• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky těhulky z Olomouce. Jste tu?

13. prosince 2015 
@bureska taky to nechápu, ty se máš, už od 1, já to mám od 2, od té půl 1 se to vždycky strašně táhne a od těch 2 je to pak do těch 7 strašná rychlovka a zase trčet doma
2. bře 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa mne to ubiha tak do 11, divam se na Ulici a na cineme na amazing race, ale pak se to vlece az do odpoledne...navic kdyz treba nemam zadnej program. Myslim ale ze na to nicnedelani budem jeste vzpominat :grinning:
2. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silvuskaaa mě taky mateřská vychází na neděli, a nevidím v tom nic divného :slight_smile:
2. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa
@bureska no tak když máte neschopenku skoro od začátku tak se nedivím, ale věřte, že já už budu ráda, až budu moct být doma :slight_smile: dneska jsem uplně vyřízená, asi se za chvíli půjdu natáhnout. :slight_smile:
2. bře 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek vsechno ma svoje no :slight_smile:
2. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já už vstávám kolem 7, pak jsem taky chvilku vyvalená u telky, pak vařím skoro každý den nebo uklízím nebo barvím, stříhám, nevydržím dlouho odpočívat,ale už to nejde dělat všechno v kuse jak dřív,pak mi nebývá zrovna nejlíp.. doufám, že malej nebude tak moc aktivní po mě :D už se ale těším na to až budu zase v jednom kole..
3. bře 2012 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa ja vstavam taky brzo, nejpozdeji v pul 8 uz snidam. Uz se mi spatne lezi, kvuli brisku nevim jak si lehnout, tak pak radsi vstanu :slight_smile: Ja si taky varim obedy a vymyslim co namaluju prckovi na zed. Zatim si to kreslim na papir a pak se rozhodnu. Bud tam nacmaram krtecka nebo nejakyho medu, ale ne Půa, to se mi nelibi :slight_smile:
Ono se rika, ze jaky tehotenstvi, takovy dite...tak to bych se mela na co tesit :slight_smile: ale spis si myslim ze je to dany geneticky :sunglasses:
3. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, ještě že se nám to už pěkně krátí :slight_smile: taky jsem přemyšlela, že něco namaluju na zeď, u našich jsem měla pokoj skoro celej pomalovanej, ale zatím to tu pořád nějak přerovnávám a kolikrát už i zapomenu co jsem kam dala :grinning: taky myslim, že je to pak dany jakej bude :slight_smile:
3. bře 2012 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silvuskaaa my sme dneska malovali pokojicek - do pulky zdi na zeleno a bordura s medvidkama...takze na zdi bude stejnej medved ale vetsi :slight_smile: ja mam zatim vsechno v igelitkach, ale uz chci zacit prat obleceni a zehlit a ukladat do skrinek...at uz to mam nachystany
3. bře 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvuskaaa
@bureska taky vstávám brzo, ale já jsem zvyklá tak vstávat :slight_smile: no já pokojíček mít zatím nebudu, teprve se rekonstruuje, a napřed chci mít malou v ložnici, tak půl roku, pak ji přestěhujeme do pokojíčku. To už bude snad hotový :slight_smile: barevně ho chci půl oranžového a půl zeleného, s nějakými zvířátky a nad postýlkou a přebalovákem medvídka pů :sweat_smile:
@bureska no vidíš, tobě se méďa pů nelíbí a mě zase hodně, hlavně ijáček :wink:
no a příští týden jdeme objednat skříň postýlku a komodu s přebalovákem :slight_smile:
3. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek ja prave taky vstavam brzo i normalne...ale je fakt ze driv sem to vydrzela treba i do pul 9. To ted nehrozi...Ja sem pokojicek sladila do zeleno - bilo - modra. Zdi mam do pulky zelene a od pulky ke stropu bile a na ten predel zelena a bila prijde bordura s medvidkama, ale ne s puama. A titez medove pak budou na zdi...nabytek sme uz koupili v ikeii bilej. Jen postylku, prebalovak, komodu a skrin. Zatim to staci a az bude malej lozit a hrat si tak se koupi skrinka na hracky. Ten Pů neni spatnej, ale mne nejak nezaujal, ale kamaradka ma puovskej pokojicek a ma to udelany hezky...vsak zalezi na vkusu :slight_smile: Oni ty mimca z toho stejne nemaji takhle brzo rozum, spis jde o to co se libi maminam :slight_smile:
3. bře 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska no však je mi to jasný, co se líbí mamkám, to bude dítě mít jak v pokojíčku tak na sobě :slight_smile: jinak už máš všechno koupený? nebo ještě ne?
3. bře 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no uz tak nejak skoro vsechno...chybi mi vanicka, chuvicka, kosmetika, prebalovaci podlozka a hlavne nemam jeste smontovanej nabytek :slight_smile: ale tak zatim je jeste relativne cas...ty uz mas vsechno nachystany, pokoupeny?
3. bře 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já ještě nemám :slight_smile: chybí mi toho spousta, ale zas mám ještě chvilku čas :slight_smile:
4. bře 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky muzu se k vam pridat jsem teda na zacatku tehu :slight_smile:
4. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucifereeek jasny, casu je jeste dost...ja uz tak pomalu i peru oblecky, tento vikend sme teda malovali pokojicek a doufam ze pristi vikend smontujem aspon komodu at to mam hned kam ulozit...

@barusatko samozrejme ze muzes :slight_smile:
4. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska my půjdeme teprve v úterý ty skřínky objednat :sweat_smile: takže tak za ty 3-4týdny začnu asi taky prát. :slight_smile: už se na to těším, věšet ty malé pidi věcičky :slight_smile:
@barusatko vítej, tak ať je hlavně všechno v pořádku :slight_smile:
4. bře 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska
@lucifereeek dekuji holky koukam ze vy uz budete mit za chvilicku mimiska u sebe :slight_smile:
4. bře 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no já ještě skoro 3 měsíce :slight_smile: ale už aby to bylo. :wink:
4. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to verim to ja jsem teprve v 5tt tak se porad bojim aby mimco bylo v poradku
4. bře 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko jj, to znám, já se bojím i teď aby vše dobře dopadlo :slight_smile: ale snad ano. :slight_smile: k dr. asi teprve půjdeš, že?
4. bře 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ja uz jsem byla a jdu toho 12 tak snad budem v poradku
4. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak to by už mohlo být i :hearts: :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no prave toho se bojim aby miminku tlouklo protoze kolem me byly same potraty tak mam hroznej strach aby jsme o miminko neprisli
4. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek to jo, uplne sem si to dneska uzivala, dva vesaky plny pidi oblecku a vonely stejne jak vsecky miminka :grinning: akorat teda tu komodu a skrin taky jeste nemam poskladanou, tak nevim, kam ty veci dam nez to bude hotovy...

@barusatko tak drzim pesti aby bylo vse v poradku. Ale urcite bude a jak pise @lucifereeek uz by mohlo byt videt i srdicko :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj uz by melo i pani doktorka minule rikala tak uvidime co uvidime :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska taky se už těším, ještě měsíc to musím vydržet :grinning: někdy mám potřebu jen tak otevřít skříň, vzít si nějaký obleček a pokochat se :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: a pak ještě jak budem to miminko do těch věciček oblíkat :dizzy_face: no prostě se těším. A co ta dr. už se ti ozvala?
@barusatko budeme držet palce :slight_smile: a nějaké vitamíny bereš?
4. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek holky dekuji nene zadne neberu protoze mne je hodne casto spatne a dr rikala ze kdyz je mi ted spatne tak nic mi davat nebude ze by to bylo horsi ..holky ja vam zavidim ale v dobrem slovasmyslu ja uz chci taky mimiska :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no jo no, každá si musíme projít těmi začátky :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko ja uz si ani nepamatuju v kolikatym tydnu to rekla doktorka mne :slight_smile: davala sem si s navstevou doktora nacas, abych to nezakrikla :slight_smile:
4. bře 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek