• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

autor
Ahojky, trošku jsem vás zanedbávala, ale nedá se nic dělat, měli jsme oslavu narozenin, tak to bylo trošku náročnější než obvykle. :wink:
Jak se máte holky? My už zase rýmičkujem. Hnus hnusnej... Nechápu, proč si to musíme pořád v rodině předávat. :angry:
16. pro 2007 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunce přejeme vše nejlepší k dnešním narozeninkám! Zuzka a Kubík :slight_smile:
17. pro 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zuzi a Kubíku. Díky za přáníčko. Nestíham odpovídat na sms, tak aspoň takhle. To je rychlejší. :wink:
17. pro 2007 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se připojujeme ke gratulaci. Barunce přejeme Vše nejlepší k 1 narozeninám. Ala a Adélka
P.S. Krásný fotky. Barče to moc sluší. :wink:
17. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky. :grinning:
18. pro 2007 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, že už fungujeme. :grinning:

Přejeme všem krásné svátky, užijte si volno s rodinama a těšim se někdy na srazík. Teď všude lítaj chřipky a podobně, takže se moc nevyskytujeme ani ve společnosti, ani moc ven nechodíme. :unamused:
23. pro 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků, dětem bohatého ježíška, všem malým i velkým marodům ať se brzy uzdraví a šťastné vykročení do Nového roku 2008. A+A :wink:
23. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prejeme vsem krasne Vanoce a tesime se po Novem roce na nejake dalsi setkani.
23. pro 2007 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak co, jak jste zvládli štědrý den? A co dětičky? Jak se jim to všechno líbilo? My to zvládli celkem dobře. Malý měl kuř. řízek přírodní se salátem s jogurtem a kupodivu mu to chutnalo. Dárků bylo požehnaně, tak to chvíli trvalo, než jsme je všechny rozbalili, ale zvládli jsme to. Kubík začal den před štědrým dnem chodit, tak je to s ním fakt sranda. Pořád mi někam utíká, hlavně počítač, to je něco pro něho - už nám chybí jedna klávesa, jak bouchá do klávesnice :sweat_smile: .
26. pro 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, my celkem v pohodě. I když... odpolední návštěvy se nám protáhly až do čtvrt na osm, ale měla jsem vše připravené a tak jsme hned udělali řízečky a jedlo se. Bajča měla taky řízeček a pak ještě kaši. Na tomhle večerním rituálu trvám, protože po kašičce se dobře spinká a vitamínky potřebuje. :slight_smile:
A dárečky? No Bajču nejvíc bavilo asi to rozbalování a to, že se mohla prohrabovat papírama. Jinak dárky samotné jí bavily krátce. :wink:
26. pro 2007 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás vánoce také proběhli celkem v pohodě. Malá jí stejně jako před nima (takže skoro vůbec) :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale řízeček jsme taky měli. Malá si dala 3 sousta a byla najedená k prasknutí :angry: . No zatím pořád čekáme na zlomové období. :wink: . Podle pí Dr. se brzy rozjíme. Hahaha :sweat_smile: .
Zuzi gratulujem Kubíčkovi k chození :wink: .
28. pro 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooooj. Ali, dneska to bylo moc příjemný vás potkat. Asi se manžel moc nebavil co? :slight_smile:
Už se těšim, až budou chřipky za námi a uděláme nějaký srazík. Bajča je v tuto chvíli zdravá, ale co bude příští týden, tak to fakt netušim. :unamused: Snad bude pořád tak zdravá jako teď. :wink:
2. led 2008 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, znáš to chlapi a ženský řeči :wink: , to asi neba žádnýho. Taky jsem moc ráda, že jsme se potkaly. Dnes jsme prvně vyzkoušeli odsávačku na vysavač. Malá řvala jak kdybysme jí vraždili, ale rýma se nám ztrácí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak konečně. Už jsme byli z toho oba unavení. Konečně se vyspíme :rolling_eyes: :pensive: . Přejem Barunce ať je i nadále zdravá jako teď a kdybys chtěla mohli bysme se domluvit na nějakém obědě na ČM. Třeba příští týden. A.
2. led 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se chci Adu zeptat, ten kočárek máš z obchodu nebo sis ho objednala přes internet? Můžeš mi napsat adresu? Já bych se na něj chtěla jet s manželem podívat a vyzkoušet jak Adélce bude slušet? :grinning: Díky Pa
2. led 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Bajča taky řve jako když jí při nejmenšim řežeme hlavu. :slight_smile:
Oběd beru. Tak až budete zdraví, tak se ozvi. :slight_smile:
Kočárek ti můžu pučit na zkoušku, povozíš si ho a uvidíš. Když si ho představíš v červený barvě... :grinning:
3. led 2008 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už se moc těšíme až budeme zdravé a uvidíme se. Určitě se ozvu, už mi doma docela hrabe, tak si aspoň vyvětrám hlavu. Pa
3. led 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se k vám pak připojit?
4. led 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, to víš, že jo, jen malá ještě marodí (rýma jak trám) :angry: tak bysme to nechali asi na příští týden. Tobě by nevadilo setkání na ČM? Nebo radši někde jinde? Budu malou pořádně kurýrovat aby to vyšlo. :angry: :wink: .
4. led 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok. Mě čerňák vůbec neva, jsem tam za chvíli, bydlíme v Holešovicích. Tak se pak nějak domluvíme, hlavně ať je Adélka brzo zdravá :wink:
4. led 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zuzi, samo, že se můžeš přidat. Proč bys nemohla. Hlavně když budou ty naše prdelky zdravé. :wink:
My do dneška čekali na neštovice jestli se projeví a nic, takže pohoda. :grinning: Mršky neštovicovatý maj inkubační dobu až 21 dnů - to je děsný... Ale naštěstí se nám to zatim vyhnulo. :wink:
4. led 2008 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, to mi ani neříkej..já je totiž neměla! Tak hlavně že to dobře dopadlo. Vy jste přišli s někým neštovicovým do styku? Mě doktor řekl, že by mi doporučoval se nechat očkovat, abych to jednou neměla s Kubíkem, že v dospělosti se to hůř snáší, tak nevím...je fakt, že já bych se určitě doškrábala do krve...jak se znám :sweat_smile:

Našemu Kubovi zas rostou dvě stoličky najednou - takže taky super...občas začne řvát jak blázen ale naštěstí to netráv dlouho...a v noci spí poslední dobou moc hezky. Konečně celou noc a vstáváme docela ve slušnou dobu- většinou v osm....ale spali už jsme i do devíti :wink:
4. led 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už se těším až pokecáme. Adu to je dobře že Barunka ty neštovice neměla, to je chudinky čeká asi až ve školce :frowning2: tam chytnou všechno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malá už vypadá líp a rýmička se ztrácí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Huráááá, ale zatím jí ještě ven moc neberu, aby se nám ta potvora nevrátila a hlavně abysme vás pak nenakazili, to bych nechtěla. :frowning2: Adu kam se dá na ČM jít na oběd nebo na kafe? Napadá mě jedině něco v CČM nebo Ikea a pak už nevím. :confused: Zuzi stoličky nám rostou taky a asi taky obě najednou. Nemůžem se pořádně podívat, malá neotevře pusinu :frowning2: . Ale bohužel skoro ani na jídlo. Perem se teď o každý sousto. :angry: Přejem ať to Kubíčka moc nebolí a vylezou co nejdřív. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vám taky přejem, ať jsou ty potvory rychle venku :wink: JO, my byly s Aduou na čerňáku v čínské restauraci a docela dobrý - hlavně ty porce :grinning: a v Ikee jsme na jídlo taky jednou byly a dobrý, tak uvidíme, co vymyslíme. Každopádně už se taky těším :slight_smile: No, právě že Kubík teď taky nic nechce jíst, všechno co není pomačkané to plive..takže s jídlem taky bojujem. A to už tak hezky jedl chleba se šunkou, lučinou nebo maz. sýrem...a teď vedou jogurty a přesnídávky nebo pribiňák :grinning: Tak jsem ráda, že do sebe dostane aspoň něco...
4. led 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty neštovice mohla chytit od té malé čínské holčičky, co byla na narozeninách. Ta oslava byla v sobotu a hned v neděli se té holčičce projevily. Ale nejsem si jistá, že to byly neštovice. Vzhledem k tomu, že jí bylo 8 měsíců a krmili jí tím dortem a všim možnym, co tam bylo... A pak jim nějaká doktorka řekla, že inkubační doba je 5 - 10 dnů... Tak to asi nebyla dobrá odbornice. Myslim tu doktorku. Já mam podezření, že to měla alergickou reakci na ty věci, co byly v dortu a doktorka to jen nepoznala. Ale pro jistotu jsme nikde nechodily a s nikym se nestýkaly. Fakt třítýdenní vopruz. :frowning2:
Bajče taky rostou stoličky, ale ráda žvejká všechno těma dásničkama, takže s jídlem moc problémy naštěstí nemáme. :slight_smile:
Už jí skoro všechno, jen omezeně a hlídam jí ještě pořád ten cukr a sůl. Proč to malý tělíčko zatěšovat už teď - hranolek a ostatních jídel si v životě užije dost. Zvláštní je, že například sladkou mandarinku nechce, ale kyselej pomeranč si dá ráda. :grinning:
5. led 2008 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to budou ty zoubky, naše malá taky nic než rozmixovanou stravu nechce, taky už jsme začali krásně jíst kousky, ale teď jí to jde nahoru, tak zase mixuju. Snad až se vyklubou tak se konečně rozjíme (už na to čekáme skoro půl roku :grinning:) Přesně jak u tebe, vedou přesnídávky, jogurty no přibiňáky moc ne, ale něco do ní taky dostanu, už jsem zkusila i pomeranč, mandarinku a pomelo. Pomelo vítězí ostatní nechce, aspoň ale že docela pije, jinak už nevím co jí dávat k jídlu, to jsou scény :frowning2: .
Adu to je dobře, že to neštovice nejsou a už můžete chodit ven. Ta malá měla určitě alergickou reakci na nějaký jídlo, 8měsíční organismus ještě toho moc nemůže a nestli jí přeplácali všim možným tak bych se nedivila že jí bylo špatně. Tiše závidím, že Barunka hezky papká :wink: . Už se na Vás holky a Kubi těšíme, třeba bysme ten apetit mohly od vás odkoukat :wink: už by to chtělo.
5. led 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, já vim, asi se doktorka sekla, ale udělala jsem si nepřítelkyni s tou mladou paní, co s tou holčičkou u nás byla. Jen jí hlídala, takže zkušenosti s dětma moc nemá. No a když jsem jí řekla, že ta doktorka je nějaká divná, když jí řekne že inkubační doba je 5 - 10 dnů, tak se naštvala a že prej jsem pani chytrá a musim mít dycky pravdu, že tý doktorce věří... Fakt mě to mrzelo. Nehledě na to, že takový doktorce, která neví co dítěti je bych fakt nevěřila. Ale to už je jedno. 3 týdny máme za sebou tak mam aspoň klid.
Bajča papká, ale nechce to svoje. Musíme jí u jídla zabavit, aby spolkla co jí dávam. Takže si hraje s tužkou, mobilem, hrnečkem... Prostě se musí bavit, jinak nejí. A tak to bylo dycky. :wink: Ale funguje to.

To Adékla nechce ani když si při jídle hrajete? Je to takovej drobeček... :wink:
5. led 2008 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu ty přece za to nemůžeš, nic si nevyčítej. A když ani doktorka nepozná rozdíl mezi alergickou reakcí na jídlo a neštovicemi tak už opravdu nevím. Jen jste musely být kvůli tomu 3týdny doma :frowning2: to je mi líto, ale hlavně že to ty neštovice nebyly a Barunka je v pořádku. Už na to nemysly a netrap se tím.
Jinak já bych do Adélky nedostala ani sousto když bych jí nepustila hudbu, nedala knížky na čtení, noviny, obrázky, mobil nebo lžičky a spoustu dalších hraček a věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Někdy ani to nepomůže a musí mi pomoct taťka, ale někdy nezabere nic a malá usíná hladová. Já jsem z toho pak vyřízená a bojím se aby jí nechyběly nějaké vitamíny, ale naše Dr. mě utěšuje, že je dlouhá a drobná po manželovi a evidentně se vyvíjí tak jak má. Takže asi budem pořád mrňous. :wink: ale hlavně, že je zdravá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak příští týden by se Vám to hodilo kdy?
5. led 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mohly bychom se k vam pristi tyden taky pridat? Jsem z ty zimy nejaka mrzuta, tak bych rada nekam do noveho prostredi.
Jinak Vendulce taky rostou stolicky, takze si to docela uzivame :-/ S jidlem nastesti problemy nemame, Vendulka je takovej otesanek, co sni vsechno :grinning:
5. led 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!¨
Adua - fakt to neřeš, hlavně že to dobře dopadlo s těmi neštovicemi a ty jsi nic špatného neudělala - naopak.

Aleda - no, my taky musíme Kubíka bavit aby vůbec jedl - takže hrůza. Zkouším všechno, blbý je, že mi to schválně hází na zem a já mu to furt musím podávat a tak..když už si nevím rady, tak nastoupí taťka s bublifukem, to zabírá...kouká na bublinky s otevřenou pusou a já mu tam něco vpravím :grinning:

Dnes byl pěkně vzteklý, zrovna přišla tchýně, takže se ukázal :frowning2: Ale za chvíli se uklidnil, dali jsme mu sirup nurofen a dobrý. Dvě stoličky už jsou téměř venku, ale dnes měl červené to druhé líčko, kde zatím nic nepozoruju..takže roste i na další straně...ach jo, už aby ty zuby byly všechny venku..ale to si ještě počkáme :confused:

Jezinko - samozřejmě se k nám můžeš přidat...bude sranda. Já už se moc těším. Holky, jsem zvědavá jak ty Vaše dětičky zas vyrostly od té doby co jsme byli v modrém moři...hlavně už vlastně všechny chodí, tak to bude s tím obědem zajímavé :slight_smile:
5. led 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jezinko to víš, že budeme rádi když se přidáte, čím víc nás bude tím líp :grinning: . Jen ještě musíme doladit kdy, kde a v kolik? :wink: Nic moc tento týden nemáme, jen čekáme babičku, ale ta ještě nevolala kdy přijede. Jinak jak jste na tom časově vy? Hodí se Vám tento týden nebo to necháme až na ten další (jestli to není moc narychlo?)

Malá je taky nějaká protivná, zatracený zuby - ještě nejsou venku, jen máme pěkně červený dásně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už aby se vyklubaly. Dnes teda byla noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec nechtěla spát, snad jsme byly každou hodinu vzhůru :rolling_eyes: . Aspoň že nás asi po týdnu opustila rýma. Ať žije odsávačka na vysavač. :grinning:

Zuzi my chodíme za ručičku ale už se pomalu pouštíme, já jí nenutím až bude připravená tak se rozchodí. Kdyby to bylo později tak bych se vůbec nezlobila. :wink: Jinak moc jsme nepřibraly, ale zase jsme vyrostly i když na tý naší žížalce to není poznat :wink: .
6. led 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek