• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
autor
@lucifereeek ja taky myslim ze to je povinny, ale ja bych na to sla ikdyby nebylo, jdu vsude kam me doktorka posle. Radsi. Ten screening pry povinnej neni, ale lepsi tam jit, nez se pak do porodu bat jestli je vse tak, jak ma. Vysledky snad budou v poradku, pry se to resi dietou anebo lekama, nevim, radsi sem to nezjistovala...tak za mesic budu drzet pesti at to dobre dopadne :slight_smile:
27. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska o lécích jsem neslyšela, vím jen o dietě. Já taky jdu na všechno na co mě pošlou. :slight_smile:
27. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja nevim co na to je, ja sem se radsi neinformovala...to bych resila az by to bylo aktualni. Nechci se zbytecne stresovat :slight_smile: Ja myslim ze je lepsi na ty kontroly chodit, at je mimco pod kontrolou...
27. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
@bureska
tak uvidím v úterý co a jak, když mě pošle tak půjdu, pro malyho udělám cokoli, abych věděla, že je zdravoučkej :slight_smile: už se nemůžu dočkat až ho budu mít doma :slight_smile:
28. led 2012 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa tak se zitra drz, mne to prislo ze to nic neni, blby je na tym akorat to dvouhodinovy cekani mezi tema dvema odberama, tak si kdyztak vem neco na cteni :slight_smile:
30. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to jsou celkem tři odběry ne? nalačno, po hodině, po dvou hodinách, kdes byla na těch odběrech? já jdu k tržnici dole do laboratoře....a pít třeba čaj můžeš?
30. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja sem byla taky u trznice. Oni mi vzali krev na lacno, za pul hodiny mi dali vypit takovou sladkou vodu a za dve hodiny po vypiti me pichli znova. Pak sem mohla jit. Ja sem radsi rano nic nepila, jen sklenici vody. Sestra mi pak rekla at mezi tema odberama nic nejim ani nepiju, ja sem radsi uz nepila ani rano doma.
30. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak tím líp, že jen 2x :slight_smile: na kolik si tam šla? já jdu napřed na kontrolu ke svému dr. na 7.30 a pak mě tam pošle, doufám, že tam nebude moc lidí.
30. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska a co ti říkala dr. na tu zvýšenou hladinu cukru v moči?
30. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja sem tam byla pred 7, ale neboj, cekat dlouho nebudes, sestricka jednou za cas vyleze a zepta se kdo jde na glykemickou krivku a vezme ho bez ohledu na to poradovy cislo. Byla tam jedna tehotna co prisla hodne po mne a na ten prvni odber si ji zavolali prakticky hned jak prisla. No doktorka mi dala zadanku i na dalsi vysetreni z moci a taky nejaky podrobny z krve a ted mi volala ze to bylo vse v poradku. Tak asi jen chyba pri odberu
30. led 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska a to z té moči ti zjistili při běžné kontrole na gyndě? jak dávájí ten papírek do moči? no tak hlavně, že ti vyšlo vše ok, tebe furt s něčím straší :slight_smile:
30. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no prave na bezne, z toho papirku mi to zjistili asi pred 5 tydnama, tam sem mela zvysenou bilkovinu, krev a ketony, ale ty tam pry jsou kdyz je clovek lacnej vzdy. Tak mi delali dalsi test jeste ten den v ordinaci a byla tam jen bilkovina a ty ketony. Nevim co to bylo s tou krvi. Radsi me poslala na odbery na polikliniku, a byl tam pro zmenu cukr. Takze minulej tyden znova a uz to bylo OK. Je ale fakt, ze sem si vecer pred tim prvnim odberem na poliklinice dala buchtu s kakaem, tak jestli proto tam byl cukr...je to mozny. No ja uz chci mit to tehu za sebou, to je u me taky furt neco :slight_smile:
30. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ty jo, dneska už 28tt :slight_smile: jj, určitě to bude vše už ok :slight_smile:
@silvuskaaa tak jak dopadla kontrola, vše ok? poslali tě na tu cukrovku? :slight_smile:
1. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no leti to, dneska sem se divala na pocitadlo tady na koniku a mam termin za 91 dni. Hruza...ale uz se na drobka tesim :slight_smile: uz porizujes vybavicku? Ja uz neco malo nakupuju
1. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, já taky už sem tam něco koupím :slight_smile: ale spíš takové ty menší věci :slight_smile: oblečení, pár hraček, dudlík, ubrousky, nějakou kosmetiku, pár plinek, atd. :slight_smile:
1. únor 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
@bureska Všechno ok krásně rostem, srdíčko bije moc :slight_smile:) neposlal mě nikam, že u mě není zatím potřeba ..
1. únor 2012 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja uz taky kupuju, ale ja spis 62, mne se zda ta 56 strasne malicka, ikdyz par kousku taky mam, ale takovy ty hezci veci mam uz vetsi, si rikam ze v sestinedeli stejne nikam moc chodit nebudem, tak at pak delame paradu v tech vetsich :slight_smile: No kdyz to bude prcek, tak jeste dokoupime v prubehu ty malinky :slight_smile:
A jinak u tebe vse OK??? Doufam ze jo

@silvuskaaa tak to je fajn...mne posila vsude, ale nevadi mi to...dokonce mi rikala ze ten test na cukrovku je povinnej, ale nevim
1. únor 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jo celkem je to ok :slight_smile: já mám taky spíš větší velikosti, ale i tu 56 mám :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky jsem byla všude,krom té cukrovky, prej je to od25let povinný do těch 25 jen když se jim něco nezdá nebo je tam nějaký podezdření, třeba se to za 14dní změní, ale snad ne a zůstane všechno v pořádku tak jak zatím je :slight_smile:) už bych to,ale chtěla mít všechno za sebou a užívat si prďolky doma
1. únor 2012 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa a tobě je vlastně kolik? :slight_smile: podle té fotky vypadáš na hodně mladou maminku?! :grinning: :slight_smile:
1. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak to sme na tom stejne...ja stejne nevim kolik toho tak potrebuju...aby toho nebylo zbytecne moc anebo malo...

@silvuskaaa jo aha, ja myslela ze to neni omezeny vekem...mne stejne doktorka rikala ze aby to bylo prukazny na 100%, tak by se ten test musel opakovat aspon 2x behem druhyho a tretiho trimestru
1. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak hlavní je když máš nějaký základ, pak si myslím, že časem poznáš, jestli to stačí nebo ne a není problém to jet koupit.
1. únor 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja sem dostala v kurzu seznam vybavicky, mne se to zda akorat, svagrova mi tvrdi ze to je malo...kazdopadne to nebudu prehanet :slight_smile: Stejne z toho ti prckove brzou odrostou
1. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ono hodně záleží, jestli se třeba prokaká skrz plenku často, nebo třeba bude hodně ublinkávat, to budeš pořád jen převlíkat a prát, ale pokud ne, tak asi stačí ta standartní výbava, jak se všude uvádí.
1. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek prave, o tomhle sme se bavily vcera se svagrovou...to chce pak doladit az bude prcek doma...dopredu je asi zbytecny nejak moc ty nakupy prehanet
1. únor 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to jsem,je mi 20, ujalo se mě to nejak rychle, ale já jsem ráda, dělala jsem chůvu tolika dětem, že to ani nespočítám, na některý jsem i zapoměla :grinning: takže teď se fakt moc teším na to svoje :slight_smile:)
3. únor 2012 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek nejlepší je mít fakt od všeho pár kousků a pak přikoupit podle toho jak to dítě zvrací nebo slintá a pak při dokrmování jak jsme my maminky šikovný a pohotový :slight_smile:
3. únor 2012 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek
@silvuskaaa holky ja chodim nakupovat do Kik, je to u Kauflandu jak je urad prace...maji tam pekny kousky za slusny penize. Koupila sem tam peknou bavlnenou mikinu za 80 korun
4. únor 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska ahoj, já byla teď taky v kik ale u penny marketu, David si potřeboval něco vyřídit s autem, tak abych nečekala, tak mě tam hodil, taky jsem si koupila pár věcí, některé věci jsou pěkný a za dobrou cenu :slight_smile:
5. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tam sem uz taky byla, myslim ze se tam da najit par dobrych kousku za prijatelnou cenu. Kdyz totiz jdu do H&M nebo C&A tak se mi protaci panenky nad tema cenama :slight_smile:
5. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek