• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky z Prahy a okolí - maminky, těhulky, čekatelky

Holky - diky za prizvani. Uz se moc tesim. Nam by se ten sraz hodil klidne uz pristi tyden, ale nemame zadne velke plany ani na ten tyden nasledujici, takze se prizpusobime.
6. led 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak to holky vidíte? Já mam čas v úterý, ve čtvrtek i pátek. Zíta je to moc narychlo a budou nám dělat dlaždičky v koupelně, takže tu musíme být a ve středu jedeme na očkování. Co vy?

Šla bych do toho človíčkova asi, co myslíte? Tam můžem děti "odložit" do koutku a máme chvilku pro sebe. :wink:
6. led 2008 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych brala ten čtvrtek, třeba..ale záleží jak můžete vy...já bych mohla i jindy...

A kde je ten človíčkov? Na Čerňáku? Nebo kde? Z.
6. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nám by se taky nejvíc hodil ten čtvrtek. Človíčkov je v Edenu na Praze 10 ul. U Slávie 1527. Teda aspoň tohle mi vyběhlo ve vyhledávači.
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2006032201
Adu je to ono?
6. led 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam by se ctvrtek taky hodil. A ten Clovickov vypada fajn.
6. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, myslim, že je to ono. Erika a Baboj tam už byly. Já ještě ne, ale pochvalovaly si to, tak bychom to mohly zkusit. Napíšu i holkám a třeba se zase sejdeme v tý celý sestavě jako v Modrym moři. :wink:
6. led 2008 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jen jsem postřehla ten čerňák, tak jsem si myslela že to je tam..ale už chápu, že se to asi změnilo tím, že nás bude víc...tak jo, klidně čtvrtek, človíčkov by mi taky vyhovoval... co ty na to Aledo a Aduo?
6. led 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduo - jasně, zkus to, třeba budou moct taky..čím víc tím líp, i když já mám radši menší skupinku, to si pak líp pokecám, ale to je fuk, aspoň bude s dětma prdel :grinning:
6. led 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A v kolik holky? Já bych to viděla na půl jednou. Pro nás je to jednoduchý, Barča chodí ve tři spát. :slight_smile:
Řekněte si.
Erika mi odpověděla, že zrovna ve čtvrtek do Človíčkova jdou s Baboj taky. :wink:
7. led 2008 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja jsem se prave dozvedela, ze musim byt ve ctvrtek v 13.00 v satalicich. Takze uvidim, na kolikatou to domluvite a bud tentokrat vynecham nebo bych treba dorazila pozdeji. Ach jo.
7. led 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda, tak třeba to ještě stihneš...

Mě by to vyhovovalo nejdřív v jednu, ať se ještě stihnem doma najíst - hlavně Kubík...
7. led 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nám tak mezi jednou - druhou hodinou. Kdyžtak bysme dorazily trochu později. :slight_smile:
7. led 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!Moc vas vsechny zdravim!!Jsem tu uplny novacek a mam stejny problem jako vetsina z vas, nebavi me samotnou chodit na prochazky a tak zkousim,jestli tady nenajdu podobnou osubku/ky z Prahy 10,mohly bychom vyrazet spolecne.. :grinning:
7. led 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Misule, tak přijeď zítra do Edenu, to je taky Praha 10. :slight_smile:
8. led 2008 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová a na doporuční Adua jsem se tu přihlásila a vidím, že jsem na to stějne jako vy. Jestli se mi to podaří taky se ráda ve čtvrtek připojím. :slight_smile: Mám skoro roční dcerku Emu.
8. led 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.adua my sme boli v clovickove s baboj vcera.. :wink: vo stvrtok mozno dojdem iba sama kedze baboj manzel ma volno, tak urcite budu chciet byt spolu..ale my mozno dojdeme. inak sa plati za jedno sieta okolo 30 korun vstup.ale je tam celkom dobre. nam sa tam paci. :dizzy_face:
8. led 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
malo tam byt za jedno "dieta"! :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu přihlásený taky někdo se Slovenska?
8. led 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mum alex zeby ja?? :grinning: :confused: :sweat_smile:
8. led 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Alex. :wink: Rády vás uvidíme ve čtvrtek. Snad vám to vyjde. Jsem ráda, že jsem potkala někoho milého tady na "konci světa" na Černym mostě. :grinning:

Eriko, chápu, překlepy jsou na koníkovi i beremese na denním pořádku. :grinning:
8. led 2008 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko, snad vám to vyjde a sejdem se zase jako tenkrát v Modrym moři. Bylo to fajn. A příště žádný soukromničení... Hezky nás přizvěte. Hi hi :grinning:
8. led 2008 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám na mysli nejaka slovenka?
8. led 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jediná Slovenka je tady Erika a teď jsi přibyla i ty Alex. :wink:
8. led 2008 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mum ved ja som slovenka :wink: :wink: preco sa pytas??aj ty si? :dizzy_face:

adua jasne! len my s baboj tak nejak chodime skoro kazdy den niekam, ci uz len na prechadzku a vcera sme sli tiez v tom strasnom dazdi a rozhodli sme sa pre clovickovo. a dnes sme chceli ist do modreho mora ale maly mi zaspinkal o druhej a spi doteraz tak nic z toho nakoniec. :zipper_mouth:
8. led 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eriko, my byly s Barčou dneska tady u nás - bez kočárku, jen se tak projít. A potkaly jsme Alex. Bylo to moc milý. Konečně znam někoho normálního a příjemnýho tady u nás v tom zapadákově. :grinning:
8. led 2008 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
adua jak ti fajne, bez kociarika :wink: :wink: nas timko este stale nic :angry: chodi ale len doma aj to tak tarbavo ako opilec :sweat_smile: :grinning:
8. led 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj, to přijde. Zatim si to užívej, že nechodí. Barča je jak drak, vždyť jsi jí viděla. :grinning:
8. led 2008 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika a odkial si? Ja z Trenčína a teraz z Prahy-černý most
8. led 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mum a ako pekne ti to ide po cesky :dizzy_face: :dizzy_face: ja z Košíc :wink: mne teda cestina nejde, je pravda, ze sa ani nejako nesnazim. kym mi vsetci rozumenju :grinning: horsie je to s detmi, pozeraju ci som z inej planety :grinning:
8. led 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: já mám sice manžu doma,ale ještě v človíčkově nebyl,tak třeba se projdem :grinning: uvidíme????
8. led 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek