• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Ahoj holky, měly bychom to tady trošku rozhýbat. Většina mamin z Prahy už sem sotva zavítá.
Ráda bych poznala nové tváře, maminy s obyčejnými problémy, kterým trošku z té domácí samoty trošku "hrabe", a už nechtějí být jen samy, těhulky i mladé paní či slečny, jež zatím jen miminko plánují.
Zní to trošku jako inzerát a asi to tak i bude, ale faktem je, že bychom si mohly trošku vypomoct a místo domácího truchlení nad samotou se sejít, popovídat a kdoví, i navázat nějaká přátelství.
Co vy na to? :wink:
16. říj 2007 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adua, taky jsem uz planovala zalozit nej. podobnou diskusi :wink:
16. říj 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak skvělý. Mně už doma fakt hrabe, jak jsem sama. :grinning:
Jen aby se ještě někdo přidal. :wink:
16. říj 2007 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde v Praze bydlis? Ja na Lhotce, Praha 4, ale stehujeme se do Uhrinevsi-asi v listopadu
16. říj 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, ty jsi agilní :wink: ale jo, já se taky hlásím.
16. říj 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My bydlíme na černym mostě. Nic moc, ale přežít se tady dá. Rozhodně neplánuju tady skončit. :slight_smile: Ale sraz můžem dát klidně kdekoliv jinde.
16. říj 2007 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Romčo, to víš, nic jinýho mi nezbyde. Teď jsme se vrátily z nákupu a byly jsme prvně na pískovišti, ale Barča je moc malá, i když chodí, a ostatní děti moc ohledů neberou, a maminky si povídaj spolu, protože se znaj a já jsem navíc. Neumim u někoho se zastavit a říct "ahoj, nechceš se se mnou kamarádit?" :grinning:
16. říj 2007 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, my mme jenom 2 mesice, ale uz nas nebavi chodit na prochazky jenom tady ...
16. říj 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Susiku, to mi povidej. Já měla už po měsíci pocit, že tady chcípnul pes. Na procházky můžu jen okolo pole, kde v létě vyprahneš jak na Sahaře a nebo můžeš do cčm - na nákupy. A kam jsme chodily my s Barčou? No přece na nákupy. Maj tam klimošku, stín.... :grinning:
16. říj 2007 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua: ja jsem na tom podobne, potkavam hodne maminek s kocarky, ale prijde mi to zvlastni jenom tak se na ulici zacit s nekym bavit :sunglasses:
16. říj 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem to i nenápadně zkusila, ale přišlo mi, že nemaj zájem. Tak jsem to vzdala. Ale mrzí mě to kvůli Barče. Ona potřebuje i dětskou společnost, takže budu ráda, když pozná i jiné děti. I když mladší nebo starší...
16. říj 2007 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodime aj do Kunratickeho a Kamyckeho lesa, a na Novodvorsku plazza :sunglasses:
16. říj 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Susi, tak to my tam chodili kdysi ještě za svobodna, ale s mimčem ještě ne. Pro mě je to celkem z ruky, když tam nikoho neznam, takže proto, ale taky je to v plánu. :grinning:
16. říj 2007 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, rada bych se k vam pridala. Jsem ze Spořilova. Souhlasim se susik, maminek s kočarky potkavam hodne, ale taky mi prijde divny nekoho oslovovat a seznamovat se. Na pisek jsme jeste maly, kde by se dalo seznamit, takze zatim krouzim mlcky kolem Hamerskyho rybnika.
16. říj 2007 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem z Phy10-zahradního města a jsem na tom stejně jako vy,je mi docela líto když vidím hlouček maminek jak se baví a jejich děti jsou spokojené že jsou s dětma,ale nějak se neumím vetřít
berdicek-já taky chodím drandit na Hamr
16. říj 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blacklucka, tak muzeme kolem Hameraku drandit spolu :grinning:
16. říj 2007 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to máme všichni stejný prblém. Já zase drandím na Letenský pláni. Teď se to jakštakš samotná dá, ale co bdu dělat až bue faaakt zima netuším Taky potkávám skupinku maminek ,ale přijít tama říct ahoj já jsem Linda budete se se mnou kamarádit je dost divný, no a co kdyby řekli že ne tak teda nevím :sweat_smile:
No a jinak já občas jezdím zase šmejdit do OC Nový Smíchov nebo OC CHOdov což samotný je doooost nuďo. A hlavně těch pěnez co člověk uvalí za dítko (hadříky aj.) :grinning: :grinning:
16. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, kdy to spácháme? A hlavně kde?
Jak vidím, jsme všechny z jiného koutu Prahy. Ale nemyslím si, že bychom udělaly jeden sraz a dost. Určitě jich bude víc a každý jinde. Jen jde o to, kde bude ten první. :wink:

Já na Letné bydlela 26 let, takže to tam znám dost dobře.
Lindo, tebe si dokonce pamatuju ze školy. Chodila jsi do třídy s mojí ségrou a mým manželem. :wink: A v létě jsme se potkaly u MUDr. Korbelářové. A dokonce i s Járou, ale asi jsi ho nepoznala. :wink:
17. říj 2007 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, linda: ja taky chodim casto na Chodov, mohli bychom nekdy zajit spolu :wink:
holky, nevite, kde je nej. dobre plavani pro miminka na Praze 4? My se stehujeme asi za 2-3 tydne do Uhrinevsi, premyslim, asi o Praze 4 :sunglasses:
17. říj 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
adu, promiň za ten dnešek, ale lítám po bytě jak fretka, abych to všechno stihla :angry:
holky, kde je hamerský rybník? záběhlice mám kousek busem, chodíváme přes zámeček nahoru k hostivařské přehradě.
jinak my nejčastěji chodíme do malešického parku, do parku ke strašnické nebo u koněvky.
17. říj 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Romčo, to je v pohodě. mam náhradní program s holkama ze střední. Takový třídní minisraz. Ony to plánovaly už dlouho a já to zrušila kvůli tomu našemu srazu, tak aspoň nemusim mít špatný svědomí, že jsem tam nebyla. :slight_smile:
17. říj 2007 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu, já bych Tě občas přijela zabavit, nebo bys s psíkama mohla přijet k nám, už jsem na MD, ale prozatím fakt nestíhám :confounded: Ostatní zdravím :wink:
17. říj 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domi, to seš hodná. Tak až budeš mít čas, tak se ozvi. Máš prima historky ze života. Ty rychle povzbudí v jakékoliv náladě. :grinning:
17. říj 2007 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ozvu.Až se tochu zaklimatizuji :wink: Tak já jdu zas něco dělat-tentokrát vařit a pak jdeme s manželem na předporodní kurz.Tak zatím
17. říj 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda, to je plán dne. Tak si to užij. Já byla na prvním kurzu a prochechtala jsem ho od začátku do konce. A zapomněla jsem i na všechny bolesti. :grinning:
17. říj 2007 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že vám tu chybí ještě někdo z Prahy 6, to abychom měli ty části Prahy kompletní, tak vás zdravím. Chválím výborný nápad sejít se :slight_smile:
17. říj 2007 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nejsem dostatečně odvážná oslovit maminky v parku, i když se na sebe kolikrát usmíváme, tak tohle je super příležitost, jak nedrandit sama...
17. říj 2007 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PetiMarket, jsem ráda, že s enám tady tak hezky rozrůstá počet mamin, co by se rády seznámily. :grinning: Tak ještě chvíli počkáme a uděláme hromadný sraz někde na neutrálním území. :wink:
17. říj 2007 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám, že nás sem zavítá víc, ale co se tu tak koukám, tak mi přijde, že moc Pražaček tu není, no uvidíme. Neutrální území :slight_smile: tím, že jsme každá od jinud bude těžké nějaké najít. Škoda, že není léto, jinak bychom mohli udělat seznamovací grilovačku u nás na zahradě. Ted je to ale naprd, už tam vůbec nesvítí sluníčko a je tam tudíž pěkná kosa...
17. říj 2007 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
berdicek-to klidně můžem, stačí se domluvit :wink:
susik77-my plavem v P4 na Pankráci,v hotelu Panorama, kurzy tam má Aquababy club, je to tam super, protože je to hotel většinou pro Libyjce a takové tmavší národy, myslim že to jsou muslimové, ale nevim přesně a ti do veřejného bazénu nechodí, takže je to tam čisťonký :grinning:
romana-Hamerský rybník je jakoby pod zámečkem, jestli víš, kde jsou tenisové kurty Hamr, tak tam
17. říj 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, to je fakt, už nebude moc hezky. Teď je ještě hezky, ale bude hůř. Ale jestli nám to tady vydrží, tak můžem podniknout něco takovýho příští rok.

Já bych byla pro nějakej sraz někde, kde je to i pro děti a je tam hezky i na posezení, ne jen procházku. Tak se pak domluvíme, když budou nějaké návrhy. :wink:
17. říj 2007 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 20
Tvůj příspěvek