• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
autor
@lucifereeek diky moc za ten odkaz...ma docela dobry hodnoceni. Ona je dobra, podle toho co si pamatuju
27. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, našla jsem víc s dobrýma hodnoceníma, tak taky uvidím :slight_smile: a jak je asi stará ta dr.? kolem 50ti určitě asi ne?
27. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak u nás to bude asi jiný, bydlíme na vesnici, takže bude stačit když se zeptám po druhém roce co a jak a myslím, že by neměl být problém s tím, že by mi ho nevzali :slight_smile: aspoň teda doufám
27. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no to jo, mozna i vic, mozna tak 55. Protoze uz kdyz sem k ni chodila tak se mi zdala starsi nez treba moje mamka. A nekde bliz k vasemu bydlisti nejakej dobrej pediatr neni? Abys kdyztak nemusela az sem nebo aby doktor mohl zajet i k vam
27. únor 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja bych ho prave chtela dat do skolky taky na vesnici, tam kde delam. Je to v Senici na Hane, tak abych ho mela blizko, cestou do prace bych ho zavezla do skolky a cestou z prace si ho vyzvedla...ale tam je pry ted taky naval.
27. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska nejlbíž je pro mě Olomouc :slight_smile: takže jinou možnost nemám. No nevím co je lepší, v těch městech je nával a je problém dítě umístit, v té Senici by to bylo asi dobrý, ale zas nevím zda ti ho tam vezmou, když vlastně nejsi přímo "odtamtud" to si budeš pak muset pozjišťovat.
27. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek jo tak to jo :slight_smile:. Zkus taky tu Blahovou, na netu je i jeji mail. Uvidim co mi napise, ale myslim ze bere, ze od ni kazdej rok odejdou decka co uz maji 18 pryc, tak misto by mohla mit. To sem si s tou skolkou taky rikala. Pro me by to ale bylo nejschudnejsi. To je kazdopadne jeste daleko :slight_smile:
27. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mamulky z Olmiku :slight_smile: Doktorka Bláhová je vážně naprosto úžasnááá. Můžu říct, že jsem se s lepší dětskou nesetkala. Moc zdravím :slight_smile:
27. únor 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunickomaja vim, ja k ni chodila jako mala. Bere jeste novy pacienty, nevis? Vcera sem ji zkousela napsat email, ale este se neozvala. Tak se tam za ni asi rovnou stavim.
28. únor 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Ahoj :slight_smile: Tak jestli přijímá nové, nevím..zajdi nebo ji zavolej
28. únor 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
@bureska
ahoj holky tak mi máme asi 1520g, kopeme pěkně zákeřně a už mě občas chytají poslíčci, ale teplá vana to pěkně uklidní :slight_smile: jinak nového nic, už pomalu shromažďuju doma všechny věci, jak na prďolu tak i pro sebe do porodnice..ale už se nám to pěkně krátí, konečně :slight_smile:)
28. únor 2012 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa tak to jste o krapet vetsi, no Jachymek asi nebude zadnej obr. Divny, kdyz tatinek ma 190 cm :slight_smile: Asi bude malej po mne. Mne kope vyhradne do mocaku a do zeber na prave strane. Poslicky sem asi citila taky, ale do vany se bojim aby se to treba nerozjelo :slight_smile: Kamoska si totiz pred porodem vlezla do horke vany a pak to byl fofr ze uz skoro nedojeli do porodnice :slight_smile: Ja uz taky mam skoro vsechno. Do porodnice na malyho nic brat nebudu, jen pliny a ubrousky, svagrova mi rikala, ze oni kdyz se miminka prevlikaji, tak sbali i to vlastni obleceni. Tak si ho necham oblict do jejich erarniho, at si nespinim svoje a at neskonci ve vybavicce porodnice
28. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak taky to občas vydržím, ale jak je to horší tak to se mi nechce trpět :slight_smile: snad nebude zlobit a aspoň do dubna tam vydrží, pak už by to nevadilo :slight_smile: no já jsem byla prej cvalda a to jsem šla tak 4 o 5tydnů dřív tak to vypadá, že bude Davouš po mě tak se nechám překvapit, jenom bych nechtěla přenášet to radši ať je malinko dřív... já taky nebudu na malyho nic brát, to tam tu chvilu vydrží, jen věci na cestu domů a ty plinečky
28. únor 2012 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska akorád mě mrzí, že jsem po mamce a babičce zdědila popraskaný břicho, akorát je divný, že jin to praskalo prej až v 9měsíci a mě už teď
28. únor 2012 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja sem mela prave taky 4 kila, ale nas malej bude mit podle prognoz kolem tech 3, coz by mi nevadilo. Moje mamka mela se mnou tezkej porod, dokonce me tahali klestema. Ja prave taky myslim ze budu rodit uz na konci dubna, mam ale termin 2. kvetna podle ultrazvuku a 6. kvetna podle posledni MS.
A brisko necim mazes aby nepraskalo? Ja mam krem na strie...mazu vzdycky vecer nez jdu spat, zatim mi kuze nepraska, ale myslim, ze to teprv prijde v tom 9. mesici :slight_smile:
28. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no já mám taky podle MS 6.6. a podle genetiky 30.4. tak uvidíme.. mažu pořád, někdy i 5x deně, ale mamka říkala že taky mazala pořád a stejně popraskalo..zatím to nemám zase tak hrozný jak ona, ale to asi se tomu nevyhnu :(
28. únor 2012 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska co máš za krém já mam ten babylove, elastick a euceryn..
28. únor 2012 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa a kde jsi byla na genetice? Ve fakultce nebo u Polaka? Tak snad to nebudes mit tak hrozny jak mamka...jestli mazes a mas na to nejaky spesl kremy, tak treba to pomuze
28. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja mam elasti Q - krem proti striim, ale ten uz mi dochazi a mam nove koupeno od Hipp - Masazni olej na strie.
28. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa tak to je pěkná váha :slight_smile: já už chci taky vědět kolik váží :slight_smile:

@bureska
@silvuskaaa taky bych to tak viděla, a slyšela jsem uplně to samé, takže jen plinky, ubrousky, žádné oblečení :slight_smile: jinak já taky mažu, ale dost to flákám, někde jsem četla, že je uplně jedno čím mažete, že kůži pomůže, když je furt vlhká, ale kdo má na to sklony, tak to bude mít i kdyby si to mazal 10x denně, je to prý v genech, takže tak uplně to ovlinit nejde. Já mám od Hipp ten olej, sice oleje moc nemám ráda, ale mám po tom břicho fakt pořád vláčný. :slight_smile:
28. únor 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to mi doktor říkal taky,někdo to nemaže vůbec a nemá ani prasklinku a někdo jako já si to odnesem i když mažem poctivě :( ale přítel mě potěšil, že si to prej nemám tak brát, že mě rád i s popraskaným břichem, tak jsem zvědavá jak mu to dlouho vydží :D
28. únor 2012 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lucifereeek treba ti jeste napise doktor zadanku na ten treti screening a tam ti to reknou, mne tam rekli kolik vazi...
S tou porodnici bych nechala oblecky na mimco i na me na nich. Davaji i nocni kosile, prece si nebudu spinit vlastni, novou...kdyz nevim, jestli ji neuspinim, nepotece mliko a tak :slight_smile:
Ten olej od hipp je suprovej...a krasne voni :slight_smile:
28. únor 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska jj, uvidím, ještě mám chvilku čas :slight_smile: zítra mě čeká kontrola a ten glukozovy test, tak uvidíme :slight_smile:
29. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak pak dej vedet jak si dopadla. Budu drzet pesti!
29. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak už to mám za sebou, teď jen počkat na výsledky. Ještě předtím jsem byla u dr. a zjistila jsem, že můj dr. tam není, a že má zástup, naštěstí byl taky fajn-měla bych ho mít až do porodu, říkal, že mi příště udělá ten utz ve 32tt, takže mě nikam posílat nebude a že mi napíše mateřskou od 1.4. jo a kontrola dopadla dobře :slight_smile: bála jsem se, protože malou cítím furt tak dole, ale je to ok, tak jsem ráda :slight_smile:
1. bře 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek tak to je bezva. Hlavne ze je vse v poradku. Vysledky na cukrovku budou urcite taky dobry. Tak to mas materskou o chvilku prede mnou. Ja mam od 26. brezna :slight_smile: Chtela jsem co nejpozdeji.
1. bře 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, jdu 8týdnů před. Pro mě je lepší jít zase už teď a taky to tak dobře vychází, začínám celý měsíc :slight_smile: ještě si vyberu i tu dovolenou, tak od cca pulky března jsem doma :slight_smile:
1. bře 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak to je jasny....jeste s tou dovolenou to budes mit fajn. Pro me uz je naopak nejlepsi jit co nejpozdeji...ale uz aby to bylo, na te neschopence je to des bes...lepsi byt v praci :(
1. bře 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska to máš lepší skrz vyřizování já to mám 25.3. a to je neděle, taky se mohl líp podívat :slight_smile:

@lucifereeek všechno bude určitě ok, závidím, že můžeš být v práce, na té neschopence je to děs, vycházky se ještě daj, ale ty prachy..bída :(
1. bře 2012 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa asi nema na stole kalendar :slight_smile: Jinak s prachama mas pravdu, je to bida...a i ty vychazky za moc nestoji. Moc nechapu proc nejsou pro tehotny neomezene. V tydnu to jde, ale o vikendu je sileny cekat na vychazku az do 13 odpoledne...no este to musim vydrzet 3 tydny a pak bude do porodu klidek :slight_smile:
2. bře 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek