• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Berouna a okolí -hledám kamarádky

19. srpna 2013 
Ahoj holky,
hledám spřízněné duše,které mají také doma dětičky okolo 3 roků a ještě miminko.Jsme sportovně založená rodina,která ráda cestuje(hory,lyže a další).Rádi poznáme nové lidi-kamarády na společné cestování:grinning: Petra
26. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lhotkova Ahoj Lhotkova, vitej na strankach. Doufam, ze se ti tu bude libit.

Maminky z Berounska najdes tady
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/berounsko-tehulky-a-maminky/?page=last&lastref=pager1 Klidne se pridej do diskuze :wink:
26. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy holky, na tyto strány chodí cca 1 měsíc a dnes jsem se rozhodla zaregistrovat :slight_smile:. S manželem jsme měli v září krásnou svatbu a snažíme se o miminko. Chtěla bych poznat nové kamarády :grinning:

krásný večer Klára
29. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
4. lis 2010 v 18:10 • bekulkamama
Ahoj holky :o)
Jmenuji po Jana, mám 20 měsíčního, naprosto úžasného chlapečka Péťu a je to tři roky, co jsme se nastěhovali kousek za Beroun.,
Rádi bychom našli nějakou kamarádku s malým děťátkem, nebo větším, se kterou bychom se občas sešli, popovídali a našli tak novou kamarádku a kamaráda.
Jsem na MD už dva roky a asi mi za chvíli z té samoty hrábne :o)
Pište, budeme se moc těšit Jana a Peťánek
22. říj 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader
Ahoj kader, jmenuji se Dana je mi 29let a mám dvě maléd ěti. Bydlím kousek od Berouna a slovo hrábne je dost výstižné... jsem tu hlavně pro ty děti, ale procházky bez normálního popovídání jsou někdy smutné... jestli máš jeětě zájem, tak se ozvi.
Díky ahoj Dana
13. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoli Ahoj COKOLI ! Poslala jsem Ti soukromou zprávu.
17. led 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jmenuji se Marcela,mám 2 letou holčičku. Bydlím v Berouně, nikoho tu neznám. Ráda bych poznala nové maminky na pokec a na procházky.Jsem na mateřské už něco málo přes 2 roky a brzy mi z toho asi hrábne.
19. srp 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek