• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska jj, to určitě, ale taky tam jsou občas "akce" :slight_smile: já teď koupila i v lidlu kočičkový kabátek (bílý) za 149 Kč, ale fakt pěknej :slight_smile: takže jsem vždycky ráda, že koupím něco pěknýho a za celkem dobrý peníze :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek to jo, musi se to vychytat. Ja v H&M v patek koupila overal na spani a z darma sem k tomu dostala svetr :slight_smile: V tom Lidlu sem se divala taky, ale uz to bylo prebrany, tak sem nekoupila nic :(
5. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska pokud něco chci z lidlu, tak to jezdím tam jak je bohemka jestli víš, v těch dvou ostatních nikdy už nic není, tak jsem jela přímo tam a všechno co jsem chtěla z letáku měli :wink: ale nevím jestli je to tak vždycky :slight_smile:
5. únor 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja jsem byla na velkomoravske a uz to bylo prebrany...ale tak snad jeste budou nejaky akce
5. únor 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek mrkněte i na aukro, zadari se tak koupit hromada obleceni za par korun, sice pouzitych, ale ty mrnata to nemaji jak znicit a jsou tam prevazne hadriky znackovy
http://aukro.cz/listing.php/search?sg=1&string=set+obleceni&category=17426
6. únor 2012 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa mam par pouzitych, svagrova a jeji kamosky to toci mezi sebou za babku...nektery se mi podarilo sehnat pekny, za dobry penize...ale hodne jich je taky sepranych a vytahanych nebo se skvrnama od zvratku...chce to spis videt na zivo...
6. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa
@bureska já mám nějaké věci z mimibazaru, jak říkáš, některé jsou jak nové, některé už nošenější se žmolkama ale bez fleků, ale na doma stačí. A pak mám od švagrové použité, ale to až od jednoho roku. Jinak souhlasím s tím, že se dá vybrat i z těch použitých, hodně věcí je jak nových, jsou oblečené třeba párkrát, mimčo z toho rychle vyroste :slight_smile: Takže mě použité nevadí, ale samozřejmě chci mít i nějaké nové oblečení :slight_smile:
6. únor 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek mne to pouzity a i flekaty taky nevadi nejak zvlast, na doma dobry...pres svagrovou sem sehnala i obleceni co bylo jak rikas pouzity parkrat a je za pulku jak novy. Ted jsem u ni koupila mikinu z Benettonu za 110 korun, myslim ze v Benettonu by stala o moc vic. Tam ani nechodim se divat :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak beneton ani nevím kde je :slight_smile: a jiné věci než oblečky už nějaké máš? :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja vim o jednom v OC Hana, ale jestli tam je i detsky, to nevim. Mne o znacku nejde, ale ta mikina byla moc hezka. Ja mam jinak dupacky, overalky na spani, bodycka, mikinku, svetrik. Nejaky tricka, teplacky, ponozky, cepicky. Moc toho kupovat nechci. Takovou tu zakladni vybavu mam. Co mas ty za oblecky?
7. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska mě taky o značku nejde :slight_smile: já mám bodýčka, overálky, polodupačky, košilky, rukavičky, mikiny, tepláčky, jedny ponožky a jedny punčocháče :slight_smile: no já se ptala ale právě, co máš kromě oblečení, jestli teda už něco :slight_smile: já jen spací pytel, kosmetiku, vlhčené ubrousky, pár hraček, 1 dudlík, osušky a pár plinek barevných.
@silvuskaaa taky už máš něco koupeno kromě oblečení? já si pořád říkám, že do toho 30tt je s tím ostatním čas, tak snad ano :sweat_smile:
8. únor 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek mam hracku do kocaru na poveseni a jednu nad postylku. Pak sme od Jeziska dostali hraci deku a vibrujici kresilko. Jinak nemam nic. Jo krem na opruzeniny :slight_smile: Taky si jeste rikam ze je cas, ale uz bych se do toho chtela pustit. Napred ale chci vymalovat pokojicek a koupit nabytek, pak to ostatni. At se ty veci muzou rovnou ukladat do skrini. Ty uz mas nachystanej pokojicek, postylku, prebalovak a tak?
8. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ne ne, právě že nemám ještě vůbec nic :slight_smile: postýlku budeme mít stejně zatím v ložnici, jen jsem se zatím koukala co by se mi líbilo, a vybrala jsem si toto: http://www.sambaby.com/16332-detske-pokoje/27169-detsky-pokoj-safari-klups/?run=0 ale jen tu skříň, přebalová a postýlku, asi se tam pak někdy skočím podívat jak to vypadá naživo, a když tak objednáme, kočárek mám vybranej TAKO tenhle: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-warrior/warrior-piratz/kocarek-warrior-warrior-piratz-3-600.html ale taky jsem ještě neviděla na živo. :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ten nabytek sem v sambaby videla, taky se mi libi. Ale ja nakonec budu kupovat v Ikei z tehle rady postylku a prebalovak http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00118815/ a pak skrin, komodu a regal na hracky taky z Ikei...a kocarek uz teda mam x ladner v tomhle barevnym provedeni http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2589825
8. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky jsem napřed měla vybraného x landera ale v barvě ametyst, ale mě vadí, že to nejde přendat jak po směru tak do protisměru, tak jsem nakonec vybrala jiný :slight_smile: jinak je ten kočárek moc pěkný. :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja sem si rikala ze ten prcek bude stejne chtit videt na cestu a ne na mne...uvidim na neho tim okynkem ve strese. Na ten Tako sem se taky divala, majit ho i tam jak sem kupovala x lander. Je to tom jak je Timpo. Maji tam velky vyber a pani prodavacka poradi, predvede, ukaze. Dokonce je tam moznost uschovy az do porodu a v pripade porouchani zdarma pujci po dobu opravky stejny kocarek.
8. únor 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj na jejich stránky jsem taky narazila a koukala co tam mají :slight_smile: ale tako jsem tam právě nenašla :slight_smile: ale jestli jsi ho tam viděla :slight_smile: no právě malé děti chcou koukat na maminku, - mi bylo řečeno, že se začínají dívat jakoby na okolí až tak kolem 1roku, ale nevím nemám s tím zkušenost. :slight_smile: to poznáme až budem jezdit :grinning:
8. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek aha...mozna sem ho videla u toho sambaby. Mne se to mozna plete, uz sem toho objezdila pomerne hodne nez sem vybrala ten x lander :slight_smile: Tak kdyztak bude malej zpocatku rvat nez si zvykne ze me nevidi :slight_smile: Ja doufam ze prcek bude co nejdyl v hluboke korbe. Zda se mi zde ty korbicky sou dneska pomerne maly, tak uvidime
8. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, některé jsou hodně, právě ten dorjan má velkou korbičku, ale nelíbí se mi ta sportovní verze. Tako ji má sice menší, ale dá se ten sporťák dát do uplného lehu, takže by to nemělo vadit, že se v zimě nevlezeme i s fusakem do hluboké :slight_smile: No každé dítě je jiné, nedá se to brát podle jednoho, třeba mu to právě bude fakt vyhovovat, že může koukat dopředu. :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, občas se mrknu na modrykonik, ale na vás jsem tady ještě nenarazila. Jsem z Olomouce a jsem taky ťehule :slight_smile: Čekám první miminko a bude to chlapec. Termín mám 2. Dubna, ale myslím si, že to bude dřív. Už jsem cca měsíc na neschopence, ale příští týden nastupuji na mateřskou. Ráda si pokecám :grinning:
8. únor 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka81 ahoj, tak to už máš za pár, teď koukám 33tt :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ještě jsem si tu s nikým nepsala tak jsem odpověděla asi jen tobě. Ale už vím jak na to :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka81 no právě jsem koukala proč nepíšeš do diskuze ale do vzkazů :grinning: neboj, za chvíli to budeš mít v malíčku :wink:
8. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jak jste si tu psaly, že ty kopance jsou někdy dost nepříjemné tak s tím teda souhlasím. V poslední době mě malej kope tak silně , že někdy až sykám bolestí. Manžel na mě pak kouká co dělám :unamused:
8. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek mne se s tim dorjanem i spatne jezdilo kdyz sem ho zkousela. No uvidime jak to nakonec bude. Kdyztak malej pomaze do sportaku kdyz se nevejde. Neteri taky nevadilo ze se diva dopredu a ne na mamu...tak treba si zvykne i ten muj prcek :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo jméno to stále řešíme, celou dobu jsem chtěla Adama, ale v poslední době uvažujeme o Honzíkovi. A ty už máš jméno vybrané?
8. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berunka81 ahoj, tak to mas termin presne o mesic driv jak ja. Ja mam 2. kvetna, ale taky si myslim ze to bude driv...tipla bych si ze nekdy koncem dubna :slight_smile: S kopancema souhlasim, me taky kope jak zbesilej, hlavne do mocaku nebo do zebra :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska my máme taky koupený x lander. Jakou máte barvu? My černou
8. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berunka81 modrou, tu ocean :slight_smile: od brezna maji mit pry novou kolekci, ale ta se mi uz tolik nelibila
8. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no do toho močáku je to nejhorší. Malej se navíc celou dobu dost tlačí dolu, tak to cítím o to víc. Proto jsem taky doma :frowning2:
8. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek