• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska my máme model 2010 ale ta nová kolekce se mi taky moc nelíbí
8. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@berunka81 ja uz sem taky doma. Mela sem nejaky zdravotni problemy a nakonec sem byla i na amniocenteze. Ja mam pocit ze malej je porad nekde jinde. Jednou se mi zda ze ma hlavicku na mym pupku a podruhe dole na prave strane :slight_smile: Asi tam ma este dost mista tak dela psi kusy. Hlavne ve 3 rano je to prijemny :grinning:
@berunka81 jj, u nás je jméno jasné - Barbora :slight_smile:
@bureska
@berunka81 tak já ještě nejsem tak daleko jak vy, takže do žeber žádné kopance nemám, malá je asi otočená hlavou nahoru, protože cítím kopance buď pod pupkem, nebo spíš uplně dole, jakoby stála na nohách :slight_smile:
@bureska no jo, ale do sporťáku bys měla dát právě dítě až bude samo sedět, což je kolem toho 7měsíce, jak které dítě.
@bureska tak to je mi líto, doufám že už jsi v pořádku. My už jsme naštěstí hlavičkou dolu a doufám, že to tak zustane do porodu.
Holky kde se chystáte rodit? Já ve fakultce. Mám to hned u baráku tak jsem manželovi říkala, že dojdu pěšky :wink:
8. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@berunka81 ja mam tusim 2011. Zatim ho mam na prodejne, protoze moje mamka je poverciva, takze nechce aby byl jak u nas doma tak u nasich v garazi :grinning:
U nas je jmeno taky jasny - Jachym. Meli sme ho vybrany jeste predtim nez sem otehotnela. Jake jmeno mate vybrane vy?
@lucifereeek no prave, toho se taky desim. Ze to bude cvalik a bude muset do sportaku uz traba v 5 mesicich. Ale nejak by se to muselo zvladnout no. Zatim je predcasny si rikat co bych delala :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska Asi to bude Honzík.
@lucifereeek
Holky jdu vařit tak se zatím loučím
8. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@berunka81 no uz je to dobry, ale protoze do prace dojizdim 20 km, tak me uz doktorka nechala doma. Jinak uz sme v poradku, akorat nam zjistili rozsireni ledvinovych panvicek, ale doktorka rikala ze je to u kluku pomerne casty, ze se nemam bat. Jmeno uz jsem nasla :slight_smile: Adamek i Honzik jsou hezky. My uz v rodine adama i honzu mame, tak sme museli patrat dal. Chteli sme neco netradicniho, ikdyz Jachym je ted nejak v kurzu :grinning:
Ja budu rodit taky ve fakultce, mam to 10 minut od baraku :slight_smile: Sice do kopce, ale teoreticky bych taky mohla dojit pesky :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska
@berunka81 já jsem rozhodnutá taky pro fakultku, i když to teda mám dál než vy :grinning:
@bureska jasně že by se to nějak pak zvládlo :slight_smile: třeba se tam vleze v pohodě a nebudem to řešit vůbec :slight_smile: jinak se přidávám, ta nová kolekce se mi taky moc nelíbí.
8. únor 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifereeek myslim ze to stihnete i od vas :slight_smile: No uvidime jak nam prcci porostou :slight_smile: Tak to me tesi ze nejsem jedina, mne dokonce i ta prodavacka rikala ze ta nova kolekce se oproti tem predchozim nepovedla :D
8. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska no doufám že jo, nerada bych rodila doma :grinning: :wink: já jsem pořád nějaká plná, na oběd jsem si dala jen jabko a banán, připadá mi, že snad každou chvíli prasknu :rolling_eyes:
8. únor 2012 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifereeek to neeee, v kvetnu uz nebude zima a snih, tak nehrozi ze zustanete uvezneni doma :slight_smile: Ja mam zas porad hlad. Myslim ze bych byla schopna snest cely sele :angry:
8. únor 2012 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, snad se nebudete zlobit, že se vám sem vtírám, ale všimla jsem si, že řešíte výbavičku, tak jsem chtěla nabídnout věci po svých klukách, jsou nošené, ale pěkné, bez dírek, fleků a můžeme se domluvit na předání v Olomouci :wink: http://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/xmata/
8. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek mám toho hodně spíš půjčenýho, mám okolo sebe pořád dětí, kterým jsem hodně kupovala tak mi tady tím půjčováním pěkně pomáhají, hodně věcí je strašně předražených..hrací deku, vibrační lehátko, hračky na kočárek jsem si teda kupovala, dudlíky a flasky 2, nějaky urousky, plinky když byli v akci, ale jen ty větší :slight_smile: kočár budem kupovat v březnu Jane..
@bureska
@berunka81 to kopání je někdy tak zákeřný :grinning: taky mám tušení že příjde bobek na svět trochu dřív, někdy se mi špatně dýchá a tak před týdnem mi bylo v noci strašně zle, že jsem myslela že si snad zavolám rychlou, ale od té doby zase dobrý tak uvídíme :slight_smile:
9. únor 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvuskaaa
@bureska
@lucifereeek
To já jsem si kupovala zimní fusak, protože v tom březnu muže být ještě zima.
Holky kolik jste přibraly, já teda 10 kg a doufám, že už moc nepřiberu. Teda je fakt že nemám nijak obrovské břicho, ale velikost miminka odpovídá danému týdnu.
9. únor 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa mas pravdu, je to vsechno hrozne drahy. Ja sem nastesti tu hraci deku, vibracni lehatko a taky dve flasky dostala od svagrove k Jezisku. Jinak taky chci koupit balik tech jednorazovek a ubrousku do porodnice, neco pro novorozence. Jinak ale uvazuju ze budu pouzivat latkovy pleny.

@berunka81 ja mam nahore asi 5 nebo 6 kilo. Snazim se neprejidat a nefutrovat se sladkym. Ale ne vzdy to jde :slight_smile: Ja bych chtela do tech 10kg, ale je jasny ze prcek si to nakonec bude kocirovat sam :slight_smile:
9. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvuskaaa jj, však půjčený může být, je výhoda, pokud ti to někdo půjčí :slight_smile:

@berunka81 já zatím přibrala 2kg, ale určo postupem času naberu víc :slight_smile: vy jste všechny už o dost dál :slight_smile:

@bureska já chci taky právě látkovat, ty jednorázovky chci používat jen na začátku, a pak třeba když někam pojedeme a tak. Podle mě je to i pro to mimčo zdravější.
9. únor 2012 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifereeek to si taky myslim ze je to zdravejsi. Ja bych chtela dat jednorazovky jen v porodnici a pak na noc a navstevu nebo na cesty...
9. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek
@berunka81 vy máte všechny nějak moc málo, na to že jsem do konce 5.měs. zvracela tak přibírám pořád stejně, už mám těch 10kg nahoře a to se snažím taky hlídat, ale než jsem otěhotněla tak jsem hodně a rychle zhubla, tak mě tím doma trošku uklidňují, ale strašně mě to znervózňuje, když vím, že to ještě není konec.. :slight_smile:
10. únor 2012 v 00:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek tak to vás holky obdivuju, pro bobika sice všechno, ale abych se otravovala ještě s plinkama tak to by se mi nechtělo :grinning: to budu pohodlně dávát pampersky :grinning:
10. únor 2012 v 00:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvuskaaa však v dnešní době je už možnost volby, takže záleží na každé mamince co si zvolí :slight_smile: kila neřeš, pokud to není nějakých 30kg což bych teda přibrat nechtěla, tak se to dá :slight_smile: něco necháš v porodnici, něco při starání se o mimčo :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja sem cetla ze jsou ty latkovy o hodne zdravejsi. Pry se ted zkouma jestli nemuzou ty jedorazovky u kluku v dospelosti zpusobovat poruchy plodnosti. Pry je v nich o 2 stupne vyssi teplota nez v tech latkovych. A da se tim usetrit kolem 10 tisic za dobu pouzivani plinek. To je pro me hodne penez...
10. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@silvuskaaa ty kila fakt neres...pokud se neprejidas, tak si to miminko stejne posefuje samo. Moje kamaradka cely tehu prolezela u televize a cpala se od rana do vecera, nakonec pribrala tech 30jak pise @lucifereeek, ale to mela prave z toho prejidani...tak se neboj, 10 kg je v klidu
10. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska @lucifereeek my jsme to právě hodně řešily s holkama a zas tak moc se na tom ušetřit nedá, když si spočítáš vodu, prášek, atd. tak tě to vyjde skoro na stejno a hlavně ten čas a zase jsou pořád v mokrým, ale však záleží na každým, ale fakt kloubouk dolů :slight_smile: dneska je spousta možností a spekulací, že tohle je špatně a tohle to dobře a za týden za měsíc je to zas jinak :slight_smile: no a s těma kilama, doufám, že víc jak 15to nebude :grinning:
10. únor 2012 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@silvuskaaa no to prave ne, ta vybavicka na latkovky stoji kolem 7 tisic, dalsich cca 7- 8 tisic stoji voda, prasek, elektrina. Ale jednorazovky stoji za ty zhruba dva roky pouzivani 25 tisic. To je prave rozdil tech 10. A v mokrym uz taky nejsou, dneska uz je to tak vymakany ze ty pliny sou fakt savy a krom toho je ve vrstve mezi plinou a zadeckem absorcni vlozka ktera to mokry vsakne do pliny, ale ona zustane sucha...
10. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvuskaaa
@bureska tak mě v první řadě jde o to zdraví, ve druhé že se něco dá i ušetřit. :slight_smile: navíc plinky ti zůstanou i třeba na druhé, jednorázovky těžko :D ,ale říkám, každého je to věc, co si koupí a jak co bude dělat :slight_smile:
taky doufám, že se vlezu do těch 15kg, možná by bylo fajn i do 10kg :grinning: :wink:
10. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek to mne taky, ikdyz zatim se zadna souvislost mezi skodlivyma vlivama na zdravi a jednorazovkama nepotvrdilo, ale kdyby to tak fakt bylo o cem se spekuluje, tak bych nechtela, aby mel jednou muj syn problemy s plodnosti :slight_smile:... pokud u toho muzu i usetrit, tak sem pro, ikdyz to neni tak pohodlny jako jednorazovky. Nase mamy to taky zvladly...dneska uz se ty plinky navic nevyvarujou v hrnci na sporaku :slight_smile:
10. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bureska jj, už jsou modernější :slight_smile: a nejen plinky ale i celé takové ty kalhotky vše v jednom :slight_smile: no nepotvrdily, protože ještě není dost dětí, které vyrostly jen na papírovkách a měly třeba pak děti, atd.
10. únor 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifereeek to jo, ted uz jsou ty kalhotky krasny, cela ta vybavicka a z prijemnyho mateialu...to je pravda, nam v kurzu rikala PA, ze u nas se pouzivaji ty jednorazovky kolem 20 let, v cizine tak 25, takze na tyhle uvahy je brzo. Ale ze je pravda ze je v tech jednorazovkach vyssi teplota a vselijaky gely s chemickyma primesama, a ze dokonce ty kalhotky jsou vyrabeny ze zbytku ropy a beleny do tehle podoby. No ze je to sama umelina. Nikdy sem nad tim neuvazovala, to az ted co sem tehotna...taky se rika ze ty deti co jsou na jednorazovkach se nauci driv na nocnik, ale co je na tom pravdy to nevim vubec. Kazdy miminko je podle me jiny, tak se to neda takhle rict
10. únor 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska právě že se naučí dřív když jsou na normálních plinkách, na jednorázovkách právě potřebuješ plinky dýl :slight_smile:
10. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifereeek to sem taky slysela...asi je na tom neco pravdy. Asi v tech jednorazovkach kdyz sou fakt celou dobu v suchu tak jim ta plina na zadku nevadi. Moje neter ma 2 a ctvrt roku a jeste ani nechodi na nocnik curat...proste rekne ze ne, ze se ji nechce, ale jen co ji da svagrova plinu tak se do ni pohrci :slight_smile:
10. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek