015
@petrasek009 Ahojky, to nevadí... já ráda poznám nové maminky. mám kamarádky co už maji starší děti a bylo by fajn mit v okoli někoho tak nějak podobně..🙂
petrasek009
12. čer 2015
@melien JÁ UŽ MÁM TAKY JEDNOHO PRCKA PRÁVĚ🙂 SNAD NEVADÍ 😉 BUDE MÍT 30.8. 4ROKY
melien
12. čer 2015
@petrasek009 Ne to rozhodně nevadí, já mám děti ráda a rada chodím ven s něma na procházky..🙂 A jak probíhá tvoje druhé těhu...🙂 zatím žádné komplikace?? a co první prcek???
susan84
20. srp 2015
@petrasek009 ahojky, ja jsem sice jeste uplne na zacatku - 12 tt, ale taky bych se rada pridala🙂..take uz jednoho prcka mam, dvouleteho synka.
petrasek009
13. pro 2015
holky tak nám to tu utichlo😃

Začni psát odpověď...

Odešli